فال هفتگی فالوده – 2 تا 8 اسفند

 

 

 

 

فروردین :  صحبت کردن قبل از اندیشیدن در مرام شما نیست. شما از نظر فکری در اوج هستید و رازی در سینه دارید که باعث شده احساس ناخشنودی کنید. نگران این موضوع نباشید که ممکن است کسی را برنجانید؛ زیرا فقط خودتان را اذیت کرده و تمرکز را از کارتان می‌گیرید. با یک فرد جدید دوست و آشنا می شوید و روابط دوستانه خود را گسترش خواهید داد. انتظار روشن شدن مساله یا مشکلی خانوادگی یا شغلی و مالی را دارید که با نتیجه ای مثبت به پایان خواهد رسید و آنچه را که در این باره انتظارش را داشتید ، برای شما به خوبی انجام خواهد شد. دور همی یا مهمانی و شادی های خانوادگی ، فامیلی یا دوستانه در پیش خواهیدداشت. برای گرفتن طلبتان از شخصی بهتر است با او جدی تر برخورد کنید. اجازه ندهید کسی از شما سوءاستفاده کند.

 

 

اردیبهشت :  به جای جبران حرفی که قبلا زده‌اید ممکن است کاری کنید که مشکلات را برای خود بیشتر کنید. حتی با بهترین تصمیمات و نیت‌ها، ‌شما می‌توانید دیگران را سهوا برنجانید. البته، یک معذرت خواهی گرم و صمیمی می‌تواند خوبی و بزرگواری شما را نشان دهد ولی به شرطی که از ته دل باشد. بزودی مسیری را در زندگی انتخاب خواهید کرد که مثبت و روشن است و با نتیجه ای عالی همراه است.تردید به خود راه ندهید. شخصی برای شما قدم خیری خواهد برداشت که در زندگی فردی و اجتماعی شما بسیار موثر است و شما را به آرامش لازم خواهد رساند و باید قدر دان لطف و محبت او باشید. تنهایی تان را با هر کاری که به آن علاقه دارید و قبلا فرصت نکرده اید به آن بپردازید پر کنید. خودتان را بیشتر بشناسید. خبر خوبی در راه است. یک پیروزی کوچک دلتان را پر از امید می کند. گوش کردن به درد و دل های یک دوست باعث می شود مشکلات خودتان از یادتان برود.

 

 

خرداد : به جای هدر دادن تمام انرژی تان برای کنترل بیهوده بر مسائل، کافی است برای لحظاتی دست نگه داشته و صبر کنید.گاهی اجازه دهید مسائل خودشان پیش بروند و بیهوده برای کنترل اوضاع تلاش نکنید که ممکن است نتیجه عکس بدهد. در مسائل عشقی با دقت و مراقبت بیشتری عمل کنید تا نتیجه مطلوب و دلخواه را بدست آورید. مخصوصا اگر متاهل هستید باید برای حل مسائل گذشت بیشتری از خود نشان دهید و خودتان پیش قدم شوید.در روز های آینده از شخصی که بسیار او را دوست می دارید سخنی می شنوید که بسیار منتظر آن هستید و بسیار خوشحال خواهید شد. در رابطه با مشکل کوچکی نگرانی دارید که به زودی برطرف خواهد شد.

 

تیر :  داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه ای در باره شخص شما می شود، اما فورا از شما دلجویی خواهد شد. با این حال شما انسانی هستید که دوست ندارید اطرافیان در موردتان افکار منفی داشته باشند و به حرف دیگران توجه زیادی می کنید و ممکن است تا چند روز دلخور بمانید. تلاش‌های شما برای اینکه امروز همه چیز را با هم داشته باشید کاری عبث و بیهوده است، به خاطر اینکه اگر موفق هم شوید باز برای تان بر عهده گرفتن این همه کار سخت خواهد بود.سعی کنید ابتدا به کارهای عقب افتاده ی خود برسید و بعد برای انجام کارهای جدید برنامه ریزی کنید. نیازهای شخصی شما در حال حاضر دارند با سرعت زیادی افزایش می یابند و شاید برای مدت کوتاهی به این نتیجه برسید که برآورده ساختن آنها از توانایی شما خارج است. خوشبختانه با صرف کمی وقت برای خودتان و فکر کردن به نیازها و خواسته‌هایتان این مشکل را تا حدود زیادی حل خواهید کرد.

 

مرداد : یک کاری را خیلی سریع و بی درنگ انجام می دهید و از یک ناراحتی و اندوه و مشکل خیلی سریع خارج میشوید. اگر با عشق خود قهر هستید آشتی دارید و این ارتباط مجددا برای شما ایجاد میگردد . موفقیتی دارید که همه افراد خانواه در کنار هم خوشحال میگردند و یک موضوع مالی به نتیجه می رسد که برای تمام افراد خانواده خوشحالی به همراه دارد . یک پولی که مدت هاست دنبالش هستید را به زودی به دست می آورید شاید یک وام باشد در هر صورت دوندگی زیادی برای این پول کردید و ثمره ی این تلاش را خواهید دید. خبری مهم برای شما در راه است که این یک خبر عاطفی است و شما را به وجد می آورد و از شنیدن آن تعجب خواهید کرد . برای به دست آوردن چیزی که می خواهید باید سعی کنید کمی خوددارتر باشید و به هر پیشنهادی جواب مثبت ندهید. افق های دور را ببینید و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

 

شهریور :  شما یک کار را در مقطعی به پایان می‌رسانید و سپس آنقدر برایتان پیچیده می‌شود که باید زمان زیادی برای حل مشکلات پس ازآن صرف کنید. پس شاید حالا زمان این باشد که یک سیاست جدید و بنیادی در پیش بگیرید. با کسی آشتی می کنید که قهر و کدورت داشتید و این آشتی برای شما بسیار پربار و مثمر ثمر است.يك خانم كه حرف (د) در فاميل خود دارد در طالعتان افتاده است، اين شخص نيروى زيادى دارد مى توانيد در كنارش آرامش بيشترى داشته باشيد. . شخصی با کاری که انجام می دهد شما را غافلگیر و خوشحال می کند. به سلامت جسمتان بیشتر اهمیت بدهید. خبری عجیب به گوشتان می رسد که هرطور فکر می‌کنید به نظرتان منطقی و قابل انجام نیست.

 

 

مهر :  یک مشکلی برای شما به وجود می آید که سریع حل میگردد. در ارتباط با نیت قلبی خودتان خوشحالی فراوان دارید. یک اندوه و دل گرفتگی از حرفی یا شخصی دارید. یک ناراحتی و بستگی در کارتان به پایان میرسد و تغییر و تحول در کار و زندگی خود دارید . به یک حاجت و آرزوی قلبی در موردی که انتظار دارید میرسید. تغییرات مثبت در مسیر فکری خود دارید. با کسی در این هفته دلخوری دارید که این کدورت شاید برای مدتی روی دلتان بماند و افسوس بخورید. اگر قصد معامله دارید این معامله صورت می گیرد به شرطی که خودتان هم مایل به این معامله باشید اگر تمایل ندارید پس انجام ندهید بهتر است. در محیط کار یا تحصیل به موفقیت کوچکی دست پیدا می کنید. از آدمی که به راحتی چشم خود را می بندد و دروغ می گوید هرچه زودتر فاصله بگیرید.

 

 

آبان : تعریف و تمجید بسیاری از شما می شود و این موضوع شما را بسیار خوشحال و امیدوار می کند ولی مواظب باشید بیش از حد به خود مغرور نشوید و تمرکز خود را بر روی کارهایتان حفظ کنید تا بیش از پیش پیشرفت کنید. با وجود اینکه ستایش های سخاوتمندانه ای از شما می شود، سعی کنید فروتن باشید و احترام به دیگران را فراموش نکنید. به جا به جایی فکر می کنید ولی فعلا در این تصمیم شما بن بست وجود دارد پس منتظر بمانید تا این بن بست برطرف شود. نذر و نیازهای زیادی کردید یک آه و ناله مرتب پشت سر شماست که این مانع از ادا شدن نذرهای شما می شود.از يك تلفن با شماره ٣ در اين هفته خبرى كه توقعش را نخواهيد داشت دريافت ميكنيد.

 

آذر : کلید پیشرفت شما این است که به دور از استرس و با آرامش و خیال راحت به کارهایتان رسیدگی کنید و به نتیجه کارهایتان زیاد فکر نکنید. تمرکز خود را بر روی انجام دادن صحیح و با دقت کارها بگذارید آنگاه نتیجه کار خود به خود به نفع شما خواهد بود. آینده بسیار نامعلوم و غیر منتظره خواهد بود. برای انجام کاری نیاز به تمرکز دارید. در جشن ها و مهمانی خانوادگی شرکت می کنید که به شما خوش می گذرد. در آن واحد در حال کنترل کردن دو موقعیت مختلف هستید و همزمان دو کار را انجام می دهید که هر دو آنها برای شما موفقیت به همراه دارد. یک دوست و یار و مددکار دارید که همراه شماست. در آینده نزدیک مبلغ قابل توجهی پول به دست شما می رسد.

 

 

دی : همه‌ی چشم‌ها به شما دوخته شده‌اند و شما هم چشمانتان را به موفقیت حرفه ای خود دوخته‌اید و هیچ چیز دیگری به غیر از آن برایتان اهمیت ندارد. متأسفانه گاهی انسان مجبور است برای پیش رفتن به سوی هدف‌هایی که دارد بخشی از رویاهایش را کنار بگذارد. اگر این اواخر چنین کاری کرده و چیزی را قربانی هدف بزرگتری کرده‌اید امروز به این موضوع بپردازید و این زخم را تا کهنه نشده است درمان کنید. برای بهتر شدن رابطه‌هایتان و به ویژه رابطه‌ی عاطفی‌تان به شما توصیه می شود که چهره‌ی واقعیتان را به نمایش بگذارید. داشتن صداقت به نفع همه و مهمتر از همه به نفع خودتان خواهد بود و نتایج مثبتی را به همراه خواهد داشت. شخصی در اطرافتان احتیاج به یک گوشزد دارد. با سهل انگاری باعث رنجش او نشوید که بعدا به دست آوردن دلش کار سخت‌تری است.

 

 

بهمن : در یک انتظار تلخ و کشنده به سر می برید که باید صبر و حوصله پیشه کنید تا از مخمصه بیرون بیایید. یک ملاقات با شخصی دارید که در این ملاقات یک اتفاق مثبت برای شما خواهد افتاد که این مسیر تازه ای در زندگی بی روح شما خواهد بود .ممکن است مشغله های تان جدی تر شود. به نظر می رسد که تعهدات کاری اذیت تان می کند، زیرا احساس می کنید مانع شیطنت هایی هستند که دل تان می خواهد انجام دهید. شاید تصمیم بگیرید که به طریقی برنامه های کاری خود را دور بزنید و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنید. اما اکنون به شما توصیه می شود که عاقل باشید، ببینید لذت هایی که به دنبال شان هستید مهم ترند یا مسئولیت های تان. معاشرت با شخصی ایده خوبی برای انجام کاری تازه به شما می دهد. می توانید همه چیز را در یک روز به طرف مقابلتان نگویید. با شخصی که در کنارش دائم احساس معذب بودن می کنید کمتر رفت و آمد کنید.

 

 

اسفند : متولدین 2 تا 8 اسفند ، تولدتان مبارک. فالوده برای شما آرزوی بهترین ها را دارد. صمیمیت و دوستی نباید فقط به زندگی شخصیتان محدود شود. گاهی برای پیشرفت حرفه ای نیز لازم است با همکاران و افرادی که با آنها مراودات تجاری دارید رابطه ای دوستانه تر برقرار کنید و از حد و مرزهایی که مشخص کرده‌اید فراتر بروید. به نیتتان زمان بدهید و انتظار نداشته باشید که زود یا بی دردسر به آن برسید، شما تازه اول راه هستید. بر سر یک قطع رابطه و علاقه دچار دودلی و بی تصمیمی شده اید . به یک جشن نامزدی و مهمانی و یا جشن عروسی دعوت میشوید . گاهی برای یک اشتباه افسوس می خورید. سعی کنید برای دوست داشتن کسی به دنبال دلیل نگردید. محبتی که علت داشته باشد یا از روی احترام است یا همراه با ریا. در مورد یک بیمار در خانواده بیهوده نگران هستید، او سلامتی اش را به دست می آورد.

یک پاسخ به “فال هفتگی فالوده – 2 تا 8 اسفند”

  1. ویدا گفت:

    درود
    فال هفته تون حرف نداره! کاش همچنان بذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد