فال هفتگی فالوده – 10 تا 16 مرداد

 

 

شما بر هر موضوعی بیش از حد اصرار می کنید. بد نیست گاهی همه چیز را رها کنید و به سرنوشت اجازه دهید تا شما را به آن سمتی که می خواهد ببرد. به زودی فرصتی برای تان فراهم می شود که می توانید توانایی های خود را بالا ببرید. این روزها زمان خوبی برای رویاپردازی نیست. شروع به یادگیری چیزی تازه می‌کنید که به دردتان می‌خورد. راه‌حل‌های گوناگون و متفاوتی را انتخاب کنید، برای اینکه بتوانید در یک مسیر درست قدم بردارید وگرنه با ادامه روند کنونی نه تنها به جلو پیش نمی‌روید بلکه به عقب برمی‌گردید. خودتان را به خاطر مشکلات یا مسائل خانوادگی سرزنش نکنید، همین حالا که فرصت دارید اقدام کنید. یک مسئله قدیمی و کهنه کم کم اهمیتش را پیش چشم تان از دست می دهد.

 

 

در خصوص مسائل مالی و اقتصادی با یک وضعیت حساس مواجه می‌شوید، نگران نشوید با درایتی که دارید بر آن غلبه می‌کنید. فکر می کنید نیمه گمشده خود را یافته‌اید، پس اگر به احساس خود ایمان دارید این ماه را به همراه محبوبتان به یک مکان زیبا بروید و احساسات واقعی تان را آشکار کنید. مطمئنا از اینکه صادق بوده‌اید پشیمان نخواهید شد. از شنیدن خبری خوشحال خواهید شد و به شخصی تبریک خواهید گفت. شما قلب خیلی بزرگی دارید اما به هیچ وجه در خانه تان را به روی هر کسی باز نکنید همه مردم نیت خیر ندارند و دل و زبانشان با هم یکی نیست. بهتر است برای حل مشکل عاطفی خود روش های دیگری را امتحان کنید. شکست شما را ناراحت می کند، اما بهتر است فعلا صبور باشید و زیاد غصه نخورید.

 

 

متاسفانه این روزا زیاد به تغذیه خود اهمیت نمی دهید و همین دلیل حالت روحی‌تان تحت تاثیر حال جسمی‌تان قرار گرفته است. خوشبختانه شنیدن یک خبر خوب و عالی در اوایل هفته باعث می‌شود که تمام روز های هفته را با انرژی و انگیزه بسیار سپری کنید. ممکن است که یک سوتفاهم بین شما و یکی از نزدیکانتان پیش آید، اما نباید خیلی به این موضوع پر و بال بدهید و بجای آن سعی کنید این موضوع را حل کنید. در امر کار یا تحصیل به موفقیت خوبی میرسید که نه تنها جایگاه اجتماعی شما را بالا می‌برد بلکه باعث افزایش در آمد شما هم خواهد شد. به یک مهمانی و دور همی خانوادگی دعوت میشوید، اما شما دوست دارید که در کنار دوستانتان وقت بگذرانید، تصمیم نهایی بر عهده خودتان هست.

 

 

با تمام احساساتی که در دل دارید برایتان سخت است که بتوانید خودتان را با واقعیت تطبیق دهید اما این ماه باید این کار را بکنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. منتظر فرصتی هستید تا هدفی که در سر دارید را پیش ببرید، یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که بر ترس‌هایتان غلبه کنید. اتفاقی افتاده یا به زودی می‌افتد که باورش برایتان مشکل است. به خودتان فرصت بدهید، طول می کشد تا درک کنید این اتفاق می‌تواند به نفع تان باشد. راه های جدید را امتحان کنید و جز خودتان با هیچکس مشورتی نکنید تا این طوفان بگذرد. این روزها به تلاش بیشتری نیاز دارید. اجازه ندهید ترس از چیزی شما را از انجام آن باز دارد، با ترس خود روبرو شوید و بر آن غلبه کنید بدون توجه به این که چه اتفاقی می افتد وگرنه مجبور خواهید بود تا آخر عمر با حسرت زندگی کنید.

 

 

 

متولدین 10 تا 16 مرداد ، تولدتان مبارک. فالوده برای شما آرزوی بهترین ها را دارد. انشاالله همیشه کنار کسانی که دوستشان دارید شاد و آرام باشید. شما عاشق پیشرفت هستید و دوست دارید در تمام جنبه های زندگی حتی رابطه عاطفی هر روز یک قدم به جلو بگذارید. برای خرید چیزی، مقداری پول کم دارید. بهتر دست از لجبازی بردارید و برای کاری که باید انجام دهید هر چه زودتر درخواست وام کنید. دست دست کردن فقط اوضاع را سخت تر می کند. یک ملاقات کاری در پیش دارید که خیلی بهتر از چیزی که فکرش را میکنید پیش می رود، و خوشبختانه از همین راه به موفقیت های بسیاری هم میرسید. انسانی بزرگوار به شما راهنمایی های خوبی داده است اما به دلایل مختلف از انجام کارهای گفته شده خودداری می کنید. او فردی با تجربه است که خوبی شما را می خواهد، بهتر است پیشنهادش را دوباره مرور کنید.

 

 

اولین قدم را به سمت موفقیت محکم بردارید و به زودی تغییری بزرگی در زندگی‌تان اتفاق می‌افتد. کلافگی و اضطراب این روزهای تان با بحث کردن با دیگران کمتر نمی شود. بیش از حد برای نگه داشتن چیزی یا کسی بها دادید آن را رها کنید و ایمان داشته باشید اگر مال شما باشد به شما برمی گردد. در محیط کار پیشنهادی به شما می شود که انرژی و انگیزه شما را افزایش می‌دهد و درآمد شما نیز از این طریق افزایش می یابد. تغییر ساده نیست پس اگر برای مسیری که انتخاب کرده‌اید نگران هستید دوستان خود را فراموش نکنید زیرا آنها می‌توانند حامیان بزرگی برای شما در این مسیر سخت باشند. یاد گرفتن مهارت های جدید اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد. به زودی پولی به دستتان می رسد که می توانید با آن کمی خوش بگذرانید. شما سختی‌های بسیاری را متحمل شدید و حالی خوشی که الان دارید شایسته شماست. افراد زیادی برای درد و دل نزد شما می‌آیند، سعی کنید تا جایی که می توانید به این افراد کمک کنید.

 

 

 

 

زندگی پر از ماجراجویی و چالش است، اگر قبلا به این موضوع باور نداشتید، زندگی این ماه این نکته را به شما نشان خواهد داد. در این ماه به دلیل موفقیت‌هایی که در گذشته به دست آورده‌اید و همچنین تعریف و تمجیدهایی که دوستانتان از شما می کنند اعتماد به نفستان بالاتر می رود. تصمیم دارید راهی را آغاز کنید اما نگران هستید، اگرچه موانع پیش پای تان وجود دارد اما آنقدر با اراده قدم برمی دارید که در نهایت موفقیت شما حتمی است. در هنگام شروع کاری مورد حمایت دیگران قرار می گیرید پس از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. این فرصت عالی چند سال شما را جلو می اندازد. مدتی است که از کارها و اهدافتان دور افتاده اید، این هفته بهترین فرصتی است که هم کمی به خودتان برسید و هم کم کاری های گذشته را جبران ‌کنید.

 

 

برای اینکه دیگران را از خودتان راضی کنید دست به هر کاری نزنید و بجای آن سعی کنید که برای اهداف دیگرتان تلاش کنید چون اگر در این راه موفق شوید دیگران هم شما را تحسین میکنند.رابطه عاطفی تان نیاز به کمی تغییر دارد، در این مورد با شریک زندگی تان مشورت کنید. از زبان شیرین تان برای رفع کینه و کدورتی کهنه استفاده کنید. به زودی شخصی نزد شما برای درد و دل خواهد آمد، بهتر است فروتن و متواضع باشید و ناخواسته با گفتن حرفی بار دلش را سنگین تر نکنید. وقتی با ایده ای موافق نیستید، آن را آرام به زبان بیاورید، لازم نیست با همه چیز موافق باشید تا همه شما را دوست داشته باشند. دوست شما باید کسی باشد که شما را با عقاید مختلف بپذیرد. به زودی در این هفته بخشش بزرگی انجام خواهید داد که قلب‌تان را آرام می کند.

 

در زمینه کاری به جای اینکه خیلی به خودتان فشار بیاورید و چندین کار را همزمان بدون کیفیت انجام دهید، یک کار را به خوبی انجام دهید. با استفاده از قدرت خلاقیت خود، می‌توانید به نتایج مطلوب و خوبی دست یابید. خلاقیت چیزی است که شما را از سایر انسان ها جدا می کند. کاری قبول می کنید که برای شما سخت خواهد بود، اما برکت به همراه دارد. به زودی صبر شما نتیجه خواهد داد و همه چیز به نفع شما خواهد بود. به شخصی در اطرافتان روحیه و امید بدهید تا بتواند از پس مشکل یا امتحانی که در پیش دارد بربیاید. یک سفر در پیش دارید، اما حتما به احساس درونتان و خطراتی که ممکن است شما را تهدید کند توجه کنید و بعد تصمیم بگیرید.

 

 

ممکن است به شما تهمت هایی زده شود که شما را عصبانی کند، سریعا از خود دفاع کنید و نگذارید پشت سرتان حرف بزنند. اگر بتوانید با همین شور و اشتیاقی که دارید به تلاش هایتان ادامه دهید خیلی زود به چیزی که می خواهید می رسید. در واقع زیاد به مگس های زندگی خود توجه نکنید. در این هفته یک غافلگیری خوب مالی در پیش دارید اما نباید خیلی هیجان زده شوید و بدون حساب و کتاب تمام پول هایتان را خرج کنید. در مورد یک مشکل حقوقی، فکر می کنید که موضوع تمام شده است و دیگر مسئول نیستید، اما اشتباه می کنید. شما در حال برنامه ریزی و آماده سازی برای یک رویداد بزرگ و مهم در زندگی خود هستید. اجازه ندهید هیچ کس از شما برای رسیدن به آرزوهای خودش نردبان بسازد.

 

 

در بین اعضا خانواده بر سر یک مسئله مالی بحث هایی پیش می آید، اما بهتر است که شما سکوت کنید و از هیچ کدام از آنها طرفداری نکنید چون یک دلخوری جدید پیش می آید. در این هفته تنش های بین شما در رابطه عاطفیتان بیشتر می‌شود اما بجای اینکه خودتان را آزار دهید خیلی زود یک تصمیم درست بگیرید. یک کیسه پول برای شما دیده شده است، اگر مشکل مالی دارید، به زودی برطرف خواهد شد. این روزها سعی کنید یک مقدار با سیاست تر رفتار کنید و در شناخت آدم های اطرافتان دقیق تر باشید چون ممکنه که در مسیر موفقیت شما مشکلات زیادی ایجاد کنند. اگر قصد ارسال پیامی به کسی را دارید، بهتر است فوراً آن را ارسال کنید زیرا امکان دارد پشیمان شوید و فرصت خود را از دست بدهید.

 

در این ماه با افرادی که دوستشان دارید و برایتان ارزش قائل هستید وقت بگذارید تا بتوانید احساس ارزشمندی کنید. زندگی آنقدر طولانی نیست که بخواهیم خود را مجبور کنیم با افرادی که هیچ شخصیت مشترکی ندارند وقت بگذرانیم. نسبت به انجام دادن کاری که نتیجه آن مشخص نیست دو دل هستید، بهتر است این کار را سریعا انجام دهید. می خواهید سر از کار کسی دربیارید، خیلی تو کار این فرد دخالت نکنید چون خودتان بیشتر آسیب می بینید. اگر متاهل هستید و در زندگی تان مشکل دارید فعلا باید صبوری بکنید تا مشکلاتتان حل شود. در واقع گره هایی که در زندگی شما وجود دارد موقتی است و خیلی زود باز خواهند شد. شما از تعریف و تمجید های دیگران بسیار خوشحال میشوید، اما حواستان باشد که برای محبوبیت در نگاه دیگران زیاده روی نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد