ولن فال (ویژه ولنتاین) – متولدین اسفند

فال ویژه ولنتاین متولدین اسفند : متأهلين اسفند بحث هایي که در رابطه با مسائل مالی با محبوب می‌کنید نتیجه خوبی میدهد. همسرتان پیشنهادات و توصیه هاي‌ زیادی در رابطه با مسائل مالی شخصی تان می‌دهد و شما آنها را نه به منزله دخالت بلکه به منزله کمک و دلسوزی حساب میکنید. درست زمانی که میخواهید کار جدیدی را شروع کنید او مشوق شماست و کمک میکنید در کارتان ریسک کنید.

هديه جذابي از معشوقه تان دريافت ميكنيد ، مجردين اين ماه و كسانى كه در رابطه قبلى خود شكست خورده اند اتفاق خاصي تا دو سه ماه آينده نخواهد افتاد اما در طالع شما افتاده تا سال ديگر يك پيوند عشقى مستحكم خواهيد داشت و از آن رابطه رضايت كامل را خواهيد داشت.عشق اولى هاى اسفندى استرس زيادي داريد براي اينكه همه چيز خوب پيش برود و باب ميل تان باشد، همينطور هم خواهد شد اگر كمي اعتماد به نفستان را به كار بگيريد ولنتاين امسال ميتواند لذت عشقى با دوام را براي شما داشته باشد.

چيزي كه آقايان بايد در مورد زن متولد اسفند بدانند اين است كه زن متولد اسفند از صميم قلب به كودكان خود عشق مي ورزد اما هرگز به ايشان اجازه نمي دهد به گوشه خاص شما قدم بگذارند. بخش بزرگي از قلب او از آن شما است و هيچ كس را ياراي دخول به آن نيست. او فرقي بين بچه هاي خود نمي گذارد اما به آنكه قدري زشت تر، ظعيف تر و شكننده تر است، اندكي بيشتر مي رسد.

مادر متولد اسفند بدون شك بهترين مادر دنيا است، چون هيچ موجودي به اندازه او علت خجالت هاي پسر كوچولو و درد عظيم عشق هاي زودگذر دخترنوجوان خود را درك نمي كند. او حاضر است همه چيز زندگي خويش را فداي كودكان خود كند و مخصوصا سعي بر آن دارد كه مانع محروميت كشيدن ايشان از چيزهايي بشود كه خود در دوران كودكي از آنها محروم بوده است.

زن متولد اسفند ترجيح مي دهد كه شما نان آور خانواده باشيد و او زن خانه باقي بماند. به كار شما كاري نخواهد داشت و به وي مربوط نيست كه از كجا پول در مي آوريد، و اگر از نظر مالي با مشكلي مواجه شديد، فقط وقتي به كمك شما خواهد آمد كه واقعا به بن بست رسيده باشيد. سر به هوايي او در خرج و دخل منزل را چندان جدي نگيريد زيرا همانطور كه گفته شد. تا آخر ماه كسري نخواهد آورد.

شايد باور نكنيد، اما او پيوسته از نيروي عجيبي الهام مي گيرد.هرگز فراموش نكنيد با او مكالمه را به خود اختصاص ندهيد.او دوست دارد آزادانه درباره خودش سخن بگويد و از رفتار غير عادي اجتناب كنيد و به عقايدش در مورد پاكدامني و تقوا بي احترامي نكنيد و آنها را قديمي تلقي ننماييد.خانم ها هم در مورد مرد متولد اسفند بدانيد كه برخي از مردان اين ماه اصلا قادر به تشخيص موقعيت هاي مناسب نمي باشند و حس شناسايي « فرصت » در آنها ضعيف است و گوششان صداي در زدن بخت و اقبال را اصلا نمي شنود. مرد متولد اسفند آدم ضعيف النفسي نيست و عيب كار فقط در اين است كه گاهي چشمك هاي يك ستاره آنقدر نظر او را به خود جلب مي كند كه متوجه طلوع خورشيد نمي گردد.

طبيعي است كه تمام متولدين اين برج اين چنين رويايي نيستند اما يقين داشته باشيد كه اكثرا اينطورند.مرد متولد اسفند متعصب نيست و هرگز به قضاوت نمي نشيند، او تا زماني كه شخصا به مطلبي پي نبرده باشد، نظريه اي ابراز نمي دارد و تازه در اين حالت نيز او حالت انتقاد نخواهد داشت. خيلي به ندرت ممكن است به كسي اتهامي وارد كند و در مقابل به ميزان وسيع گذشت از خود نشان مي دهد.

كوشش او در درك ديگران چشمگير است. دوستان او خيلي به وي اعتماد مي كنند و هرگز اين فكر در سر ايشان پيدا نمي شود كه ممكن است از آنچه به وي مي گويند، سو‌ ء استفاده كند. يادتان باشد كه سعي نكنيد او را وادار كنيد تملق بگويد او براي اين كار خيلي صميمي و بي رياست و در مورد اشتباهاتش بي صبر يا نا مهربان نباشيد و او را به خاطر مسايل بي اهميت و جزئي بر نيانگيزيد.

ساير متولدين ماه هاى ديگر ميخواهند بدانند متولدين اسفند ماه در عشق چگونه هستند فالوده به شما ميگويد كه يك اسفندى در عشق بی نظیر است. جذاب و پر نشاط است. احساساتی و رویایی است،يه اسفندى نه تكرار ميشه و نه تكرارى
ولنتاين شما مبارك عزيزان اسفنديه فالوده

2 پاسخ به “ولن فال (ویژه ولنتاین) – متولدین اسفند”

  1. Saba گفت:

    Karton fogholade ? hmshon dorost o dghigh
    Mmnonm azton va khste nbshid ?❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد