ولن فال (ویژه ولنتاین) – متولدین فروردین

فال ویژه ولنتاین متولدین فروردین : متولد فروردين در زمينه عشق به روى موج آرامش است.يك ثروت و بخت بادآورده در راهش است! به آنچه می خواسته، خواهد رسيد و يك رابطه عاشقانه (يا اگر تاكنون با كسی رابطه عاشقانه برقرار نكرده است، يك عشق جديد) برايش تضمين می شود.خانم يا آقاى فروردينى كه در رابطه هستيد ، نزديك به روز عشق هستيد و يك نامه يا تماس عاشقانه يا ديدارى سراسر مثبت دريافت ميكنيد و از شما دعوت ميشود به ادامه عشق پايدار، اگر فاصله اى در عشقتان افتاده و دلتنگ شخص مورد نظر هستيد حركت مهره ها در طالع شما خبر از برگشت عشق شما ميدهد يا در همين روزها يا در مدت بسيار كم به سمتتان برميگردد.

با اينكه تاثير نور ماه در هنگام تولد متولدين فروردين روى مهربانى و نرمى قلب شما بسيار بالاست ولى سعي كنيد منافع خودتان را در نظر بگيريد . عشق اولى هاى فروردين ذوق و هيجان خاصى دارند ولى اصلاً در چهره آن را بروز نميدهند و اين خصوصيت بارز آنان است توصيه طالع بين فالوده به شما اين است بى حساب و بى فكر خرج نكنيد سعى كنيد شناختتان را نسبت به طرفتان بيشتر كنيد، هرچند در طالع شما اتفاق بدى ديده نميشود ولى احتياط شرط عقل است.

اين طالع يك طالع بسيار مطلوب است كه نشان می دهد دردسرها و مشكلاتتان از بين خواهند رفت و در موضوعات مربوط به عشق و محبت به خوشبختی زيادی می رسيد. هديه اى كه از طرف عشقتان دريافت ميكنيد بسيار با ارزش است يا از نظر مادى يا معنوى هر آنچه كه هست بدانيد كه زياد از عشقتان و رابطه تان در جمع هاى دوستانه تعريف نكنيد، خوب نيست و چشم و نظر چند فرد حسود در اطرافتان را به همراه دارد.

در نوع گفتار خود كمى زبان شيرين تر به كار ببريد و كلمات جديدتر براى معشوقه خود استفاده كنيد، آقايان بايد بدانيد كه يك زن فرورديني چيزى جز توجه و وفادارى از شما نميخواهد پس او را لبريز از محبت كنيد، همينطور خانم ها شما هم بايد بدانيد كه يك مرد فروردينى نسبت به حرف هاى سنگين در هم خورد ميشود و هرگز مثل روز اولش نميشود، حتى ممكن است نفرت درونش را روشن كند.

همچنين مرد فروردينى تعصب بالايي دارد پس خط قرمزهايش را رد نكنيد.ساير متولدين ماه هاى ديگر ميخواهند بدانند فروردينى ها در عشق چگونه هستند، فالوده به شما ميگويد كه فروردينى ساخته شده تا روى عشق را كم كند، آنها به هنگام عاشق شدن گویی در دنیای شوالیه ها و پرنسس ها سر میکنند. قلباً عاشق هستند و پا برجاهستند، ذات آنها بين ماه هاى مختلف در عشق و عاشقى فقط و فقط وفادارى است، و ازين رو بسيار آسيب پذير هستند.ولنتاين مبارك از طرف فالوده

4 پاسخ به “ولن فال (ویژه ولنتاین) – متولدین فروردین”

  1. سمیرا گفت:

    بسیار عالی ممنونم

  2. F گفت:

    تشکر_این فال فقط واسه چندروزه ولنتاینه یا نه

  3. Mersedeh گفت:

    عالی بودش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد