فال هندی راجت نیر – یکشنبه 19 بهمن

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

برای افراد متولد فروردین، مراقبت از عشقی که دارند، اهمیت زیادی خواهد داشت. سعی کنید در عین حال که ساده و نرمال هستید، خارج از چهارچوب فکر کنید. گاهی اوقات، سکوت بی وقفه و داشتن آرامش، بسیاری از مشکلات تان را درمان خواهد کرد. چرا با خواندن یک کتاب، کمی ذهن خود را آرام نمی‌کنید؟ حتی اگر اواسط روز است، فضا را برای مطالعه آماده کرده و قدری کتاب بخوانید. 

 

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز بیشتر از همیشه اطلاعاتی کسب خواهید کرد. گاهی اوقات بهترین روش برای کسب اطمینان در مورد چیزی که در آن شک و تردید دارید، توضیح دادن دقیق و کامل موضوع مورد نظرتان به شخص دیگری است. ممکن است هنگامی که دارید این موضوع را توضیح می‌دهید، نکات تازه ای توجه شما را به خود جلب کند و باعث افزایش اطلاعات شما گردد. از سوی دیگر، یک شنونده هوشمند می‌تواند در مورد مسئله ای که ذهن شما را به خود درگیر کرده، اطلاعات ارزشمندی را ارائه کند. امروز حال و هوای شما با جو سخت و طاقت فرسایی که در روزهای گذشته داشته اید، کاملا متفاوت خواهد بود. به نظر می‌رسد امروز اخبار خوبی دریافت کرده باشید. شاید دستمزد زحمات اخیرتان را گرفته باشید. در مورد دستاوردهای خود لاف نزنید! این کار فقط شرایط را سخت می‌کند. صبور باشید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

از بین بردن اشیاء بدون کاربرد و بی فایده، روشی عالی برای آزاد کردن انرژی و ایجاد فضا در اطراف شماست. امروز وسایل و اشیاء بی اهمیت و بلااستفاده در محل کار و منزل خود را از بین ببرید. با این حال در نظر داشته باشید که این پاکسازی به معنای از بین بردن تمام وسایلی که ممکن است به آنها احتیاج پیدا کنید نیست. خوشبختانه امروز سیاره ها به کمک شما آمده و باعث می‌شوند تا به سرعت تشخیص دهید که چه آیتم هایی را باید دور ریخته، کدام موارد را نگه دارید و کدام را به فرد مناسبی ببخشید. 

 

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

دوستان و همکاران شما امروز تحت تاثیر صداقت و درستی شما قرار خواهند گرفت و این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که بتوانید ساده تر از همیشه آنها را قانع کنید. افراد نزدیک شما می‌دانند که شما مایل به انجام هر کاری که در توان تان باشد هستید تا بتوانید از آنها پشتیبانی و حمایت کنید. با این وجود، هنگامی که کسی از کارها و رفتار شما قانع نمی‌شود، سعی نکنید او را متقاعد کنید که برنامه شما بهترین برنامه دنیاست! 

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

اگر پاداش یا مال باد آورده ای را به دست آوردید، آن را عاقلانه خرج کنید. تمایل شما به خرید یا گذراندن یک شب گران قیمت، ممکن است باعث اسراف در پول شما شود. با دقت سرمایه گذاری کنید؛ چراکه هر قدر هم که این پول کم به نظر برسد، می‌تواند روزی به کار شما آمده و به مرور بیشتر و بیشتر شود. در رابطه با شغل و کسب و کار خود، امروز شما در مسیر انتخاب صحیح و در عین حال هوشمندانه قرار دارید. اگر دقیقا می‌دانید که می‌خواهید چه کاری انجام دهید، به احتمال زیاد از پشتیبانی و منابع لازم برای رسیدن به هدف خود، برخوردار خواهید شد. یک جمله قدیمی وجود دارد که می‌گوید: برای پول در آوردن باید پول خرج کنید. 

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

توانایی و مهارت چشمگیر شما در انجام دقیق هر کاری که باید انجام دهید، برای اطرافیان شما قابل احترام است. ممکن است لازم باشد امروز وقت و زمان خود را کنترل کنید تا بتوانید بدون حواس پرتی به اهداف خود برسید. با این وجود، تمرکز منحصر به فرد شما می‌تواند به شما دید بهتری بدهد. از افرادی که احساس می‌کنید با شما تفاوت دارند، دوری نکنید. ممکن است از دوری کردن با افرادی که احتیاج به حمایت عاطفی شما دارند پشیمان شوید. اگر قصد دارید شب ها آرام بخوابید، برقرار کردن تعادل ضروری است. شما امروز پرشور و هیجان خواهید بود؛ کار در خانه و محل کار شما با سرعت و به حالت همیشگی پیش خواهد رفت. از آنجا که انرژی زیادی دارید، چرا پروژه جدیدی را آغاز نمی‌کنید؟ امروز احساس می‌کنید می‌توانید هر کاری را انجام دهید؛ پس به دنبال آن بروید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

در اطراف شما تنشی به وجود خواهد آمد و زمانی پیدا خواهید کرد که بتوانید برای خودتان صرف کنید. اگر باید با مردم تعامل داشته باشید، ارتباط خود را روشن و واضح نگه دارید. ممکن است یک سوء تفاهم به وجود آید که منجر به ایجاد یک انفجار بزرگ بر سر یک اتفاق کوچک و جزئی باشد. و در نتیجه به همین سادگی بدون دلیل، با افراد مختلف دچار مشکل خواهید شد. تنهایی، تنها محلی است که در آن آرامش پیدا خواهید کرد. ممکن است امروز با انجام کارهای خانه، زمان زیادی را در منزل سپری کنید. امروز در انجام کارهایتان به اندازه کافی دقیق خواهید بود. خوشبختانه داشتن یک برنامه ثابت، شما را قادر خواهد ساخت تا برای خود طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید به اهداف تان برسید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما آماده تغییر هستید و در آن شکی نیست. هر چه سن تان بالاتر می‌رود، علایق شما گسترده تر می‌شود و می‌خواهید با شدت بیشتر به دنبال برخی از علایق خود بروید. این علایق می‌توانند گذراندن دوره های آموزشی یا کسب یک مدرک تحصیلی باشد. اکنون شما آماده هستید تا جایگاه جدیدی در دنیا داشته باشید. شما امروز کاملا قادر خواهید بود تا اهداف خود را دنبال کنید. شاید گروهی از دوستان شما اکنون به دنبال رهبری شما باشند؛ حتی اگر این موضوع در اولویت شما نباشد. 

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

انرژی بی حد و اندازه شما کاملا با نبوغ و خلاقیت شما مطابقت و همخوانی دارد. تمرکز برروی استعدادهای ناشناخته شما امروز اهمیت زیادی خواهد داشت. شاید مدتی است که هیچ پروژه چالش برانگیزی کنجکاوی شما را برانگیخته نکرده است. کشف یک راه و روش جدید، باعث افزایش روحیه و ایجاد حس و حال بهتر در شما می‌گردد. از این فرصت استفاده کنید تا توجه خود را به سمت ایجاد فرصت های بیشتر برای تمرین و پیشرفت هدایت کنید. 

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما امروز قصد دارید با هر کسی که در مسیر شما قرار بگیرد مقابله کنید. امروز اعتماد به نفس و آمادگی کافی برای اجرای یک کار مهم را دارید. اما مراقب تمایل غیر مترقبه خود برای واکنش به سرکشی هایی که ممکن است داشته باشید یا پیدا کنید، باشید. به جای به هدر دادن وقت و زمان خود، یک راه حل ساده پیدا کنید تا بتوانید با انرژی بیشتر مشکلات خود را برطرف کنید. گاهی اوقات اندکی افراط، ارزش خواهد داشت. یک دوش آب گرم در وسط روز، گذراندن ساعاتی در رستوران مورد علاقه شما، یا خرید لباسی که مدت ها به آن علاقه داشتید، از جمله مواردی هستند که می‌توانند باعث ایجاد روحیه در شما گردند. روحیه خود را تقویت کنید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

با دستاوردهای اخیرتان، انرژی زیادی به دست آورده و اعتماد به نفس زیادی کسب کرده اید. احساس خوبی دارد؛ اینطور نیست؟ در حال حاضر توجه جنس مخالف را به خود جلب خواهید کرد؛ و چه کسی می‌تواند آنها را سرزنش کند؟ شما واقعا عالی به نظر می‌رسید. امروز ممکن است به خاطر بینش نافذ و توصیه های مناسب تان، افرادی به شما مراجعه کنند. در ارتباط بودن با احساسات شخصی شما این امکان را فراهم می‌کند، تا بدون ترس و اضطراب به قلب مشکلات خود نفوذ کنید. با این حال، آشکار کردن تمام واقعیت، آن هم با سرعت زیاد می‌تواند برای برخی از افراد دشوار باشد. شهود شما، هم نعمت است و هم نفرین!

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

چه کسی می‌دانست که شما تا این حد با استعداد هستید؟ کاری که قبلا انجام داده‌اید، ثمر خواهد داد. هر شرایطی که درآن هستید، به مراتب بهتر و خوش‌تر خواهد شد و از آن لذت خواهید برد. از این پس، کار شما تنها چیزی نیست که نگاه های تحسین برانگیز را به خود جلب می‌کند. شریک زندگی شما نیز از شما قدردانی خواهد کرد. برقراری ارتباط با یک همکار یا یکی از دوستان تان، باعث می‌شود تا هر دوی شما بدون هیچ ناراحتی، احساس بهتری داشته باشید. اگر از چند سال پیش با فردی مشکل دارید، از مشکل خود صرف نظر کرده و رها کنید. آلن پاتون، فعال آفریقای جنوبی می‌گوید: اگر اتفاق بد و ناخوشایندی افتاد، بخشیدن و فراموش کردن، کافی نخواهد بود. بلکه باید بخشید و مسیر را رو به جلو ادامه داد.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد