فال هندی راجت نیر- یکشنبه 16 شهریور

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز روابط شما با اطرافیانتان به خوبی و راحتی همیشه پیش نخواهند رفت، پس سعی نکنید به زور خنده و شوخی اوضاع را عادی جلوه دهید. اما یادتان باشد که اگر حرف خوبی ندارید که بگویید بهتر است که سکوت کنید و هیچ چیزی نگویید. شاید این کار برایتان سخت باشد، اما از درگیر شدنتان با مشکلات غیر ضروری جلوگیری خواهد کرد.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز شما دارید طبق معمول همیشه نیازهای دیگران را پیش از نیازهای خودتان می گذارید و بقیه را نسبت به خودتان در اولویت قرار می دهید. با این وجود شما باید برقراری اعتدال را یاد بگیرید و مرز بین جانفشانی برای دیگران و خودخواهی را برای خود مشخص کنید. خودتان را برای خدمت به دیگران قربانی نکنید. اینکه گاهی خودتان و کارهایتان را بدون در نظر گرفتن اثراتی که روی دیگران خواهند داشت در اولویت قرار دهید برای پیشرفت زندگیتان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
داشتن نظم و ترتیب در کارها و زندگیتان را تحت هیچ شرایطی فراموش نکنید. حد و مرزهایی که برای خودتان مشخص کرده اید را در نظر داشته باشید و اجازه ندهید که دیگران شما را به زور به داخل ماجراهای خودشان که هیچ ربطی به شما ندارند بکشانند. گاهی ممکن است اینکه با درگیر کردن خودتان با زندگی و مسائل دیگران از مشکلات خودتان فرار کنید کار جالبی به نظر برسد، اما خیلی زود خواهید دید که با این کار تنها باری اضافه روی دوش خودتان گذاشته اید و مشکلاتتان همچنان سر جای خود باقی مانده اند و هیچ راه فراری از آنها نیست.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز یک پیام صمیمانه از طرف شریک عاطفی و یا شریک کاریتان، به دستتان خواهد رسید. این کار او می تواند شور و اشتیاق زیادی در شما برای انجام دادن وظایف و تعهداتی که نسبت به این رابطه دارید ایجاد کند و رابطه تان را به طور غیر قابل باوری بهبود بخشد.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
اگر کار آزاد دارید، به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود باشید. امروز فرصت خوبی برای مطالعه کردن در مورد راه های افزایش درآمد و جستجوی مکان های مناسب برای سرمایه گذاری می باشد ولی دقت کنید که امروز زمان مناسبی برای عملی کردن نقشه هایی که در این مورد دارید نیست و فعلا باید فقط در این مورد برنامه ریزی کنید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
شما امروز بسیار رمانتیک و احساساتی شده اید و عشق زیادی را به شریک زندگی خود احساس می کنید. اگر متأهل هستید امروز فرصت خوبی برای پرداختن به روابط زناشوییتان است، اما اگر هنوز مجرد هستید می توانید برای یک شام رمانتیک همراه با عشقتان و در رستوران مورد علاقه تان برنامه ریزی کنید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
مواظب باشید امروز با رفتارهای اشتباه خود آنهایی که صمیمانه و از ته دل قصد کمک کردن به شما را دارند از خود نرانید. این که بخواهید بار تمام مشکلات خود را به روی دوش دیگران بگذارید بزرگترین اشتباهی است که ممکن است مرتکب شوید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
شما قدرت تطبیق پذیری بالایی دارید و این توانایی شما را قادر می سازد که به خوبی با شرایط نامطلوب کنار بیایید. با این وجود، حتی ویژگی های مثبت نیز گاهی می توانند به نیرویی بازدارنده تبدیل شوند.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
یک احساس تحرک و پویایی عجیب و قوی، ممکن است شما و شریک عاطفیتان را به سمت بیرون رفتن از شهر و گذراندن روزتان به دور از قیل و قال شهر و زندگی مدرن سوق دهد. امروز روز خوبی برای این کار است. اگر به بیرون از شهر نرفتید، حداقل به فکر گذراندن یک بعد از ظهر آرام همراه با عشق زندگیتان باشید. از روز تعطیلتان لذت ببرید و به فکر خواسته های دیگر خودتان هم باشید. مثلا خوردن یک غذای خوشمزه، نوشیدن نوشیدنی مورد علاقه تان و یا تکیه دادن به مبل و دیدن فیلم محبوبتان. کارهایی را که دوست دارید انجام دهید. همه بعضی اوقات نیاز به کمی خوش گذرانی برای فاصله گرفتن از سختی های کار و زندگی دارند.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز گفت و گوهای جالبی بین شما و دوستانتان شکل خواهد گرفت. این بحث ها ممکن است درباره عوامل پیشرفت جهان باشد و یا فقط پشت سر دیگران حرف بزنید و درباره آنها حرف هایی بزنید که هیچ پایه و اساسی ندارند. از این صحبت ها لذت ببرید ولی هر چیزی را که می شنوید جدی نگیرید و با توجه به آنها در مورد دیگران قضاوت نکنید. اکثر این حرف ها بیشتر بر پایه ی تخیلات دوستان شما درست شده اند و به احتمال زیاد چنین چیزهایی وجود نداشته باشند. اگر کمی در محله تان جستجو کنید، خبرهایی از تغییرات اساسی در جامعه به گوشتان خواهد خورد. منتظر اتفاقات غیر منتظره باشید و خودتان را برای هر رویدادی آماده کنید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
شما از لحاظ عاطفی و احساسی در موقعیتی بحرانی قرار گرفته اید و احساس می کنید که انگار کسی یا چیزی سعی در سرکوب کردن شما و احساستان دارد. شاید ترسیده باشید و خجالت بکشید. شاید احساس می کنید که نمی توانید احساسات خود را آن طوری که خودتان دلتان می خواهد بیان کنید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز صبح که از خواب بیدار می شوید به یاد می آورید که شب گذشته رویاهای عجیب و غریبی دیده اید. این خواب هایتان را بی اهمیت ندانید، چون به احتمال زیاد اگر خوب به آنها فکر کنید خواهید دید که پیام خاصی را برای شما به همراه دارند.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد