فال هندی راجت نیر- پنجشنبه 1 آبان

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
به‌قول قدیمی‌ها یک‌دست صدا ندارد و راز موفقیت شما در حضور در کارهای گروهی پنهان شده است. به‌هر اندازه که افکار خود را با همکاران یا شریک‌تجاری خود به‌‌اشتراک بگذارید، به‌همان اندازه پشتیبانی بیشتری از همکاران دریافت می‌کنید و کارهای شما سریع‌تر پیش‌ خواهد رفت. امروز باید تصمیم مهمی بگیرید و تکلیف کار عقب‌مانده‌ای را روشن‌ کنید، قبل از این که هرگونه تصمیمی بگیرید، ابتدا تمام شرایط را سبک‌و‌سنگین کنید و تصمیم عاقلانه‌ای اتخاد نمایید که نفع شما را به‌دنبال داشته باشد اما ضرری هم به کسی وارد نکند.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
سوال‌های بی‌پاسخ زیادی در ذهن شما وجود دارد و هنوز در انتخاب مسیر درست زندگی مردد هستید. تمام رویکردهایی که در زندگی پیش‌روی شما قرار دارد به‌ظاهر جذاب و معقول به‌نظر می‌رسند اما اهل خطر نیستید و به‌همین دلیل نیز تاکنون موقعیت‌های زیادی را از دست داده‌اید. برای تجربه مسیرهای پیش‌رو باید دل به دریا بزنید و راه‌های مختلف را تجربه کنید. مطمئن باشید چیزی را از دست نمی‌دهید و حتی اگر اشتباهی نیز انجام دادید، از این اشتبا‌ه درس خواهید گرفت و در آینده رویکرد بهتری به‌ زندگی خواهید داشت. مسافرتی در پیش‌رو دارید و پیشنهاد می‌کنیم از لحظه‌لحظه این مسافرت تاجایی که می‌توانید لذت ببرید چرا که بعید‌به‌نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک دوباره موقعیت مسافرت برای شما مهیا شود.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
روز مهمی در پیش‌رو دارید اما نگران نباشید چرا که مدت‌ها است خودتان را آماده این روز کرده‌اید و هیچ مشکلی نمی‌تواند جلوی شما را بگیرد. خودتان را به لحاظ فکری آماده برخورد با مشکلات کنید و توجه ویژه‌ای به جزئیات داشته باشید. در چند روز آینده ملاقات مهمی با یکی از همکاران یا اعضای فامیل خواهید داشت، این ملاقات در زندگی و کار شما بازتاب پیدا می‌کند و سعی کنید تا جایی که می‌توانید فردی که به ملاقات شما آمده را راضی نگه‌دارید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز تاجایی که می‌توانید استراحت کنید و حسابی بخندید چرا که فردا روز سختی را در پیش دارید و به کارهای مهمی باید رسیدگی کنید. آرامش حرف اول را در زندگی شما می‌زند و روزمرگی‌های زندگی این آرامش را از شما گرفته‌ است. هیچ‌چیزی بهتر از هم‌صحبتی با اعضای خانواده به شما آرامش نمی‌دهد، در نتیجه دست اعضای خانواده را بگیرید و برای شام بیرون بروید. در چند روز آینده سر شما به‌اندازه‌ای شلوغ می‌شود که حتی فرصت سر خاراندن هم پیدا نمی‌کنید. در هفته آینده کسالت جزئی ممکن است جان نازنین شما را آزرده کند، مواظب سلامتی خودتان باشید و اجازه ندهید بیماری شما را زمین‌گیر کند.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
آدم خودداری هستید و به‌رغم این که فکرهای خوبی در سر دارید، این فکر‌ها را به کسی نمی‌گویید. امروز زمان آن رسیده که افکار خود را با کسی که می‌توانید روی کمک او حساب‌باز کنید در میان بگذارید. برای انجام کاری نیاز به وسیله‌ یا ابزاری دارید، اما این وسیله در اختیار شما نیست و با توجه به این که می‌دانید یکی از دوستان یا آشنایان شما این وسیله را دارد، نمی‌خواهید برای قرض‌گرفتن این وسیله به او رو بیاندازید. مطمئن باشید این دوست با کمال‌میل وسیله‌ای که مد نظر شما است را در اختیارتان قرار خواهد داد.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
روزی خوبی می‌توانید در پیش‌رو داشته باشید به‌شرط این که به زمین و زمان خرده نگیرید و زندگی را ساده‌ بگیرید. با بهانه‌های کوچک شاد شوید و دیگران را در این شادی سهیم کنید. در چند روز آینده اتفاق مهمی برای شما رخ خواهد داد، بد به دل خود راه ندهید چرا که با اتفاق شومی روبرو نیستید و روزگار برنامه‌های مهم‌تری برای شما دارد. سعی کنید از این اتفاق درس بگیرید و رویکرد تازه‌ای به‌زندگی داشته باشید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
فرصت‌های زیادی برای تغیییرات مهم در زندگی شما وجود دارد، اگر قدر این فرصت‌ها را ندانید، فرصت‌ها مثل برق‌و‌باد گذر می‌کنند و برای همیشه پشیمان خواهید شد. فرد بسیار پرکاری هستید اما تاکنون به‌اندازه‌ای که کار کرده‌اید به مال و ثروت نرسیده‌اید. زمان آن فرا رسیده که در کنار کار، از هوش خود هم بهره بگیرید و موقعیت‌شناس باشید. یکی از دوستان یا اعضای فامیل به کمک نیاز دارد اما لب به سخن باز نمی‌کند و درخواستی برای کمک ندارد، برای کمک به وی پیش‌دستی کنید و مطمئن باشید روزی خواهد رسید که همین فرد دست شما را بگیرد.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز احساس اعتمادبه‌نفس زیادی می‌کنید و بر این باور هستید که هر تصمیمی که می‌گیرید درست است، اما این احساس اعتمادبه‌نفس کاذب است و شما را به بیراهه می‌برد. در عوض پیشنهاد می‌کنیم از تصمیم‌گیری‌های نابهنگام و بدون فکر جلوگیری کنید و برای رفع مشکلات به عقل سلیم خود مراجعه نمایید. امروز به لحاظ کاری حسابی سرتان شلوغ است و فرصت سرخاراندن ندارید، بعدازظهر امروز نیز مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد و حسابی وقت شما را می‌گیرد. نگران این شلوغی‌ها نباشید چرا که یکی دو روز آینده اوضاع بهتر می‌شود و موقعیتی برای استراحتی جانانه پیدا می‌کنید

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
مدت زیادی است که می‌خواهید حرفی را به کسی بگویید، اما همیشه برای گفتن این حرف، این دست و آن دست می‌کنید. امروز زمان خوبی است که سفره دل‌تان را پیش این فرد باز کنید و حرف‌های نگفته را با او در میان بگذارید. احساس می‌کنید کنترل زندگی از دست شما خارج شده است و به‌رغم این که شب‌و‌روز کار می‌کنید، اما باز هم نه‌تنها از کارهای‌تان عقب هستید، بلکه به لحاظ مالی نیز اندوخته چشمگیری جمع نکرده‌اید. نگران نباشید چرا که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد و در آینده‌ای نزدیک تلاش و کوشش شما به بار خواهد نشست.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
روزی سرشار از شادی و نشاط را در پیش دارید، اجازه ندهید روزمرگی‌های زندگی جلوی این شادی را بگیرد و تاجایی که می‌توانید انجام کارهای غیرضروری را به فردا موکول کنید. در عوض با دوستان یا اعضای فامیل به گشت‌و‌‌گذار بروید و شادی بی‌بهانه‌ای که نصیب‌تان شده را با آنها به اشتراک بگذارید. به موفقیتی مهم در کار و زندگی دست پیدا خواهید کرد، اما این موفقیت از دید اعضای فامیل نادیده گرفته می‌شود و احساس می‌کنید که قدر شما را نمی‌دانند. لازم نیست زیاد خودتان را ناراحت کنید چرا که ماه پشت ابر نمی‌ماند و به‌زودی اطرافیان قدر زحمت‌های شما را خواهند دانست.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
موقعیت شما در محل کار یا زندگی به‌خطر افتاده و باید برای حفظ این موقعیت تلاش کنید. در چنین شرایطی روی کمک دوستان نباید حساب‌باز کنید و موقعیتی که به‌تنهایی برای بدست آوردن آن زحمت زیادی کشیده‌اید را باید شخصاً حفظ کنید. احتمال دارد درگیری لفظی میان شما و فردی صورت گیرد و به‌رغم اینکه انسان خودداری هستید، کنترل خود را از دست بدهید. نگران این درگیری نباشید و با تمام قدرت از حقوق‌تان دفاع کنید. در نهایت این شما هستید که پیروز میدان خواهید بود.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
احساس می‌کنید در باتلاقی از گرفتاری‌ها گیرافتاده‌اید که هرچقدر بیشتر دست‌و‌پا می‌زنید، بیشتر در آن فرو می‌روید. از این شرایط خسته‌شده‌اید و واقعاً نمی‌دانید برای نجات از گرفتاری‌ها چه کاری باید انجام دهید. در چنین شرایطی باید از دوستان و آشنایان کمک بگیرید و مشکلی را که به‌تنهایی نمی‌توانید حل‌ کنید با کمک اطرافیان از سر راه بردارید. به‌لحاظ مالی در مضیقه هستید و سرمایه‌ خود را از کف داده‌اید، افسوس گذشته را نخورید چرا که آبی که از جوی رفته را نمی‌شود باز گرداند. چرخ زندگی را به هر قیمتی که هست بچرخانید و مطمئن باشید که تلاش شما در آینده به بار خواهد نشست و دوباره وضعیت مالی باثباتی پیدا می‌کنید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد