فال هندی راجت نیر – شنبه 20 دی

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۹% لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز روز بسیار خوبی برای رفتن به خرید و به ویژه خرید کردن از حراجی ها خواهد بود. چشمتان خیلی خوب کار می کند و هیچ فرصت خوبی را از دست نخواهید داد. شاید کمی در خرج کردن زیاده روی کنید، اما چیزهایی که می خرید ارزش بهایی که برای آنها پرداخته اید را دارند

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: کرکس نشسته  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز بیرون آمدن از رختخواب برایتان کمی دشوار خواهد بود و دلتان می خواهد تمام روز را در تخت خوابتان بمانید. به خاطر این احساستان عذاب وجدان نداشته باشید. اگر مجبور هستید صبح به محل کارتان بروید بعدازظهر زودتر به خانه بیایید و کمی بخوابید تا امشب انرژی کافی برای وقت گذراندن همراه با دوستان و اعضای خانواده تان را داشته باشید

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۴٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز از گفتن خواسته هایتان به دوستان خود خجالت نمی کشید، اما آنها انگار صدای شما را نمی شنوند. آنها در گفتگوهایشان با شما روی خواسته های خودشان تمرکز کرده اند و به فکر این هستند که چطور با ترس هایشان روبرو شده و خواسته های خودشان را بیان کنند. شاید وانمود کنید که برایتان مهم نیست اما واکنش های آنها برای شما خیلی ناراحت کننده هستند؛ با این حال، اجازه ندهید انرژی و نگرش منفی به شما غلبه کند. امروز موقعیت هایی را که برای سرمایه گذاری برایتان به وجود می آیند را با دقت بررسی کنید. اکنون وقت آن رسیده است که برای آینده ی خودتان و خانواده تان برنامه ریزی طولانی مدت دقیقی داشته باشید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷٦٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز کسی یا چیزی سعی دارد جلوی شما را گرفته و سرعتتان را کم کند. شاید این نشانه ای است برای این که بفهمید باید دست نگه دارید. امروز روز استراحت شماست و قرار نیست تمام روزتان را با کار کردن بگذرانید. هیچ اشکالی ندارد اگر تمام روز هیچ کار خاصی انجام ندهید. امروز تا می توانید در خانه بمانید، استراحت کنید، دوش آب گرم بگیرید و در آرامشی که به دست آورده اید و با ذهنی باز به این فکر کنید که چکار باید بکنید. این که بخواهید پیشرفت کنید واقعا قابل تحسین و ستایش است، اما به این شرط که در این مسیر خودتان را بیش از اندازه اذیت نکنید و به مسائل شخصیتان نیز به اندازه لازم رسیدگی کنید.

 

 متولدین مرداد

⭐️ستارگان: اکروکس 🪐جنس:اب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٦۵٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز شما حسابی درگیر روابط اجتماعیتان خواهید بود، شاید حتی تا به حدی پیش بروید که وقت کافی برای رسیدن به وظایف و مسئولیت هایتان برایتان باقی نماند. شما تحت هیچ شرایطی هیچ پیشنهادی که به نظر برسد با خوش گذرانی همراه خواهد بود را رد نخواهید کرد. متأسفانه تصور شما در مورد وظایفی که امروز به عهده دارید اشتباه است و نخواهید توانست آنها را به چشم بر هم زدنی به پایان برسانید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: دبران  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز جنگجوی درونتان بیدر شده است و آماده اید تا برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان هر تلاشی که لازم باشد را انجام دهید. با این حال، نسبت به کارهایی که انجام می دهید تردیدهایی دارید که باعث نگرانی شما شده اند. اعتماد به نفستان را از دست ندهید و از اینکه در مسیر درست قرار گرفته اید اطمینان کامل داشته باشید. شاید دنیای اطرافتان را برخی تنش و درگیری ها فرا گرفته باشند، اما شما باید سعی کنید خودتان را زیاد درگیر این مسائل نکنید. این وضعیت موقت و زودگذر است، پس کمی دست نگه دارید و عجولانه در مورد نتیجه ی کارهایی که کرده اید به قضاوت نپردازید.

 

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۴٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز ممکن است احساس کنید که دیگران شما و زحماتی که می کشید را نمی بینند و هیچکس قدرتان را نمی داند. شما فکر می کنید که تمام زحمات به دوش شما گذاشته شده اند و باید تمام کارها را خودتان به تنهایی پیش ببرید، اما در مقابل هیچکس از شما و کارهایتان قدردانی نمی کند و برای جبران زحماتتان کاری انجام نمی دهد

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز اوضاع روابط عاطفیتان کمی گیج کننده به نظر می رسد. راستش را بخواهید این طور به نظر می رسد نیرویی نامرئی سعی دارد وضعیت فعلی را از این که هست پیچیده تر و بدتر کند. شاید بهتر باشد دست از تقلا کردن بردارید و بگذارید امروز همه چیز همین طور که هست باقی بماند.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می گیرند را با دقت و توجه بیشتری بررسی کنید و سعی کنید واکنش های احساسی به آنها نشان ندهید. به شرایط موجود نگاهی منطقی و بی طرفانه داشته باشید و اجازه ندهید تصورات و انتظارات قبلی تان این باور را در شما به وجود بیاورند که همه چیز باید مثل قبل پیش برود. این کار باعث خواهد شد فرصت های فوق العاده ای را از دست بدهید. شاید امروز به طور غیر منتظره ای پولی به دستتان رسیده باشد، یا پول اضافه ای در حسابتان داشته باشید که دلتان می خواهد آن را خرج چیزهای غیر ضروری کنید که دوست دارید. مواظب باشید زیاد ولخرجی نکنید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۴٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز اوضاع ممکن است کمی آشفته باشد و دیگران با رفتارهای تهاجمی و غیر دوستانه شان شما را به تعجب وادارند. راستش را بخواهید هیچ کس با شما دشمنی ندارد و این همه تنش فقط از شرایط کیهانی موجود که باعث شده همه لجباز و یکدنده شوند ریشه می گیرد. هم شما و هم دیگران نسبت به نظرات و عقاید خود حساسیتی بیش از حالت عادی داریدو حاضر هم نیستید به خاطر دیگران کوتاه بیایید و به همین دلیل هم ممکن است دلخوری هایی به وجود بیایند. سعی کنید تا جای ممکن از درگیر شدن با دیگران خودداری کنید و در صورتی که مجبور به کنار آمدن با دیگران شدید یک حد وسط پیدا کنید که همه را راضی نگه دارد.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز درست در لحظه ای که فکر می کنید همه چیز دارد خوب و عالی پیش می رود اتفاقاتی خواهند افتاد و در شرایطی قرار خواهد گرفت که انگار خارج از کنترل شما هستند و نمی توانید هیچ کاری برای رهایی از آنها انجام دهید. برای رویارویی با این شرایط شما به کمک و همفکری دیگران نیاز دارید و نباید فکر کنید که خودتان به تنهایی از پس هر چالش و مشکلی برخواهید آمد

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: دلتا بادبان  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۴٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز چه به کمک نیاز داشته باشید و چه نداشته باشید، دیگران به یاریتان خواهند شتافت. این که یکی از اطرافیانتان فکر کند شما بدون کمک یا بهتر بگوییم دخالت او از پس کاری که قرار است انجام دهید برنخواهید آمد برای شما آزاردهنده خواهد بود و حتی ممکن است بر خلاف میل خودتان مجبور باشید به این کار او واکنشی نشان دهید که دوست ندارید. تنها چیزی که شما در حال حاضر می خواهید این است که بتوانید بدون دخالت دیگران برای خودتان و کارهایتان تصمیم گیری کنید. بهتر است به جای واکنش های تند خیلی واضح و صمیمانه این موضوع را به طرف مقابلتان توضیح دهید، زیرا مشخص نکردن حد و مرزها همیشه باعث از بین رفتن ارزش و احترام ها می شود.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد