فال هندی راجت نیر – دوشنبه 18 اسفند

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز احساسات بر منطق تان پیشی می گیرند و دوست دارید کاری را انجام دهید که دلتان می خواهد. نگران هیچ چیز نباشید و به ندای قلب تان گوش کنید. این تغییر نه تنها برای شما ضرری نخواهد داشت، بلکه به نفع تان نیز خواهد بود. شما در ارتباط با دیگران به شدت از این تغییر سود خواهید برد. احساس می کنید که فردی بیش از حد شما را به انجام کاری وادار می کند. بهتر است که همین حالا احساس واقعی تان را نسبت به شرایط بیان کنید و با مشورت او به دنبال راه حل دیگری بگردید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز از لحظه ای که بیدار می شوید احساس می کنید که روی ابرها راه می روید. به تازگی رابطه ای را آغاز کرده اید اما حواس تان باشد که این عشق چشمان شما را کور نکند. در کنار خوبی، بدی های طرف مقابل تان را هم ببینید..

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

ملاحظه کاری شما باعث شده که برای دوستی هایتان حد و مرز قائل می شوید اما بهتر است که امروز انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید و با دیگران بیشتر در ارتباط باشید. اگر صادقانه حرف دلتان را بزنید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. 

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز اعتماد به نفس تان افزایش می یابد و این به شما کمک می کند تا ارتباط بهتری با اطرافیان تان برقرار کنید. در این ارتباطات با فردی آشنا می شوید که تغییرات مثبتی را به زندگی تان راه خواهد داد. 

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

در انتخاب راهی که قرار است بروید این دست و آن دست نکنید، هر چه بیشتر وقت تلف کنید دیرتر به هدف تان می رسید. اگر مجرد هستید، به زودی فردی که همیشه در خیال تان تصور می کنید، در مسیر زندگی تان قرار می گیرد و شما روزهای پر از عشقی را تجربه خواهید کرد.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

برای انجام کاری مدام این دست و آن دست می کنید. بهتر است که دیگر وقت را تلف نکنید زیرا ممکن است که دیگران از شما پیشی بگیرند. امروز حسی در شما جرقه می زند و متقاعدتان می کند که گذشته تان را دور بریزید. با این زاویه دید امید بیشتری نسبت به آینده پیدا خواهید کرد. تمام سعی خود را برای آنچه می خواهید به دست آورید بکنید، حتی اگر دریایی از موانع پیش رویتان باشد. میهمانی در پیش دارید که در آنجا پیشنهاد خوبی را دریاف می کنید. اگرچه جواب تان مثبت است اما بهتر است که کمی به خودتان زمان دهید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز خبر خوبی را می شنوید که برای کل روز به شما انرژی می دهد. امروز تمام ارتباط هایی که دارید، از کاری گرفته تا عاطفی، به خوبی پیش خواهد رفت. بنابراین نگران هیچ چیزی نباشید. امروز منطق و احساس تان در تعادل قرار دارند، از این رو می توانید بهترین تصمیمات را بگیرید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

مشکلات زیادی سر راهتان وجود دارد اما بدانید که راه حل های زیادی نیز پیش رویتان است. پس نگران نباشید و به خدا توکل کنید. امروز احساسات تان بر عقل تان پیشی می گیرد. دوستان و خانواده تان احساس نزدیکی بیشتری به شما پیدا می کنند، از این رو اگر خواسته ای از آنها دارید، بیان کنید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

به توانایی هایتان اعتماد کنید و امروز را با انرژی بالا قدم بردارید. باید در جمعی حاضر شوید و حرف هایی را بزنید، سعی کنید که خودی نشان دهید تا دیگران نیز نگاهشان به شما تغییر کنید. اگر به فکر پیشرفت هستید اما راه آن را نمی دانید، بهتر است با اطرافیان تان بیشتر در تماس باشید آنها می توانند ایده های خوبی را به شما بدهند. سفر در این روزها می تواند خاطرات خوشی را برای شما رقم بزند. پس از همین حالا برای روزهای پیش رو برنامه ریزی کنید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

اگر چه شما فردی مهربان هستید که بیشتر از خود برای خانواده و دوستان تان زمان می گذارید اما امروز تنها مهم خودتان هستید و بس.پس به فکر خوشحال کردن خودتان باشید. امروز تغییرات اساسی را در زندگی تان مشاهده می کنید که غافلگیرتان خواهد کرد. از این فرصت استفاده کنید و مسیر زندگی تان را به سمت پیشرفت تغییر دهید. به تازگی با فردی آشنا شده اید اما احساس می کنید که نقطه مشترکی با او ندارید. بهتر است زمان بیشتری به هر دویتان دهید. اتفاقات خوبی در انتطارتان است.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

اگر نگران چیزی هستید آن را بنویسید. سعی کنید که جملات تاکیدی مثبت را با خودتان تکرار کنید تا اعتماد به نفس تان افزایش یابد. شما برای شروع کاری باید انرژی و جسارت لازم را داشته باشید بنابراین خودتان را به خوبی آماده کنید. اگر قراری دارید بهتر است که به ظاهرتان رسیدگی کنید. 

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

با انرژی که امروز دارید افراد بیشتری به سمت تان جذب شوند پس فرصت را غنیمت بشمارید و خودی نشان دهید. پیشنهادهایی نیز دریافت می کنید که بهتر است قبل از جواب دادن، خوب در موردش فکر کنید. یک قدم اشتباه می تواند شما را تا فرسنگ ها از مسیرتان دور کند. اگر به فکر جلب توجه فرد خاصی هستید، بهتر است که خجالت را کنار بگذارید و صادقانه احساسات تان بیان کنید

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد