فال هندی راجت نیر- دوشنبه 12 آبان

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز به زبان آوردن راز بزرگی که مربوط به گذشته می شود به نظرتان ایده خیلی خوبی می آید تا این که دهانتان را باز کرده و شروع به صحبت می کنید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز وقتی دیگران با نقشه ها و برنامه هایتان مخالفت می کنند احساس می کنید با دیواری بلند و محکم برخورد کرده اید. آنچه بیشتر شما را آزار می دهد این است که مخالفت هایی که با شما می شوند بیشتر از روی احساسات هستند و ریشه منطقی ندارند و همین باعث شده که ندانید چطور باید واکنش نشان دهید. قبل از این که واکنش تندی از خودتان نشان دهید چند نفس عمیق بکشید و کمی خودتان را کشیده و به طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید تا رفتار خود را یک بار دیگر از نظر بگذراند. اگر حق با شما باشد خیلی زود این مخالفت ها از بین خواهند رفت و وقفه ای که به وجود آمده در واقع دارد فرصتی برای خودتان فراهم می کند.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۴٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

مانعی که این اواخر در سر راهتان قرار گرفته است سرعت پیشرفت شما را کاهش داده است، ولی حالا راه حلی به ذهنتان رسیده است که فکر می کنید می تواند گره گشا باشد. شما با اشتیاق تمام می خواهید راهتان را تغییر دهید و از مسیری دیگر به خواسته هایتان برسید، ولی تا بعد از ظهر شور و هیجان اولیه تان را از دست خواهید داد و به این فکر خواهید افتاد که شاید از همان ابتدای کار مسیر را اشتباهی انتخاب کرده باشید. اجازه ندهید شک و تردیدهایتان مانع رسیدن شما به اهدافتان شوند، قدرت واقعی با غلبه به موانع بزرگ به وجود می آید. اگر فکر می کنید به تنهایی نیاز دارید زودتر به خانه بروید و در خلوت خودتان کارهایی که دوست دارید را انجام دهید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

با وجود این که قلبا دلتان می خواهد هر چه زودتر کارتان را تمام کرده و به خانه بازگردید، اگر در کارتان تلاش و پشتکار به خرج دهید خیلی زودتر از آنچه انتظارش را دارید به نتیجه خواهید رسید. شما دلتان می خواهد قدرت و کنترل خود روی کارها را بی آن که چیزی به زبان آورده و با کسی بحث و دعوایی به راه بیندازید و با بداخلاقی و تندخویی به دیگران ثابت کنید. به جای این که نبرد قدرت به راه بیندازید اهدافتان را در نظر داشته باشید و تنها روی آنها تمرکز کنید. حرف زدن در مورد اهداف و برنامه هایتان کوتاه ترین راهی نیست که شما را به موفقیت خواهد رساند. بهترین کار این است که همین حالا دست به کار شده و برای به دست آوردن آنها تلاش کنید.

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران  🪐جنس:آب 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

با وجود این که نمی دانید چطور باید همه برنامه هایی که برای امروز دارید را عملی کنید احساسی به شما می گوید که حتی اگر لازم باشد معجزه ای رخ خواهد داد و کارهایتان پیش خواهند رفت. اعتقادی که شما به خودتان و این که امروز همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت دارید به شما قدرت و توانی مضاعف خواهد بخشید که باید مواظب باشید از آن نهایت استفاده را برده و بیهوده آن را هدر ندهید. ممکن است برخی از کارها و برنامه هایتان به افراد دیگری وابسته باشند که فعلا نمی شود زیاد روی آنها حساب باز کرد. اگر شما تلاش خودتان را برای رسیدن به اهدافتان بکنید دیگران نیز با دیدن عزم و اراده شما انرژی و انگیزه خواهند گرفت.

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۵٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز شما در رویکردتان در انجام کارها و رسیدن به موفقیت بسیار انعطاف پذیر هستید و همین باعث می شود دیگران علاقه زیادی به همکاری با شما از خود نشان دهند. با این حال تمرکزی که روی رسیدن به اهدافتان دارید آنها را شگفت زده خواهد کرد. برای رسیدن به یک هدف هزاران راه وجود دارد، پس لزومی ندارد که حتما بخواهید فقط از یک راه به آن چه می خواهید دست پیدا کنید. امروز احساساتتان ثبات زیادی ندارند، بهتر است فعلا از گرفتن تصمیمات مهمی که آثار پایدار دارند خودداری کنید تا احساساتتان به ثبات برسند، ولی احساسات خودتان را نیز سرکوب نکنید و حتی اگر کمی ضد و نقیض باشند هم به آنها اجازه بروز بدهید.

 

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز شما در مکالماتی که با دیگران دارید در تلاش هستید که بین خودتان و آنها نقاط مشترکی پیدا کرده و آنها را زمینه ساز اهدافی مشترک کنید. برای این که بین خودتان و آنها هماهنگی و رابطه ای خوب ایجاد کنید خیلی ساده تسلیم گفته هایشان نشوید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

دیگران به احساسات شما آنقدرها که فکر می کنید و انتظار دارید اهمیت نمی دهند، به ویژه اگر پای پیشرفت کارهای خودشان در میان باشد. با این حال این که بخواهید احساسات خود را بخاطر احساسات دیگران سرکوب و پنهان کنید ایده خیلی خوبی نیست. البته باید در بیان این حرف ها در عین داشتن صداقت دقت کنید کلماتتان را با مهربانی و لطافت بیشتری انتخاب کنید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز رفتار همکارانتان آنقدر همراه با لطف و مهربانی است که نمی توانید گفته هایشان را باور کنید و به نظرتان یک جای کار می لنگد. ولی حتی اگر اتفاقات ناگوار گذشته باور حرف هایشان را برایتان مشکل کند احتمال این که حقیقت را بگویند خیلی زیاد است. درست است که عقل حکم می کند کمی شکاک باشید، ولی نباید تمام رفتار و سیاست هایتان را بر مبنای تردیدهایتان قرار دهید. اگر فردی با انرژی و سرزنده وارد زندگیتان شد با او همراه شده و خودتان را از سایه سنگین انرژی های منفی رها کنید تا اتفاقاتی خوشایند برایتان بیفتند. اگر با کسی که دوست دارید دعوا و درگیری داشته اید پیش قدم شده و از او عذرخواهی کنید، باور کنید حال خودتان هم خیلی بهتر خواهد شد.

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز یک نفر در محل کارتان با بی نظمی ها و سر به هوایی هایش تمرکز شما را به هم ریخته است. دلتان می خواهد به کمک او رفته و اگر کاری از دستتان بر می آید برای او انجام دهید؛ البته به شرط آن که نخواهد بار مسئولیت هایش را به دوش شما انداخته و خودش وقتش را به بطالت بگذراند. حرف زدن با همکاری که وظایف خود را به درستی انجام نمی دهد اثرات مثبتی روی کارتان خواهد گذاشت. با وجود این که به طور کلی فردی اجتماعی هستید و دوست دارید وقتتان را با دوستان و آشنایان بگذرانید، امروز احساس می کنید که نیاز به تنهایی دارید و این احساس در حال حاضر می تواند برای شما مفید باشد، پس کمی زودتر به خانه رفته و با خودتان خلوت کنید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز هر چقدر هم که برای دیگران جذاب به نظر برسید خودتان از ارزش و اهمیت خود مطمئن نیستید. اگر اعتماد به نفس کافی نداشته باشید بزرگ ترین چیزها را هم که به دست بیاورید از درون احساس خلأ می کنید. به جای این که از دیگران انتظار داشته باشید کمبودهایتان را جبران کنند خودتان و در درون خودتان به دنبال آن بگردید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز با وجود این که حرف مهمی برای گفتن ندارید خیلی پر حرف شده اید. البته شما نمی خواهید با هر کسی که دم دستتان است صحبت کنید و دلتان می خواهد با کسی حرف بزنید که صرف نظر از آنچه می گویید به شما احساس امنیت عاطفی ببخشد. ولی باور کنید شنیدن پرت و پلاهایی که فقط برای این که حرفی زده باشید به زبان می آورید برای دیگران اصلا جالب نیست، پس سر خودتان و آنها را به درد نیاورید. زندگی شما مجموعه ای از تصمیمات کوچکی است که در هر لحظه می گیرید، پس انتخاب هایتان را با دقت بیشتری انجام دهید. 

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد