فال هندی راجت نیر – جمعه 13 فروردین

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: آکروکس   🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما درجمعی هستید اما نمی توانید با کسی ارتباط برقرار کنید. امروز به این نتیجه می رسید که می توانید با یکی از افراد رابطه بهتر و صمیمیم تری برقرار کنید. شما علاقمندی های مشترکی با هم دارید و می توانید لحظات خوبی را در کنار هم بگذرانید. این موضوع حتی تغییراتی را در محیط کار شما ایجاد خواهد کرد. اخیرا با شریک زندگی تان دچار اختلاف نظر شده اید، اگر سطح درک خود را بالا ببرید و بفهمید که هر فردی شخصیت خاص خود را دارد، بساری از مشکلات شما حل خواهد شد. بد نیست گاهی اوقات به نیمه پر لیوان هم نگاهی بیاندازید.

 

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: دبران  🪐جنس:اب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

خبر مهمی به گوش تان می رسد که انتظارش را نداشته اید. این خبر ممکن است در مورد یکی از اقوام دورتان باشد، هر چه هست شما را به شدت غافلگیر خواهد کرد. اما برای هر تصمیم گیری بهتر است که صبر کنید. 

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: کرکس نشسته   🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما فردی سخت کوش هستید و گاهی آنقدر سرتان به کارهایتان گرم می شود که خودتان را از نیز یاد می برید. شاید این وضعیتی که شما در آن به سر می برید برای کوتاه مدت خوب باشد اما در دراز مدت به سلامت روحی و جسمی تان آسیب می رساند. باید یاد بگیرید که چگونه در زندگی تان میان کار، ورزش، تغذیه، گردش و… تعادل برقرار کنید. 

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

به دنبال تغییراتی در زندگی تان هستید. اما منتظرید که این تغییرات را دیگران در زندگی شما ایجاد کنند. بهتر است که این توقع را کنار بگذارید و از خودتان آغاز کنید. امروز روزی است که باید برای ایده هایتان قدم بردارید. هر چه اعتماد به نفس بالاتر باشد، موفق تر خواهید بود. اگر به دنبال فرصتی بوده اید تا احساسات خود را در مقابل فردی اعتراف کنید، حال بهترین زمان است. اگر گفتگوی شما به سمتی که می خواهید پیش نرفت، نگران نشوید زیرا نتیجه آن نیز رضایت بخش خواهد بود.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما فرد سخت کوشی هستید و در حال حاضر تمام سعی خود را می کنید و توانایی های خود را به کار می گیرید تا به اهدافی که مدت ها انتظارش را می کشیدید، برسید. خبر خوش این است که موفقیت شما حتمی است. بنابراین تلاش خود را ادامه دهید و صبور باشید تا همه چیز همانطوری که شما می خواهید، پیش رود. در رابطه عاطفی خود دچار تردید شده اید. باید یکی از دو راهی ها را انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم راهی که سازنده تر است را در پیش گیرید اما در نهایت تصمیم با شماست.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

به دنبال تغییراتی جدید در زندگی تان هستید اما حتی اگر در این راه موفق نشدید، نگران نشوید زیرا به زودی برای رسیدن به اهداف تان زمان بیشتری نیاز دارید. اگر در مورد مسائل مالی به مشکل بر خورده اید، نگران نشوید زیرا موقتی است. هر چه اطلاعات تان را بیشتر کنید، نتیجه ای که خواهید گرفت نیز بهتر خواهد بود. شریک زندگی شما برخلاف تمایل تان، بر مسئله ای اصرار می ورزد، از آنجا که هیچکدام از شما در حال حاضر آمادگی شنیدن حقیقت را ندارید، گفتگو در مورد آن را به روز دیگری موکول کنید.

 

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما مهارت های اجتماعی بالایی دارید که می توانید از آنها برای پیشرفت زندگی تان کمک بگیرید. حتی اگر امروز حوصله انجام کاری را ندارید، بلند شوید زیرا فرصت های خوبی در انتظارتان است. فردی که ممکن است مدیر یک شرکت باشد، از شما درخواست همکاری می کند.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: ناطح   🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

زمان آن است که از لاک تان بیرون بیایید. در خانه نشستن بس است. حتی یک پیاده روی نیم ساعته در پارک هم می تواند حال شما را سر جایش بیاورد و انرژی دوباره را به شما باز گرداند. شما در چند وقت گذشته سخت کار کرده اید و حال احتیاج به زمانی برای استراحت دارید. پس خود و سلامتی تان را در اولویت قرار دهید در غیر این صورت ضربه های جبران ناپذیری خواهید خورد. با شریک زندگی تان صادق باشید و احساسات تان را آزادانه بیان کنید. اگر چه این کار انرژی زیادی از شما می برد اما نتیجه آن رضایت بخش است.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: دلتا بادبان  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

برخلاف روزهای سخت گذشته، امروز روز رمانتیکی برایتان خواهد بود، پس بهترین فرصت است تا با شریک زندگی تان قرار بگذارید و خوش بگذرانید. شما رابطه خوبی با هم دارید و حال زمان آن است که رابطه خود را جدی تر کنید و یک مرحله به جلو ببرید. مهم نیست در چه وضعیتی به سر می برید، همیشه راه برای پیشرفت وجود دارد. شما فردی وفادار و حامی بسیار خوبی است اما برخی ها این را درک نمی کنند که این موضوع تبدیل به یک معضل برایتان شده است. بهتر است بدون توجه به آنها راه خود را ادامه دهید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز روز شانس شماست. شما ذاتا فرد سخت کوش و مصممی هستید، پس از این توانایی خود برای رسیدن به اهداف تان استفاده کنید. قبل از هر کاری، تمرکز خود را بر آنچه بدان احتیاج دارید، بگذارید سپس قدم اول را بردارید. هیچ چیزی نمی تواند شما را از حرکت باز دارد و به عقب هل تان دهد پس جای نگرانی وجود ندارد. شما برای عشق تان وقت زیادی می گذارید اما زمانی که مشکلی بین شما بوجود می آید، عقب می کشید. اگر می خواهید رابطه عاطفی عمیقی داشته باشید، این عادت خود را ترک کنید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

کاری را آغاز کرده اید که امروز در آن پیشرفت قابل ملاحظه ای مشاهده می کنید. از این که پس از مدت ها، تلاش های شما نتیجه می دهد، خوشحال خواهید شد و خدا را بابت آن شکر خواهید کرد. باید به شما تبریک بگوییم زیرا از پس هر کاری که مقابل تان قرار گیرد، به خوبی بر می آیید. به همین روند خود ادامه دهید تا به اهداف اصلی تان هر چه سریع تر برسید. لازم نیست برای جلب توجه دیگران، خودتان را به دردسر بیاندازید، هیچ چیز ارزش آسیب رساندن به خودتان را ندارد پس عاقلانه عمل کنید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز پس از مدت ها مس فهمید که چقدر راه برای موفقیت وجود دارد. شما فردی هستید که برای کارهای بزرگ ساخته شده اید، پس خودتان را دست کم نگیرید. امروز فردی را ملاقات خواهید کرد که می تواند تغییرات بزرگی در زندگی شما ایجاد کند، خودتان را برای یک گفتگوی جدی آماده کنید. اگر می خواهید حال و هوایتان تغییر کند، دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید. به عنوان مثال یک میز را به عکس های خانوادگی اختصاص دهید، این کار نه تنها هزینه زیادی نمی خواهد بلکه در زیبایی خانه شما نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد