فال هفتگی فالوده – 31 مرداد تا 6 شهریور

 

فال هفتگی متولدین فروردین

این هفته همه جا شور و اشتیاق خاصی در شما احساس می شود. بعد از ۲ سال مریخ اولین بار است که در بخش عاشقانه نشانه شما دیده می شود که تا اواسط ماه آینده همانجا باقی خواهد ماند. حضور این سیاره احساسات شما را تحریک می کند و متوجه می شوید که برای لحظه ای نمی توانید بدون حضور محبوب بگذرانید و بالاخره فردی را برای پر کردن این خلاء پیدا می کنید. فردی که به عشق بزرگی در زندگی شما تبدیل می شود.

 

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

این اواخر با سرنوشت تان در حال ستیز بوده اید، در صورتی که موضوع مورد ستیزتان را به راحتی می‌توانستید حل کنید. شما با جنگ با خودتان فقط انرژی و امید تان را از دست داده اید. به جای ناامیدی، امید را در دلتان جایگزین کنید زیرا شما قدرت انجام بهترین و سخت‌ترین کارها را نیز دارید. شما اگر با دیدی مثبت به زندگی بنگرید سرنوشت هدایای بسیاری را به شما می‌دهد. ونوس در بخش روابط مشترک شما در حال گردش است و تعادل و پشتیبانی را در رابطه شما حفظ کرده است. انرژی خاصی در فضای نشانه شما دیده می شود که احساس گرم بین شما و محبوب را تهدید می کند. پس اگر سعی در کنترل محبوب دارید باید متوقف شوید چون با این کار فقط مشکلات بیشتری را به رابطه جذب می کنید.

 

فال هفتگی متولدین خرداد

دلتان نمی خواهد در انجام کارهایتان از دیگران تبعیت کنید و ترجیح می دهید روزتان را طوری برنامه ریزی کنید که تا جای ممکن تنها باشید و با دیگران ارتباطی نداشته باشید. زمان بیشتری را برای سازماندهی کردن هزینه‌های شخصی و خوشایندتر کردن محیط پیرامونتان اختصاص دهید.اگر متاهل هستید،درگیری شدیدی بین شما و همسرتان در رابطه با اهداف شغلی تان بوجود می آید. اگر نظر یکی از شما این باشد که اهدافش مهمتر از دیگری است به مشکل بر می خورید. البته ممکن است هر کدام از شما به دلیل موفقیت های همسرتان احساس نا امنی کنید. اگر هر کدام از این ها درست باشد باید دست به کار شوید و تمام آن ها را قبل از این که تبدیل به مشکل بزرگی شود رفع کنید.

 

فال هفتگی متولدین تیر

حال و هوای تان خوب است و محیط دور و ورتان زیبا به نظر می رسد، واقعا شگفت آور است که نور خورشید چقدر می تواند همه چیز را دگرگون کند. با این روحیه ی خوب، آماده ی حل چالش های جدید زندگی عاطفی تان هستید. شما و همان کسی که می دانید حسابی به یکدیگر کشش دارید، اما مشکل این است که عاشقانگی هایتان حالت واقعی و شدنی ندارند. باید کمی به حل این مشکل پرداخته و وقتی را برای گفت و گو در مورد آینده تان اختصاص دهید. شاید دارید با عجله رفتار می کنید. به هر رو این هفته هر اتفاقی هم که افتاد باید احساساتتان را با یکدیگر در میان بگذارید. نشاط و شادمانی تان از جایی غیر منتظره نشات می گیرد.

 

فال هفتگی متولدین مرداد

برای مدتی تصور می‌کردید که پیشرفتی در هیچکدام از کارها حاصل نمی‌شود اما با اراده قوی‌تان توانستید با وجود دشواری های موجود، به نتایج شیرینی دست یابید. همواره تمام اهداف را دست‌یافتنی می‌بینید که این خصلت شما در میانه‌ی هفته تقویت خواهد شد. دوستان و نزدیکانتان برای کمک به شما دست به هر کاری خواهند زد. زندگی رمانتیک شما لذت بخش تر از همیشه می شود.  حتی کوچک ترین تغییر در ظاهرتان مورد توجه دیگران قرار می گیرد. اگر تنها و مجرد هستید این کار افراد زیادی را به سمت تان جذب می کند. اگر هم متاهل و یا در رابطه هستید مورد عشق و توجه بیشتری از سمت او قرار خواهید گرفت.

 

فال هفتگی متولدین شهریور

متولدین 31 مرداد تا 6 شهریور ، تولدتان مبارک. فالوده برای شما آرزوی بهترین ها را دارد. انشاالله همیشه کنار کسانی که دوستشان دارید شاد و آرام باشید.اگر بگذارند شما به سر کار برگردید و با دیگران خوب رفتار کنید احساس بد شما پس از شکستی که داشته‌اید از بین می‌رود. اگر مراقب اوضاع باشید اصلاً کار سختی نیست. از بد شانسی، یک نفر هست که خیلی منصف نیست و این موضوع باعث خشمگین شدن شما می‌شود. در دو روز اول هفته زندگی به کامتان شیرین می شود، گفت و گو های خودمانی و آرام و ایده های خوب زیادی زیر پر و بالتان را خواهند گرفت. ارتباطات الکترونیکی هم در این میان اهمیت بسیاری خواهند داشت. در میانه ی هفته سعی کنید به مسائل عاطفی تان رسیدگی کنید، چرا که در این زمان حل و فصل رنجش های کهنه با دوستان قدیمی کار آسانی خواهد بود.

 

 

فال هفتگی متولدین مهر

تمام آنچه در ابتدای هفته حواستان را به خود جلب کرده، موقعیت مالی است. اینکه چقدر پول نقد دارید و چقدر از وسایل خانه را می توانید به پول تبدیل کنید، اما راستش نباید به هیچ وجه اینهمه جدی با قضیه برخورد کنید. کافی است از خرج کردن زیادی در هفته ی جاری دوری کرده و همان راه خودتان را بروید، تا همه چیز ختم به خیر شود. از مهربانی های شما قدردانی نمی شود و این اعتماد به نفس شما را ضعیف می کند. شخصی که با او در رابطه هستید به بالا رفتن روحیه شما هیچ کمکی نمی کند و این یکی از مشکلات شماست. پس باید صادق باشید و به خودتان ارزش بدهید. یادتان باشد ما آدم ها به همان اندازه که خودمان را مستحق بدانیم از زندگی عشق دریافت می کنیم.

 

فال هفتگی متولدین آبان

شما دوست ندارید وقتی که احساس هایتان مورد خطر واقع می شوند، مجبور شوید ازشان دفاع کنید، برای اینکه اگر بخواهید به تنهایی برای فهمیدن این خطرها به طور کامل تلاش کنید به حد کافی استرس برایتان به وجود می آید. بی منطقی هرگز در لیست اهداف شما نبوده است. اما شما می دانید که موضوعی هست که حاضرید به خاطرش هر کاری را انجام دهید. به یاد داشته باشید که منطق خشک صرفاً شما را به این موضوع خاص نمی رساند، شما باید به دلتان رجوع کنید. راه‌حل مواجه شدن با تنش‌های آغاز هفته، بی‌اعتنایی نکردن است. به فردی که تنش‌ها را ایجاد کرده توجه نمایید تا آرام بگیرد. شما در حال وارد شدن به ماهی از سال هستید که این ماه توجه عقلانی بالاتری را نسبت به ماه قبل می‌طلبد، و نیاز خواهید داشت که نسبت به شغلتان توجه بیشتری داشته باشید.

 

فال هفتگی متولدین آذر

درست است که سیاره زحل اخیرا وارد نشانه شما شده و شما را ترغیب می کند که زندگی را به هر روشی جدی بگیرید. اما این هفته بیشتر روی مسائل عاطفی و احساسی تمرکز می کنید زیرا ونوس وارد نشانه شما شده و به سیاره زحل ملحق شده است. اگر مجرد هستید این نشانه برقراری یک رابطه عاطفی است و اگر هم در رابطه هستید این هفته آمادگی تعهد به تشکیل یک زندگی شاد و آرامبخش با محبوب را دارید. کمی هیجان می‌تواند لبخند را روی لبهای شما بنشاند، برای اینکه شما برای رویارویی با چیزهای جدید آمادگی دارید. شما تاحدی محتاط نیز هستید، برای اینکه نمی‌خواهید چیزهایی را که تازگیها به دست آورده‌اید را به خطر بیندازید.

 

 

فال هفتگی متولدین دی

ماه در هفتمین خانه از روابط اجتماعی شما قرار گرفته است و راه حل متفاوتی را برای حل کردن مشکلات عاطفی به شما پیشنهاد می‌کند. اگر دوست صمیمی یا نامزدتان با شما حرف نمی‌زند و نسبت به احساساتتان بی‌توجه است و یا اگر می‌خواهد مدتی تنها باشد، سعی نکنید که فکر او را تغییر دهید. اگر کدورتی بین شما و دوستانتان وجود دارد، برای حفظ روابط خود، مراقبت بیشتری به خرج دهید. بردباری و صبر کلید مشکلات شما در آغاز این هفته خواهد بود. نباید بخاطر موضوعی بی اهمیت وارد بحث و دعوا شوید. شما عزمی را که در سابق برای انجام کارهایتان داشتید را از دست داده اید و دیگر مانند سابق با تلاش کارهایتان را انجام نمی‌دهید. شما باید هم چنان مانند سابق برای آینده تان تلاش کنید تا در این زمینه موفق شوید.

 

فال هفتگی متولدین بهمن

فقط به خاطر اینکه این روزها دیگران شما را فرد خوبی می‌دانند، دلیل نمی‌شود که شما مجبور باشید به جای نیازهای خود به نیازهای افراد دیگر توجه کنید. تمام انرژی خود را جمع کرده اید تا بر یاس و نامیدی که در سابق بر شما حکم فرما بوده است غلبه کنید. شما با اشخاصی آشنا خواهید شد که علایق مشترکی با شما دارند و روابط دوستانه ای با آنها برقرار خواهید کرد. اگر متاهل هستید این جمعه ماه گرفتگی در نشانه شما باعث می شود که در مقابل محبوب خود واقعی خودتان باشید. شاید تا کنون فکر می کردید برای دوست داشته شدن باید شخصیت بزرگ و متفاوتی داشته باشید اما دیگر متوجه شده اید که همسرتان شما را برای آن چیزی که در واقع هستید دوست دارد نه برای آنچه که وانمود می کنید.

 

فال هفتگی متولدین اسفند

شما معمولا ترجیح می دهید راهتان را آهسته و پیوسته پیش بروید، اما  ممکن است لازم باشد چند باری میانبر بزنید. موقعیت هایی که به یکباره و از جایی که اصلا انتظار ندارید برایتان فراهم می شوند را غنیمت شمرده و مورد استفاده قرار دهید. در زندگی عاشقانه تان کمی احساس تنش می کنید و این ممکن است به دلیل تفاوت های اخلاقی باشد که بین شما در حال رشد است. این مشکل تا زمانی که ناامیدی های تان را به زبان نیاورید رفع نمی شود. شما عادت کرده اید که احساساس تان را مخفی کنید و مانند زباله زیر فرش پنهان کنید اما برای حل مشکل باید سر صحبت را به هر نحوی باز کنید و در مورد آن گفتگو کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد