فال هفتگی فالوده – از 22 تا 28 بهمن

 

 

 

فال هفتگی متولدین فروردین

موفقیتی که نصیبتان می‌شود حاصل تلاش، دوراندیشی و ایمان شما به خودتان است. شما قدر دوستی واقعی را می‌دانید و شخصی پرحرف و دورو را از نزد خود میرانید. از سخن درست و حق نرنجید و تا چیزی را با چشم خود ندیده‌اید باور نکنید. به رفت و آمد فامیلی اهمیت بدهید و خودتان را از جمع‌ها کنار نکشید.این روزها شما بخاطر ضربه های احساسی چند وقت پیش بسیار سخت گیر شده اید، در حد معقول سخت گیری درست است اما اگر از مرز منطق گذشت دردسر ساز خواهد شد.

 

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

عاقلانه‌تر است که این روزها خودتان را از لحاظ مالی تقویت کنید تا در آینده مشکلی برایتان پیش نیاید. سرتان بسیار شلوغ است اما متاسفانه در انجام کارهایتان نظم ندارید، شما اغلب تعطیلات را هم مشغول انجام کار هستید. زمانی را که با دیگران می‌گذرانید لذت ببرید و فرصت خندیدن با دیگران را از دست ندهید.با دقت و ریز بینی به اطراف در مسیری درست قرار می گیرید، این هفته در موردی عاطفی مراقب باشید به بیراهه کشیده نشوید.سفری برای شما رقم خورده است، این سفر باعث می شود که به خودتان بیاید و با نگاهی به گذشته متوجه تند خویی ها و اشتباهاتتان بشوید، نیاز به اظهار پشیمانی و ندامت نیست.همین که خوش رویی پیشه رو کنید او گذشته ها را فراموش خواهد کرد.

 

فال هفتگی متولدین خرداد

از اینکه احساسات خود را بیان کنید نترسید، ماندن در تاریکی و بی‌جوابی ترسناک‌تر است. شما لایق بهترین‌ها هستید. فروتنی تا جایی که با حماقت اشتباه گرفته نشود خوب است. با اراده و تلاش پیگیر می‌توانید مشکلات پیش‌آمده را از زندگی‌تان دور کنید. شما زحمت زیادی برای رسیدن به جایی که امروز هستید کشیده‌اید.در طول این هفته در مورد موضوعی که فکرتان را مشغول کرده درهای سعادت و خوشبختی به رویتان باز خواهد شد، دست به کاری خواهید زد و آن را با موفقیت به سرانجام خواهید رساند.فرصت ها را از دست ندهید. در موردی عاطفی شخصی با نادانی در کار شما سنگ می اندازد، با صبر و حوصله و ‌توضیح به موقع شما شک و شبهه ها از بین خواهد رفت، در انتخاب کلمات دقت کنید.

 

 

فال هفتگی متولدین تیر

برای آنکه رابطه خوبی با نزدیکان بخصوص اعضای خانواده‌تان داشته باشید، باید شک و دو دلی را کنار بگذارید. کارهایی را دوست دارید ولی برای انجام آن وقت نمی‌گذارید. به سفری خواهید رفت که شما را به یک آرامش مطلوب میرساند. آنچه کاشته‌اید درو خواهید کرد. به زودی در شرایطی قرار می‌گیرید که تصمیمات روشنی در خانواده اتخاذ می‌کنید.اندیشه ی اینکه دست به کاری بزرگ بزنید همه ی زندگی تان را تحت الشعاع خود قرار داده، در نظر داشته باشید که انجام این کار نیازمند یک همراه است، همراهی که از جهات مختلف توانایی های بالایی داشته باشد و از ریسک کردن واهمه ای به دل راه ندهد.کمترین تردیدی به خود راه ندهید، احساسات تان را با کمک گرفتن از زبان شیرین تان بیان کنید.

 

 

فال هفتگی متولدین مرداد

کارهای فنی را یاد بگیرید، ضرر نمی‌کنید. سعی کنید روی پاهای خودتان بایستید و به امید کمک این و آن نباشید. راز خود را با هرکسی در میان نگذارید، اگر افشا شود وجه و مرتبه‌تان نزد دیگران پایین خواهد آمد. به دوستی‌های یک طرفه پایان بدهید و هر دستی را برای همکاری و شراکت نفشارید، نیتشان خیر نیست.نیتی در دل دارید، اطمینان داشته باشید که عاقبت خوش این کار تغییرات بسیاری را در زندگی تان به وجود می آورد، اتفاقات پیش آمده ی این اواخر خودخواهی و غرور بیش از حدتان را از بین برده، به هنگام نیاز کمک بطلبید و با خودتان مهربان تر باشید.همین روزها فردی که مدت مدیدی است از او بی خبرید به طور ناگهانی و بی خبر به سراغتان می آید.

 

فال هفتگی متولدین شهریور

برای جایگاهی که برای خودتان ساخته‌اید ارزش بیشتری قائل شوید. شکست خوردن در یک رابطه احساسی به معنای شکست مطلق نیست، روحیه خود را با امید به آینده بازسازی کنید. هر روز اتفاقی تازه می‌افتد دیری نمی‌گذرد که دوباره در جمع‌ها خواهید درخشید. مشکلات مالی فعلا تمامی ندارد بهتر است قناعت پیشه کنید.تمام کینه ها و کدورت ها را دور بریزید بدین ترتیب دیگران هم راحت تر دوستتان خواهند داشت.با آغوش باز پذیرای شخصی باشید که در گذشته بسیار برایتان مهم بوده، حرفی از گذشته به میان نیاورید هر دوی شما بهای اشتباهاتتان را پرداخته اید.پیشنهاد کاری یا مالی به شما می شود آن را به فال نیک بگیرید، بدون شک می توانید به موفقیتهای شایان توجهی دست پیدا کنید.

 

فال هفتگی متولدین مهر

امور کاری خود را پیشاپیش اولویت‌بندی کنید تا دچار ابهام و سردرگمی نشوید. به زودی راه مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد. از مجبور کردن دیگران به انجام کارهای مورد نظرتان خودداری کنید زیرا سودی عایدتان نمی‌شود. سروکله زدن با موانع موجود، درحال حاضر فقط به تشدید مشکلات و وخیم‌تر شدن اوضاع منجر می‌گردد.این هفته برای تصمیمی که می خواهید بگیرید حتما” نظر خانواده را مد نظر قرار دهید به خاطر داشته باشید که همیشه خودخواهی بیش از حد کار دستتان داده است.متاسفانه این اواخر بسیاری از کارهایی را که شروع می کنید قبل از آنکه به نتیجه برسد نیمه کاره رها می کنید.با یک اشتباه دیگران تمام محسناتشان را زیر سوال نبرید برای صراحت و رک گویی دیگران ارزش قایل شوید.

 

فال هفتگی متولدین آبان

مهربانی افراطی به نفع شما نیست و بعضی ها آن را به حساب ضعف شما یا تافته‌ی جدا بافته بودن خودشان می‌گذارند. فرصت‌های تجاری بلند مدت به شما آموخته که سرمایه گذار خوبی هستید. در مورد موضوع پیش‌آمده کمی صبر داشته باشید. وقت آن رسیده که کارها و تجارت خود را با احتیاط دنبال کنید.اگر دوست دارید کاری را که در ذهن دارید به تنهایی انجام دهید، لزومی ندارد در موردش این همه با دیگران صحبت کنید.مشورت کردن با دیگران همیشه لازم و ضروری نیست، مراقب پیشنهادی که به شخصی می دهید باشید و مطمئن باشید که از پس آن بر می آیید وگرنه به مخمصه بدی خواهید افتاد.این هفته مقدمات یک سفر برایتان فراهم خواهد شد.

 

فال هفتگی متولدین آذر

پیش از اتخاذ هر تصمیمی چند هفته‌ای درباره آن فکر کنید. افکار بیهوده را از خود دور کنید، منافع خود را در نظر بگیرید و به حرف افراد منفی‌باف گوش ندهید.برای رسیدن به خواسته‌هایتان ممکن است سختی و مرارت بکشید. در کمک به دیگران اعتدال را رعایت کنید تا در انتهای کار متضرر نشوید. به فکر یک برنامه‌ریزی جدید باشید.به زودی فردی در سر راهتان قرار می گیرد که با وی پیوند دوستی برقرار می کنید، این دوست تازه دنیایی از خوبی و مهربانی با خود دارد و دیدگاهش نسبت به همه چیز مثبت است.گذشت و فداکاری نسبت به شخصی که یک اشتباه را بارها تکرار کرده بی معنی است، از حقوقِ حقه ی خود چشم پوشی نکنید، او به حد کافی شما را از خود آزرده خاطر کرده.

 

فال هفتگی متولدین دی

اتفاقات خوب در راهند. شما قبل از اینکه به فکر خودتان باشید غمخوار دیگران هستید و دست آن‌ها را می‌گیرید و از مشکلات عبور می‌دهید.در اطرافتان دوستان همه دعاگویتان هستند. برای رسیدن به نیتتان مطمئن باشید با کمی تلاش بیشتر به آرزویتان خواهید رسید. پروژه‌ای بزرگ به شما پیشنهاد می‌شود که قبول آن برایتان بسیار خوب است.در مورد مشکل مالی درخواست وام می تواند مشکل گشا باشد، مراقب باشید فرصت را از دست ندهید.روحیه و سلیقه شما با هر نوع موسیقی سازگار نیست، تنها برای خوشامد دیگران چیزی را که دوست ندارید تایید نکنید، خودتان که باشید دیگران بیشتر دوستتان دارند.دلتان می خواهد در زندگی تان تغییر و تحول ایجاد شود، یادتان باشد تنها دوست داشتن کافی نیست.

 

فال هفتگی متولدین بهمن

حفظ و تحکیم خانواده را بر هر چیز دیگری ترجیح دهید. برای شکوفایی استعدادهای بالقوه خود وقت بگذارید. به آرزوی دیرینه ای که داشته‌اید می‌رسید. سختی‌های گذشته به زودی تمام می‌شود. مراقب همسایه تازه وارد باشید تا سر از کارتان در نیاورد. روی شخصی حساب باز کرده‌اید که در هنگام نیاز شانه خالی خواهد کرد.برای رسیدن به نیتی که در سر دارید باید کمر همت ببندید تا به مقصود برسید، شما سزاوار موفقیت و شادی هستید کافی است عزمتان را جزم کرده با قدم های استوار پیش بروید.اینقدر بیهوده با خودتان حرف نزنید گوشی تلفن را بردارید و با شخص که می دانید تماس بگیرید، تغییرات چشم گیر در همه امور زندگی تان خواهید دید.

 

فال هفتگی متولدین اسفند

بین نزدیکان شخصی به شما حسادت می‌ورزد که بهتر است از او دوری کنید، از فرصت‌های سر راهتان و حرفی که خواهید شنید استفاده کنید. این روزها هیچ چیز قادر به متوقف کردنتان نیست، خویشاوندی که در هنگام نیاز در گذشته به شما مساعدت مالی کرده است را فراموشش نکنید و احوال پرسش باشید، هفته خوب و شادی را در پیش دارید.اجازه ندهید احساس کینه در وجودتان ریشه بگیرد. مطالعاتان را بیشتر کنید بی منظور حرفی زده اید و دلی را شکسته اید عذر خواهی کمترین کاری است که می توانید بکنید از زیر آن طفره نروید.همین روزها خبری دریافت می کنید که بسیار شادتان می کند، بعد از شنیدن این خبر تمهیداتی فراهم می آید تا به سفری چند روزه بروید از این سفر نهایت استفاده را ببرید.

 

 

 

برای فال شخصی به این آیدی در تلگرام پیام دهید:  faaloodehadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد