فال ماهانه مرداد ماه 1399- متولدین تیر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر : فردی الف نام قدمی بزرگ و مهم برای شما برمیدارد که قدم این فرد باعث شادی شما می شود در هر زمینه ای که می خواهد باشد . تماس تلفن از یک (م) نام دارید که این تلفن اعصابتان را خرد میکند شاید با رد این تماس یک جر و بحث هم داشته باشید .

اگر می خواهید گوشی بخرید یا بفروشید این معامله انجام می شود و این خرید و فروش گوشی را دارید. از یک تنگنای مالی بیرون می آیید و درهای بسته شما باز می شود و مشکلات مالی شما روز به روز در حال حل و فصل شدن است و از این مشکلات خلاص و رها می شوید. به خرید یک ملک فکر میکنید و دوست دارید یک ملک را معامله کنید. اگر تلاش کنید و دوندگی کنید خرید این ملک حتی اگر زمین یا ویلا یا مغازه یا… باشد انجام میگیرد و اگر نذری از این بابت کردید نذرتان ادا می شود.

چند تا خبر دارید که از شنیدن این اخبار هم تعجب می کنید و هم هیجان زده می شوید و بغض و گریه دارید و در این روزها تک تک زیاد گریه می کنید مخصوصا زمانی که موزیک گوش می کنید و اشک شما ناخواسته جاری می شود و یک خاطره از گذشته را در این ایام زیاد مرور می کنید و دلتان می گیرد. مردی جوان سر راهتان قرار می گیرد که این آقا فردی بسیار مناسب برای خانم های این ماه است و این فرد ظاهر بسیار خوبی دارد و مورد علاقه شما قرار می گیرد و به دلتان می نشیند.

با آقایی که از شما دور است یا از شهرستان یا خارج می آید دیداری دارید و در این دیدار به یک خواسته تان می رسید. یک سری از آقایان این ماه دنبال مقام و پست هستند در یک مسیر اداری یا قانونی یا کار شما اداری است و دنبال پست و مقام هستید و به اون پست و مقام که دلتان می خواهد می رسید و در این مسیر یک آقای دوم و نفر دوم شما را حمایت می کند و این فرد یک جورایی از شما پشتیبانی می کند و حامی شماست. سفری هوایی رفت و برگشت دارید که یک دفعه و بی مقدمه راهی این سفر می شوید طوری که خودتان هم باورتان نمی شود.

از یک دوست قدیمی خبری دریافت می کنید که خیلی تعجب می کنید و با این دوست قدیمی دیدار دارید و یک سری از آرزوهایتان برآورده می شود. فردی می خواهد لج شما را در بیاورد و قصد انتقام گرفتن از شما را دارد این فرد خانم است و متاهل است و در اسم یا فامیل این خانم (س) یا (ش) دارد ولی دست خالی است و به جایی نمیرسد. آقایی به خانم های مجرد این ماه ابراز علاقه می کند و به زودی وارد زندگی شما می شود ولی این آقای جوان برعکس ظاهر خوبی که دارد باطن خوبی ندارد و ذات این فرد گرگ صفت است مراقب این فرد باشید و سعی کنید بی گدار به آب نزنید تا ضربه نخورید.

دنبال قدرت هستید و این قدرت در هر رابطه که باشد به آن می رسید حتی اگر درس و یا هنری باشد و آینده خوبی در این زمینه دارید و صاحب قدرت می شوید فقط در این مسیر دشمن زیاد دارید و این افراد دورو هستند و حفظ ظاهر می کنند حواستان به این افراد باشد. اگر متاهل هستید سر یک فرزند اگر دارید یک دعوا و جر و بحث با همسرتان دارید که زودهم پشیمان می شوید و این بحث ها شما را به جایی نخواهد رساند . حرفی یا شنیدید یا می شنوید که جا می خورید و شاید برای چند لحظه و چند روز هیجان زده می شوید ولی عکس العمل چه خوب و یا چه بد نشان ندهید. اگر قصد خرید هدیه ای را برای کسی دارید این هديه را تهیه کنید و به این فرد بدهید پایان خوبی برای شما دارد.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

 

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر

یک پاسخ به “فال ماهانه مرداد ماه 1399- متولدین تیر”

  1. شادی گفت:

    خیلی هم عالی ممنون از شما!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد