فال ماهانه مرداد ماه 1399- متولدین اردیبهشت

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اردیبهشت : نذری کردید و حاجت روا می شوید و به زودی زود یک ادای نذر دارید. تماس تلفن دارید که از این تماس هیجان و تعجب دارید و خبری مهم یا حرفی مہم دریافت می کنید. از یک بن بست مالی به زودی بیرون می آیید اگر چند وقت است در گیر یک مشکل مالی هستید اگر آقا هستید وسط سرتان مو ندارد یا جلوی سرتان ، یک موفقیت بزرگ دارید که از این موفقیت به خودتان می بالید و احساس غرور و سربلندی می کند خداوند یک چیزی را سر راهتان قرار می دهد که باید قدرش را بدانید و یک میوه بهشتی است و این خواست و یاری خداوند برای شماست و سعی کنید این میوه بهشتی را از دست ندهید و قدرش را بدانید .

چند تا ضرر و زیان مالی در این ماه دارید پس برای انجام هر کار مالی حواستان را جمع کنید تا متضرر نشوید. یک جادو و گره و بستگی دارید که این گره سالهاست در زندگی شماست باید این گره را رفع کنید تا زندگی شما تغییر کند و راههای ترقی و تغییر شما را بسته اند و این از سمت یک آقای مسن بوده است که این کار را از روی انتقام و دشمنی برای شما انجام داده است حتما این مورد را رفع کنید . یک سری از خانم های این ماه یک جراحی زیبایی دارند که این جراحی روی ظاهر شما تاثیر زیادی میگذارد و قیافه و ظاهرتان عوض می شود و خودتان این ظاهر را خیلی دوست دارید. بستگی های شما باز می شود اگر مجرد هستید سریع راه ازدواج شما باز می شود و زندگی شما به موفقیت و اوج می رسد. روز ۱۸ این ماه روز خوبی است .

راه امام رضا دارید و یک سفر امام رضا (ع) دارید که در این مسافرت فکرتان درگیر است و چند قطره اشک می ریزید و حاجت روا می شوید. خطر دزدی دارید و این دزدی کمرتان را می شکند مراقب وسایل شخصی تان باشید. از یک محمد نام خوشحالی دارید و به رقص در می آیید. فردی سرنماز دعاگویتان است.

مجردهای این ماه ازدواج دارند و بخت بلندی دارید و با هر فردی که ازدواج می کنید خوشبخت می شوید. قربانی دارید ، اگر نذر قربانی دارید ادا می شود. گاه گاه سردردهای شدید دارید این درد را جدی بگیرید و حتما به دکتر مراجعه کنید چون از این ناحیه مشکل دارید فردی به مجردین این ماه ابراز علاقه میکند که سر این ابراز علاقه دودل هستید و به این فرد شک دارید ولی شک شما پوچ و بی مورد است و این فرد واقعا خواهان شماست و به این فرد فکر می کنید و خواست و علاقه اش را جدی بگیرید . چون واقعا خواهان شماست و دوستتان دارد و با این شخص روزهای خوبی را سپری خواهید کرد. دیدارها و ملاقات های عشقی دارید و چند جا با عشقتان میروید که خیلی به شما خوش می گذرد.

اگر (ن) نام هستید و پشت ماشین یا موتور می نشینید و وسیله نقلیه زیر پای شماست صدقه بدهید یک خطر از سرتان رد میشود. خوش قلب و مهربان هستند ولی کسی قدرتان را نمیداند و دست شما بی نمک است برای هر کس که کار خیر می کنید چشم و رو ندارد و این بی نمکی دست شما ، شما را آزار میدهد و خیلی غصه میخورید و از این بابت ضربه زیاد خوردید .

یک سفر به یک جای سر سبز دارید که خیلی طبیعت زیبایی دارد و به شما خوش میگذرد. پشت کار خوبی دارید اگر در حال حاضر شاغل هستید در شغلتان یک ترقی و پیشرفت دارید و درهای رحمت به روی شما باز می شود و روزی شما فراوان می شود ولی گاهی ناشکری می کنید که اصلا خوب نیست و زود پایش را می خورید چون خداوند شما را خیلی دوست دارد و زیاد مورد امتحان خداوند قرار میگیرید صبور باشید.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اردیبهشت

2 پاسخ به “فال ماهانه مرداد ماه 1399- متولدین اردیبهشت”

  1. Dina گفت:

    مثل همیشه عالی بود ❤🌹👌

  2. ساحل گفت:

    امکان نداره اینقدر دقیق😍از همیشه عالی تر بود👌🏼مرسی فالوده عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد