فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین مهر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مهر : نوروزتان پیروز سال خوبی را برایتان آرزو دارم. پیشرفت بزرگی در سال جدید دارید که این پیشرفت برای شما همراه با آرامش است و به یک خواست بزرگ می رسید و زندگی شما متحول می شود. چند قطره اشک در روزهای اول سال میریزید با ریختید که از روی دل شکسته است و در این دل شکستگی کسی را نفرین می کنید که پای نفرین شما را می خورد. 

یک قدم برای امام حسین (ع) بر می دارید که اجر و پاداش نصیب شما می شود. یک خورشید در زندگی شما طلوع می کند و یک اتفاق غیر منتظره خوب برای شما می افتد که باورتان نمی شود و خوشبخت می شوید.

چند تا زنگ شادی برای متولدین این ماه به صدا در می آید.مجردهای این ماه صد در صد ازدواج دارند که به تازگی این فرد وارد زندگی بی روح و سرد شما می شود و سر و سامان می گیرید. اگر مصطفی نام هستید چند تا خنده دارید و از ته دل می خندید. بستگی داشتید که برطرف شده است و تمام دشمن های شما که داشتید و خیلی داشتید پوچ شده اند و دیگر کاری به کار شما ندارند. یک جایی خارج از شهر می روید دسته جمعی که خاطره خوبی دارید.

سفری خارج از ایران دارید که برای رفتن به این سفر دوندگی زیاد می کنید و راهی می شوید و خیلی به شما خوش می گذرد و با فردی خوش سفر در این سفر همراه هستید. آقا هستید و پنهان کار هستید خانواده شما جاسوسی شما را می کنند و دائم فضول هستند و می خواهند از کارهای شما وقت و بی وقت سر دربیاورند. از قفسه سینه درد دارید که این درد شما را ناراحت می کند.

خوش قلب و مهربان هستید اولی افراد دورو برتان شما را می رنجانند. سر خاک یک میت زیاد می روید و گریه می کنید و دلتنگ می شوید و یاد این میت می کنید چون دور از حالا دوستش دارید و روزهای تنهایی شما رو به پایان است و روزهای خوشی به سمت متولدین این ماه می آید، دست به خیر هستید و این کارهای خیر سرانجام خوشی برای شما دارد حتما در این کارهای خیر پیش قدم باشید.

پول خیلی به دست شما می رسد ولی ولخرجی زیاد می کنید مخصوصا اوایل سال سعی کنید در دخل و خرجتان بیشتر دقت کنید و بی گدار به آب نزنید تا دچار دست بستگی مالی نشوید. اگر دل فردی را شکسته اید و آقا هستید حتما از این فرد که خانم است و از شما دور است دلجویی کنید چون این فرد خواهان شماست و گاه گاه شما را نفرین می کند و این نفرین پا گیرتان می شود پس بروید و حلالیت طلبید.

اگر علی نام هستید یک موفقیت شغلی با کاری دارید که به خودتان می بالید و احساس غرور می کنید. اگر مجرد هستید با فردی که دوستش دارید چند تا لج بازی دارید و در این لجبازی ها خود شما مقصر هستید و از کوتاهی است که می کنید و باعث عصبانیت و دلخوری عشقتان می شوید.

دست از کوتاهی بردارید و بروید و به خواسته های عشقتان توجه داشته باشید، یک فردی از بستگان شما مریض است که هیکل دار است و فوت می کند و در مراسم تشییع جنازه و ختم این فرد شرکت می کنید، اگر در گیر کاری ادرای و قانونی هستید یا دادگاه دارید دلشوره و استرس این دادگاه یا این کار اداری را دارید ولی از این دادگاه خبر خوشی دارید و موفق می شوید، یک درگیری در محیط کار یا زندگی شما پیش می آید که در این درگیری هر چی سکوت کنید بهتر است و حرفی نزنید و دخالت نکنید.

سال پر سفری دارید و از این سال سفرهای زیادی می روید که این سفرها به شما خوش می گذرد. اگر پرنده در منزل دارید این پرنده برای شما پر بار است و آمد دار و خوش یمن است. به یک سرمایه گذاری فکر می کنید که در این سرمایه گذاری استرس و نگرانی زیادی دارید ولی این سرمایه گذاری خوب است فقط مراقب فرد مقابلتان باشید تا به دردسر نیفتید یک پول خوب در چند ماه آینده به دست شما می رسد که گره های مالی شما را رفع خواهد کرد.

فردی از شما دور است ولی در فکر شماست و به شما علاقه دارد ولی خودتان بی اطلاع هستید، پیشرفت خوبی در این روزها دارید شاید چند نفر حسرت شما را بخورند، با یک مسافر راه دور ملاقات درارید که این دیدار بسیار مثبت و خوب است. یک نتیجه عاطفی برای شما به همراه دارد. اگر دنبال کار ارثی هستید به زودی یک مشکل ارثی شما حل می شود و از این راه پول به دست شما می رسد که اسباب شادی شما فراهم می شود.

اتفاقات جالب و جدید در حال رخ دادن برای شماست که شما را دچار یکسری انگیزه برای ادامه زندگی می کند و این اتفاقات انگیزه خوبی به شما می دهد که اغلب جنبه عاطفی دارد و شاید با ورود شخص تازه ای به زندگی بی روح شما باشد که باعث این همه هیجان برای شما بشود.

یک خطر از ناحیه چشم از سرتان رد می شود صدقه بدهید تا رفع بلا شود، یک گفتگو با یک شخصی دارید که در رابطه با چهار دیواری یا زندگی است یا یک چهار دیواری ملکی خانه یا باغ یا ویلا است هر چی است این گفتگو برای متولدین این ماه بسیار عالی است و به سرعت به نتیجه میرسد.

سفری دارید که راهی می شوید و با افرادی راهی می شوید که خیلی خوش سفر هستند و در این سفر بگو و بخندهای زیادی می کنید و خاطرات خوشی را سپری می کنید، چند تا دیدار عاطفی دارید با فردی که دوستش دارید و این دیدارها باعث آرامش روحی یا جسمی شما می شود و در این دیدارها اتفاقات خوبی برای شما می افتد و در یکی از این دیدارها هدیه ای بین شما رد و بدل می شود.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مهر

12 پاسخ به “فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین مهر”

 1. Lida گفت:

  عالی بود، مثل همیشه، ممنون ❤❤❤

 2. آناهیتا گفت:

  عزیزم تو بهترین ادمین دنیایی😍❤

 3. مهسا گفت:

  ممنونم.مثل همیشه درست و عالی

 4. Kousar گفت:

  عالی🌼

 5. الهه گفت:

  ممنونم🌹🌹🌸🌸

 6. ثریا گفت:

  واقعا عالی بود

 7. مریم گفت:

  شما یدوووونه اید
  مرسسسسسی

 8. مریم گفت:

  عااااالی هستین
  مرسسسسسی

 9. Naz گفت:

  عالي بود ❤️ممنون عزيزم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد