فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین مرداد

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مرداد : نوروزتان مبارک. سال خوبی برایتان آرزو دارم برای یک موضوع در حال حاضر انتظار می کشید که در این چشم انتظاری گاه گاه هم گریه می کنید. برای بیرون آمدن از این اوضاع باید پشت کار داشته باشید تا از این شرایط بیرون بیایید. چند تا کار پشت سر هم برای شما جفت و جور می شود که برای هر کدام یک شادی و خوشحالی دارید.

دوست داشتن یک فرد که به این فرد شک و تردید دارید و خودتان هم به این علاقه شک دارید و فکر می کنید که این فرد به شما دروغ می گوید و یا به شما خیانت می کند. اگر شاغل هستید امسال درهای روزی به روی خودتان باز است و پول زیاد به دست شما می رسد. از یک فرد محمد نام در یک دردسر می افتید و این فرد باعث یک ناراحتی در زندگی شما یا شده است یا می شود.

بعضی اوقات گریه می کنید و لحظه تحویل سال خیلی گریه یا کردید یا می کنید که این گریه از روی غم و ناراحتی است و دلتان گرفته است. پستی و بلندی های زیادی در زندگی داشته اید. دشمن زیاد دارید.

یک سری از متولدین این ماه در سال جدید زندگیشان به مشکل می خورد و شاید در شرف یا جدایی هستید یا اختلاف بین شما پیش می آید و این موضوع خیلی شما را درگیر میکند و جدایی هم هست فقط باید خودتان تلاش کنید چون شخص مقابل شما ۵۰ -۵۰ مقصر است و این مشکل دو نفره است پس مراقب زندگیتان باشید تا افسوس نخورید.

اگر گاهی سر دردها و سرگیجه های شدید دارید حتما به دکتر مراجعه کنید. ناراحتی دارید و باید درمان شوید. افراد خبر چین و فضول دارید که دائم جاسوسی زندگی شما را می کنند. سفری دریایی می روید که در این سفر خاطره خوبی دارید ولی چشم و نظر هم میخورید صدقه بدهید. اگر پسر دارید و مجرد است چند تا خطر از سر این پسرتان رد می شود صدقه بدهید چون این بچه در چشم است.

خانم های این ماه گاه گاه خودخواه می شوید و حق الناس به گردنتان است سعی کنید این رفتارتان را کنار بگذارید. اگر قصد ساختمان سازی دارید و یا مشارکت در ساخت می خواهید انجام بدهید این ساخت و ساز انجام می شود و سود خوبی از این ساخت عایدتان می شود و سر این مشارکت یک جابجایی موقت هم خواهید داشت.

مجرد های این ماه چند وقت است که خیلی مایوس و ناامید هستید و دست به هر کاری که می زنید به بن بست می رسید یا در عشق و محبت دائم ضربه می خورید این به خاطر بستگی و گره است که در کارتان و زندگیتان است باید این کره را باز کنید و بخت گشایی احتیاج دارید تا گره بخت تان باز شود اگر این کار را انجام بدهید تمام کارهای شما هم درست می شود و حتی اگر کار ازدواجی باشد حل می شود.

یک مریضی در پیش دارید که برای این بیماری دوا و دکتر زیاد می روید و شاید برای یک مدت در بستر بخوابید سر این بیماری فکر و خیال زیاد می کنید شاید از چشم باشد و اگر قصد و نیت قربانی دارید برای خودتان به هر دلیل که هست این کار را انجام بدهید شاید این نظری که روی شماست دفع شود.

اگر در کاری استعداد دارید این استعداد شما روز به روز شکوفا تر می شود و به جایی می رسید که ستاره می شوید و به سربلندی و اوج می رسید یا شهرت به دست می آورید. یک معامله دارید با خرید یا فروش که از انجامش بسیار شاد و سربلند می شوید و احساس غرور می کنید.

چند موفقیت پشت سرهم در زمینه کاری و شغلی دارید اگر شاغل هستید که این موفقیت ها نتیجه تلاش بی پایان شماست. گذشت کمی دارید و یک کم در زندگی بی گذشت هستید ولی توجه داشته باشید در زندگی گذشت اهمیت زیادی خواهد داشت. پیشرفت های زیادی دارید و تا پایان این ماه این پیشرفت ها ادامه خواهند داشت.

دنبال روی کارهای یک سفر یا هستید یا می شوید که بروید خاطرات خوب و شیرینی برای شما دارد. قصد انجام کاری را دارید که در آن تردید دارید و دو دل هستید ولی هر چه هست مبارک است پس قدم بردارید و اقدام کنید. یک مشکل مالی زود گذر دارید که زود برطرف می شود.

فردی شما را زیاد راهنمایی می کند اگر این فرد را الگوی خودتان کنید به پیروزی می رسید. از رازی بزرگ به زودی با خبر می شوید که هیجان زده برای چند ساعت یا چند روز خواهید بود. سر یک دو راهی قرار دارید و برای انجام کاری مردد شده اید و نمیدانید چه کار کنید ولی اگر قصد انجام کاری را دارید انجام بدهید چون موفقیت از آن شماست و به هدفتان می رسید. خبر خوش دارید که این خبر واقعا شما را خوشحال می کند.

دلشوره و نگرانی برای یک کار ملکی دارید شاید ساخت و ساز و یا شاید اجاره یا خرید یا فروش ولی این کار به نحو احسن هر چی هست صورت می گیرد و مبارک است یا خودتان یا فردی که به شما نزدیک است.

یک جشن دارید و یک عده مهمان اتفاقی وارد منزل شما می شوند که با هدیه و کادو هستند و از دیدن این افراد جا می خورید و تعجب می کنید و سوپرایز می شوید. روزهای پر از استرس را سپری می کنید مخصوصا اگر شاغل هستید در رابطه با شغلتان یک پیشرفت دارید

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مرداد

3 پاسخ به “فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین مرداد”

 1. shadow گفت:

  خیلی خوب بود ^^دوستش داشتم ^^

 2. فروزان گفت:

  عالیه
  تشکر فراوون❤😘🌹

 3. محبوب گفت:

  عالی بود و کاملا درست مخصوصا نزدیک تحویل سال کاملا درست بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد