فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین فروردین

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین : سال نو مبارک به یک آسایش و آرامش می رسید که این آسایش و آرامش برای شما پر بار است و در این سال جدید روزهای خوب و خوشی را سپری می کنید. پیشرفت خوبی اوایل سال جدید دارید که برای این پیشرفت خیلی سختی کشیدید و تلاش کردید ولی این پیشرفت را به دست میآورید و اسباب خوشی شما فراهم می شود.

دوستان زیادی دارید که به زودی زود با این جمع دوستان یک دور همی خوب دارید و این دور همی خیلی به شما خوش میگذرد. دندان درد شدیدی یا درحال حاضر دارید یا این درد دندان برای شما پیش می آید که مجبور به پوچ کردن این دندان می شوید و این دندان را از دست می دهید شاید میکشید اگر در اسم یا فامیل شما ( ن ) دارد در یک انتظار تلخ به سر میبرید و این انتظار به هر دلیل که هست حالا حالاها در این چشم انتظاری هستید.

به یک تغییر مکان فکر می کنید ولی ترس و دلهره دارید ولی این تغییر مکان یا شاید جابجایی شهری با کشوری باشد مثبت است فقط خودتان ترس و دلهره دارید و این باعث استپ شما در این کار می شود. خیلی به در بسته خوردید ولی امسال سال پر باری برای متولدین این ماه است. با یک عشق قدیمی که در گذشته شما بوده است یک مراوده و یک ارتباط برای یک مدت برقرار می شود چون هنوز این فرد شما را دوست دارد و به شما علاقه دارد. سفری دسته جمعی می روید که این سفر در اوایل سال است و در این سفر اتفاقات خوبی برای شما می افتد که هیجانات زیادی از این بابت دارید، زود رنج و حساس هستید فردی تازگی به زندگی شما قدم گذاشته است شاید برای چند ماه است یا چند هفته است که این فرد را خیلی دوست دارید و از کوچکترین رفتار این شخص ناراحت می شوید روی این فرد خیلی حساس هستید و این به خاطر علاقه ای است که به این فرد دارید ولی این فرد در زندگی شما ماندگار نیست او بیشتر دنبال مادیات و پول شماست پس حواستان را جمع .

کنید و شاید دلش با شما یکی نباشد به هر حال سعی کنید . زیاد به این فرد علاقه مند نشوید تا ضربه نخورید چون این فرد دنبال موقعیت افراد است. در روزهای اول سال اگر با کسی قهر هستید یا کدورت دارید این فرد به سمت شما می آید و دوباره آشتی دارید و روزهای خوشی به شما بر میگردد.

دشمن زیاد دارید و در یک جمعی قرار میگیرید که این افراد دورو برتان هستند پس مراقب این افراد باشید. اگر قصد کنار گذاشتن فردی را در زندگیتان دارید این کار با را حتما انجام بدهید برای شما خیر است و به نفعتان است. سه تا هدیه دریافت می کنید که از گرفتن این هديه ها خیلی شاد می شوید و این هدیه ها را دوست دارید. یک خانم مریض می شود اگر مریضی این خانم برای شما مشکلات به همراه دارد و سر بیماری این فردخیلی حرص و جوش می خورید.

فردی دوروبرتان است که خیلی بی چشم و روست و هرچی به این فرد خوبی می کنید دست شما بی نمک است پس زباد به این فرد محبت نکنید که دلتان بسوزد.اگر خانم هببتيد و مجرد هستید خواستگار برای شما در راه است و به زودی در شرایط ازدواج قرار می گیرید.

اگر متاهل هستید همسر خوبی دارید و به شما وفادار است پس قدرش را بدانید ولی خود شما زیاد با این فرد خوش نیستید و از همین فرد فراری هستید چون عشق در زندگی شما نیست و دوست دارید خارج از محیط خانواده باشید و یک رفتار از همسرتان باعث فراری شدن شما از زندگی می شود.

اگر ضرر و زیان در سال گذشته داشتید سال جدید این ضرر و زیان برای شما جبران می شود و سال پر از روزی و مال دارید و پولهای زیادی به دست شما می رسد. یک تماس تلفن که شماره 4 دارد خبر چینی و جاسوسی شما را می کند و فضول شماست و از زیر زبان شما حرف می کشد مراقب باشید. توسط یک شخصی یک خوشحالی دارید یا خبر خوشی که این شخص به شما می دهد و با این خبر به یکی از خواسته هایتان می رسید طوری که خداوند را شکر گذار می شوید.

یک مرد موذی قصد اختلاف انداختن را در زندگی شما دارد و در هر صورت مراقب باشید که یا یک حرف دروغ یا یک تهمت ناروا است. با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنید و غم یک اولاد را اگر فرزند دارید میخورید.

شخصی به زودی سر راهتان قرار می گیرد و یک آشنایی تازه دارید که این آشنایی باعث آرامش روح و روان شما می شود و تاثیر مثبت و خوبی روی جسم شما می شود و تاثیر مثبت و خوبی روی جسم و روح شما می گذارد و از یک خلاء بیرون می آیید در هر کاری که از انجامش نا امید شده اید امیدوار می شوید و دوباره هر کاری که راکد بوده است به جریان می افتد و این موضوع شما رو به وجد در می آورد و از یک غم و غصه بیرون می آیید. یک مهمانی پرخرج در پیش دارید که برای آن دوندگی زیادی می کنید ولی به شما خوش می گذرد حتی اگر در منزل خودتان باشد.

اگر برای انجام کاری بر سر دو راهی هستید و نمی دانید که چه کاری بهتر است اونی که در فکرتان است عملی کنید به موفقیت می رسید. شنیدن یک سری حرف و سخن در این ایام باعث استرس و نگرانی شما می شود و چند روز دچار استرس می شوید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

 

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین

10 پاسخ به “فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین فروردین”

 1. Xahra گفت:

  عاااالی بود ممنون ازین همه وقتی که میزارید❤🌿

 2. samaneh گفت:

  aaaaaaliiiiii bod

 3. Rz گفت:

  هرچی فال خوندم ازتون ,اتفاقاییه ک قبلا افتاده,اسفند ,اسفند سال قبل بود ,فروردینم واسه فروردین ۹۸ بود ,فکر میکنم شما اتفاقایی ک افتاده رو میتونین بگین ن اتفاقایی ک قراره بی افته

 4. Fateme گفت:

  عالی بود خسته نباشید. سال نوتون پیشاپیش مبارک
  انشالله سال پر خیر برکتی داشته باشید.❤❤

 5. Neda گفت:

  اونجا که میگه فردی در گذشته ی شما بوده برمیگردد بعد یه جا دیگه میگه با فرد جدیدی اشنا میشوید بالاخره کدومه؟

 6. sama گفت:

  مرسی بابت سایت و کانال و پیج عالیتون
  و بابت تمام زحماتتون

 7. Aram گفت:

  منو دوست پسرم یک ساله باهم آشنا شنیدم . هیلی دوسش دارم و تمام تلاشم رو میکنم که خوشحالش کنم. هرجی تا حالا گفته گوش کردم و نه نگفتم . اما فال شما رو خونده و اون قسمتش که گفتید یه خانوم تو زندگی شماست که شمارو بخاطر پول میخواد ، روش تاثیر گذاشته . لطفا توی فال هاتون چیزای منفی نذارید چون بعضی از آدمه دهن بین هیتن و زودا تحت تاثیر قرار می گیرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد