فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین دی

طالع بینی ماهانه متولدین ماه دی : سال نو مبارک نوروزتان پیروز.حرف زیاد پشت سرتان است و در این روزهای اول سال حرف زیاد به گوشتان میرسد و ممکن است سر یک سری از این حرفا شر و ناراحتی داشته باشید و اعصابتان خرد می شود.

یک سری از افراد این ماه در چشم انتظاری هستند و این انتظار تا ۲ وعده طول می کشد ولی بعد از ۲ وعده از این انتظار بیرون می آیید و با خنده بیرون می آیید. وسیله نقلیه معامله می کنید یا خرید است یا فروش اما به هر حال این وسیله نقلیه خوب است ولی یک قربانی کنید چون از چشم و نظر یک خطر از سرتان رد می شود.

اگر مجرد هستید شرایط ازدواج دارید و چند تا میزگرد ازدواج در محیط خانواده صورت می گیرد و از این ازدواج سر و سامان می گیرید فقط خود شما استرس زیادی دارید ولی همه چیز به خیر و خوشی است.

فوت دارید و در یک مراسم تشییع جنازه شرکت می کنید و چند قطره اشک میریزید. این فرد با خطر فوت می کند. اگر در اسم يا فامیل شما م دارد یک اتفاق خیلی خوب دارید که این اتفاق روی آینده زندگی شما تاثیر می گذارد و شادی به زندگی شما رو می کند.اگر شاغل هستید از لحاظ درآمدی سال پربرکت دارید و در سال جدید خیلی از لحاظ مالی در شرایط خوب قرار میگیرید و پولهای زیادی بدست شما می رسد.

چند تا درد گوش دارید که این گوش درد شما را اذیت می کند و کارتان به دکتر کشیده می شود. یک جای کوهستانی غیر منتظره دسته جمعی می روید که به شما خوش می گذرد. چند تا حرص را میخورید که این حرص از دست یک خانواده است و چند تا اوقات تلخی دارید که هر چی سکوت کنید و اهمیت ندهید برای شما بهتر است. از دست هر کس که هست عجول هستید و این عجله ها گاه گاه شما را آزار می دهد.

سفری هوایی دارید که در اول سال می روید ولی داخلی یا خارجی فرقی نمیکند و راهی می شوید این سفر چه تفریحی باشد و چه کاری یا مالی باشد از این سفر سود می برید و در این مسافرت خاطرات خوشی دارید. اگر در اسم یا فامیل شما ف یا ق دارد یک خطر از سر شما رد می شود صدقه بدهید. امضای قراردادی دارید.

افرادی که شاغل هستید و شغل دولتی دارید و از این امضا خیلی پیشرفت می کنید و افزایش حقوق و در آمد دارید و این موضوع به شما آرامش میدهد. چرخ کاری شما امسال خوب می چرخد و خیلی پول به دست شما می رسد فقط حسود زیاد دارید و این افراد جاسوسی و خبر چینی شما را می کنند. خیلی نقشه در ذهن دارید و دوست دارید این نقشه ها را عملی کنید.

اگر سیاست داشته باشید و آرام آرام گام بردارید نقشه هایتان جفت و جور می شود و به هدفتان می رسید، چند سری برو و بیا برای مجردین این ماه است در اوایل سال جدید که برای ازدواج است و در این شادی بدو بدوی زیادی می کنید ولی در این بدو بدو حرص و جوش هم میخورید و از خودی خیلی ضربه میخورید ولی اهمیت ندهید و اعتنا نکنید همه چیز به خیر به اتمام می رسد.

با یک سری از دوستان قدیمی گفتگو و دیدار دارید و یک دور همی خوب دارید که در این دورهمی خاطرات گذشته را مرور می کنید. آینده تان خوب است ولی خود شما ناامید هستند ولی توکل به خداوند کنید اگر مجرد هستید و آقایی در کنارتان است که موهای کم دارد وسط سرش خالی است و قد و هیکل متوسط دارد شما را خیلی دوست دارد و ابراز علاقه اش به شما حقیقت محض است و دوستتان دارد فقط خود شما ناباور هستید و اگر قصد دارد کنار شما باشد روزهای خوش را با این فرد سپری می کنید فقط خیلی سیاست داشته باشید دو تا خرید دارید یا برای خودتان خرید می کنید یا برای منزلتان وسایل می خرید به هر حال این دوتا خرید خوب است.

افرادی که در راه تحصیل هستند امسال ستاره می شوید و به اوج و سربلندی می رسید و شاید یک مدرک مهم را بدست بیاورید. پیشرفت خوبی اگر شاغل هستید در این روزها در کارتان دارید و مشتری های زیادی به سمت شما خواهند آمد و روزی خوبی کسب خواهید کرد. یک تلفن دارید که شماره ۶ دارد که در این تلفن به یک پیروزی و موفقیت خواهید رسید.

دشمنان زیادی دارید که در منزل شما در حال رفت و آمد هستند و در آرامش دوست هستند سر سفره شما می نشینند ولی بدگویی شما را زیاد می کنند. از یک دوست یک ضربه روحی میخورید که این فرد را از زندگیتان کنار می گذارید و این به نفع شما خواهد بود. اگر دچار مریضی هستید به زودی مداوا می شوید و فکرتان خلاص می شود.

جایی دسته جمعی می روید که خیلی به شما خوش می گذرد و خاطره شیرینی برای شما دارد. اگر وسیله نقلیه دارید یک خرجی روی دست شما می گذارد که اعصابتان خرد می شود.

به یک مهمانی دعوت می شوید که شرکت در آن خوب و پربار است و حتما بروید. یک تلفن به شما می شود که از این تماس حرف و سخن زیادی میشنوید یا بدگویی شما را کرده اند و به گوشتان می رسد و از این تلفن دلخوری زیادی برای شما پیش می آید. یک نذر با دل شکسته کرده اید که حاجت روا می شوید و در بسته ای به روی شما باز می شود.

یک خرج خارج از برنامه های مالی شما برای شما پیش می آید که اصلا برنامه این خرج در زندگی شما نیست و یک دفعه این پول روی دست شما گذاشته می شود. خیلی عصبانی هستید اما هرچه کنترل داشته باشید بهتر است چون با هر گرفتاری این پول را باید هزینه کنید. فردی با سیاست هستید و این سیاست در این ماه شما را به یک موفقیت می رساند.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه دی

7 پاسخ به “فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین دی”

 1. soheila گفت:

  الهی بگردم که تا این موقع از شب بیدارید و زحمت تایپ و آپلود میکشید.
  امیدوارم به حق ذات پاک اقدس الله سال جدید بهترین سال زندگی تون باشه که از میوه و ثمره هاش هزاران سال بهره مند بشید. 🌸

 2. Behi گفت:

  مرسی از این همه زحمتی ک میکشید. عالی بود♡

 3. پری گفت:

  ممنون از زحمتتاتون ,ایام بکام

 4. Arezu گفت:

  بسيار عالي
  خيلي ممنون
  سال نو مبارك

 5. پناه گفت:

  عالییییی بود ممنونم❤❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد