فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین اسفند

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اسفند : عیدتان مبارک سال خوبی داشته باشید. با کسی فاصله دارید که از این دوری و فاصله در رنج و عذاب هستید و دوری یا فاصله از این فرد شما را اذیت می کند و گاه گاه به خاطرش گریه می کنید، نگران هستید و این نگرانی در هر زمینه که هست آرام آرام برطرف می شود. دوستان زیادی دارید که این افراد شما را دوست دارند و به شما وابسته هستند و در اول سال تند تند به دیدن شما می آیند و خوشحالتان می کنند.

 اگر مجرد هستید امسال برای متولدین اسفند که مجرد هستند سال بسیار خوبی است و سال جدید به خیلی از خواسته هایشان می رسند و همه چیز وفق مرادتان می شود به شرطی که خودتان زیاد سخت نگیرید و عینک بدبینی را از خودتان دور کنید. اگر شاغل هستید در محیط کاری شما در همین اوایل سال یک جر و بحث پیش می آید که این بحث ها شما را کلافه می کند و یک نفر در مسیر کاری شما با شما دشمن است و موش میدواند و می خواهد شما را از آنجا اخراج کند حواستان باشد و در این بحث ها سکوت کنید.

یک سری از افراد این ماه که آقا هستید یک خطر از سرتان رد می شود که کارتان به بیمارستان یا دکتر کشیده می شود به هر حال مراقب باشید، خیلی دشمن دارید و این افراد دائم در صدد ضربه زدن به شما هستند ولی موفق نمی شوند و خداوند یارو یاورتان است. اگر باردار هستید از روی شکم شما یک خطر رد می شود مراقب باشید. فردی خواهان شماست و شما را دوست دارد ولی خود شما فقط از لحاظ مالی به این فرد تمایل دارید و به خودش تمایل ندارید ولی او شما را دوست دارد و این دوست داشتن یک طرفه است. فردی مادی هستید و بیشتر دنبال مادیات هستید اگر مشکل ارثی دارید چند تا میزگرد خانوادگی دارید که در رابطه یک کار ارثی در سال جدید صحبت و گفتگو دارید ولی این گفتگوها به جایی نمی رسد و به جر و بحث و دلخوری آخرش ختم می شود. اگر محمد نام هستید یک سری موفقیت در زمینه تحصیل یا کار یا پول دارید و این موفقیت شما را سر زبان می اندازد.

زیاد صدقه بدهید تا چشم و نظر شما دفع شود. پنج تن را زیاد صدا بزنید یا حدیث کساء زیاد بخوانید، از ۵ تن در بسته بروی شما باز می شود. در این روزها مهمان های زیادی به سمت شما می آید و رفت و آمدهای زیادی دارید یا اگر شاغل هستید مربوط به کارتان می شود و سرتان شلوغ می شود.

مجرد هایی که در رابطه با افراد هستند با این فرد چند تا دیدار و گفتگو دارید که در این ملاقاتها اتفاقات شاد و خوب دارید و از کسی که دوستش دارید کادوی با ارزش هم دریافت می کنید یا خودتان به این فرد می دهید.

اگر وسیله نقلیه دارید این وسیله نقلیه یک خرج سنگین روی دست شما می گذارد و با حرص این پول را هزینه می کنید. افرادی که قصد مهاجرت دارند بدو بدو و دوندگی دارند که بروند و می روند فقط تلاش زیادی می خواهد.

اگر خارج از تهران ملک دارید خبری از این ملک دریافت می کنید که تعجب می کنید و هیجان زده می شوید. مجردها پیشنهادهای زیادی در رابطه با دوستی یا علاقه دارند که این افراد خواهان شما هستند و افراد خوبی هستند. اگر آقا هستید خیلی خانواده دوست هستید ولی زیاد ضربه خوردید و کسی قدرتان را نمیداند و این موضوع باعث رنجش شماست و شبها خیلی فکر و خیال می کنید و تک تک گریه می کنید ولی آینده روشن و خوبی دارید.

اگر در گیر کار اداری یا قانونی هستید یا دادگاه دارید استرس این کار اداری را دارید ولی اگر سیاست داشته باشید یا وکیل دارید با سیاست جلو بروید در این مسیر دادگاه موفق می شوید و برگ برنده دست شماست فقط یک کم ضرر و زیان دارید. پول از دست شما می رود. روز 4 فروردین یک خطر از سرتان رد می شود صدقه بدهید انشاالله برطرف می شود. سال جدید به یکی از رویاهایتان می رسید که برای رسیدن به آن خداوند را زیاد شکر می کنید و باید شکر کنید چون آرزوی بزرگی برای شما روا خواهد شد.

افراد موذی در منزل شما رفت و آمد دارند که قصد فضولی شما را دارند حواستان را جمع کنید. دست به خیر هستید و عده ای دعا گوی شما هستند. از فردی یک شادی بزرگ به شما می رسد که از ته دل میخندید.از چند غم و غصه خلاص می شوید و آرامش به شما بر می گردد و حسودان زیادی دارید که حسرت زندگی شما را می خورند ولی بی فایده است و خداوند همیشه یار و باورتان است.

یک اشتباهی در گذشته داشته اید که افسوس آن را زیاد می خورید ولی گذشته دیگر گذشته است و به فکر آینده باشید. فردی زیاد شما را حرص می دهد و دائم از دستش ناراحت هستید ولی باید او را تحمل کنید چون مجبور به تحمل این فرد هستید.

اگر مجرد هستید تنهایی زیادی در پیش دارید و این تنهایی مقصرش خودتان هستید شاید به دلیل سخت گیری های زیاد شما باشد. از فردی دور هستید و در حال انتظار به خاطر این دوری و جدایی انتظار تلخ را می کشید ولی در این مسیر یک رقیب دارید و این رقیب در حال حاضر پا به پای شما می آید و در حال حاضر رقيب شماست.

شاید این فاصله یا این دوری یا این جدایی تا آخر فروردین برای متولدین این ماه ادامه داشته باشد و باید حوصله و صبوری کنید تا دوباره این فرد به سمت شما بر گردد.فریب افراد زیادی را میخورید چون ساده و زود باور هستید و افراد زیادی شما را فریب می دهند و از فریب، شما سود می برند چه عاطفی چه مالی و چه کاری به هر حال حواستان باشد و گول این افراد چرب زبان و خوش ظاهر را نخورید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اسفند

3 پاسخ به “فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین اسفند”

  1. Nasrin_dehqan گفت:

    مثل همیشه عاالی 🌻🌺🌺

  2. الهه گفت:

    خیلی خیلی خوب بود، مطمئنم که همش اتفاق میفته. پر از انرژی مثبت .. ممنون که دلمون رو شاد کردین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد