فال ماهانه دی ماه 1399- متولدین خرداد

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد : دست پر می شوید اگر درخواست از کسی کرده اید این درخواست شما مورد قبول واقع می شود و دست شما پر می شود و به هدفتان می رسید. در روزهای آینده یک خورشید در زندگی شما طلوع می کند و یک اتفاق خیلی خوب و مثبت در زندگیتان رخ می دهد که از این اتفاق خیلى مسیر زندگی شما عوض می شود و تغییر می کند. به زودی با تعدادى از دوستان اين روزها دیدار و ملاقات دارید و این افراد را خواهید دید و از دیدن این افراد احساس خوبی پیدا می کنید. 

در چند بلاتکلیفی در حال حاضر یا قرار دارید یا قرار می گیرید که این بلاتکلیفی سخت است ولی خارج می شوید فقط خیلی دردسر و بهم ريختگى داريد، چند تا جر و بحث خانوادگی دارید اگر متاهل هستید با همسرتان است اگر مجرد هستید با خانواده است به هر حال این بحث ها را دارید، برخى از متولدين به یک جای کوهستانی در این ماه می روید که خیلی بگو و بخند زیاد دارید و به شما خوش می گذرد.

فرمول کائناتی رفع گره های سخت زندگی

یک سری از افراد این ماه تا دو وعده آينده جابجایی مکان دارند که این جابجایی اصلا باب میل شما نیست ولی به هر حال دارید ولی خودتان زیاد رضایت ندارید. اگر صاحب فرزند هستید یکی از فرزندان شما موفقیت دارد که از این موفقیت این فرزند به خودتان می بالید و احساس غرور می کنید. به چند تا مباحثه دعوت می شوید که اگر حرفى بزنيد به شما توجه ويژه اى خواهد شد و با این افراد در صحبت هايتان اختلاف نظرهايى خواهید داشت اما حرف شما بيشتر به دل مى نشيند و مورد قبول واقع مى شود .

اگر آقا هستید چند روزى در كلافگى قرار دارید ولی یکی از این بهم ريختگى ها احساسی است که هنوز کسی نتوانسته است جای فرد مورد نظر را برای شما بگیرد و هنوز نتوانسته اید کسی را جایگزین کنید ولی اگر اراده کنید فردی بسیار خوب جای این فرد را برای شما می گیرد که از ورود این شخص خیلی خوشحال می شوید و آرام آرام به این فرد علاقه مند خواهید شد. اگر خانم هستید و شاغل هستید یک ناراحتی و اوقات تلخی در مسیر کاری شما پیش می آید که در این اوقات تلخی هر چی سکوت کنید بهتر است و به شادی می رسید و بهترین راه حل سکوت است. 

یک فرد که از شهر شما دور است و در شهرستان است خطر فوت دارد که شاید در یک ختم ولی راه دور قدم می گذارید که این ختم انجام وظیفه است البته اگر براى حفظ سلامت خود از رفتن منصرف شويد هم برايتان بد نخواهد شد. اگر با فردی در حال حاضر فاصله دارید و قهر هستید با این فرد دوباره ارتباط برقرار می کنید و آشتی دارید ولی رقیبان شما در این رابطه زیاد هستند و افراد زیادی در رقابت با شما هستند و می خواهند این فرد را از چنگ شما در بیاورند پس باید خیلی به این فرد توجه داشته باشید. اگر حرف (خ) در نام داريد یک خطر از سر متولدین این حرف رد می شود صدقه بدهید و سعى كنيد كمى بيشتر به اطراف خود توجه كنيد. یک سری از افراد به زودی ارتقاء و پيشرفت داريد و صاحب اعتبار بيشترى می شويد و به یک مقام و موقعیت که دلتان می خواهد می رسید و یک پست را از این بابت به دست می آوريد. 

مربع اعظم برای افزایش قدرت

خوش قلب و مهربان هستید ولی از بابت خوش قلبی تان آسیب زیادی خوردید. اگر باردار هستید نوزاد خوش قدم یا خوش روزی به خانواده شما قدم می گذارد که قدمش مبارک است. اگر باردار نیستید افرادی که قصد بارداری دارند باردار می شوند و نوزادی خوش قدم برایشان در راه است. جاسوس و حسودان زیادی دارید که می خواهند به هر نحوی که شده به شما آسیب وارد کنند ولی دست خالی هستند و موفق نمی شوند.

 دریای صبر و بردباری هستی و اصلا برایت مهم نیست که چقدر شرايط طاقت فرسا باشد اما اطرافيان شما را نمى فهمند و خيلى پر توقع هستند و فقط به شرايط خودشان فكر ميكنند. اخلاق بسیار خوبی داری و به طرف مقابلت بسیار احترام می گذاری. فکرهای خلاقانه زیادی در سر می پرورانی که اگر آنها را جدی بگیری در آینده ای نه چندان دور به موفقیت بزرگی دست می یابی. مسئله عاطفی ات بزودی حل خواهد شد. اين ماه زمان بیشتری را به سامان دهی هزینه های شخصی تان اختصاص بدهيد تا در پایان ماه دچار مشکل نشوید.

 جوياى حال فردى مریض می شويد که این مریض از شنيدن صداى شما شاد می شود و منتظر شما براي ديدار مى باشد. اگر قصد کنار گذاشتن کسی را از زندگیتان دارید این کار خوب است و به خود شما بستگی دارد که این کار را بکنید یا نکنید ولی آنچه در طالع شما مشاهده مى شود نشان مى دهد كه این جدایی بد نیست و به نفعتان است.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد

یک پاسخ به “فال ماهانه دی ماه 1399- متولدین خرداد”

  1. تینا گفت:

    خیلی ممنونم مثل همیشه عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد