فال ماهانه دی ماه 1399- متولدین بهمن

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن : پشتکار خیلی خوبی دارید و هر وقت اراده می کنید کاری را دنبال کنید آنقدر می روید تا به هدفتان برسید به این خاطر همیشه موفق هستید و دیگران در پشت سر ، حسرت زندگی شما را می خورند اما در ظاهر چنين نيست و سعى بر گرم گرفتن با شما دارند. چشم انتظاری یا در حال حاضر دارید یا به زودی در یک چشم انتظاری براى كارى قرار می گیرید و خیلی سخت اما با دست پر از این انتظار بیرون می آیید ولى زمان زیادی طول می کشد و بايد حوصله كنيد،اما از این شرایط سربلند هستيد و همه چیز به خیر و شادی ختم می شود.

اگر خود شما مريض یا مشکل جسمی دارید یا فردی دوروبرتان است که مشکل جسمی دارد این مشکل برطرف خواهد شد و این فرد بعد از مدتى سختى كه داشته، راحت خواهد شد، شكر خداى را زياد به جاى آوريد زيرا نظر لطف او بر حال شما سايه افكنده است. قهر و آشتی در رابطه دارید ولی این قهر و آشتی باعث به نتیجه رسیدن یک سری از چیزها برای شما می شود و از خیلی مسائل آگاه می شوید و آگاهانه جلو می روید. اگر حرف (الف) در اسم دارید یا با فردی که حرف (الف) دارد جر و بحث دارید . 

دیدارها و تماس هاى مهمی در این ماه دارید که یا کاری است یا مالی است ولی در این ملاقاتها از یک سری استرس و نگرانی رها می شوید و به چند تا موفقیت دست پیدا می کنید فقط سعی کنید سیاست داشته باشید و با سیاست رفتار کنید و بی گدار به آب نزنید. اگر یک گره و بستگى مالی در گذشته براى زمينى يا خانه اى داشته ايد اين گره در حال باز شدن است و به زودى خبرهاى خوبى دريافت خواهيد كرد، اگر نذرى براى اين زمين و مشكلاتش داشته ايد فراموش نكنيد آن را ادا كنيد.

فرمول کائناتی فروش ملک و متاع

 اگر می خواهید با کسی شریک شوید یا با کسی کاری را شروع کنید یا قصد شروع جديد کاری دارید باید خیلی دقت داشته باشید و حواستان را جمع کنید چون شما فرد خوش قلب و زود باورى هستيد و زود اعتماد مى كنيد، اما در اين شرايط حتماً آگاهانه قدم برداريد تا خداى نكرده دچار و متحمل ضرر و زيان مالى نشويد. از خیلی چیزها می خواهید سر دربیاورید و در کاری زیاد سرک می کشید و به زودى سرنخ های زیادی به دست می آورید که این سرنخ ها شاید یک سری راز برای شما فاش کند و از چیزهایی که بی اطلاع هستید مطلع شوید.

 اگر فردی هستید که درگیر قانون هستید یا مسیر اداری و قانونی و دادگاهی دارید در این مسیر دردسر زیادی می کشید و برو و بیای قانونی زیادی دارید که باید به خداوند در این راه توکل کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواهتان برسید. افرادی که دنبال پول یا وام هستید یا قصد گرفتن وام دارید باید تلاش کنید نابرده رنج گنج میسر نمی شود. اگر تلاش کنید این پول حتی اگر طلب مالی باشد دریافت می کنید و شما نبايد نااميد شويد و امیدتان را از دست بدهيد. 

تا دو يا سه وعده ديگر به جشن و مراسمى دعوت می شويد که شرکت در این مجالس باعث خوشحالی و انگیزه و امید است.از یک تماس تلفن که شماره ۸ دارد یک سرى حرف ها مى شنويد كه ذهنتان را درگير ميكند در هر زمینه که باشد. اگر حرف (ح) یا (چ) یا (ج) یا (خ) در نام داريد، آینده روشن و   خوبی دارید ولی برای این آینده باید مصمم باشید و اراده محکم و قوی داشته باشید حتی اگر رفتن از زادگاهتان باشد یا حتى از کشور باشد به هر حال اراده قوی و محکم می خواهد چون اعتماد به نفس شما مقدارى کم است. اگر متاهل هستید و از زندگى زناشويى خود رضايت نداريد ، سعی کنید مشکل خانوادگی و زندگی را زودتر حل کنید چون زندگی خانوادگی شما روز به روز به سمت نابودی و جدایی میرود و یک خطر جدایی زندگی متاهلين ناراضى این ماه را تهدید می کند پس خیلی مراقب باشید.

فرمول افزایش مهر و محبت همسر

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن 

3 پاسخ به “فال ماهانه دی ماه 1399- متولدین بهمن”

  1. HAVAL گفت:

    بهمن ماهی هول

  2. Nahareh گفت:

    بهمن ماهی😂

  3. مریم گفت:

    سلام. یعنی در این ماه یه کار بهم پیشنهاد میشه انشالله و یه پولی هم به دستم میرسه و بیشتر باید مواظب روابط عاطفی همسر و بچه هام باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد