فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین بهمن

طالع بینی متولدین ماه بهمن :نگرانی و استرس های عشقی و احساسی دارید که مدتی است این نگرانی شمارادر گیر کرده است ولی خیلی زود از این اوضاع بیرون می آیید و ارامش خوبی در این رابطه بدست می آورید حتی اگر کسی از زندگی شما رفته باشد يا جدایی داشته باشید که باعث این نگرانی شده باشد.

این فرد به سمت شما برمی گردد و تمام غم و غصه های شما برطرف می شود و به آرامش میرسید. چندتا تماس تلفن يا پیام تلفن شما را خوشحال می کند و یک سری از گره های شما به واسطه این تماس ها باز می شود.

تولدتان مبارک به زودی هدیه و کادوهای زیبایی از کسانی که شمارا دوست دارند دریافت می کنید که این هدایا شمارا خیلی خوشحال می کند و علاقه و عشق دیگران به شما اثبات می شود مخصوصا از این که به یادتان بوده اند. اگر در اسم يا فامیل شما م دارد به زودی یک موفقیت شغلی دارید که در زمینه کسب و کارتان است و به یک هدف که خیلی وقت است دنبالش هستید می رسید.

قدم یک سادات برای شما مبارک و خیر است. اگرساداتی در منزل یا محیط کار شما رفت و آمد دارد قدمش برای شما مبارک است. با کسی که ط يا ظ دارد چندتا جروبحث در پیش دارید یادر حال حاضر داشتید که برای چندروز بهم می ریزید و ناراحت می شوید ولی به دل نگیرید و صبور باشید زود حل می شود.

درگیر یک کار چهاردیواری يا در حال حاضر هستید یا در گیر می شوید شاید خریدوفروش و يا اجاره باشد اما با وجود دردسر وسختی که این کار برای شما دارد حتی اگر مشکل مالی باشد با حمایت یک فرد که به شما نزدیک است برطرف می شود و کارتان درست می شود.

یک سری از افراد یک ضرر و زیان داشته اند که در حال حاضر ناراحت وغمگین هستید ولی در این شرایط فقط به خداوند توکل کنید حتی شاید این ضرر و زیان احساسی بوده ولی صلاح و خواست خداوند بوده است و فقط به او پناه ببرید چون تا ۳ وقت دیگر این ضرر و زيان برای شما جبران می شود چه مالی و چه احساسی و چه کاری باشد و دوباره همه چیز به حالت اول برمیگردد.

فردی را شب و روز نفرین می کنید که دل شما را شکسته است و پای شمارا خواهد خورد و خواری این فرد را به چشم خواهید دید فقط عجول هستید باید صبر کنید و به خداوند بسپارید عدالت خداوند دامن این فردرا خواهد گرفت.

یک جایی دسته جمعی باماشین می روید که خیلی به شما خوش می گذرد ولی یک خطر تصادف دارید چه پشت ماشین می نشینید چه موتور سوار هستید.حتما در این ماه مراقب باشید و صدقه زیاد بدهید.فردی را دوست داشته اید که قطع رابطه کردید ولی دوباره این فرد به سمت شما می آید و دیدارها و ملاقاتهای پرباری با این فرد خواهید داشت و درهای خوشبختی به سمت شما باز می شود و حس خوبی برای شما در راه است که این حس را با هیچ چیز حاضر نیستید عوض کنید.

افراد متاهل این ماه یک قدم برای همسرتان بر می دارید که این قدم دوست داشتن و علاقه شمارا به همسرتان نشان می دهد و به اثبات می رسید. جاسوس وحسود زياد دارید که این افراد به شما حسادت می کنند حواستان به اطرافتان باشد چون همه به شما نزدیک هستند و زیاد این افراد را می بینید.

خوش قلب و مهربان هستيد ولی چوب گوش قلبی تان را زیاد میخورید.اگر فردی هستید که قصد خرید یا فروش ملک خارج از شهر را دارید این ملک را شما صددرصد معامله خواهید کرد و از این معامله سودخوبی نصیب شماخواهد شد حتی اگر خرید است بخرید موفق هستيد. سفری هوایی دارید که برای این سفر برنامه ریزی میکنید و راهی می شوید و این سفر چه داخلی باشد و چه خارجی باشد مثبت است.

یک جشن عروسی يا نامزدی می روید که در این مجلس مجبور می شوید اگر با کسی دلخوری يا کدورت داشته اید آشتی کنید و رابطه تان برقرار می شود و این بد نیست. یک مریض دارید که برای این فرد مریض نگران هستید و این فرد یک آقاست یا خودتان ممکن است باشید ولی این مریض مشکلات زیاد دارد و هزینه زیادی هم روی دست شما می گذارد ولى آخر و عاقبت خوبی دارد و سلامتی و شفا پیدامی کنید.

خواهان زیاد دارید و چشم های زیادی دنبال شماست از راه دور یک خبر دریافت میکنید که تعجب می کنید ولی این خبر هرچی هست یک هیجان خوب برایتان به همراه دارد و این راه را بدوبدو می روید.

21 پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین بهمن”

 1. آیدا گفت:

  عالییی،واقعا ممنون از زحماتتون?خیلی واقعین

 2. Roya گفت:

  مثل همیشه عالی ? ?

 3. Shima گفت:

  ممنون از کار خوبتون من هر ماه مشتاقانه منتظرم فال شما منتشر بشه عالی بود ❤❤❤

  • Admin گفت:

   ممنون از شما دوست گرامی که همراهی میکنید ما رو همیشه.متشکرم ?

 4. Parastoo گفت:

  عالییی دستتون درد نکنه⁦??⁩⁦??⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

 5. Parastoo گفت:

  عالیی ممنون از زحماتتون⁦??⁩⁦❤️⁩

 6. الهام گفت:

  انرژی مثبت ترین هستید بخپا

 7. لعيا گفت:

  Iعالي بود

 8. […] فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین بهمن […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد