فال ماهانه اسفند ماه 1399- متولدین آذر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آذر: پیشرفت قابل توجه ای دارید که این پیشرفت یک مقدار شما را در چشم و نظر می اندازد ، اگر می توانيد و شرایطش را داريد يك كار خير براى فردى نيازمند كنيد تا انرژى مثبت شما را احاطه كند.بر سر یک دوراهی قرار دارید یا قرار می گیرید که در این دوراهی خیلی استرس داريد ولى آخر این دوراهی برای شما خير است و پر از شادی و موفقیت است و به نتیجه دلخواه خوبی خواهید رسید که برای شما دلچسب است. 

یکی از این روزها چند قطره اشک می ریزید که از روی دلتنگی و شاید از روی عصبانیت باشد و چیزی یا موضوعی شما را كلافه می کند که این اشک را می ريزيد، فكر و خيال زیاد داريد و يك چیزی فكر شما را براى مدتی است مشغول کرده است و ايجاد شك و  ترديد براى شما شده است ولی به هر حال اين فكر و خيال بر طرف می شود،درهر رابطه که باشد.دشمن زياد داريد و افراد زیادی که با شما غريبه هستند و يا همسایه يا شايد دوست،این افراد ظاهر خوبی با شما دارند و در باطن به شما زیاد حسادت می کنند.

 یک خانم هم از بستگان خود شماست که به شما از لحاظ سنی نزدیک است و شاید یک یا دو سال بزرگتر یا کوچکتر از شما باشد كه به زندگی شما حسادت می کند و دائم حسرت خوشبختی شما را می خورد این خانم فرزند ندارد هر كس که هست در اسم يا فاميل این خانم حرف (ر) يا (ز) دارد به هر حال حواستان به این فرد باشد. برای یک چهار دیواری تصمیم گیری می کنید و چند تا قدم در رابطه با یک کار چهاردیواری بر می دارید که این قدمها برای شما مثبت و خیر است.

همسر خوبی دارید اگر متاهل هستید قدر همسرتان را بدانید چون زیاد بدخلقی با همسرتان می کنید که این رفتار به نفع شما نيست مخصوصا در اين روزها عصبى وپرخاشگری زیادی داريد در رفتارتان یک تجديد نظر کنید چون ممکن است پشیمان بشوید. برخى از متولدين سفری در پیش دارید که این سفر صد درصد است و راهی این مسافرت می شوید و در این مسافرت آرامش خوبی دارید. روزهای اول سال جدید برای شما روزهای خوبی است و بگو بخندهاى زیادی در اوایل سال جدید داريد و اول سال خوبی را شروع خواهید کرد. زندگی خوبی دارید ولی دائم از زندگیتان شکایت دارید و ناراحت هستید.یک مریضی يا يك دكتر داريد که به هر دلیل که هست این معالجه به بهبود شما جواب می دهد. از دست فردی که در اسم يا فاميل خود حرف (س) يا (ش) دارد یک دلخوری و ناراحتی و حرص و جوش دارید که اعصابتان خرد مى شود و بهم می ريزيد .شايد با زدن یک حرف يا يك رفتار نامناسب باشد كه دلتان می شکند و ناراحت مى شويد.دشمن زیاد دوروبرتان است و افرادی که در این روز ها شما را ناراحت می كنند و با شما در رفت و آمد هستند.

علامت سوال های زیادی در ذهن شماست و دنبال دلیل برای این سوال ها مى گردید.اگر مجرد هستید و آقایی از زندگی شما رفته است و دنبال دلیل می گردید برای رفتن این شخص فعلا در بن بست هستید و دلیل پيدا نمى کنید. شاید به خاطر يك رقیب باشد به هرحال فعلا بر نمى گردد و در چشم انتظاری به سر می بريد. برخى از آقايان متولد اين ماه در این ایام یک خطر از سرتان رد مى شود ، مراقب خودتان باشيد و صدقه بدهید. یک تماس تلفن دارید که شماره ۷ یا ۸ دارد از این تلفن خبری به شما داده می شود که خیلی تعجب می كنيد و جا مى خورید ولی عکس العمل نشان ندهید چه این خبر شاد باشد و چه ناراحتی باشد.

یک سری از افراد این ماه در شرایط جابجایی و نقل مکان قرار می گیرند که این جابجایی برای شما دردسر زیادی دارد ولی به هر حال نقل مکان را دارید و محل زندگی شما عوض می شود شاید کار باشد و محل کارتان عوض می شود. یک سری از افراد مجرد به زودی با فردی جدید آشنا می شوند و یک فرد جديد وارد زندگی تان می شود که این فرد با وجود ایراداتی که دارد برای شما خوب است و یک انگیزه برای شما بوجود می آید و اتفاقات خوبی با ورود این فرد خواهید داشت. 

اگر جمشيد هستيد يك اتفاق مهم خیلی خوب داريد . افرادى که این اسم را دارند به موفقیت بزرگی دست پیدا می کنند. چندتا معامله دارید ، يا يك سری چيز مى خريد يا مى فروشيد، این معامله ها خوب است و باعث خنده و دلگرمى شما مى شود. اگر دنبال کار هستید ، از این بابت فکر و خیال دارید و برای کار اعصابتان خرد است. مسیری برای کار برای شما باز می شود و يك کار برای شما جفت و جور مى شود و سر کار می رويد شايد در اوایل سال جدید باشد و از فكر و خيال رها می شوید. دیدارهای احساسی زیادی در این روزها داری که خیلی دلتان شاد می شود و خوشحال می شوید.

فرمول کائناتی افزایش مهر و محبت همسر (کلیک کنید)

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آذر

2 پاسخ به “فال ماهانه اسفند ماه 1399- متولدین آذر”

  1. مینا گفت:

    واقعا خیلی زحمت می کشین خیلی ممنون..فقط اگه امکان داره فال فروردین ماه رو هم بذارین…باز هم خیلی ممنون

  2. Nila گفت:

    همگی فال ها بسیار درست و دقیق، ممنون از شما
    منتظر فال ماه فروردین ۱۴۰۰ و همچنین طالع بینی سالانه ۱۴۰۰ روی همین سایت برای متولدین همه ماه ها هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد