فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین مهر

فال ماهانه متولدین مهر در اسفند 1398 : یک پیشرفت و یک ترفی در زندگیتان دارید که این پیشرفت شما را در چشم و نظر می اندازد مراقب باشید و صدقه زیاد بدهید یا خون بریزید تا از چشم دور باشید. افراد زیادی در زندگی شما سرک می کشند ولی کاری از دستشان بر نمی آید و خداوند جواب این افراد را می دهد و شرشان را به خودشان واگذار می کند چون قصد و نیت خوبی ندارند و می خواهند در زندگی شما مشکل ایجاد کنند یا در کارتان مشکل بندازند.

سفری می روید که با کسی است که دوستش دارید و در این سفر به یکی از خواسته ها و آرزوهایتان می رسید. از یک فرد قد بلند و لاغر اندام یک هدیه دریافت می کنید و به زودی به دیدن شما می آید شاید آقا باشد و از دیدن این فرد خیلی خوشحال می شوید و حرفهای خیلی خوبی از این فرد به گوش شما می رسد و از شنیدن این حرفها خوشحال می شوید حتی اگر احساسی باشد.

بستگی های زیادی دارید و این افراد که برای شما بستگی می اندازند به شما نزدیک هستند و شاید با شما در زیر یک سقف باشند و دائم جاسوسی و خبرچینی شما را می کنند و می خواهند از رفت و آمدهای شما سر در بیاورند ولی ظاهر خوبی با شما دارند و در ظاهر خودشان را به سکوت و مظلومی می زنند به هر حال مراقب این افراد باشید.

یک آرامش کم کم به زندگی شما می آید و با فردی که دوستش دارید چندتا سفر می روید که در این سفرها خاطرات خوبی دارید و شاید در این سفرها پنهان کاری زیادی داشته باشید که این پنهان کاری در هر زمینه که هست به نفع شماست. در چند میزگرد خانوادگی شرکت می کنید که در این میزگردها از دست یک خانم خیلی حرص می خورید و عصبانی می شوید و شاید چند تا داد و بیداد داشته باشید که از روی ناراحتی است.

دشمن خیلی دارید همه به زمین خوردن شما فکر می کنند و چوبش را خودشان می خورند و در غم و غصه زیادی خواهند نشست و چوب قلب خودشان را می خورند. روزهای سختی را پشت سر می گذارید و گاه گاه گریه می کنید و دل شکسته هستید ولی شرایط این روزها خیلی سخت است ولی سپری می شود و اواخر اسفندماه چند تا بغض و گریه دارید که فردی در این بغض و گریه نفرین می کنید و پاگیر این فرد می شود و پای شما را می خورد.

تعریف خوبی شما را زیاد می کنند و همه اطرافیان و افراد دور شما را دوست دارند و خوبی شما را می گویند. خواهان زیاد دارید مخصوصا مجرد های این ماه که خانم هستند خواهان زیادی دارند و به زودی زود چند تا پیشنهاد عشقی و احساسی به شما داده می شود که قبول این پیشنهادات خیلی خوب و پربار است.

چتر نجات دارید و به زودی از یک غم خلاص می شوید و بیرون می آیید و این لطف و نظر خداوند برای شماست. پولهای زیادی به دست شما می رسد یا برای شما در راه است که از لحاظ مالی در آسایش و آرامش به سرمی برید. یک مشکل دندان دارید که کارتان به دکتر کشیده می شود شاید برای زیبایی باشد اما خوب و خیر است.

به یک مجلس دعوت می شوید و می روید شاید بله برون یا ازدواج باشد و خیلی در این مجلس گریه می کنید و دلتنگ و بی حوصله هستید و دلتان یا گرفته یا می گیرد. یک محمد نام شما را دوست دارد و مدتهاست چشمش دنبال شماست شاید خودتان بی خبر باشید ولی به زودی دست این فرد برای شما رو می شود و از خبر عشقی این فرد هیجان زده می شوید و جا میخورید.

جابجایی دارید که محل زندگی است یا رفتن از ایران است که اگر فکرش را دارید به خودتان بستگی دارد چون جابجایی کشوری دارید و اراده و تصمیم خود شما می تواند در این راه شما را یاری کند. خوش قلب و مهربان هستید و به زودی یک راهی به روی شما باز می شود که به خاطر قلب صاف و مهربان شماست.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

 

 

16 پاسخ به “فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین مهر”

 1. اتنا گفت:

  عالی بود ایشالا هرچی خیره پیش بیاد

 2. Sahar گفت:

  عالی بود…. عالی بود …مثل همیشه ..ارزوی موفقیت دارم براتون فالوده جان

 3. MaRyaM گفت:

  فالوده جوووون شما خییییلی خوبی
  مرسی بابت زحماتت
  فال ها خیلی زیاد نزدیک به واقعیته
  بوووس به کله تون????❤❤❤

 4. Mahsa گفت:

  عالی بود..خیلی نزدیک به واقعیته❤❤ایشالا هرچی خیره پیش بیاد..مرسی از شما?

 5. Masomeh گفت:

  خیلی عالی

 6. الی گفت:

  عالیییی بود دستتون درد نکنه الخصوص قسمت آخرش انشاءالله ک واقعیت میشه?

 7. الهه گفت:

  دعا کنید همه چیز به خیر و خوشی تموم بشه.کاملا درسته

 8. لیلا گفت:

  مرسی فالوده ????

 9. لیدا گفت:

  عالیییی عاشقتونم با این همه انرژی مثبت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد