فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین مرداد

فال ماهانه متولدین مرداد در اسفند 1398: در یک انتظار به سر می برید که این انتظار تلخ و کشنده است ولی فعلا در این شرایط هستید و باید انتظار بکشید. به هر دلیل که هست با فردی زیاد قهر و آشتی دارید. هی رابطه تان خوب می شود و دوباره رابطه تان شر می شود به هرحال این قهر و آشتی ادامه دارد.

باهر کسی هست حتی اگر متاهل هستید می تواند با همسرتان باشد. بستگی و گره در کارتان است و مشکلات زیادی در حال حاضر دارید که برای این مشکلات خیلی حرص و جوش می خورید.

دل فردی را شکسته اید که چوب این فرد را میخورید یا اگر در حق کسی کاری کردید که بدی بوده حتما بروید و از او حلالیت طلب کنید چون ممکن است چویش را بخورید و صدقه زیاد بدهید. نذری کردید حاجت روا شده اید ولی نذرتان را ادا نکردید حتما نذرتان را بدهید چون سنگینی این نذر در زندگیتان یا افتاده یا می افتد.

خبری خوش دارید که این خبر شما را خیلی خوشحال می کند و از ته دل می خندید و این خبر یک در بسته را به روی شما باز می کند. فردی را دوست دارید ولی این علاقه یک طرفه است و ان فرد هیچ توجهی به شما ندارد و فقط شما این فرد را دوست دارید و دائم جاسوسی این فرد را می کنید و شاید پنهان کاری زیادی از این فرد داشته باشید و اون شخص خیلی چیزها را از شما پنهان می کند که دنبال آن هستید ولی به جایی نمیرسید و دست خالی هستید. چندتا درد در جسم تان دارید که این دردها شما را اذیت می کند.حتما دنبال درمان آنها باشید و این دردها را سرسری نگیرید.

دشمن زیاد دارید و این افراد میخواهند با شما دشمنی کنند مراقب این افراد باشید. پیشرفت و ترقی دارید در محیط کاری یا در شغلتان .اگر شاغل هستید در این ماه خیلی معامله و سود و منفعت دارید و پولهای زیادی به دست شما می رسد که از ته دل می خندید.

اگر زهره نام هستید یک در بسته به روی شما باز می شود و یک موفقیت بزرگ در پیش دارید که خیلی این موفقیت شما را خوشحال می کند. اگر متاهل هستید همسرتان پنهان کاری زیادی از شما دارد یا مالی است یا مربوط به زندگی می شود و خیلی چیزها را از شما مخفی می کند و خیلی با سیاست است.

روز ۱۱ این ماه روز خوبی برای متولدین این ماه است. یک مهمانی دارید که یک جمعی به منزل شما می آیند و یک دور همی دارید ولی در این دور همی شاید چند قطره اشک هم بریزید و دلتان می گیرد شاید این اشک از دلتنگی فردی باشد و از روی غم و غصه است.

خبری از راه دور دارید که این خبر به یک ملک خارج از شهر مربوط می شود و از این خبر خیلی تعجب می کنید. فکر و خیال زیاد می کنید. اگر شاغل هستید در محیط کاری چند حرص و جوش می خورید از حالا به بعدهم چند تا جر وبحث در محیط کاری دارید که خیلی عصبانی می شوید ولی این عصبانیت برای شما خوب نیست و از نظر جسمی به شما آسیب وارد میشود مراقب باشید سلامتی تان به خطر می افتد.

به یک جابجایی فکر می کنید که این جابجایی به هر کجا که هست حتی اگر کشوری باشد در سال جدید انجام می شود شاید محل زندگی باشد ولی به هرحال خوب است و صورت می گیرد ولی کم کم و آرام آرام برنامه ریزی برای یک مسافرت می کنید که این سفر رامی روید و در این سفر آرامش می گیرید و سفر خوبی است فقط چشم و نظر دارید صدقه بدهید.

ظاهرتان می خندد ولی دلتان گرفته است و از درون یک غم دارید که شما را آزار می دهد. اگر در اسم يا فامیل شما ن و ب یا پ یا ت دارد یک مریضی دارید که این مریضی ممکن است به بستری شدن در رختخواب یا بیمارستان ختم شود و شاید یک جراحی یا سكته باشد به هر حال مراقب باشید و این شرایط به خاطر بدی است که در حق کسی گردید و نفرینی که دنبال شماست مخصوصا اگر خانم هستید باید بروید و کاری را کردید جیران کنید تا این اوضاع از شما دور شود.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

 

6 پاسخ به “فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین مرداد”

 1. niusha گفت:

  همش انرژى منفى بود اصلا واقيعت نداشت?

 2. آیدا گفت:

  من نمیدونم دل کی وشکستم.ولی شوهرم اول سال بهم خیانت کرد وگفت اشتباه کرده ولی هیچ وقت دیگه بهش اعتماد ندارم شب و روزم غصه است وسوظن شدید دارم واحساس میکنم داره پنهون کاری میکنه داغونم داغون از زندگی و وظیفه ی مادری جا موندم افسردگی شدید گرفتم خدا خیر به هیچکدومشون نده کمکم کن

 3. maedeh گفت:

  ممنون از زحماتتون خیلی دقیق و خوب بود?

 4. Doddorido گفت:

  چرا اینجوری بود؟ جز یکی دو مورد که اونم اگه ارفاق کنم بقیه هیچ کدوم صحت نداشت

 5. پری گفت:

  خدا نکنه مریض بشیم والا با این اوصاف کرونا زیاد جالب نبود خیلی انرژی منفی میداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد