فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین آبان

فال ماهانه متولدین آبان در اسفند 1398 : چند تا معامله دارید یا چیزی می خرید یا می فروشید ولی معامله ها و خرید و فروش ها باعث خنده و شادی شما می شود فردی یک تهمت به شما می زند که از این تهمت خیلی ناراحت میشوید و دلتان می گیرد ولی اصلا اهمیت ندهید و از این تهمت بگذرید.

دنبال روی کاری هستید یا می شوید که اگر با همین پشت کار دنبالش را بگیرید به هدفتان می رسید. عیادت فردی می روید که مریض است و از دیدن شما خوشحال می شود. سفری غیرمنتظره در بیش دارید که یک دفعه راهی می شوید و در این سفر خیلی به شما خوش می گذرد و خیلی اتفاقی راهی این سفر می شوید.

اگر حمیرا نام هستید برای خودتان صدقه بدهید یک خطر از سرتان رد می شود خیلی مراقب باشید. افراد زیادی در زندگی شما سرک می کشند و فضول و خبرچین زیاد دارید ولی دست خالی هستند و کسی نمی تواند از زندگی شما خبر بگیرد، دست به خیر هستید ولی دست شما بی نمک است و به هر کس که خوبی می کنید بدی می بینید.

مشکلات مالی زیادی دارید و در این روزها در دست بستگی هستید و چه کنم چه کنم مالی زیادی دارید و گاه گاه از این دست بستگی بغض می کنید و غصه میخورید ولی کاری از دست شما برنمی آید.

یک کار اداری یا قانونی دارید که برای این کار اداری بدو بدوی زیادی می کنید و حرص و جوش میخورید ولی این کار اداری درست می شود و هرچی هست شما را به یک هدف نزدیک می کند. یک خبر جدایی یا طلاق می شنوید که خیلی جا میخورید و تعجب می کنید شاید برای چند ساعت هیجان زده باشید.

با چند نفر معاشرت و رفت و آمد دارید که این معاشرت ها برای شما خوب است و از این معاشرتها خیلی نفع می برید، پیشنهاد کار دارید که این پیشنهاد پولی یا کاری خیر است و از لحاظ درآمدی برای شما مثبت است قبول کنید مبارک است. تنهایی گاه گاه شما را ناراحت می کند و این تنهایی آزارتان میدهد.

حرف زیاد پشت سرتان است مراقب باشید و به گوشتان یک سری از این حرفها می رسد که خیلی بهم می ریزید ولی اصلا اهميت ندهید و یک گوش در باشد و یک گوش دروازه. از رازی باخبر می شوید که برای چند وقت در فکر و خیال می نشینید و این راز فکرتان را درگیر می کند. اگر مجرد هستید به زودی یک فردی سر راهتان قرار می گیرد که آشنایی با این فرد برای شما سودمند است و از این آشنایی نفع می برید.

اگر اقا هستید یک رختخواب و بیماری دو یا سه روزه دارید که شاید سرماخوردگی باشد ولی این رختخواب را دارید. به یکی از آرزوهایتان می رسید که سال جدید است و از رسیدن به این آرزو خوشحال هستید فردی به شما زیاد دروغ می گوید و متوجه می شوید ولی بی فایده است.

ناشکری زیاد می کنید ولی چوبش را می خورید. ناشکری به شما نمی آید در هر شرایط که هستید خداوند را شاکر باشید. یک پول یا یک وام برای شما جفت و جور می شود که یک سری از مشکلات و موانع مالی از جلوی پای شما برداشته می شود. اگر آقا هستید خانواده دوست هستید ولی کسی قدرتان را نمی داند.

یک جابجایی مکانی یا کاری هم غیرمنتظره دارید که خودتان هم باورتان نمی شود یک دام برای شما پهن می کنند می خواهند به شما یک آسیب بزنند که این دام کار یک آقاست که با دادن یک پیشنهاد است خیلی مراقب باشید و حواستان را جمع کنید چون این پیشنهاد یک دام است حواستان را جمع کنید.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

 

 

5 پاسخ به “فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین آبان”

 1. Mahsa گفت:

  ممنوووووون❤?❤?

 2. مرجان گفت:

  ابان عالی بود ولی من تا اخر اسفند دیوونه میشم با ابن همه ابهاماتی که توفالم بود به نظرتون کی وامم جور میشه؟کی از این دست بستگی و مشکلات نجات پیدا میکنم؟???????

  • Admin گفت:

   اگه ابهامی هست پیام بدید

   • یاقوت قرمز گفت:

    سلام دست شما درد نکنه خیلی زحمت میکشید من سایت شما رو به چندتا از دوستام هم معرفی کردم طالع بینی سایت شما خبر های خوب و بزرگی میده فقط ی چیزی که هست یا اون خبر ها اتفاق نمیفته یا اینقدر کوچک هست که نظر من نمیاد

 3. مهران گفت:

  سلام خسته نباشید
  در فال ماهانه آبان یه جایی نوشته” پیشنهاد کار دارید که این پیشنهاد پولی یا کاری خیر است و از لحاظ درآمدی برای شما مثبت است قبول کنید مبارک است”
  جایی دیگر نوشته” یک جابجایی مکانی یا کاری هم غیرمنتظره دارید که خودتان هم باورتان نمی شود یک دام برای شما پهن می کنند می خواهند به شما یک آسیب بزنند که این دام کار یک آقاست که با دادن یک پیشنهاد است خیلی مراقب باشید و حواستان را جمع کنید چون این پیشنهاد یک دام است حواستان را جمع کنید.”
  بالاخره کدومش درسته؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد