فال روزانه – 9 آذر

دوست عزیز فالوده ای که 9 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

در سالی که در پیش‌رو دارید سعی کنید بیشتر شنونده باشید تا گوینده و هواس‌تان حسابی به حرف‌ها و رفتارتان باشد چرا که این حرف‌ها در تمام طول سال در ذهن اطرافیان‌ باقی خواهد ماند. عقل و منطق را در سالی که انتظار شما را می‌کشد سرلوحه کارهای خود قرار دهید و فراموش نکنید که رفتار و گفتار عاقلانه، شما را به سنگ‌صبورِ اطرافیان تبدیل خواهد کرد. در ماه بهمن یکی از همکاران یا دوستان ایده‌های پرسودی را با شما در میان می‌گذارد، این ایده‌ها را جدی بگیرید و خودتان را آماده درآمد بیشتر کنید. اعضای خانواده تان شما را مورد کمک و حمایت خود قرار خواهند داد، اما رفتارهای تملک جویانه و انتظارات بیش از اندازه ی آنها گاهی برایتان آزاردهنده می شود. امسال روابط عاطفی شما بهتر از هر زمان دیگری خواهند بود و شانس آغاز زندگی مشترکی که رویایش را در سر داشته اید برای شما فراهم خواهد بود. احتمال رفتن به یک سفر خارجی به ویژه در نیمه ی دوم سال برایتان بسیار زیاد است.

 

 

فروردین : زمانی که به نظر می رسد کنترل شرایط دارد از دستتان خارج می شود شما خودتان را کنار می کشید تا احساس امنیتی که دارید را حفظ کنید، اما خوشبختانه امروز شما این آمادگی را دارید که برای قرار گرفتن در بهترین وضعیت ممکن حداکثر تلاش خود را به کار بگیرید. روبرو شدن با مخالفت ها و موانع مختلف در حال حاضر برای شما مشکل چندان بزرگی محسوب نمی شود و شجاعت لازم برای گام برداشتن در جهت رسیدن به رویاهایتان را دارید و آماده اید تا تغییرات لازم را به وجود بیاورید. امروز روابط شما، چه خصوصی و چه اجتماعی به خوبی پیش خواهند رفت و می توانید در انتظار پیشرفت های قابل توجهی در زمینه های مختلف دارید. جواب سوالی که اینقدر در مورد کنجکاو هستید خواهید شنید به شرط آن که سوالتان را درست و واضح بیان کنید. در مورد مشکلات احساسی خود با او حرف بزنید. منطق شما بیش از هر زمانی راهگشای شماست. در حال حاضر وضعیت مالی تان ثباتی ندارد، باید به خودتان فرصت بدهید تا از طرق سرمایه گذاری وضع مالی تان دوباره سرو سامان بگیرد.

 

اردیبهشت : دل‌مشغولی‌های زیادی برای زندگی دارید، امروز با فردی عارف و زاهد ملاقات می‌کنید و گفتگوی میان شما و این فرد دل‌مشغولی‌‌هایتان را آرام می‌کند. احتمال اینکه در محل کار یا منزل عصبانی شوید و از کوره در بروید بسیار زیاد است، در نتیجه بر اعصاب‌تان مسلط باشید تا خدای ناکرده کسی از شما دلخور نشود. فراموش نکنید بدرفتاری شما در محل کار، خطر بیکارشدن را به دنبال دارد. همسر یا شریک‌زندگی‌‌ شما امروز حسابی سر کِیف است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید به او عشق بورزید. از کسب علم غافل نشوید. شما قرار بوده یادگیری چیزی جدید را شروع کنید که دائم به دلایلی به تاخیر افتاده، اکنون شما آمادگی آن را دارید که در مورد آینده خود فکر و برنامه ریزی کنید. ضمنا توان درست دیدن مسائل و تصمیم گیری های مناسب را هم دارید. از امروز شروع کنید. شما به اندازه کافی وقت تلف کرده اید.

 

 

خـرداد : مشکلات مالی دست از سر شما بر نمی‌دارد و تا خرخره قرض بالا آورده‌اید، برای حل این مشکل به کسی که مدت‌ها پیش به او پول قرض داده‌بودید رو بیاندازید و درخواست کمک کنید. اهل وقت‌گذراندن با اعضای خانواده نیستید و قبل از اینکه صدای اهل منزل در بیاید و از شما گله کنند، فرصت بیشتری در کنار اعضای خانواده سپری کنید. اوضاع در محل کار بر وفق مراد شما پیش نمی‌رود و وقت زیادی را برای انجام کارها از دست می‌دهید، برای حل این مشکل از راهنمایی‌های مشاوری متخصص و زبده کمک بگیرید. دوستی عزیز یا محبوبی قدیمی امروز با شما تماس می‌گیرد و حسابی خوشحال‌تان می‌کند. شخصی قولی برای انجام کاری به شما می دهد که بهتر است روی آن زیاد حساب نکنید و خودتان دست به کار شوید. سعی کنید که کمی استراحت کنید تا بتوانید به خوبی روی کارها تمرکز داشته باشید. شما تا جایی که می شده وقتتان را صرف حرف زدن و نصیحت شخصی که برایتان مهم است کرده اید. از حالا به بعد پافشاری نکنید. شما نمی توانید کسی را به زور خوشبخت کنید.

 

 

تـیـر : روز ساکت و خلوتی را درپیش دارید، روزهای خلوت را به فال نیک بگیرید وبه جای خیال‌پردازی، برنامه‌ای جدی برای آینده‌ ترسیم کنید. قصد فراگیری هنر یا تخصص جدیدی را دارید اما اطرافیان بر این باور هستند که سن‌و‌سال شما از این حرف‌ها گذشته و آمادگی لازم برای فراگیری مطالب جدید را ندارید، گوش‌تان به این حرف‌ها بدهکار نباشد و آموزش‌پذیری و هوش‌ سرشار خود را دست‌کم نگیرید. اوضاع مالی بدی ندارید اما اجازه ندهید ولخرجی‌ و اسراف شرایط مالی‌تان را به‌ خطر بیاندازد، انسان خوش‌مشرب و شوخ‌طبعی هستید و این روحیه شما را به فردی محبوب در میان اطرافیان تبدیل کرده است. بهترین زمان است که وقت خود را با دوستانتان سپری کنید. هم حال و هوایی عوض می کنید و هم با افرادی آشنا می شوید که از هر نظر شایسته هستند. از آینده نترسید. اتفاقات خوشایندی را تجربه خواهید کرد. فریب زبان بازی و دو رویی شخصی را نخورید و با دوستان و همراهان خود رو راست باشید. نهایتا آنطور عمل کنید که وجدان خودتان راضی باشد.

 

 

مـرداد :روزی بسیار پرانرژی را شروع کرده‌اید و اگر فرصت دارید این انرژی را به تفریح و خوش‌گذرانی اختصاص دهید. دختر یا پسر شایسته‌‌ای را زیر نظر دارید و می‌خواهید ازدواج کنید، اما بهتر است قبل از هراقدامی ابتدا تمام جوانب کار را دوباره بررسی نمایید. یکی از دوستان قدیمی را ملاقات خواهید کرد و خاطره‌های خوش گذشته برای‌تان زنده می‌شود. امروز روز خوبی برای خانه‌ماندن نیست چرا که احتمالاً میان اعضای خانواده کدورتی پیش‌می‌آید و به‌رغم اینکه دخالتی در این دلخوری نداشته‌اید، روزتان خراب خواهد شد. در مورد نیت مالی تان صبر پیشه کرده و کمی بیشتر تلاش کنید، چشم تان را باز کنید. امکاناتی در اختیار شما قرار دارد که به وسیله آنها می توانید کامیابی را تجربه کنید. با توجه به روحیه ای که دارید، بهتر است در شاخه ای هنری توانایی های خود را افزایش دهید. یک موقعیت کاری در این هفته شما را به فکر وا می دارد.

 

 

شهریور : زمانی که دارید بر اساس یک برنامه ی سخت و فشرده کار می کنید تحمل هیچ گونه سورپرایز و غافلگیری را ندارید. امروز هر اتفاق کوچکی که خارج از برنامه هایتان پیش بیاید باعث نگرانی و استرس شدید شما خواهد بود. با این حال کنترل شما روی اوضاع و سرنوشتتان خیلی بیشتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید. اولین قدمی که باید بردارید این است که آرامش درونی خود را به دست بیاورید و این موضوع از هر چیز دیگری مهم تر است. همین که بتوانید آرامشتان را باز بیابید خواهید توانست کنترل اوضاع را خیلی سریعتر از آنچه خودتان انتظار دارید دوباره در دست بگیرید. خودتان را برای یک آخر هفته ی آرام آماده کنید تا انرژیتان را دوباره بازیابی کنید. اگر دوست دارید در زندگی خصوصی تان موفق باشید بهتر است با افرادی ارتباط داشته باشید که علاقمندی های مشترک با آنها دارید، وقت تان را بیهوده با هر کسی تلف نکنید. هر کسی ارزش نشست و بر خاست ندارد. با انرژی مثبت بهترین ها را جذب کنید. با اتفاقی غیر منتظره روبرو خواهید شد. به استقبال این فرصت بروید که پیروزی از آن شما خواهد بود .

 

 

 

مـهـر : نفرت وجود شما را فرا گرفته و به همین دلیل هم از عالم و آدم بد‌تان می‌آید، اما با کینه و نفرت راه به جایی نمی‌برید و در عوض گذشت و محبت را جایگزین نفرت کنید و مردم‌دار باشید. روز خوبی برای کاروکاسبی است و سود چشمگیری به جیب خواهید زد. رازی مهم دارید و می‌خواهید آن را با همسرتان درمیان بگذارید، اما بعضی از رازها بهتر است برای همیشه سربه‌مهر باقی بمانند، در غیر‌این‌صورت احتمال برملاشدن این راز در میان همگان وجود دارد. امروز بهترین برای عشق‌ورزی و محبت به دیگران است و همین الان گوشی را بردارید و با یک تماس تلفنی، به افرادی که خیلی دوست‌شان دارید ثابت کنید که همیشه به فکر آنها هستید. از بی وفایی یکی از نزدیکان خود گله مندید، اگرچه حق با شماست اما جای گله ندارد. هر کس گرفتاری های خاص خودش را دارد. در انتظار کسی هستید که مدت ها از او دور بوده اید. شما ذهنی باز و پذیرش بالایی دارید، همین آمادگی باعث می شود برای بحث با دیگران در حوزه های مختلف حضور ذهن داشته باشید. تونایی های خودتان را نشان خواهید داد.

 

 

آبـان : انسان ولخرجی هستید و پول در جیب شما بند نمی‌شود،‌ فراموش نکنید که جلوی ضرر را از هر کجا که بگیرید منفعت است و با کنار گذاشتن ولخرجی،‌ اجازه ندهید مشکلات مالی به شما غلبه کند. بیش‌ازحد سربه‌سر دوستان یا همسرتان می‌گذارید، ادامه این رفتار چیزی به ‌غیر از دلخوری به دنبال ندارد. به لحاظ ظاهری به خودتان رسیده‌اید و مدل مو یا لباس جدیدی انتخاب کرد‌ه‌اید، مطمئن باشید ظاهر جدید شما در نظر اطرافیان جلوه خواهد کرد و جذاب‌تر از همیشه به نظر می‌رسید. امروز از آن روزها است که اگر به همسر یا دوست خود محبت کنید، ده‌ برابر این محبت را از او دریافت خواهید کرد. در محیط کاری با مشکلاتی دست به گریبان هستید، این اولین بار نیست که این مشکلات پیش می آیند. شاد بهتر باشد برای یک بار تصمیم بگیرید تا از شر این مسئله برای همیشه راحت شوید. اگر افکار مزاحم را از خود دور کنید بهترین نتیجه را خواهید گرفت. خبر خوشی به شما می رسد که شروع یک ماجراجویی جدید است، خودتان را برای تجربیات تازه آماده کنید.

 

آذر : قصد سرمایه‌گذاری دارید اما بازار را مناسب نمی‌بینید و نگران هستید، بهترین گزینه در چنین شرایطی برای شما این است که قسمتی از سرمایه خود را در املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید. بعد از ظهر یک یا چندنفر از دوستان صمیمی به دیدن‌تان در منزل می‌آیند و دورهمی حسابی خوش خواهید گذراند، این دوستان از چیزی که فکرش را بکنید بیشتر هوای شما را دارند و اگر خدای نکرده در آینده با مشکلی روبرو شدید، برای حل این مشکل از آنها کمک بگیرید. مدتی است که از مادر، پدر یا بزرگ‌ترهای فامیل خبر نگرفته‌اید و حسابی دلشان برای شما تنگ شده است، سری به آنها بزنید و از تمامی لحظه‌های بودن در کنارشان لذت ببرید. تنبلی را از خودتان دور کنید و دایم از دیگران توقع نداشته باشید. شما فرد باهوشی هستید و سریع همه چیز را یاد می گیرید، از این خصوصیت ذاتی استفاده کنید و برای اید گرفتن چیزی تازه در زندگی تان تلاش کنید. در رابطه عاطفی تان با مشکلاتی روبرو هستید، شما باید دقیقا بدانید این مشکلات چه هستند، با خودتان صادق باشید.

 

 

دی  : اوضاع زندگی روزمره تان کمی به هم ریخته است و دلتان می خواهد هر چه زودتر به روال عادی بازگردید، اما هیچ چیزی به خودی خود تغییر نخواهد کرد و خود شما باید زمام امور را در دست بگیرید. دیگر وقت آن فرا رسیده است که خودتان کنترل امور را در دست گرفته و منتظر نمانید تا اوضاع خودبخود تغییر کرده و در جهتی که شما انتظار دارید پیش برود. شما به اندازه ی کافی بزرگ شده اید که بتوانید تشخیص دهید تغییرات تا زمانی که خودتان آنها را ایجاد نکرده اید به وقوع نخواهند پیوست. اگر بخواهید ایده هایی که در سر دارید را عملی کنید امروز سرتان حسابی شلوغ خواهد بود و وقت زیادی را باید به دنبال کردن اهداف خود اختصاص دهید. دروغگو را از اطراف خودتان دور کنید وگرنه وقتی به خودتان می آیید که متوجه می شوید پا به پای او دروغ می گویید. احتمال موفقیت در رسیدن به نیتی که مدتهاست به فکر آن بوده اید افزایش می یابد. از جمله ای که می شنوید نهایت استفاده را ببرید و از کمک دیگران غافل نشوید. به زیردستان خود منفعت برسانید تا این هفته روزی شما پر برکت تر باشد.

 

 

بهمن : درست است که شما تمایل شدیدی به تغییر وضعیت اقتصادی خود دارید، اما بهتر است که عجولانه عمل نکنید. اگر گزینه های مختلفی پیش رویتان قرار دارند بهتر است که تا جای ممکن تصمیم گیری را به تعویق بیندازید تا افکارتان ثبات بیشتری پیدا کنند. حتی اگر اصرار دارید که هر چه سریعتر پیشرفت کنید گزینه هایتان را به دقت یادداشت کرده و حداقل تا اول هفته ی آینده برای گرفتن تصمیم نهایی دست نگه داشته و خوب فکر کنید. به هیچ عنوان فکر نکنید که سپردن کارها به دست سرنوشت می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد، این کار تنها باعث سقوطتان خواهد شد. حالا شما شهامتی که برای ایجاد تغییر در زندگی خود نیاز داشته اید را پیدا کرده اید، بهترین کار این است که برای انجام آن با دیگران وارد مذاکره شوید و نظرات همه ان ها را بررسی کنید تا بتوانید بهترین راه را برگزینید، حتی اگر این راه آنچه شما از ابتدا انتخاب کرده اید نباشد. با دوستان خود بیشتر از هر زمانی در ارتباط باشید.

 

اسفند : این که امروز شما نگران و پر استرس هستید به این معنا نیست که حتما تمام روزتان به همین صورت خواهد گذشت و یا فردایتان هم به همین وضع خواهد بود. خود شما این توانایی را دارید که روح آشفته تان را آرام کنید و اگر می خواهید از این وضع نجات پیدا کنید همین حالا دست به کار شوید. دست نگه داشته و چشمانتان را ببندید و خودتان را با نفس هایی عمیق آرام کنید. این که تا چه حد این کار می تواند برایتان آرامش بخش باشد برای خودتان هم عجیب خواهد بود. در پایان روز هم، پس از به انجام رساندن کارها و وظایفی که به عهده دارید حتما زمانی را به خودتان اختصاص داده و کارهایی را انجام دهید که باعث آرامش شما می شوند. سر تصمیمی که گرفته و حرفی که زده اید بایستید. شخصی با حرفی آتش به جانتان می زند، ضعف نشان ندهید و موضوع را حتی در خلوتتان هم دیگر مرور نکنید. شما نمی توانید زمان را به عقب برگردانید اما می توانید مراقب حالتان باشید و آن را خراب نکنید، آنچه که اتفاق افتاده چیزی از ارزش های شما کم نمی کند.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد