فال روزانه – 8 اردیبهشت

دوست عزیز فالوده ای که 8 اردیبهشت دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی قوی، با اراده، شجاع، پرانرژی، باهوش، جاه طلب و با انگیزه هستید که از دروغ و دروغگو نفرت دارد و طرفدار پر و پا قرص حقیقت و راست گویی است. این ها همه ویژگی هایی ارزشمند هستند، اما شما باید زورگویی و لجبازی هایتان را کنار بگذارید. امسال از لحاظ مالی برای شما با تحولات بزرگی همراه نخواهد بود. درآمد شما و به تبع آن سبک زندگیتان کم و بیش روال سال گذشته را ادامه خواهد داد و سکونی نسبی بر وضع مالیتان حاکم خواهد بود. سرمایه گذاری برای آینده کار عاقلانه ای است و به احتمال زیاد در سال های آینده نتیجه ی خوبی برای شما به همراه خواهد داشت. تا جای ممکن از دوستان و همکاران خود پولی قرض نگیرید و پولی هم به آنها قرض ندهید. از لحاظ حرفه ای باید وقت بیشتری برای کارتان صرف کنید و با تمرکز و تلاش بیشتر زمینه را برای پیشرفت خود فراهم نمایید. شاید بخواهید شغلتان را تغییر دهید، اما به شما توصیه می شود که هیچ تصمیم عجولانه ای نگیرید. اگر متأهل هستید از لحاظ عاطفی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود، اما اگر مجرد هستید همچنان باید در انتظار پیدا کردن عشقتان باشید. تیر، شهریور، آبان و دی ماه بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

فروردین : آنهایی که با شخصیت واقعی شما آشنایی دارند امروز با دیدن سطح پایین اعتماد به نفستان دچار حیرت و سردرگمی خواهند شد. استعدادها و توانایی هایی که شما دارید به حدی هستند که هر کسی را به شگفتی وا می دارند، اما خودتان دارید توانایی هایتان را دست کم می گیرید. امروز فرصتی پیش رویتان قرار خواهد گرفت که می تواند شما را از لحاظ حرفه ای به عرش رسانده و یا به زمین بزند. تصمیم گیری در رابزه با این موقعیت برایتان بسیار دشوار است و دچار تردید و دودلی خواهید بود. توانایی های خود را با نگرشی منطقی مورد سنجش قرار داده و همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید و در نهایت تصمیم قطعی خود را بگیرید.

 

اردیبهشت : امروز مکالمه با یکی از دوستان قدیمیتان شما را به یاد خاطرات خوش روزگار گذشته خواهد انداخت و در عالم خیال و رویا فرو خواهد برد. با فکر کردن به گذشته، ناخودآگاه برخی از تصمیمات اساسی خود را زیر سؤال برده و به این فکر خواهید افتاد که اگر تصمیم های دیگری گرفته بودید چه چیزهایی در زندگیتان تغییر می کردند و یا بهتر می شدند. این کار کاملا بیهوده است چون شما هیچ تغییری در گذشته نمی توانید ایجاد کنید و با این کار تنها امروزتان را خراب خواهید کرد. «اما» و «اگر» و «ای کاش» را کنار گذاشته و از امروز و زمان حال لذت ببرید و به این فکر کنید که چکار می توانید بکنید که آینده ی بهتری داشته باشید.

 

 

خـرداد : امروز کار کردن، بیرون رفتن و جواب دادن به تلفن را فراموش کنید. در خانه بمانید و تا هر وقت که دلتان خواست در تخت خوابتان بمانید. بعد از آن هم سر حوصله ناهار و صبحانه تان را یکی کرده و سپس به سراغ آلبوم ها و دفترهای خاطرات قدیمی خود بروید و به خاطرات خوب گذشته تان فکر کنید. این آرامش و سکوت حال شما را خوب کرده و خستگی یک هفته کار و فعالیت را از تنتان در خواهد کرد. تا شب اگر دیدید حوصله تان سر رفته است با یکی از دوستان صمیمی و یا عشقتان قرار گذاشته و همراه با او به پیاده روی و یا هر فعالیت دیگری که حالتان را خوب و ذهنتان را آرام می کند بپردازید.

 

 

تـیـر : امروز اگر شخصی که اصلا انتظارش را ندارید به سراغتان آمده و از شما تقاضای کمک کرد اصلا تعجب نکنید. عکس العمل شما بر اساس طبیعتی که دارید این است که به او جواب مثبت بدهید، اما به نفعتان است که پیش از دادن هر گونه پاسخی خوب فکر کنید. قبول کردن این مسئولیت بار سنگینی را به دوش شما خواهد گذاشت و مجبور خواهید بود زمان زیادی را صرف انجام این کار کنید. اگر فکر می کنید بعدا حال و حوصله ی لازم برای ادامه ی این کار را نخواهید داشت از همین حالا زیر بار پذیرش این مسئولیت نروید. نگران این که طرف مقابلتان چه قضاوتی در مورد شما خواهد کرد هم نباشید.

 

 

مـرداد : امروز صبح که از خواب بیدار می شوید میل شدیدی به نظافت و نظم دادن در وجود خود احساس می کنید. این کارها از آن دسته کارهایی نیستند که مورد علاقه ی شما باشند و شاید به نظر خودتان هم کمی عجیب باشد که تمایل به انجام چنین کارهایی دارید. در هر صورت این احساس امروزتان به ضررتان تمام نخواهد شد، چون خانه تان به یک نظافت و گردگیری اساسی احتیاج دارد و حالا که آخر هفته از راه رسیده احتمال این که مهمان های ناخوانده از راه برسند خیلی زیاد است. از حالا خودتان را به خاطر اتفاق های ناخوشایندی که ممکن است در آینده اتفاق بیفتند ناراحت نکنید؛ هیچ کس از آینده خبر ندارد!

 

 

شهریور : شما از چنان سیاستی برخوردار هستید که اگر در زمینه های سیاسی فعالیت می کردید تا به حال باید حداقل نماینده ی مجلس می شدید، اما متأسفانه در محل کارتان با وجود تمام قابلیت هایی که از خود به نمایش گذاشته اید و تلاش قابل توجهی که در انجام وظایفتان از خود نشان داده اید، پیشرفت مورد نظر خود را نداشته اید. بعد این همه سخت کوشی یک ترفیع رتبه و یا افزایش حقوقتان حداقل چیزی است که استحقاق آن را دارید. اگر خبری از هیچ کدام از اینها نیست، خودتان از مقامات مافوقتان بخواهید که حقتان را به شما بدهند، در غیر این صورت شاید دیگر وقت آن رسیده باشد که به فکر شغل جدیدی برای خود باشید.

 

 

 

مـهـر : امروز شما بیشتر وقت خود را به انجام کارهای خانه خواهید گذراند. شاید این بهترین روش ممکن برای شروع تعطیلات آخر هفته نباشد، اما شما از انجام این خرده کاری های روزمره به طرز عجیبی لذت خواهید برد، مخصوصا وقتی همه ی کارها را انجام داده باشید و با یک فنجان چای داغ به تماشای نتیجه ی کارتان بنشینید. همسر و خانواده تان نیز از زحمات شما تشکر خواهند کرد، اما بهتر است آنها را هم در انجام کارها شریک کنید تا نسبت به حفظ نتیجه ی نهایی احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند. پس از پایان یافتن این کارها یک برنامه ی مفرح با دوستان و یا اعضای خانواده تان ترتیب داده و از آخر هفته تان لذت ببرید.

 

 

آبـان : امروز برای شما روز نسبتا شلوغی خواهد بود، اما شما از هر لحظه ی آن لذت خواهید برد! در طول روز با افراد زیادی در ارتباط خواهید بود که چه غریبه باشند و چه آشنا، مصاحبت با آنها برای شما بسیار خوشایند خواهد بود. شاید کارهایی پیش بیایند که در برنامه ی امروزتان نبوده اند، اما انجام این کارها هم هرچند وقت گیر به نظر می رسد یا در برنامه های قبلیتان اختلال ایجاد می کند، می تواند به تجربه ای جالب برای شما تبدیل شود. شاید احساس کنید در مسیر رسیدن شما به خواسته تان دیواری محکم قرار گرفته که مانع پیشرفت شما شده است. این دیوار محدودیت هایی است که خودتان برای خود ساخته اید، پس آن را فرو بریزید.

 

آذر : شما این اواخر تمام وقت و انرژی خود را صرف کارتان کرده اید و فشار زیادی به خود وارد کرده اید، تعجبی ندارد اگر حالا ببینید که زحماتتان دارند دیده می شوند و مورد تشویق و تحسین مقامات مافوق خود قرار گرفته اید. در نتیجه ی تلاش هایی که کرده اید اگر تا به حال امتیاز، ترفیع و یا جایزه ای نگرفته باشید می توانید خودتان را از حالا برای دریافت آن آماده کنید. حالا که آخر هفته از راه رسیده است بد نیست که این موفقیت خود را در کنار دوستان و عزیزانتان جشن بگیرید. البته حواستان باشد در این مهمانی و جشنی که راه می اندازید زیاده روی نکنید، در غیر این صورت شما خواهید ماند و جیب هایی خالی!

 

 

دی  : امروز از آن روزهایی است که باید رسیدگی به نیازها و خواسته های خانواده تان را در اولویت قرار دهید. شما از آن دسته آدم هایی نیستید که نسبت به وظایف و مسئولیت های خود بی تفاوت هستند و بدون شک مسئولیت هایی که در مقابل خانواده تان به عهده دارید نیز برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند. شما به طور ذاتی فردی مهربان هستید و از توجه و رسیدگی به دیگران لذت می برید، اما به این شرط که کارهایتان دیده شوند! خوشبختانه امروز عشق و محبتی که نسبت به عزیزان خود نشان می دهید برایشان کاملا محسوس است، در مقابل خودتان را برای دریافت عق و محبت فراوان از جانب آنها آماده کنید.

 

 

بهمن : احساس گناه یاعذاب وجدان می توانند گاهی به یک نیروی انگیزشی قدرتمند تبدیل شوند، اما نمی توان گفت انگیزه ای که از این طریق پیدا می کنید همیشه از صمیم قلب و خالصانه است. امروز شما احساس می کنید که مجبور هستید به یکی از اعضای خانواده تان در انجام کاری که هیچ علاقه ای به شرکت در آن ندارید کمک کنید. گاهی در چنین مواقعی احساس می کنیم که موظف هستیم عشق به خانواده را نسبت به نیازها و خواسته های شخصی خود در اولویت قرار دهیم، اما باید به یاد داشته باشید که حتی اگر قلبا میلی به انجام این کار ندارید هم این اکراه را در رفتارتان نشان ندهید. مطمئن باشید با این کار در پایان خودتان هم خوشحال تر خواهید بود.

 

اسفند : امروز مسئولیت ها و وظایفی که دارید و وعده و وعیدهایی که به دیگران داده اید دارند فشار زیادی به شما وارد می کنند. شما حتی یک دقیقه هم وقت آزاد برای خودان باقی نگذاشته اید و حتی برای غذا خوردن هم به زور وقت گیر می آورید. مشخصا تعادل اوضاع به هم ریخته است و شما نباید از اول خودتان را در چنین موقعیتی قرار می دادید. این که شما تا این حد مهربان و با سخاوت هستید واقعا قابل تحسین است، اما اگر خودتان را از خستگی تلف کنید دیگر به درد هیچ کس نخواهید خورد! کمی هم به فکر خودتان باشید و برای زندگی خودتان وقت بگذارید. هیچ اشکالی ندارد اگر گاهی کمی خودخواه باشیم!.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد