فال روزانه – 8 آذر

دوست عزیز فالوده ای که 8 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

همه چیز برای شکوفا شدن شما فراهم است، کافی ست که دست به کار شوید. امسال فرصت های زیادی در محیط کاری برایتان فراهم می شود که اگر از آنها استفاده کنید، پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید کرد. علاوه بر پیشرفت در زمینه کاری، تغییرات اساسی در رابطه عاطفی تان نیز رخ می دهد که سالهاست منتظر بوده ای. آرامشی که امسال در زندگی تان تجربه خواهید کرد را سالهای قبل نداشته اید. اگر به فکر خرید یا امضای قراردادی هستید، تا آخر سال آن را به انجام برسانید. اهمیت ورزش را در زندگی تان نادیده نگیرید. اگر به فکر سلامتی جسمی تان باشید، انرژی و انگیزه بیشتری برای ادامه مسیر خواهید داشت. اگر مجرد هستید در ابتدای سال جدید نیمه گمشده تان را در یک میهمانی پیدا خواهید کرد. ماههای دی، اردیبهشت و تیر از بهترین ماه های سال شما خواهد بود.

 

 

فروردین : دور شدن یکی از اعضای خانواده، شما را ناراحت و افسرده کرده است اما بدانید که این سختی خیلی زود تمام می شود و شما هم از این اتفاق راضی خواهید بود. شما در محیط کاری سختی های زیادی را متحول شده اید که به زودی پاداش تمام آنها را از مدیرتان خواهید گرفت. امروز زمان خوبی ست تا به همراه شریک زندگی تان کمی خوش بگذرانید. اگر حرفی در دل دارید، با او بزنید زیرا اگر در دلتان بماند، بعدها دچار مشکل خواهد شد. به زودی تلفنی به شما می شود که حاوی خبرهای خوب است. مدام منتظر شنیدن خبرهای ناگوار نباشید به جای آن ذهن خود را عادت دهید که با تصمیم گیری های منطقی پیش بروید. از رفتار ریاکارانه ای شخصی در اطرافتان نا امید و دلسرد می شوید اما شما با صداقتتان به هدف می رسید. خلوص نیت و ایمان به خودتان بهترین سرمایه شماست. بدبینی و تردید را از خودتان دور کنید.

 

اردیبهشت : اطرافیانتان شما را مجبور به کاری کرده اند که تمایلی به انجام آن ندارید. در این شرایط به جای این که حرف دیگران برایتان مهم باشد، به ندای قلب تان گوش دهید شما بهتر از هر کس دیگری به شرایط زندگی خود آگاهید و می دانید که چه چیزی به صلاح تان و چه چیزی به ضررتان است. بنابراین تنها نظر خودتان برایتان مهم باشد. به زودی شرایط طوری تغییر می کند که شما بالاخره به آنچه در رابطه عاطفی تان می خواهید، می رسید. به سفری خواهید رفت که برای همیشه در ذهنتان باقی خواهد ماند. شما با دیدی کلی به زندگی می نگرید، به همین دلیل یا بسیاری از پیش آمدهایی را که رخ می دهد نمی بینید یا اینکه با بی تفاوتی از کنار آن ها رد می شوید، همین باعث می شود که از یک سوراخ چند بار گزیده شوید. درک صحیحی از مسائل زندگی پیدا کنید تا تصمیماتی که در زندگی می گیرید درست باشند.

 

 

خـرداد : از آنجا که آخرین فشارهای زیادی را تحمل کردید، پیشنهاد می کنیم که چند روز به سفر بروید و از همه چیز به دور باشید. اگر نگران روند کارهایتان هستید، آنها را به فردی قابل اعتماد بسپارید و مطمئن باشید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. شم از شریک زندگی تان انتظارات زیادی دارید. اگر چه این حالت در رابطه عاطفی طبیعی است اما سعی کنید که انتظارات تان را کم کنید تا ناراحتی و دلخوری پیش نیاید. اگر منتظر تماس فردی هستید، به زودی آن را دریافت خواهید کرد. حرفی می شنوید که باعث می شود دید تازه ای نسبت به شخصی پیدا کنید. شما بسیار حساس هستید و با کوچکترین اتفاقی دلگیر می شوید، این موضوع اصلا به نفع شما نیست. از بخت و اقبالتان گلایه نکنید، به جای آن هرچه زودتر دست به کار شوید. قدر شخصی را که پا به پای شما در سختی ها همراهتان بوده بدانید، با او از صمیم قلب به نیکی رفتار کنید.

 

 

تـیـر : اوضاع اطرافتان خوب نیست و این موضوع روی حال و هوای شما نیز تاثیر گذاشته است. سعی کنید این روزها از تنهایی دوری کنید و با دیگران بیشتر در ارتباط باشید. به زودی از طرف فردی که به او علاقه دارید، یک خبر خوب می شنوید. بهتر است که زود تصمیم نگیرید. امروز زمان خوبی برای گرفتن تصمیمات مهم نیست. به خودتان کمی دیگر هم زمان دهید تا در مورد آن موضوع اطمینان حاصل کنید. سفر کوتاهی در راه دارید که اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهد زد. احساس می کنید با زندگی که در حال حاضر دارید کمی بیگانه شده اید و نمی دانید چه نقشی را در زندگی تان بازی می کنید، به همین دلیل در تصمیم گیری دچار سردرگمی شده اید، خودتان را پیدا کنید و بعد قدم در کارهای مختلف بگذارید. اتفاق تازه ای در زندگی تان رخ می دهد و کسی دلتان را می برد، همین موضوع انرژی تازه ای به شما خواهد داد.

 

 

مـرداد :امروز روز شلوغی در انتظارتان است. اگر چه خسته اید اما به شما حسابی خوش می گذرد. فقط حواس تان به سلامت جسمانی تان باشد. اختلاف نظر شما با شریک زندگی تان، رابطه شما را شکراب کرده است. شریک زندگی تان کمی خودخواهانه تصمیم گرفته است اما بهتر است به جای تلافی، این بار شما کوتاه بیایید. رازی در دل دارید که دوست دارید هر چه سریع تر آن را با دیگران در میان بگذارید. بهتر است تا لحظه آخر آن را فاش نکنید زیرا به ضررتان تمام خواهد شد. آن را که حساب پاک است از محاسبه باکی نیست. بی رودربایسی سوالتان را بپرسید تا جوابی را که لازم است بشنوید. کسی که باید نگران پیش آمدن این شرایط باشد شما نیستید. دایره دوستان و معاشرین‌تان را بزرگتر کنید، خودتان را محدود به یک یا دو نفر نکنید. خبری که به شما می رسد را درست بررسی کنید.

 

 

شهریور : امروز در خانه بمانید و خستگی های کل هفته تان را به در کنید. ممکن است میهمان ناخوانده ای داشته باشید اما آن هم به شما روحیه می دهد. در چند روزه آینده، شما پاداشی دریافت می کنید که نتیجه سخت کوشی هایتان بوده است. زمان خوبی است تا برای علاقمندی های شخصی و هدف هایی که در سر دارید، در راستای همین پیروزی، برنامه ریزی کنید. حال که ذهنیت خوبی از خودتان را در ذهن دیگران ساخته اید، می توانید برای دریافت کمک روی دیگران حساب کنید. شما به زودی ریسک بزرگی را در زندگی تان انجام می دهید. با رفتار تند و عصبی تان ناخواسته باعث شده اید کسی را که بسیار دوست دارید برنجانید. شخصی بدون اینکه بفهمید شما را بازی می دهد تا از موقعیتی آن طور که به نفع خودش است استفاده کند، دوست و دشمنتان را بشناسید. بی دلیل به کسی باج ندهید وگرنه این کار عادتشان می شود.

 

 

 

مـهـر : از این مدام به این و آن گزارش کارهایتان را بدهید خسته شده اید و دوست دارید که بدون توجه به اطرافیان تان هر کاری را که دوست دارید انجام می دهید. استقلال خوب است اما حواس تان باشد که در این راه زیاده روی کنید زیرا موجب دلخوری اطرافیان تان می شود. وقتی که پای مسائل مالی در میان می آید، باید کمی محتاط تر باشید زیرا هر قدم بدون فکر ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به بار آورد. به زودی فردی که در گذشته او را از دست داده اید، به زندگی تان باز خواهد گشت. شما گاهی از سوراخ سوزن رد می شوید اما از در دروازه نه، با اتفاقاتی که برایتان پیش آمده زیادی جدی و سخت برخورد می کنید، خیلی از این اتفاقات ساده و معمولی هستند و نیازمند این همه تحقیق و حساسیت نیستند، با کارهای اضافی فقط خودتان را خسته تر می کنید، خوشی را به خودتان حرام نکنید و به وقایعی که پیش می آیند لبخند بزنید.

 

 

آبـان : از شرایط مالی تان می نالید اما بدانید که همین درآمد شما آرزوی خیلی از اطرافیان تان است. اگر با دید مثبتی به زندگی نگاه کنید، اتفاقات بهتری را جذب خواهید کرد. در موقعتی قرار گرفته اید که باید میان رفتن و ماندن یک راه را انتخاب کنید. از آنجا که این تصمیم ساده ای نیست، بهتر است که عجولانه تصمیم نگیرید. به خودتان زمان دهید تا همه چیز برایتان روشن و واضح شود. امروز بیشتر مراقب سلامتی تان باشید زیرا احتمال بیمار شدن شما زیاد است. از چیزی که حق شماست سرسری نگذرید وگرنه برای دیگران عادت می شود که حق شما را نادیده بگیرند. در کارهایتان ثابت قدم باشید و از مشورت با بزرگترها استفاده کنید. به مال دنیا دل نبندید و طمع نداشته باشید، بیهوده خسته تان می کند. موضوعی شما را آزار می دهد، در مورد آن با فردی امین صحبت کنید.

 

آذر : روزی فوق العاده برایتان است از این رو که می توانید فکر تان را رها کنید تا به هر کجا که دوست دارد سرک کشد. نگران مسئولیت هایتان نباشید زیرا تمام آنها در زمان مقرر خود انجام خواهند شد. زمان خوبی ست تا نزد فردی که مدت هاست منتظر دیدار شماست بروید. این دیدار اگر چه کمی برای شما سخت است اما بهتر است که همین امروز انجام شود. پولی که مدست هاست منتظر آن هستید، خیلی زود به دست تان می رسد و یکی از نگرانی های زندگی تان را از بین می برد. آن را با برنامه ریزی خرج کنید. مدیتیشن را یاد بگیرید و اجازه دهید اطرافیانتان نیز در کارهایتان به شما کمک کنند، زندگی تان آسان تر خواهد شد، نگران نباشید به وقتش شما هم فرصت جبران خواهید داشت. زود باوری باعث شده گاهی اشتباهات بزرگی مرتکب شوید، کمی با احتیاط و سخت گیری به مسائل و آدم ها نگاه کنید و تحت تاثیر احساسات آنی قرار نگیرید.

 

 

دی  : انرژی و زمان تان را برای چیزهایی که بدان علاقه ندارید هدر ندهید، می خواهد کارتان باشد یا رابطه عاطفی تان. به علاقمندی هایتان فکر کنید و سعی کنید که روی همان ها سرمایه گذاری کنید. مشکلی در رابطه عاطفی تان ایجاد شده که اگر بتوانید با منطق تان راه درست را انتخاب کنید، آینده ای روشنی به خصوص از نظر مالی در انتظارتان خواهد بود. در انتهای روز یک تلفن از راه دور به شما می رسد که خوشحالتان خواهد کرد. شما گاهی بیش از حد مثبت اندیش هستید، گاهی لازم است به آنچه که می شنوید و می بینید شک کنید. حوادث و اتفاقات زیادی برایتان رخ خواهد داد که ممکن است برخی از آن ها غافلگیرتان کند. این روزها به مسائلی که اهمیتی ندارند زیادی فکر می کنید و خودتان را دچار تشویش و بی خوابی می کنید، مشکلاتتان را بنویسید تا ببینید انقدرها هم ترسناک نیستند.

 

 

بهمن : منتظر اتفاقی هستید، باید بگوییم که مجبورید مدت زیادی صبر کنید. اگرچه انتظار سخت است اما در نهایت اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد. در زمینه کاری سعی کنید که استقلال خود را حفظ کنید. اگر اکنون نتوانید این شرایط را برای خود فراهم کنید، تا آخر عمر وابسته دیگران خواهید بود. امروز در برخورد با دوستی، خبرهای خوبی می شنوید که تغییرات مثبتی را در زندگی تان به همراه خواهد داشت. چیزی را گم کرده اید که امروز آن را بعد مدت ها پیدا می کنید. خبری می شنوید که مثل آب روی آتش نگرانی ها و دلشوره هایتان را از بین می برد و انرژی دوباره ای به شما می دهد. از تنهایی تان بیرون بیایید و درها را باز کنید. شخصی شما را می جوید، اگر واقع بین و منصف باشید می بینید شما در بهترین شرایط قرار دارید، بهتر است از فرصت استفاده کنید و تا جایی که می توانید اوج بگیرید.

 

اسفند : از دست یکی از اعضای خانواده تان عصبانی هستید. اما بدانید که این از حساسیت شماست و باید هر چه و زودتر این رفتار را ترک کنید. اگر نتوانید با دیگران گفتگویی سالم داشته باشید، در روابط تان دچار مشکل خواهید شد. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود که اگر خودتان را به خوبی نشان دهید، موفقیت های زیادی در انتظارتان خواهد بود. فردی برای کمک نزد شما می آید، سعی کنید تا جایی که شما را درگیر مشکلش نکند، به او کمک کنید. بهتر است دل اطرافیانتان را بدست آورید و آن ها را با خودتان همراه کنید. دوستی که به شما نزدیک است کمکتان می کند تا بخش جدیدی از توانایی هایتان را بشناسید، قدردان حضورش باشید. با شما تماس گرفته می شود تا تقاضای کمک یا راهنمایی بکنند، با صبر و حوصله پاسخگو باشید حتی اگر فرصت ندارید و مسئله را پشت گوش نیندازید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد