فال روزانه – 8 آبان


فال روزانه 8 آبان
:

دوست عزیز فالوده ای که 8 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

از همین امروز انرژی خود را برای یک سال پر از هیجان آماده کنید. امسال باید تصمیمات مهم بگیرید و مسیری تازه را آغاز کنید که پر از چالش اما پر از موفقیت نیز است. برخلاف سالهای قبل که از زندگی تان خیلی راضی نبودید، امسال تغییراتی را خواهید دید که نگاه تان را از رو به آن رو می کند. در گرفتن تصمیمات مهم زندگی تان خودسرانه عمل نکنید. شما فرد درونگرایی هستید اما وقت آن است که روابط اجتماعی تان را گسترش دهید، آنوقت می بینید که چه فرصت های تازه ای به خصوص در زمینه کاری و عاطفی برایتان فراهم می شود. چاله هایی که در زندگی داشتید، به خصوص در زمینه مالی، در اواخر سال پر می شوند و شما نفسی از روی آرامش می کنید. سعی کنید منطق و احساسات تان را در تعادل نگه دارید تا بهترین تصمیم ها را به خصوص در زمینه عاطفی بگیرید. اگر مجرد هستید، در اوایل سال نو در یک جمع دل خود را می بازید. ماههای آذر، فروردین و شهریور از بهترین ماههای شما خواهند بود.

 

 

فروردین : مشکلاتی که انتظارشان را نداشتید، جلوی راهتان سبز شده اند و شما انگیزه خود را در این راه از دست داده اید اما بدانید که همین مشکلات شما را قوی تر می کند به طوری که موفقیت تان حتمی است. امروز هوا از ذره های عشق سرشار است بنابراین بهترین زمان است تا صادقانه و با قلبی باز احساسات خود را به زبان آورید. مطمئن باشید که از این کار خشنود خواهید شد. در انتهای روز از این که دوستی پس از مدت ها به شما زنگ زده، شگفت زده می شوید. تا می توانید خود را درگیر مسائل دیگران نکنید. انجام کاری را که مرتب پشت گوش انداخته اید، همین هفته شروع کنید، وگرنه عواقبش گریبانتان را خواهد گرفت و دچار دردسر خواهید شد. در مورد نیت تان نذرتان را ادا کنید. کار انجام خواهد شد و یک سفر بسیار خوب در انتظار شماست.


 

اردیبهشت : در محیط کار ایده ای در سر دارید که دیگران آن را غیر ممکن می بینند، اما بدانید که همین خاص بودن می تواند شما را از دیگران متفاوت کرده و منجر به موفقیت تان شود. اگر انگیزه و تلاش لازم را داشته باشید حتما موفق خواهید شد. این روزها هر چه بیشتر در زندگی تان تنوع ایجاد کنید فرصت های تازه ای به رویتان گشوده می شود. این کار را در روابط عاطفی تان نیز عملی کنید. این روزها نیاز دارید تا اطرافتان شلوغ باشد. بنابراین دور تنهایی را خط بکشید و بر روابط اجتماعی تان بیافزایید. مراقب کلامتان باشید و در حین شوخی هر حرفی را به زان نیاورید. بی منظور شخصی را رنجیده و دلخور خواهید کرد. از دوستان ظاهر ساز بر حذر باشید. در مورد نیت تان هنوز در ابتدای راه قرار دارید و باید نشیب و فرازهای زیادی را طی کنید. نگران نباشید. این روزها به نفع شما می گذرد.

 

 

خـرداد : فکر شما در حال حاضر پر از ایده های جدید است بنابراین بهترین زمان برای تصمیم گیری می باشد. مشورت با دیگران می تواند تردید های شما را از بین ببرد و امیدوارترتان کند. در یکی از مشکلاتی که از گذشته در زندگی شما جریان داشته دست و پا می زنید. اما بدانید که تا خودتان نخواهید این کابوس برایتان تمام نمی شود. هر چه زودتر گذشته را رها کنید، اتفاقات خوش زودتر وارد زندگی تان خواهند شد. به نیت خود بیشتر فکر کنید و مشورت بگیرید. زود باور نباشید. اجازه ندهید دیگران شما را تحت فشار بگذارند. با نقشه ای حساب شده و برنامه ای دقیق همراه با سرعت عمل و تلاش به پیش بروید تا موفق شوید. از رقیبان هراسی به دل راه ندهید. شما حربه ای دارید که آنها ندارند.

 

 

تـیـر : مهربانی بیش از حد شما باعث شده که دیگران از شما سو استفاده کنند. بهتر است که همین امروز به این روند پایان دهید. شما فرد توانمندی هستید که نیازی به کمک دیگران ندارید، بنابراین با اعتماد به نفس بالا و بدون تکیه به دیگران، کارهایتان را انجام دهید. در اواسط روز ساعات پر هیجانی در پیش دارید. دوستی که در گذشته او را گم کرده بودید، دوباره به زندگی شما باز می گردد و خاطرات خوبی را برای شما زنده می کند که در تغییر حالتان موثر خواهد بود. از اشتباه یکی از دوستان یا همکارانتان بسیار ناراحت و عصبانی می شوید. به راهی که یکبار رفته اید و نتیجه ای نگرفته اید دوباره قدم نگذارید. برای گفتن حرفتان به شخصی که با او رودربایستی دارید از یک واسطه امین کمک بگیرید. در مورد نیتی که دارید، لازم است قدری احتیاط کنید.

 

 

مـرداد : شما فرد حواس پرتی هستید اما امروز باید تمام تمرکزتان را حفظ کنید زیرا کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. سعی کنید که از تلفن دور بمانید زیرا وقت شما را می گیرد و در نهایت کارهایتان نیمه تمام می ماند. اگر مجرد هستید به زودی فردی را ملاقات خواهید کرد و آنقدر به او احساس نزدیکی می کنید، گویی سالها است او را می شناسید. اگر چه احساس خوبی دارید اما بهتر است که آهسته تر قدم بردارید. امیدوار باشید. زمان آن فرا رسیده که با تلاش و امید دست به کار شوید. در شما خصوصیاتی هست که کمتر در دیگران وجود دارد. هم شما و هم طرف مقابلتان افرادی هستید که به جا و به موقع تغییر مسیر می دهید و راهی منطقی در پیش می گیرید. شما به آسایش و آرامش می رسید. اندکی صبور باشید.

 

 

شهریور : اگر چه کمی دلشوره دارید اما این نگرانی شما بی مورد است. سعی کنید که ذهن تان را روی مسائل مهم زندگی تان متمرکز کنید. امروز باید تصمیماتی بگیرید که در آینده شما تاثیرگذار است. برای شروع یک رابطه عاشقانه بهتر است که اول به ذهن تان نظم دهید سپس وارد عمل شوید. تا زمانی که در مورد آن شک و تردید دارید، باید دست نگه دارید، در غیر این صورت نه تنها شما بلکه طرف مقابل تان هم ضربه بدی خواهد خورد. با درخواستتان موافقت خواهد شد. کارهایتان را بنویسید و فقط روی حافظه تان حساب نکنید، وگرنه جلسه ای یا فرصت مهمی را از دست خواهید داد. برای رفتن به جایی مشغول جمع آوری اطلاعات خواهید شد. اخبار غیر مترقبه ای خواهید شنید. در مورد مسئله ای که نگرانش هستید، سختی ها را پشت سر گذاشته اید.

 

 

 

مـهـر : از عجول بودن در چنین روزی پرهیز کنید. اگر بی فکر و عجولانه به خصوص در محیط کار رفتار کنید در آینده پشیمان خواهید شد. در روابط عاطفی، به ندای قلب خود شک نکنید، او راه درست را به شما نشان خواهد داد. امروز بهترین زمان برای ایجاد تغییراتی مثبت در رابطه است بنابراین معطل نکنید. اگر صادق باشید، تجربه ای فوق العاده در انتظارتان خواهد بود. امروز خبری خوش می شنوید که یکی از گره های زندگی تان را باز خواهد کرد. به طرح هایی که در سر دارید سروسامان بدهید که موجب پیروزی و کامیابی در کارتان خواهد شد، توجه داشته باشید که رقیبان در میدان هستند، باید با احتیاط و دوراندیشی طرحتان را عملی کنید. طالب کسی یا چیزی هستید که در دسترس شما نیست با خود خوری و نق زدن کاری پیش نمی‌رود.

 

 

آبـان : امروز مراقب روابط عاطفی تان باشید. اگر چه شما فرد اجتماعی هستید اما حواس تان باشد که هر کسی را به زندگی تان راه ندهید. به زودی فردی از شما درخواستی می کند که از گفتن نه به او هراس دارید. اگر فکر می کنید که کمک شما به ضرر خودتان تمام خواهد شد، بهتر است که شجاعت داشته و حرف دلتان را به او بزنید. جشنی بزرگ در راه دارید که کمی فکرتان را به خود مشغول کرده است. بهتر است که خوش بین باشید تا بهترین اتفاق ها برایتان رقم خورد. برای آینده نزدیک برنامه ریزی کنید و از نیروی آینده نگری خود غافل نشوید. قرضی که برایش نگران هستید ادا می کنید. تغییر مکان یا شغل را به زمان دیگری موکول کنید و عجله نداشته باشید. به زودی خبرهای خوشی دریافت می کنید. قهر تبدیل به آشتی می شود.

 

 

آذر : امروز از نظر ذهنی قوی هستید بنابراین زمان خود را صرف تصمیم گیری های مهم کنید. درست است که رقبای قدرتمندی در کنارتان دارید اما به توانایی هایتان اعتماد کنید و با اعتماد به نفس جلو روید. شما می توانید با قدرت سخنوری که دارید، دل هر فردی چه در محیط کار و چه در روابط عاطفی را به دست آورید. بنابراین از آن استفاده کنید و خواسته هایتان را عملی کنید. اسراف در چنین روزی به نفع تان نیست، بنابراین دور خرید و لخرجی را خط بکشید. از شخصی طلبکارید او به زودی بدهی‌اش را به شما می پردازد. زخم زبان دیگران را نشنیده بگیرید. به تصمیمتان ایمان داشته باشید، حرف مردم را از این گوش بشنوید و از آن گوش بدر کنید. شنیدن خبری کامتان را شیرین می کند. مجبور خواهید شد تا برای گرفتن مجوزی غیر حقوقی اقدام کنید.

 

 

دی  : امروز به مانعی برخورد می کنید. اگر برای راه حل آن به دنبال مشورت با کسی هستید، به سمت هر کسی نروید زیرا تنها مشکلات شما را دو برابر می کنند. به سراغ خانواده یا دوستان مورد اعتمادتان بروید تا بعدها از اعتمادتان پشیمان نشوید. اگر حس افسردگی دارید، کمی به اطرافتان نگاه کنید، دلخوشی های زندگی شما بیش از آنچه فکر را می کنید است فقط کافی است صبور باشید. هوشیار باشید و تا دیر نشده از کسی که نقشه های کودکانه می کشد فاصله بگیرید. پی شادی در آسمان نگردید، نگاه دقیق تری به دوربرتان بیاندازید تا بفهمید چقدر غفلت کرده اید شادی در خانه تان است. برای شخصی که بیش از دیگران دوستش دارید باید بیش از دیگران احترام قائل شوید.

 

 

بهمن : رفتار فردی صبر شما را تمام کرده است، به طوری که تمرکز ندارید. شاید بد نباشد که امروز هیچ ارتباطی با او نداشته باشید. کمی دوری می تواند حال شما را سر جایش بیاورید. شما مسئول رفتارهای زشت دیگران نیستید، بنابراین خودتان را با خرص خوردن آزار ندهید. اگر مجرد هستید، به زودی می فهمید که به شخصی علاقه دارید و بدون هیچ دلیلی به او احساس نزدیکی می کنید. در این شرایط خیلی به خودتان سخت نگیرید، قلب تان را باز بگذارید تا راه درست را به شما نشان دهد. شنیدن خبری شما را می ترساند و نگران می کند. دست پاچه نشوید، به خودتان مسلط باشید. اتفاقی که نگرانش هستید نمی افتد و بلا را پشت سر می گذارید. برای انجام هر کاری اصول و قوانینی حکمفرما ست ، شما بدون تهیه مقدمات نمی توانید دست به کاری بزنید. تعجیل کنید.

 

 

اسفند : هدفی بزرگ در سر دارید اما فکر می کنید که باید مدت ها برای آن زمان بگذارید. اگر تلاش لازم را بکنید در مدتی کوتاه به آنچه بخواهید می رسید. اگر احساس می کنید که در نتیجه مشکلی از خود واقعی تان دور شده اید نگران نشوید زیرا شما فرد قوی هستید و به زودی به زندگی طبیعی خود باز می گردید. حرفی در دلتان مانده که باید به شریک زندگی تان بزنید. اگر همین امروز آن را به زبان آورید، نه تنها باری از دوش تان برداشته می شود، بلکه نگرانی شما نیز برطرف می شود. شخصی در اطرافتان با بیماری دسته پنجه نرم می کند، او بیماریش را از شما پنهان می کند بهتر است کنجکاوی بی دلیل نکنید و فقط همراهش باشید. در رابطه عاطفی تان باید هر دو تغییر رویه بدهید تا روزهای آرامشتان دائمی باشد. شخصی با حرفهایی که به شما می زند باعث می شود دستش رو بشود.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

یک پاسخ به “فال روزانه – 8 آبان”

  1. بسیار مقالات خوب و ارزشمندی در اختیار عموم قرار میدین واقعا عالی هستین موفق باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد