فال روزانه – 7 تیر

دوست عزیز فالوده ای که 7 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال اگر به دنبال به دست آوردن منافع طولانی مدت هستید الان بهترین زمان ممکن برای این است که دست به کار شده و حداکثر توانتان را در راه رسیدن به اهدافتان به کار ببندید. اعضای خانواده تان هم خوشبختانه شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد. کارها و پروژه های ناتمام درست به همان شکلی که خودتان دلتان می خواهد تکمیل خواهند شد و نتایج خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت. وضعیت سلامتی شما امسال خوب خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. روابط عاطفی تان امسال خوب پیش خواهند رفت ،اما منتظر چیز فوق العاده خاصی نباشید! ماه های مرداد، آبان و اردیبهشت بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

فروردین : امروز روز بسیار خوبی برای جمع و جور کردن خودتان می تواند باشد! احساسات شما از ثباتی نسبی برخوردار هستند و می توانید به قلب خود و آنچه به شما می گوید اعتماد کنید. می توانید همراه با کسی که دوست دارید برای آینده ی خودتان و رابطه تان نقشه بکشید و رویاپردازی کنید. دست خودتان را باز بگذارید و هر چقدر که دلتان می خواهد بلندپروازی کنید. این کار می تواند زمینه ساز تصمیم گیری در مورد آینده ی رابطه تان و جدیتر کردن آن باشد. آنهایی که مجرد هستند هم امروز می توانند به این که چطور دل شخصی که دوست دارند را به دست بیاورند فکر کنند. نتیجه قطعا خیلی بهتر از آنچه انتظار دارید خواهد شد. به خاطر حرف مردم زندگی را به کام خود و اطرافیان تلخ نکنید. شما بهتر از هر کس می دانید که در دروازه را می شود بست در دهان مردم را نه، بهتر است راه خود را بروید و مدام غصه‌ی جواب دادن به پرسش‌های این و آن را نخورید. شخصی وارد زندگی‌تان خواهد شد. پیشنهاد سفر را رد نکنید، این دقیقا همان چیزی است که الان به آن نیاز دارید.

 

اردیبهشت : امروز شما در رابطه با احساسات خود تا حدودی محافظه کار شده اید. شاید تصمیم بگیرید که جدی شده و به کار و زندگیتان بپردازید. خوب، این اصلا فکر بدی نیست. باور بکنید یا نکنید، این رفتار منطقی شما می تواند کمک کند رابطه ی خود را با شخصی که برایتان بسیار مهم و عزیز هم هست محکمتر کنید. سعی کنید بیشتر از آن که صحبت کنید شنونده باشید. امروز به خلاقیت خود اجازه ی بروز بدهید. قدرت تخیل و خلاقیت شما در سطحی است که می توانید با به کار گرفتن ایده های نابی که به سرتان می زنند رویاهایی که شاید پیش از این به نظرتان غیر ممکن بوده اند را هم برای خود ممکن کنید. یک سفر کوتاه مدت می تواند روحیه ی کسل و غمگین ‌تان را از این رو به آن رو کند. کدورتی در خانواده یا با یکی از دوستان نزدیک دارید که به صلاح شما است هر چه زودتر برای آشتی پیش قدم شوید. دست رد به سینه‌ی شخصی که برای یاری به سمتتان دراز کرده نزنید. با مردم روراست، اما مودبانه و با احترام رفتار کنید.

 

 

خـرداد : امروز یک تردید و دودلی بازدارنده وجود شما را در بر گرفته است که باعث می شود ندانید چه راهی را باید در پیش بگیرید و چه چیزی به نفعتان است. از یک طرف دلتان می خواهد برنامه ریزی کنید و بدون اینکه احساسی عمل کنید با تمام توانتان به سمت هدف خود پیش بروید، اما از طرف دیگر هم یک چیزی هست که شما را به سوی دنیای خیال و رویا فرا می خواند. راستش را بخواهید دومی صدای قلبتان است و شما باید به آن گوش بکنید! حتی اگر نخواستید حرف هایش را قبول کنید هم یک راه میانه پیدا کرده و بین عقل و احساستان تعادل برقرار کنید. این را هم یادتان باشد که کار می کنیم تا از زندگی لذت ببریم نه برای کار از زندگی بزنیم! مردم از مشکلات شما در گذشته خبر ندارند.جابجایی شما و حضورتان در یک محیط جدید زندگی‌تان را متحول خواهد کرد. حساب و کتاب همیشه خوب است ولی دست و دلبازی خارج از حساب یا خساست بیش از حد روزگار آدم را سیاه می کند. در خرید چشم روشنی یا کادویی که این روزها به گردن‌تان افتاده درست انتخاب کنید.

 

 

تـیـر : امروز سعی کنید کارهای روزمره تان را به سریعترین شکل ممکن انجام دهید تا بتوانید از بعدازظهر به تفریح و گردش بپردازید و وقتتان را آن طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید. اگر برایتان ممکن است با کسی که دوست دارید یک قرار عاشقانه ترتیب دهید و احساسات خود را به زیباترین شکلی که از دستتان برمی آید بیان کنید. در پایان این دیدار تغییرات زیادی در رابطه تان به وجود خواهند آمد! امروز به قدرت تخیل و خلاقیت خود اجازه بدهید شما را به مسیری که می خواهند هدایت کنند. از فرصتی که پیش آمده است استفاده کرده و به استعدادهای هنری خود اجازه ی بروز بدهید و ایده های خلاقانه ای که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند را عملی کنید. به یک میهمانی دعوت می شوید و در آن مجلس جواب سوالهایتان را از زبان کسی که اصلا انتظارش را ندارید خواهید شنید. به نشانه ها دقت کنید. هر یک از اتفاقات این چند روز می تواند کلید حل سوالات و معماهای ذهن شما باشد. از محبت کردن به دیگران غافل نشوید و دل کسی را نشکنید، این شخص به امید یازی به سوی شما آمده.

 

 

مـرداد : امروز فرصتی فوق العاده برای در میان گذاشتن احساساتتان با اطرافیانتان می تواند باشد. احساسات شما در حال حاضر نسبت به همیشه از ثبات بیشتری برخوردار هستند و می توانید با خیالی راحت از بابت اصالت و صحت آنها با اطرافیانتان صحبت کنید. آنچه امروز فرا می گیرید برای آینده ی شما از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار است، پس خوب توجه کنید. سعی کنید منطقی باشید و واقعیت ها را در نظر بگیرید اما در عین حال به قلب و احساستان نیز اجازه بدهید احتمالات و فرصت های دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهد. به غریزه و احساس خود اعتماد داشته باشید و خیالتان راحت باشد که چیزی از دست نخواهید داد. با شخصی در محیط کارتان که خلق و خویش را نمی شناسید از در شوخی وارد نشوید ممکن است منظور شما را اشتباه برداشت کند و خجالت زده بشوید. حقیقتی به شما گفته می شود که اگر آن را نشنیده بگیرید مجبورید تمام عمر با نگرانی زندگی کنید خودتان را گول نزنید این دندان خراب را همین امروز بکشید ارزش شما بیش از این‌هاست قدر خود را بدانید.

 

 

شهریور : امروز برای شما روز چندان راحتی نخواهد بود. این طور به نظر می رسد که هیچ کاری آن طوری که شما می خواهید پیش نمی رود. شاید دارید سعی می کنید چیزی باشید که در واقع نیستید. اگر کارها آن طوری که شما می خواهید نمی شوند به خودتان زیادی فشار وارد نکنید. کمی صبر کنید تا بتوانید با اعتماد به نفس کامل آنچه هستید را پذیرفته و از مسیری که می خواهید در پیش بگیرید مطمئن شوید. کمی چای بنوشید و استراحت کنید و در آرامش و با نگاهی منطقی به این چیزها فکر کنید. رهایی از این استرس به شما کمک خواهد کرد تا انرژی خود را برای کارهای دیگری که باید انجام بدهید بازیابی کنید. در مورد خود منصفانه قضاوت کنید، آرام و قرار داشته باشید در راه عشق صبور باشید و نا امیدی را از خود دور کنید، به زودی به مقصود و آرزوی خود می رسید. خود سری و سر سختی شما را به هیچ جای نمی رساند. به جای اندیشیدن به فکر دیگران به ندای قلبی خود اعتماد کنید. از خودپسندان دوری کنید و با دوستان خود با انصاف رفتار کنید.

 

 

 

مـهـر : امروز سعی کنید تا می توانید از روزتان لذت ببرید. به داشته هایتان فکر کنید تا ببینید چیزهای بسیار زیادی دارید که باید برایشان خدا را شکر کنید. تمام موفقیت هایتان و چیزهایی که تا به حال به دست آورده اید را از نظر بگذرانید و به خودتان افتخار کنید. با آرامش خاطر افسار زندگی را که محکم در دستانتان گرفته اید رها کنید و کمی به خودتان استراحت بدهید. شما برای اهدافتان به سختی تلاش کرده اید و زمان زیادی را صرف آنها نموده اید. اگر الان هم نخواهید از زندگیتان لذت ببرید دیگر چه وقت می توانید این کار را بکنید؟ برای خودتان و عزیزانتان وقت گذاشته و روز خود را به بهترین شکلی که می توانید بگذرانید. تا جای ممکن از هر گونه بحث و جدل در مورد احساساتتان خودداری کنید. بهتر است ایده های عالی‌تان را در ذهن نگه دارید تا در فرصتی مناسب در مورد چگونگی عملی شدنشان صحبت کنید. زودتر از موقع صحبت کردن پشیمانتان می کند. بطور ضمنی برای انجام کاری موافقت کرده‌اید به جای شانه خالی کردن به چگونه به سرانجام رساندن آن فکر کنید .

 

 

آبـان : امروز از آن روزهایی است که نمی دانید به کدام طرف باید بروید. شما دارید با بلاتکلیفی به دور خودتان می چرخید و هیچ راهی به اندازه ی کافی به نظرتان خوب نیست. به دلیلی که خودتان هم نمی دانید چیست نمی توانید آرام بایستید و با وجود نداشتن یک تصمیم مشخص همین طور در حال حرکت و فعالیت هستید. اگر می توانید کمی به خودتان استراحت بدهید. به یک پیاده روی بدون هدف و مقصد بروید تا ذهنتان کم کم آرام بگیرد و هوای باز افکار آشفته را از سرتان بیرون کند. بعد از این که به آرامش رسیدید خواهید توانست با خیال راحت هر تصمیمی که بخواهید را بگیرید و مسیر خود را برای رسیدن به آن انتخاب کنید. اسراف و ریخت و پاش بی‌جا نکنید درخواستی از شما می شود بدون فکر کردن و از سر بی حوصلگی یا عصبانیت به مخاطبتان جوابی ندهید که حتما پشیمان خواهید شد. صداقت شما در عشق بسیار ستودن است اما مواظب باشید حسودان شما را رنجور نکنند. اگر متاهل هستید بهتر است به جای دیگران روی همسرتان بیشتر حساب باز کنید.

 

آذر : امروز اگر رفتاری درست و منطقی داشته باشید خواهید دید که خیلی راحت می توانید هر کسی که خودتان دوست داشته باشید را به سوی خود جذب کنید. در ابتدای روز کارهای فوری و ضروریتان را انجام بدهید. البته انجام کارهایی که به فعالیت قوی ذهنتان نیاز دارند امروز به شما توصیه نمی شود و بهتر است به کارهایی رسیدگی کنید که به توان جسمی نیاز دارند. پس از آن وقتتان را برای خودتان و آنهایی که دوست دارید بگذارید. شما امروز خیلی خوب و راحت با احساسات خود ارتباط برقرار می کنید و تکلیفتان با خودتان معلوم است. به احساس و غریزه ی خود اعتماد کنید و اجازه بدهید قلبتان شما را به مسیری که می خواهد راهنمایی کند. به خواب و خوراک‌تان بیشتر اهمیت بدهید بدن شما تا یک جایی می تواند تحمل کند اما بعد از آن دچار دردسرتان می کند. در انجام کاری که فکرش را نمی کردید گره ای افتاده، حواستان باشد گره ای که با دست باز می شود را با دندان باز نکنید مسئله را بزرگتر از آنچه که هست می کنید رفتاری از خودتان نشان ندهید که نهایتا بدهکار دیگران هم بشوید.

 

 

دی  : امروز شما نسبت به همیشه محافظه کار و درونگرا شده اید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید از آن جنب و جوش همیشگی خود فاصله گرفته و کمی به خودتان استراحت بدهید. امروز با خیال راحت سر جایتان بنشینید و ببینید دنیای اطرافتان چه می خواهد به شما بدهد! از حرکت های ناگهانی و تصمیمات عجولانه جدا خودداری نمایید و اجازه بدهید انرژی امروز شما را در مسیری که خودش می خواهد پیش ببرد. هر چقدر به احساسات درونی خود آزادی بدهید و به غریزه ی خود اعتماد داشته باشید بهتر خواهید توانست با کسی که دوست دارید ارتباط برقرار کنید و حرف دلتان را با او در میان بگذارید. متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برایتان آسان نیست، اگر بحث به خطر افتادن سلامتی و مال کسی در میان نیست بهتر است سعه صدر به خرج دهید و راز دار باشید، به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون اینکه کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود همه جیز روشن خواهد شد، بهترین راه برای شما صبر و حوصله است.

 

 

بهمن : امروز مسائل خانوادگی برای شما از اهمیت و اولویت بالایی برخوردار هستند. آنچه در قلبتان می گذرد را به زبان آورده و به نزدیکان و عزیزان خود بگویید که چقدر دوستشان دارید و چقدر برایتان اهمیت دارند. امروز قدرت و انرژی چندان زیادی در وجود خود احساس نمی کنید، پس سعی نکنید به خودتان فشار بیاورید و از برداشتن قدم های بزرگ و کارهای پرزحمت پرهیز کنید. امروز بهتر است که بیشتر به لذت بردن از زندگی و آنچه به دست آورده اید بپردازید. روی کاناپه لم بدهید و هر چقدر دلتان می خواهد استراحت کنید، به خرید بروید و بخشی از پس اندازتان را برای خودتان خرج کنید و حتی اگر برایتان ممکن است به یک سفر یکی دو روزه بروید. در انتخابتان مردد هستید، بهتر است به نزدیکان ‌تان اعتماد کنید و از آن‌ها کمک بخواهید. قصد ترتیب دادن یک جشن یا مهمانی را دارید که عده زیادی از دوستان و آشنایان در آن حضور دارند، خودتان را زیاد خسته نکنید بدون تشریفات بیش از حد به مهمانان بیشتر خوش خواهد گذشت. پاسخ تماسی که با شما گرفته شده است را زودتر بدهید.

 

اسفند : امروز شما در رابطه با احساسات خود و شخصی که دوست دارید دچار تردید و دودلی شده اید. شاید برخی از دوستان و اطرافیانتان شما را تشویق کنند که رابطه ی خود را جدی تر کرده و به طرف مقابلتان نزدیکتر شوید، اما خود شما ترجیح می دهید که فعلا کار خاصی نکنید و اجازه بدهید اوضاع طبق روال همیشگی اش پیش برود. قدم بعدی که شما برمی دارید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است پس در برداشتن آن عجله نکنید. امروز بهترین کاری که در این مورد از دستتان ساخته است فکر کردن به روابط و آینده ای است که می توانید در کنار هم داشته باشید. تصمیم گیری را به روز دیگری موکول کنید. خبر بد را شب هنگام به دیگران نگویید اگر می توانید تا صبح صبر کنید. برای یک تصمیم گیری به شخصی در اطرافتان کمک کنید تا همیشه قدردان لطف شما باشد. به راهی که انتخاب کرده‌اید با اطمینان قدم بگذارید برای برگشت دیگر دیر شده، بهتر است تمام توان خود را متوجه این اقدام بکنید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد