فال روزانه – 7 بهمن

دوست عزیز فالوده ای که 7 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

اگر می خواهید تصمیم بزرگی در زندگی تان بگیرید، بهتر است اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و با بررسی تمام جوانب، بهترین راه را انتخاب کنید. امسال سال خوش شانسی شما است بنابراین به دنبال مهمترین اهداف زندگی خود باشید و آرزوهایتان را با انرژی وافر دنبال کنید. به جای حرف های دیگران، به ندای درونی خود نیز گوش دهید زیرا راه درست را به شما نشان خواهد داد. با تغییر فصل حال و هوای شما هم به بهترین شکل تغییر خواهد کرد و آرامشی را که مدت ها به دنبالش بودید، به دست خواهید آورد. حال بهتر است بیشتر برای خود و شناخت تان وقت بگذارید. به آینده تان بیاندیشید و از همین حالا برای آن برنامه ریزی کنید تا بهترین ها به سراغ تان آید.

 

 

فروردین : جذابیت امروز شما بیش از هر زمان دیگری شده است طوری که ممکن است به میهمانی های زیادی دعوت شوید و در آنجا بدرخشید. افراد از هم نشینی با شما نهایت لذت را می برند و به همان نسبت شما هم در کنار آنها اطلاعات مفیدی را که می خواهید، به دست می آورید. از این که دوستان زیادی دارید که شما را تحت هیچ شرایطی تنها نمی گذارند، احساس غرور می کنید. دلخوری هایی که در رابطه عاطفی شما بوجود آمده بود، امروز بهبود می یابد. سعی کنید زیر قول هایی که داده اید، نزنید و به تعهدات خود پایبند باشید چون بار دیگر راه بازگشتی وجود نخواهد داشت.

 

اردیبهشت : یک نامه، میل یا حتی تلفنی به شما خواهد شد که از یک دوست صمیمی برایتان خبرهایی دارد. شما از شنیدن این خبر آنقدر خوشحال می شوید که دوست دارید پرواز کنید. حال که انرژی شما افزایش یافته بهتر است کاغذی بر دارید و ایده های خود را در آن بنویسید یا حتی آنها را نقاشی کنید. با این روش احساس سبکی بیشتری خواهید کرد. اگر با شریک زندگی تان بحث تان شده، به جای این که مدام او را سرزنش کنید، بهتر است به او فرصت حرف زدن بدهید. حتی اگر ناراحت هستید، کمی خودتان را کنترل کنید تا شرایط دوباره آرام شود آنوقت می توانید احساسات خود را به سادگی بیان کنید.

 

 

خـرداد : قوه تخیل شما امروز افزایش می یابد شاید بد نباشد که دست به یک کار هنری بزنید، نگران نتیجه آن نباشید زیرا با توانایی بالایی که امروز در شما وجود دارد، قادر به انجام هر کاری خواهید بود. این روزها بهتر است کمی دور عقل و منطق را خط بکشید و در عالم خیال سیر کنید. اکنون زمان خوبی برای تمرکز بر مسائل مهم نیست. اگر در روابط عاطفی خود دچار مشکل شده اید، بهتر است کمی از هم دور باشید و در تنهایی خود بیشتر بیاندیشید. احساسی که اکنون شما تجربه می کنید با گذشت زمان تغییر خواهد کرد.

 

 

تـیـر : ملاقات یکی از اقوام یا دوستان تان در این روز حال و هوای شما را به بهترین شکل تغییر خواهد داد. شاید این فرد خبر خوبی برای شما دارد یا حتی با هدیه ای شما را سورپرایز می کند. بهتر است بعدازظهر خود را بیرون از خانه بگذرانید و در شهر گشت و گذاری کنید. شما قدرت بیان فوق العاده ای دارید و قادرید در مورد موضوعی ساعت ها گفتگو کنید. در این شرایط دیدن یک دوست و گفتگو با او برای شما لازم است. اگر دقت لازم را به کار برید، در زمینه شغلی، احساسی و کارهایی که احتیاج به خلاقیت دارند، پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید کرد.

 

 

مـرداد : در خانه دچار سوتفاهم شده اید و به همین دلیل نمی توانید به درستی تصمیم بگیرید. احساس گیجی می کنید اما نگران نباشید زیرا این موضوع به زودی حل خواهد شد. پروژه ای به دست تان می رسد که پول خوبی برایتان به همراه خواهد داشت بنابراین آن را رد نکنید. این کار بر شغل آینده شما نیز تاثیر بسزایی خواهد گذاشت و فرصت های زیادی را در اختیارتان قرار می دهد. اگر مدتی است حرفی در دل دارید و آن را از عشق تان پنهان کرده اید، بهتر است همین امروز با او قرار ملاقاتی بگذارید و راز دل تان را فاش کنید. آنوقت می بینید که شرایط ایده آل شما خواهد شد.

 

 

شهریور : پولی به دستتان می رسد و شما تصمیم می گیرید توسط آن دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید. شاید بخواهید آن را رنگ کنید یا حتی یک اثر هنری مانند تابلوی نقاشی یا مجسمه ای بخرید. تغییر مبلمان نیز ایده خوبی است. این کار حال و هوای شما را بسیار تغییر می دهد بنابراین در انجام آن درنگ نکنید. با انرژی که امروز دارید می توانید با عشق زندگی تان یک گفتگویی عاشقانه و به یاد ماندنی داشته باشید. اما قبل از بیرون رفتن از خانه برای کارهایی که می خواهید انجام دهید و حرف هایی که دوست دارید به زبان بیاورید برنامه ریزی کنید.

 

 

 

مـهـر : امروز پر از عشق هستید و زمان خوبی است تا به یک رابطه عاطفی یا حتی ازدواج فکر کنید. حال که شرایط مناسب است و دیگران نیز از شما حمایت های لازم را می کنند، درنگ نکنید و دست به کار شوید. شما به راحتی می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید اما مراقب باشید تا دچار سوتفاهم نشوند. از آنجا که فردی مهربان هستید و نمی خواهید دیگران از شما ناراحت باشند، با احتیاط عمل کنید. موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است که نیاز به گفتگو دارد. اگر می خواهید بیش از این اعصاب تان را بهم نریزید، آنها رابا فردی مورد اعتماد در میان بگذارید.

 

 

آبـان : امروز برقراری ارتباط میان شما و یکی از اعضای خانواده برایتان سخت می شود. اما با قدرت درک بالایی که دارید به او اجازه دهید تا حرف های دل خود را به سادگی بیان کند. حس ماجراجویی شما افزایش یافته و بهترین زمان است تا با عشق زندگی تان به بیرون از خانه یا حتی سفر بروید. مطمئن باشید هر دوی شما لحظات خوبی را خواهید گذراند. اگر مدیریت گروه یا کاری را به شما پیشنهاد کردند، آن را قبول کنید. امروز حمایت های لازم را دریافت خواهید کرد بنابراین اعتماد خود را از دست ندهید و به توانایی های خود اطمینان داشته باشید. همه چیز دور از تصور شما به بهترین نحو انجام خواهد شد.

 

آذر : امروز احساس می کنید که اطرافیانتان حال خوشی ندارند و در ارتباط با شما مثل همیشه نیستند اما به جای عقب کشیدن بهتر است نزدیک شان شوید و سعی کنید حال و هوای آنها را تغییر دهید. ممکن است کمی سرتان شلوغ تر از قبل شود اما ارتباطات خود را همچنان حفظ کنید. اخیرا هر چه شریک زندگی تان می گوید، با او مخالفت می کنید. اختلاف نظر میان افراد طبیعی است اما اگر می خواهید رابطه خود را حفظ کنید بهتر است قدرت درک تان را بالا ببرید و قضاوت بی جا نکنید

 

 

دی  : امروز بیش از همیشه دوست دارید با اطرافیان تان در تماس باشید. خوش رویی و احساسات مثبتی که در درون تان است شما را تبدیل به فردی محبوب کرده است. بنابراین نگذارید هیچ چیز مانع این حس خوب شما شود. بهتر است وقت بیشتری را صرف خانواده کنید، توصیه می کنیم امروز با آنها به بیرون از خانه بروید، مطمئن باشید به همه خوش خواهد گذشت. توصیه می کنیم به زندگی خود کمی خلاقیت دهید تا تغییرات مثبتی را مشاهده کنید برای مثال در کلاس های متفرقه ثبت نام کنید یا به باشگاه سری بزنید. به زودی به یک میهمانی دعوت می شوید، آن را رد نکنید زیرا دیگران از حضور شما نهایت لذت را خواهند برد.

 

 

بهمن : شما فردی متواضع و خاکی هستید و دیگران این خصوصیت شما را ستایش می کنند اما امروز احساس می کنید که اطرافیانتان به گونه ای دیگر عمل می کنند و در مقابل آنها نمی دانید چه عکس العملی نشان دهید اما نگران نباشید زیرا این موضوع ربطی به شما ندارد و به زودی همه چیز به روال عادی خود باز می گردد. اگر می خواهید در کار خود پیشرفت کنید ارتباط خود را با همکاران تان افزایش دهید. به ندای قلب خود نیز گوش دهید تا راه درست را به شما نشان دهد.

 

اسفند : امروز با فرد جدیدی آشنا خواهید شد طوری که در آینده تبدیل یکی از دوستان صمیمی شما می شود. او اطلاعاتی را که مدت هاست دنبالش هستید در اختیارتان قرار می دهد و زمینه های مشترک زیادی با شما دارد. هر چه بیشتر با او گفتگو کنید بیشتر به او جذب خواهید شد. حال بهترین فرصت برای خالی کرده ایده هایتان است بنابراین دست به قلم شوید. در رابطه عاطفی خود دچار دوگانگی شده اید و نمی توانید راه درست را انتخاب کنید. بهتر است به دنبال راهی موثر برای بیان احساسات خود باشید. به محض بیان آنها همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

یک پاسخ به “فال روزانه – 7 بهمن”

  1. سامی معتقد گفت:

    سلام وقتتون بخیر طالع بینی مری تی سی چه روزی میزارید ممنون ..فال ماهانه شهریور عالی بود مرسی 🥰🥰🥰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد