فال روزانه – 6 دی

دوست عزیز فالوده ای که 6 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

سرمایه گذاری هایی که امسال انجام می دهید برای شما منافع زیادی را به همراه خواهند داشت و با افزایش دارایی هایتان در سبک زندگی خود تغییراتی ایجاد کرده و پول بیشتری صرف تجملات و رفاه خودتان خواهید کرد. روابط عاطفی شما بسیار خوب پیش خواهند رفت و اگر از انتخابتان مطمئن باشید شانس ازدواج و آغاز زندگی مشترکتان را نیز خواهید داشت. باورهای مذهبی شما نسبت به قبل برایتان ارزش و اهمیت بیشتری پیدا خواهند کرد. امسال دوستان و خانواده تان محبت خود را از راه های مختلف، از دادن هدیه های غیر منتظره گرفته تا حمایت شما در سخت ترین مواقع، به شما نشان خواهند داد. سعی کنید خوبی های آنها را بی جواب نگذارید. مهم ترین ماه های امسال، دی، فروردین، تیر و شهریور خواهند بود.

 

 

فروردین : شما در حال تغییر مسیر شغلی تان هستید. البته این را بدانید که تغییرات مثبت یک روزه ایجاد نمی شوند. حتی گاهی مجبورید که سختی هایی را تحمل کنید اما در نهایت نتیجه رضایت بخشی را برایتان به همراه خواهد داشت. تنها چیزی که در این شرایط باید بدان عمل کنید کمی صبر است. سعی کنید که به جای فرار از حقیقت با آن رو به رو شوید، حتی اگر تلخ باشد. شما فاصله زیادی از اهداف تان ندارید، به خود و توانایی هایتان اعتماد کنید تا آنچه در دل دارید برایتان مسیر شود. کارهای مهم زندگی را فراموش کرده اید و تنها به دنیال یک مقصود خود راه افتاده اید، شما کمی مردد هستید ولی حاضرید کمی دست به سوی هر خطری دراز کنید. برای تغییر در اوضاع زندگی کمی تلاش مضاعف کنید، به زودی نتایج خوبی خواهید گرفت. با شخصی روبرو می شوید که به نظرتان شبیه هیچ کسی که می شناسید نیست.

 

اردیبهشت : طی چند روز گذشته شما تصمیم گرفته اید که با تلاش و کوشش کار کنید و سعی در ایجاد ثبات در زندگی خود داشته باشید . برنامه ها و نقشه هایتان را مو به مو اجرا کنید. امروز یک غافلگیری بزرگ در برابر این تصمیم جدید شما خواهد بود، چون اتفاق هایی در راه هستند که برنامه های دقیق و فشرده ای که برای خودتان چیده اید را به چالش خواهند کشید و یا شاید با فرادی مواجه شوید که سعی در دلسرد یا منصرف کردن شما دارند. اگر شما به این موانع غلبه نکنید، آنها شما را شکست خواهند داد. امروز یک نفر با حرف ها و کارهایش حسابی روی اعصابتان پیاده روی خواهد کرد. سعی کنید به هیچ وجه با او وارد بحث و مجادله نشوید. در جمعی آرامش خود را حفظ کنید و از بحث کردن اجتناب کنید، نتیجه اش شما را معذب و پشیمان می کند، حتی اگر حق با شما باشد. در مورد مسئله ای کاری کمی صبور باشید. روسیاهی به ذغال می ماند و همکارتان متوجه اشتباهش می شود. از یک معامله ناراضی هستید، بهتر است با ان کنار بیایید.

 

 

خـرداد : جو سنگین و آزاردهنده ای بر امروز حاکم شده است و چه در زمینه ی شخصی و چه حرفه ای، اگر مجبور به اثبات خودتان و حرف هایتان باشید دلخوری ها و ناراحتی هایی پیش خواهند آمد. شاید شخصی که برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است باعث عصبانیتتان شده باشد، اما باید سعی کنید که خیلی سریع تسلیم احساسات منفی خود نشوید چون این وضع می تواند اثرات مخربی روی روح و روان شما داشته باشد. امروز برای تجزیه و تحلیل اطلاعات فراوانی که در اختیارتان قرار می گیرند نخواهید توانست چندان روی توانای های منطقی خود حساب کنید. در چنین شرایطی به نفعتان است به ندای درونتان گوش کنید! کمی بیشتر صبور باشید که کار دنیا به کامتان می شود. اسرارتان را فاش نکنید، این شیوه عاقلانه ای است. از شما لغزشی سر زده که خود را خجالت زده می بینید. بهتر است به جای سرزنش مداوم خودتان همین حالا برای جبران تلاش کنید. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. مرادتان رواست. نذرتان را ادا کنید.

 

 

تـیـر : شما امروز حرف هایی که دیگران می زنند را می شنوید، اما به طور کاملا ناخواسته نمی توانید حرف هایشان را جدی بگیرید و توجه کافی به آنها داشته باشید. انگار همه می خواهند برای شما تعیین تکلیف کنند و فکر می کنند بهتر از خودتان می دانند که چه کاری برایتان بهتر است، اما نظرات آنها، حداقل امروز، برای شما هیچ اهمیتی ندارند و ترجیح می دهید به ایده هایی که خودتان در سر دارید بپردازید. در واقع شما امروز تصمیم دارید از روزتان لذت ببرید و برایتان اهمیت چندانی ندارد اگر نتوانید به همه ی کارهایتان برسید. تلاش های دیگران برای ایجاد احساس گناه و عذاب وجدان در وجودتان هم بی نتیجه خواهند بود. کودک درونتان امروز حسابی بیدار و سرحال است! دل به کسی یا چیزی که رسیدن به آن محال است نبندید. بیهوده از لذت امروز غافل می شوید. اتفاقی برای تان می افتد که پر از برکت است. از شخصی ترسو که شما را از دست زدن به کاری تازه باز می دارد، فاصله بگیرید و احتمالاتتان را از نو بررسی کنید. دعوتی از شما می شود که بهتر است آن را رد کنید.

 

 

مـرداد : اگر دست از این تصور اشتباه خود برداشته و بپذیرید که شما یک ابرقهرمان نیستید و توانایی هایی در حد همه ی انسان های عادی دارید و شبانه روز برای شما هم مثل همه ی انسان های دیگر فقط از بیست و چهار ساعت تشکیل شده است، حالتان خیلی بهتر از حالا خواهد شد. شما یک ابرقهرمان نیستید و هیچ وقت هم نبوده اید، در واقع ابرقهرمان ها اصلا در دنیای واقعی وجود ندارد. البته، این واقعیت را هم در نظر داشته باشید که شما توانایی ها و استعدادهای قابل توجهی دارید که برخی را نادیده گرفته و برخی را هم به کل فراموش کرده اید. کمی دست نگه دارید و به دقت به این موضوع فکر کنید. حیف نیست این همه استعداد و توانایی بلااستفاده بماند؟! در مورد مشکل احساسی تان بپذیرید که گهی زین به پشت و گهی پشت به زین است. همیشه حق با شما نیست، اما شما می توانید همیشه مهربان باشید. این روزها برای شخصی بسیار دلتنگ هستید. دلتنگی دلخوری را کمرنگ می کند. برای تامین بودجه کاری همین امروز اقدام کنید و با شخصی تماس بگیرید.

 

 

شهریور : امروز شما نگرانی هایی در مورد آینده احساس می کنید. حتی اگر موعد برخی کارها و مسئولیت هایی که به عهده دارید در حال سر رسیدن باشد هم احساس می کنید که قدرت شما رو به افول است و توانایی ادامه ی این راه را ندارید. شما برای این که توانایی هایتان را به خودتان ثابت کنید نیاز به چالش هایی جدید و امکان پذیر دارید که شما را به خودتان و آینده تان امیدوار کنند. چرا از تلاش و برنامه ریزی برای رسیدن به تناسب اندام شروع نمی کنید؟! این کار باعث خواهد شد هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی حال بهتری داشته باشید. با تردیدهای خود بجنگید و نگذارید سد راهتان شوند، شما هر چیزی که برای رسیدن به موفقیت لازم است را در اختیار دارید. این همه با خودتان و دیگران کلنجار نروید. از خودگذشتگی نشان دهید تا شیرازه زندگی تان از هم پاشیده نشود. پیشنهاد یک ماموریت به شما خواهد شد که بهتر است آن را بپذیرید. این ماموریت علاوه بر اینکه سفری آرامش بخش است، موجب تمدد اعصابتان می شود و ضمنا سطح معلومات و تجربیات شما را افزایش می دهد.

 

 

 

مـهـر : حالا که این همه راه را آمده اید و تا این حد موفق شده اید نمی توانید اجازه بدهید همه ی زحماتتان به هدر بروند. شاید اکنون زمان دشواری برای شما باشد، چون این طور به نظر می رسد که زمان آن فرا رسیده که خودتان را یک بار و برای همیشه ثابت کنید. اجازه ندهید سختی هایی که سر راهتان قرار گرفته اند شما را از پای در بیاورند. به اندازه ی کافی استراحت و تفریح هم داشته باشید و به وضع تغذیه ی خودتان نیز رسیدگی کنید. شما توان کافی برای شرکت در این نبرد و پیروز شدن در آن را دارید، به شرط این که این فرصت را از خودتان دریغ نکنید. این را هم به یاد داشته باشید که پیش از هر شخص دیگری باید خودتان را به خودتان ثابت کنید. در زمینه مالی بهتر است خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. برای انجام کاری به شما مهلتی داده شده، زودتر دست به کار شوید و وقت را تلف نکنید. چیزی را به کسی خواهید بخشید. تغییری در زندگی روزمره خود ایجاد کنید تا ایده تازه ای به ذهنتان برسد برای رسیدن به نیتتان عجله نکنید.

 

 

آبـان : آیا دچار افسردگی شده اید؟ این حالت برای هر کسی ممکن است پیش بیاید. یکی از دوستانتان را به خانه تان دعوت کرده و یا به تماشای یکی از فیلم های خوب روی پرده ی سینما بروید. هر کاری که می دانید به بهتر شدن حال شما کمک خواهد کرد در برنامه تان قرار دهید و به هیچ وجه تسلیم این احساس منفی نشوید. شما باید کمی به دنیا درونی خود رجوع کرده و با کمی تعمق و تفکر به ریشه ی اصلی این حال خود پی ببرید. شاید دلیل این احساس افسردگی این باشد که شما فکر می کنید تنها مانده و به حال خود رها شده اید، اما شما کاملا در اشتباه هستید. کمی چشم هایتان را باز کنید و عقلتان را به کار بیندازید تا ببینید که اصلا تنها نیستید. هر تیری که می اندازید به سنگ می خورد و نمی توانید به مراد دلتان دست پیدا کنید. این روزها گاهی برای تفریح کارهایی می کنید که خیلی زود هم پشیمان می شوید. شما فکر نمی کردید که راه عشق اینقدر سخت باشد. رفتارتان را مرور کنید گمشده ی خود را می یابید. از گذشته تان درس بگیرید و اشتباهاتتان را تکرار نکنید.

 

آذر : امروز شما نسبت به نظراتی که در مورد چیزهای مخنلف دارید با تعصب کامل رفتار می کنید و دلتان می خواهد ایده هایتان را با بقیه هم به اشتراک بگذارید. با این که معمولا خیلی محافظه کار هستید، امروز بی هیچ احتیاطی نظرات خود را بیان می کنید و در واقع اصلا نمی توانید جلوی زبانتان را بگیرید. شاید دیگران نتوانند منظور شما را به طور کامل متوجه شوند، اما همین جسارت و بی پروایی شما در بیان افکار و ایده هایتان می تواند برای آنها الهام بخش باشد. امروز شما بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید و نمی دانید که کدام مسیر را باید در پیش بگیرید، اگر کمی دقت کنید می بینید چیزی از درونتان شما را به سمت یک راه فرا می خواند، به این احساس خود اعتماد کنید. خبری از راه دور به شما می رسد که دلتان را شاد و امیدوارتان می کند. دوستی در اطرافتان بهارش خزان شده، حواستان بیشتر به او باشد و با او صبورتر باشید. در مورد مسئله ای خانوادگی که به شما ربطی ندارد دخالت نکنید و حرفی نزنید که به دردسر بیافتید. دوری از کسی طاقتتان را طاق کرده.

 

 

دی  : شما دارید در نگرش خود نسبت به زندگی و دنیای اطرافتان تغییراتی ایجاد می کنید، اما کمی طول خواهد کشید تا بپذیرید که دیگر هیچ چیز مانند گذشته نخواهد شد و باید شرایط جدیدتان را بپذیرید. سنتان هر چقدر هم که باشد، اکنون برای شما زمان رشد و بزرگ شدن است و دارید وارد مرحله ی دیگری از زندگیتان شده و به بلوغ می رسید. خوشبختانه پذیرفتن مسئولیت های جدیدی که به شما واگذار شده اند و یا خودتان آنها را به عهده گرفته اید به این معنا نیست که باید اهداف شخصیتان را قربانی کرده و برای همیشه کنار بگذارید. در واقع می توانگفت که بر عکس، فرصتی برایتان پیش آمده تا یاد بگیرید هم زمان به هر دو رسیدگی و توجه کنید. پذیرای مسافر یا میهمانی خواهید بود. مدتی که او در کنارتان است لحظه های خوبی را سپری خواهید کرد که برای هردویتان خاطره خواهد شد. در مورد مسئله کاری از گروهی که قدرتان را نمی دانند فاصله بگیرید، نادانی دیگران از ارزش های شما کم نمی کند. شخصی دوستتان دارد و همه حرکات شما را زیر نظر دارد.

 

 

بهمن : امروز گرفتن تصمیم نهاییتان در رابطه با یک موضوع مهم، به این معناست که شما به نقطه عطف مهمی در زندگی خود دست یافته اید. سخت ترین قسمت این تصمیم گیری خداحافظی با روش ها، نظرات و اعتقادات قدیمیتان است. شاید گذشته خیلی راحت و اطمینان بخش به نظر برسد، به ویژه وقتی ناشناخته ها در راه هستند، اما با قدرت و عزم و اراده خواهید توانست آن را همراه با موفقیت پشت سر بگذارید. خواه چالشی که پیش رو دارید در ارتباط با زندگی شخصی و خواه مربوط به زندگی حرفه ایتان باشد، فراموش نکنید که در راه رویارویی با آن، دیگر اهداف شخصیتان که برایتان بسیار هم پر اهمیت هستند را فراموش و یا قربانی نکنید. مبلغی یا هدیه ای کوچک دریافت می کنید که خوشحالتان می کند و نظرتان را در مورد مسئله ای عوض می کند. این روزها از دست شخصی بسیار ناراحتید و از عصبانیت دائم با خودتان حرف می زنید. اما به روی شخص مقابلتان نمی آورید. برای یک تصمیم گیری کاری یا تحقیقاتی به سراغ شما خواهند آمد.

 

اسفند : امروز شما غرق در دنیای خیالات و افکارتان هستید و ارتباطتان را با دنیای اطرافتان تقریبا قطع کرده اید. رویاهای زیبایی که در سر دارید فرصت های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهند و شاید فکر کنید که رسیدن به آنها برای شما کاری بسیار راحت خواهد بود. خیالت و رویاهای ما عامل محرکی هستند که ما را به سوی اهدافمان پیش می برند، اما فراموش نکنید که این تنها زمانی امکان پذیر است که ارتباط خودمان را با دنیای واقعی قطع نکنیم. شما به طور ذاتی یک ناجی هستید و دلتان می خواهد هر کاری که از دستتان برمی آید برای آنهایی که گرفتار سختی ها شده اند انجام دهید. امروز این کار را به موسسات خیریه سپرده و آنچه وسعتان می رسد را به آنها هدیه کنید. مسیر همیشگی تان را تغییر بدهید یا غذای تازه ای درست کنید تا در رفتارتان تغییر تازه ای که به دنبالش هستید ایجاد شود. کسی از شما رنجیده که بهتر است دل او را به دست آورید. در مورد خواسته تان از دریچه عقل و منطق به موضوع نگاه کنید تا بتوانید به زندگی لبخند بزنید. درحال حاضر تغییر شغل به صلاحتان نیست.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد