فال روزانه – 6 اسفند

دوست عزیز فالوده ای که 6 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال برای شما زمان آماده سازی، شانس و بهسازی خواهد بود. تغییرات بزرگی پیش رویتان نیستند، اما می توانید با قدم هایی کوچک به سوی آینده ای مطمئن پیش بروید و تغییراتی که لازم است را در مسیر زندگی خود ایجاد کنید. امسال فرصت خوبی برای مطالعه و تجزیه تحلیل خواهد بود، پس قدر این موقعیت را دانسته و به سادگی از کنار آن نگذرید. با فرا رسیدن زمستان موفقیت و پیشرفت کم کم به سراغتان خواهند آمد و فرصا هایی فوق العاده در دنیای کار و تجارت برایتان فراهم خواهند شد. در زمینه حرفه ای، به شرط آن که انتظارات غیر منطقی نداشته باشید، فصل بهار می تواند برای شما فرصت های تازه ای به همراه داشته باشد.اگر به تازگی رابطه عاطفی ناموفقی را به پایان رسانده اید بهتر است تا اواخر بهار به دنبال پیدا کردن عشقی تازه نباشید. در فصل تابستان احتمال این که بتوانید عشقی بیابید که گرمایش پایدار باشد خیلی بیشتر خواهد بود.

 

 

فروردین : امروز مجبور به شرکت در جلسه ای خواهید بود که اصلا علاقه ای به حضور ندارید. شاید این جلسه طولانی و خسته کننده باشد، اما قطعا در آن به نکات مهمی اشاره خواهد شد و به همین دلیل هم به نفعتان است که دقت بیشتری در آن داشته باشید. با وجود خسته کنندگی بحث هایی که بعد از این جلسه خواهند شد درس های خوبی برای شما به همراه خواهند داشت. امروز شما کمی عصبی هستید و هر کاری که با مشکلاتی هر چند کوچک همراه باشد واکنش شدیدی در شما ایجاد خواهد کرد و ترجیح می دهید کلا بیخیال آن شوید. شاید بهتر باشد امروز بیشتر از مسائل کاری به کارها و علایق شخصیتان بپردازید.

 

اردیبهشت : امروز پروژه ای که در دست انجام داشته اید به خوب و همراه با موفقیت به پایان خواهد رسید. بحث هایی در رابطه با پروژه بعدی در جریان هستند اما شما هیچ علاقه ای به آنها نشان نمی دهید و ترجیح می دهید فعلا از انجام هر کار دیگری فاصله بگیرید. یک استراحت خوب و کامل در آخر هفته ای که پیش رو دارید می تواند همه چیز را تغییر دهد و بتوانید شنبه با ایده هایی فوق العاده برای پروژه بعدی کارتان را آغاز کنید. این که بخواهید کمی به خودتان استراحت بدهید حق مسلم شماست و هیچکس نمی تواند شما را به خاطر آن سرزنش کند. از احساس موفقیت خود لذت برده و آخر هفته را همان طوری که خودتان دلتان می خواهد بگذرانید.

 

 

خـرداد : امروز ممکن است خاطرات پدربزرگ و یا مادربزرگتان که از دنیا رفته است در ذهن شما زنده شده و احساس غم و نوستالژی وجودتان را در بر بگیرد. سعی کنید به خاطرات خوب آن دوران فکر کرده و بسته به اعتقادات مذهبیتان برای او از خداوند طلب آمرزش کنید. شما نمی توانید درک کنید که چرا وقتی خودتان می توانید مشکلی را حل کنید باید صبر کنید تا یک نفر دیگر انجام این کار را در دست بگیرد. به همین دلیل هم امروز در برابر مانعی که سر راهتان قرار می گیرد به جای این که متوقف شوید تخته گاز پیش خواهید رفت، اما اگر رفتارتان همراه با بی احتیاطی باشد فقط اوضاع را از این که هست بدتر خواهید کرد. قبل از هر کاری همه جوانب را در نظر گرفته و به هیچ عنوان عجله نکنید.

 

 

تـیـر : امروز اصلا روز خوبی برای سرمایه گذاری نیست. شاید موقعیت هایی به ظاهر فوق العاده برای سرمایه گذاری در بازار بورس، مسکن و یا طلا و سکه و امثالهم در برابرتان قرار بگیرند، اما عاقلانه تر این است که امروز از انجام این کار صرف نظر کنید. اگر اصرار به سرمایه گذاری دارید حتما به یک شخص متخصص و حرفه ای رجوع کرده و از او مشاوره بگیرید، اما بهر حال به نفعتان خواهد بود که حداقل تا شنبه دست نگه دارید. امروز آنقدر ایده ها و افکارتان به نظر خودتان کامل و فوق العاده می آیند که حاضر نیستید هیچ گونه مخالفت و انتقادی را بپذیرید. بهترین راه برای برطرف کردن این مخالفت ها این است که به حرف طرف مقابلتان به دقت گوش کرده و جواب او را به صورت منطقی بدهید.

 

 

مـرداد : امروز با مشکلاتی روبرو هستید که به نظر می رسد بلافاصله باید برطرف شوند و این اصلا برای شما خوشایند نیست، زیرا نمی دانید چطور باید انقدر سریع راه حل این مشکل را پیدا کنید. با کمی دقت و تمرکز روی این مسئله خواهید توانست به این مشکل غلبه کنید. امروز کسی که دوست دارید رفتاری عجیب و غریب پیدا کرده و حالش هر لحظه تغییر می کند. یک لحظه شاد و پر انرژی است و امیدوار نسبت به آینده، یک لحظه دیگر نیز ناراحت و افسرده است. اجازه ندهید این حالت او روی شما تأثیر بگذارد و با او به خاطر این وضعیت بدرفتاری نکنید. با او صحبت کرده و به حرف هایش گوش کنید، تا فردا همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت.

 

 

شهریور : اگر در حال حاضر مشغول مطالعه در مورد موضوع خاصی هستید امروز به احتمال زیاد خودتان را در میان کتاب هایتان غرق خواهید کرد و هر چقدر که بتوانید برای یاد گرفتن چیزهای بیشتر وقت گذاشته و تلاش خواهید کرد. این وضعیت می تواند برای شما بسیار مفید باشد، زیرا دقت و تمرکزتان در حال حاضر بسیار بالاست و می توانید اطلاعات بسیار جالبی در این زمینه کسب کنید که حتی ممکن است راه هایی برای کسب درآمد بیشتر به ذهن شما بیاورند. فقط باید در نظر داشته باشید که برای رسیدن به هر چیزی باید در اولین قدم برنامه ریزی کنید، در غیر این صورت بدون آن که اصلا پیش بروید فقط درجا خواهید زد.

 

 

 

مـهـر : تنها راه منطقی برای انجام تمام کارهایی که امروز به عهده تان هستند این است که به هر ترتیبی که شده بر اساس لیست کارهای روزانه تان پیش رفته و کارهایتان را به ترتیب اولویت و اهمیت انجام دهید. توجه داشته باشید که اولویت بندی کارهایتان از اهمیت بسیاری برخوردار است تا مبادا کارهای بی اهمیت وقت زیادی از شما گرفته و نگذارند به کارهای اصلیتان برسید. اگر قصد عملی کردن ایده های را در سر دارید که هنوز به طور کامل از آن مطمئن نیستید بهتر است امروز دست نگه داشته و پیش از هر کاری کمی بیشتر به آن فکر کنید. این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که آهسته و پیوسته رفتن در دراز مدت نتایجی بسیار بهتر از سریع اما مقطعی پیش رفتن خواهد داشت.

 

 

آبـان : امروز انرژی خیلی زیادی در وجود خود احساس می کنید و دلتان می خواهد آن را صرف تفریح و خوشگذرانی کنید، اما کارها و مسئولیت هایتان را نباید پشت گوش بیندازید. سعی کنید این انرژی مضاعف را در راه مثبتی به کار بگیرید. شاید تصمیم بگیرید امروز را در خانه مانده و کمی تغییر دکوراسیون در فضای منزلتان ایجاد کنید. تمیز کردن کابینت های آشپزخانه و قفسه های کتابخانه کاری زمانگیر و خسته کننده خواهد بود، اما نتیجه ای که به دست خواهی آورد حس بسیار خوبی به شما خواهد بخشید. از دیگر اعضای خانواده نیز کمک بگیرید تا هم کارتان سریعتر پیش برود و هم در حین کار با هم صحبت کنید و کمتر خسته شوید.

 

آذر : اگر دو کار مختلف را به طور همزمان انجام می دهید امروز ممکن است مجبور شوید تمام وقتتان را صرف یکی از آنها کرده و کلا بیخیال دیگری شوید. از آنجایی که شما فرد با وجدان و مسئولیت پذیری هستید این مسئله اصلا برایتان خوشایند نیست، اما اجازه ندهید این مسئله بیش از اندازه باعث ناراحتیتان بشود، بالاخره روزی هم خواهد رسید که مجبور شوید وقتتان را صرف دیگری بکنید.قطعا مسئولیت پذیری شما برای همه آشکار است و کسی شما را به خاطر این موضوع سرزنش نخواهد کرد. امروز شما اصلا نمی خواهید با کسی درگیر شوید، ولی دلتان هم نمی خواهد کسی شما را مجبور به پذیرش چیزی کند که دوست ندارید.

 

 

دی  : هر چند خودتان می دانید که اولویت های مهمتری دارید که باید به آنها رسیدگی کنید، اما معتقد هستید که باید در برابر کسانی که با شما مخالفت می کنند از ایده ها و افکار خود دفاع کنید. با این حال به نفعتان است که خودتان را درگیر این مسائل نکرده و بی آن که بحث و جدل به راه بیندازید در خلوت خودتان به این موضوع فکر کنید و یا همراه با کسانی که افکار و عقایدی شبیه به خودتان هستند راجع به این مسائل صحبت کنید. بسته و یا پاکت پستی که قرار بوده دریافت کنید هنوز به دست شما نرسیده و این مسئله باعث نگرانی شما شده است، اما خیالتان راحت باشد. به احتمال زیاد آنچه در انتظارش هستید نهایتا تا شنبه به دستتان خواهد رسید.

 

 

بهمن : شاید امروز زیاد مثل همیشه سرحال نباشید و احساس ناراتی و افسردگی شما را در بر گرفته باشد. نسبت به هر چیزی که در زندگیتان اتفاق می افتد دچار تردید شده اید و هر چقدر که اوضاع مالی، عاطفی و یا حرفه ایتان روبراه به نظر برسد شما بدترین فکرها را در مورد آنها می کنید. جای نگرانی نیست، هیچ اتفاق بدی برای شما نیفتاده است. فقط خسته هستید و به استراحت نیاز دارید. کمی به خودتان رسیدگی کنید. یک ماساژ آرامش بخش، یک دوش آب گرم و یا پرداختن به مسائل معنوی حال روحیتان را خیلی بهتر کرده و شما را از این تردیدها نجات خواهد داد. شما که نمی خواهد فردا را هم با همین احساس ناخوشایند شروع کنید؟

 

اسفند : اگر در انتظار یک تماس کاری هستید باید کمی صبر کنید زیرا به احتمال زیاد این تماس کمی دیر برقرار خواهد شد. فکر نکنید که باید دست به سینه بنشینید و منتظر این تماس بمانید، این کار فقط دیوانه تان خواهد کرد. بهتر است سرتان را با کار دیگری گرم کنید. امروز ترجیح می دهید کارهایتان را به صورت انفرادی پیش ببرید و علاقه ای به انجام کارها به صورت گروهی ندارید و فکر می کنید این طوری نتایج بهتری به دست خواهید رفت و کسی سرعت پیشرفتتان را کند نخواهد کرد. مسائل خانوادگی نگرانی هایی برایتان ایجاد خواهند کرد و مانع تمرکز شما روی کارتان خواهند شد، اما چه می شود کرد، مگر مهم تر از خانواده هم داریم؟!

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد