فال روزانه – 5شهریور


فال روزانه 5 شهریور
:

دوست عزیز فالوده ای که 5 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فرد موفقی هستید که به بیشتر خواسته هایتان رسیده اید اما دست از تلاش برندارید زیرا جایگاه شما بسیار بالاتر است. اگر به دنبال راهی برای افزایش درآمدتان هستید، امسال زمان فوق العاده ای برایتان خواهد بود و فرصت های زیادی در مقابل تان قرار خواهد گرفت. بهتر است که جسارت بیشتری به خرج دهید تا تجربه های بیشتری کسب کنید. از ناشناخته ها نترسید، شاید آنچه به دنبالش هستید در همان جاهایی که همیشه از قدم گذاشتن هراس داشتید، پنهان شده باشد. برای داشتن یک رابطه عاطفی ایده آل باید تلاش کنید. خوشبختی شما در دستان خودتان است بنابراین خود برای زندگی تان قدم بردارید. اگر از تمام توانایی هایی که دارید، استفاده کنید نه تنها نزد خود، بلکه نزد دیگران هم مورد احترام قرار خواهید گرفت. مجردها در این سال آتشی در درونشان روشن خواهد شد. متاهل ها نیز روزهای پرهیجان تری را تجربه خواهند کرد. در ماههای مهر، آذر و اسفند منتظر خبرهای خوب باشید.

 

 

فروردین : امروز بالاخره استرس های اخیر شما به پایان می رسد زیرا در نهایت به تمام کارهای نیمه تمام خود پایان می دهید و نفسی از روی رضایت خواهید کشید. فقط یادتان باشد که کمک دوستانتان را فراموش نکنید. مدتی است که رابطه عاطفی شما در هاله ای از ابهام به سر می برد طوری که جایگاه تان را گم کرده اید. اگر به خودتان کمی زمان دهید، همه چیز برایتان روشن می شود. اگر از جایگاهی که دارید، چه در محیط کار و چه در روابط تان، راضی نیستید، زندگی تان را هدر ندهید و به دنبال آنچه دلتان می خواهد، بروید. خودباوری و اعتماد به نفستان این روزها بسیار کم شده است، دلیل آن صحبت های یکی از دوستان و اتفاقات ناگواری است که این چند وقته برایتان رخ داده، بهتر است تا دیر نشده به خودتان تکانی بدهید و از این حال خارج شوید. شما ترجیح می دهید که به ندای قلبتان گوش دهید تا اینکه با عقلتان رفتار کنید، اگر انتخابتان این است منتظر عواقبش هم باشید.

 

اردیبهشت : امروز به دنبال یکی از مدارکتان می گردید اما پیدایش نمی کنید. فکر می کنید که آنچه در حال حاضر به آن نیاز دارید آب شده و به زیر زمین رفته است. نگران نشوید زیرا در نهایت او را در دست یکی از اطرافیانتان پیدا خواهید کرد. فکری برای آینده در سر دارید، برای خود برنامه ریزی های کوتاه مدت و واقع بینانه تری ترتیب دهید، در غیر این صورت ناامید خواهید شد و تلاشتان را رها می کنید. از دست شریک زندگی تان ناراحت هستید اما بدانید که برای ایجاد تغییر، این خود شمایید که باید وارد عمل شوید نه طرف مقابلتان. این روزها با کمی افسردگی دست و پنجه نرم می کنید، گاهی لازم است از مردم فاصله بگیرید، نگران نباشید با دوری از جمع ها هیچ اتفاقی برایتان نمی افتد، اما حضورتان این روزها در جمع های ناشناخته می تواند کار دستتان بدهد. با حرف کسی دلشوره به دلتان افتاده ، بهتر است بدترین حالت ممکن را در نظر بگیرید تا نگرانی تان کم شود.

 

 

خـرداد : به دنبال تغییری در زندگی تان هستید. لازم نیست که دست به تغییرات بزرگ بزنید، همین که دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید و گلها را به خانه تان راه دهید، یا این که یک حیوان خانگی بیاورید، روحیه تان از این رو به آن رو می شود. در مورد رابطه عاطفی تان زیاد خیالبافی می کنید. دیگر زمان مناسبی برای راه رفتن روی ابرها نیست. شما باید از آنچه در واقعیت اتفاق می افتد نیز آگاه باشید. پس چشمهایتان را باز کنید و اطراف تان را با دقت بیشتری نگاه کنید. چیزهای مهمی وجود دارد که هنوز نمی دانید. شخصی چهره اصلی اش را به شما نشان می دهد، اگر او را دوست ندارید و حضورش ناراحتتان می کند بهتر است از او دوری کنید، لزومی ندارد به خودتان فشار بیاورید. چشم به چیزی که مال شما نیس نداشته باشید، تنها برای خودتان دردسر درست می کنید، حتی اگر به خودتان حق می دهید. به گل و گیاه در خانه تان بیشتر برسید، انرژی شان حالتان را خوش می کند.

 

 

تـیـر : به زودی با شخصی یک کار جدید را آغاز می کنید. از آنجا که زمینه ای در مورد آن ندارید، کمی مردد هستید اما مطمئن باشید که اگر این کار جزو علاقمندی هایتان باشد، موفقیت شما نیز حتمی خواهد بود. شاید کارهایتان با سرعتی که شما انتظارش را دارید پیش نرود اما صبوری کلید موفقیت شماست. آنچه برای شما اهمیت دارد کیفیت کار است نه زمان اتمام آن. پس با حوصله بیشتری به کارهایتان رسیدگی کنید. به زودی شخصی پس از مدت ها به سمت شما باز می گردد، شاید بد نباشد که فرصت دوباره ای به هر دویتان بدهید. از تخیلتان بهتر استفاده کنید. در مورد مسائل عاطفی فکرهای عجیب و غریبی به مغزتان خطور می کند. از دست کسی عصبانی هستید. احتمالا به سفری دور خواهید رفت. راهی برای موفقیت تان در کاری باز می شود و کلیدی به دستتان داده می شود. بهتر است هوشیار باشید و اجازه ندهید کسی با زبان بازی حواس شما را پرت کند.

 

 

مـرداد: از جر و بحث کردن با دیگران در چنین روزی بپرهیزید، زیرا ذهن شما درگیر دیگر مسائل است و ممکن است که زود از کوره در بروید. آنچه در این روز برای شما اهمیت دارد، آرامش خودتان است. در محیط کار اگر قدم درست را بردارید و خلاقانه عمل کنید، چنان پیشرفتی خواهید داشت که افراد زیادی به شما حسادت خواهند کرد. اگر مجرد هستید و فردی نظر شما را به خود جلب کرده، بهتر است که نه خیلی به او علاقه نشان دهید و نه این که از او دوری کنید. اعتدال را رعایت کنید و فضا را به گونه ای تغییر دهید که او نیز جرئت نزدیکی به شما را داشته باشد. گرچه به نظرتان بعید می آید اما راه بازگشت برایتان باز است و هنوز می توانید جبران کنید، انسان جایزالخطاست و به شرط جبران کردن خطایش بخشیدنی است. تقصیر کارهایتان را به گردن روزگار و دیگران نیندازید. از شخصی کمک بگیرید، راهی که پیش گرفته اید بسیار تاریک و پر خطر است. توقع خودتان را از دیگران کم کنید.

 

 

شهریور : امروز باید به حساب و کتاب تان برسید و این موضوع زمان زیادی از شما می گیرد، به طوری که وقت نمی کنید به کارهای مورد علاقه تان برسید. اما نگران نشوید و تمرکزتان را حفظ کنید تا اشتباهی در حساب هایتان رخ ندهد. در مورد روند رابطه عاطفی تان نگران هستید. هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا شرایط شما به ثبات رسیده، پس نگران تغییر مسیر آن نباشید. تا زمانی که شما نخواهید، حتی باد هم نمی تواند قایق شما را تکان دهد و آرامش را از شما بگیرد. برای وقت خودتان و دیگران ارزش قائل شوید. کارتان در یک سازمان دولتی درست می شود اما باید صبر و حوصله بیشتری از خودتان به خرج دهید. اگر حق کسی را به گردن دارید آن را ادا کنید. افرادی که دور و برتان هستند می خواهند بدانند در چه حالی هستید، نگران احوالتان هستند. شما نیاز به استراحت و حضور در جمع هایی که دوستتان هستند دارید.

 

 

 

مـهـر : در تصمیم گیری های امروزتان، به حس تان اعتماد کنید و از او کمک بگیرید. گاهی لازم است که به جای منطق، به احساست تکیه کرد. بنابراین شک نکنید و با اعتماد به نفس بالا به آنچه قلبتان می گوید عمل کنید. امروز تماسی به شما می شود که کمی نگرانتان می کند. فکر می کنید که این خبر مانع پیشرفت شما می شود اما اگر کمی صبر کنید، می بینید که همه چیز به بهترین شکل ممکن اتفاق می افتد. به میهمانی دعوت می شوید که انتظارش را ندارید. حتی اگر حوصله کافی برای حضور در آنجا را ندارید، به این میهمانی بروید که خاطرات خوشی را برایتان رقم خواهد زد. به تئاتر یا کنسرت یا سینما بروید تا روحتان آرام بگیرد. یک اتفاق خوشایند برایتان رخ داده که فعلا از آن بی خبرید، اما کم کم نتایجش را خواهید دید. بهتر است با دوستی قدیمی تماس گرفته و حالش را بپرسید. از لاکی که برای خودتان درست کرده اید خارج بشوید وگرنه روزی به خودتان می آیید که دیگر تنها مانده اید.

 

 

آبـان : این روزها فرد دیگری شده اید و رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهید. آیا واقعا این چهره تان را دوست دارید؟ همانطور که شما این نقاب را دوست ندارید، دیگران هم از دیدن آن رنج می برند، بنابراین هر چه زودتر به خود واقعی تان بازگردید. در اکیپ دوستانه شما سوتفاهم هایی بوجود آمده که بهتر است که از آنها فاصله بگیرد در غیر این صورت شما هم مجرم شناخته خواهید شد. به زودی پیشنهادی به شما می شود که انتظارش را ندارید. برای دادن جواب، مشورت با دیگران را از یاد نبرید. در مورد مطلبی که پیش آمده گرچه حق با شماست اما سعی کنید با گفته ها و رفتارتان او را که بسیار دوستش دارید نیآزارید، چون با این اشتباه فقط کار خودتان را سخت تر می کنید و تازه در نهایت بدهکار هم می شوید. دنیای شما با هنر گره خورده است. خودتان را از بحث های بیهوده و فرسایشی دور نگه دارید.

 

 

آذر : با انرژی بالایی که امروز شما دارید، همه چیز بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت. البته ممکن است که در طول روز با افرادی برخورد کنید که برخلاف شما باشند اما سعی کنید که تا انتهای روز این مود مثبت تان را نگه دارید تا بتوانید کارهایتان را با سرعت بیشتری پیش ببرید. شریک زندگی تان را از خود ناراحت کرده اید اما قدرت معذرت خواهی هم ندارید. شاید بد نباشد که با رفتارتان پشیمانی تان را به او نشان دهید. به زودی از نتیجه یکی از کارهایی که در گذشته کرده اید، سورپرایز خواهید شد و لبخندی رضایت بخش بر لبانتان خواهد نشست. در مورد مسئله ای که از همه جوانب آن آگاهی کامل ندارید در جمع نظری ندهید، مطمئنا باعث خجالت خودتان می شوید. قدر داشته هایتان را بدانید حتی اگر به چشم تان کوچک و بی مقدار باشد، کافی است یکی از آن ها را از دست بدهید تا متوجه بشوید که چه گوهر گران بهایی را از دست داده اید، علاج واقعه قبل از وقوع بکنید.

 

 

دی : هر کسی ممکن است در محیط کاری اش دچار مشکل با همکارانش شوید، بنابراین این اتفاق تنها برای شما رخ نمی دهد. در این شرایط بهتر است که سیاست داشته باشید و به جای ناراحت شدن کلمات موثرتری را به زبان آورید. برای بعد از ظهر خود نیز برنامه ای مفرح ترتیب دهید و از استرسی که در محیط کار داشته اید بکاهید. مدت هاست به فکر شروع کلاسی هستید، امروز زمان خوبی برای ثبت نام است. اگر این کار را ادامه دهید، منبع درامد خوبی برایتان خواهد شد. برای حفظ سلامتی تان بهتر است به تغذیه تان بیشتر توجه کنید. حواستان باشد تا فرصت ملاقات با شخصی را از دست ندهید. پس انداز حتی کم خوب است بخصوص که به زودی به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. دیگران را فراموش نکنید، امروز سراغ دوستانتان را بگیرید که پس فردا که به آن ها احتیاج دارید بتوانید از آن ها کمک بگیرید.

 

 

بهمن : مسایل مالی ذهنتان را درگیر کرده است. بهتر است که به جای غصه خوردن، به فکر یک منبع درآمد دیگری باشید. اگر از محیط کارتان راضی نیستید، بیرون بیایید. ریسک کردن در این مواقع می تواند شما را به سمت پیشرفت سوق دهد. در روابط عاطفی خود در رویا به سر می برید، اما زمان آن است که واقع بین تر باشید. اگر خودتان را تنها به دست احساسات خود بسپارید، عاقبت خوشی نخواهد داشت. بنابراین بهتر است که به منطق تان تکیه کنید. خبری به شما داده می شود بهتر است صبر داشته باشید و تعجیل نکنید. مراقب زبانتان باشید گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید آن را حفظ کنید. احتمال تغییر مکان برایتان زیاد است. دلتان می خواهد شغلتان را تغییر بدهید، بهتر است اول شغل جدید را پیدا کنید. برای پاکسازی بدنتان آب فراوان بنوشید و ورزش را فراموش نکنید.

 

 

اسفند :  شما فردی هستید که دیگران را به خوبی تحت تاثیر قرار می دهید. از این ویژگی تان استفاده کنید و کارهایتان را پیش ببرد. مثلا اگر درخواستی از کسی دارید، آن را بیان کنید و مطمئن باشید که به خواسته تان خواهید رسید. در زمان های تصمیم گیری، دیگران مدام در کارهای شما دخالت می کنند اما این شمایید که باید تصمیم نهایی را بگیرید. بنابراین به آنها اجازه دخالت ندهید. یکی از اعضای خانواده تان ناراحت است. وقت بیشتری را با او بگذرانید و اجازه دهید تا هر چه دردودل دارد بیان کند. تنها گوش کردن کافی ست تا او آرامش دوباره را تجربه کند. حواستان باشد از حق و حقوق دیگران نگذرید، مالی که برکتی ندارد به سر سفره تان نیاورید. از شکست نهراسید، اگر در مسیری که انتخاب کردید شکست خوردید بدون هیچ واهمه ای راه دومی که در ذهن داشتید امتحان کنید، هوشیار اگر باشید می توانید از این شکست به نفع خودتان استفاده کنید، کافی است مهره هایتان را درست بچینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد