فال روزانه – 4 مهر


فال روزانه 4 مهر
:

دوست عزیز فالوده ای که 4 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فردی فعال، توانا، هوشیار و روشمند هستید. شما یک استعداد ذاتی دارید که به واسطه آن با شجاعت و ایمان خود، با شرایط نامطلوب مبارزه می‌کنید؛ اما در بعضی مواقع، رفتارهای سرسختانه‌ ای انجام داده و نظر دیگران را به طور کلی نادیده می‌گیرید که اصلا به نفع شما نیست. امسال از سرمایه گذاری هایی که در زمینه املاک و مستغلات و سهام انجام داده اید، بازده فوق العاده ای را دریافت خواهید کرد. سفر خارجی یا معامله ای که در پیش رو دارید، برای شما بسیار سودمند خواهد بود. اعضاء خانواده در مورد برخی از مسائل به یاری شما خواهند آمد. اگر همسر و فرزند دارید، بدانید که آنها همراه و حامی شما خواهند بود و عشق فراوانی به شما خواهند داد. برخی از افراد در سه ماهه آخر سال ازدواج خواهند کرد و بعضی دیگر نیز عشق زندگی خود را پیدا کرده و حال و هوای خوبی خواهند داشت. ماه های اردیبهشت، مرداد و آذر ماه های بسیار خوب و پر مخاطره ای برای شما به نظر می رسند.

 

 

فروردین : شما اغلب درگیر زندگی دیگران هستید. امروز از ارادت و احترامی که به دیگران دارید، قدردانی می‌شود. به عنوان مثال، در جمع خانواده خود، ممکن است مجبور شوید برخی از مشکلات جسمی و روحی افراد را برطرف کنید. از نیازهای خودتان غافل نشوید. همانطور که خودتان می‌دانید، شما برای انجام کارها، به تمام توان خود نیاز دارید. خواسته های یکی از نزدیکان تان ممکن است شما را وادار کند تا امروز به یک راه حل مبتکرانه دست بزنید. شما قصد دارید افراد با ارزشی را در زندگی خود وارد کنید. اگر آنقدر فداکار هستید که نیازهای خود را دست کم بگیرید، ارزشی ندارد. صحبت کردن با صراحت در مورد خواسته های شما، می‌تواند باعث رشد و پیشرفت و رضایت شما دارد. تحت تأثیر یک اتفاق، کارهای عام المنفعه انجام می دهید که حس و حالتان را بهتر می کند. ترک کردن عادتی منفی که تبدیل به بخشی از رفتار شما شده، کار آسانی نیست و نیاز به صرف وقت و تمرین بیشتری دارد. در مورد نیتی که در ذهن دارید نا امید نباشید شما می توانید به خواسته تان برسید. نذری دارید که بهتر است زودتر ادا کنید.


 

اردیبهشت : ممکن است امروز به دلیل تغییرات آب و هوایی، دل کندن از تخت خواب، تا حدودی برایتان سخت و دشوار باشد. شما می‌توانید امروز قدری تنبلی کنید و تسلیم خواسته های خود شوید. امروز زمانی را به استراحت و ریلکس کردن بگذرانید. مهم ترین شخخصی که باید قانع کنید که در مورد هر موضوعی حق دارد، خودتان هستید. شما باید به هدر دادن انرژی خود برای تلاش جهت متقاعد کردن افراد مختلف را پایان دهید. با این حال، امروز انگیزه های شما کاملا انسان دوستانه نخواهند بود. ممکن است با فکر کردن به مسائل مختلف، بخواهید حواس خود را از مشکلاتی باعث نگرانی تان هستند، پرت کنید. سعی کنید برروی اولویت های زندگی خود تمرکز کنید. برای رسیدن به نیتتان برداشتن یک قدم کوچک در مسیر درست اما طولانی از تلاش برای میانبر زدن موثر تر است، فکر می کنید که جلو می افتید بیشتر شما را از رسیدن به هدفتان دور می کند. اگر قصد تغییر یا جابجایی دارید نباید این کار شما را نگران بکند. به مرور زمان آنچه که می خواهید انجام می شود.

 

 

خـرداد : روز عالی پیش روی خود دارید. شما تمایل دارید که کارهای خود را با انرژی انجام دهید و امروز به دلیل تلاش و کوشش هایی که تاکنون کرده اید، پاداشی کسب خواهید کرد. این روزها پیدا کردن شخصی که مثل شما وجدان داشته باشد کار سخت و دشواری است و شما واقعا سزاوار پاداش هستید. با این حال، هنوز هم قله های فراوانی برای صعود در مسیر شما باقی مانده است و خودتان بهتر از هر کسی این موضوع را می‌دانید. اعتماد به نفس و خلاقیت شما، به کمک تان خواهد آمد. امروز ممکن است ناامیدی شما را به نزدیکی یک شکست ببرد؛ اما می‌توانید آگاهانه تصمیم بگیرید و مشکلات پیچیده خود را با گذشت زمان حل کنید. باید در زمان تعیین شده جایی می بودید که نرفته اید دلیل اصلی آن را توضیح بدهید و بیهوده طفره نروید. بخاطر موقعیت اجتماعی که دارید شخصی که شما را می شناسد به موقعیت شما غبطه می خورد، از این نگرش او نسبت به خودتان سود ببرید و سعی کنید قدر خودتان را بیشتر بدانید. افکار منفی که آفت زندگی تان شده از خودتان دور کنید.

 

 

تـیـر : شما دو ماه گذشته، خوش شانس بوده اید و در این موضوع شکی نیست؛ اما اخیرا به نظر می رسد شانس شما در حال تغییر است. تشخیص این موضوع تا حدودی دشوار است؛ اما چیزی در زندگی روزمره شما وجود دارد که خیلی مناسب نیست. ولی شما با کمترین دردسر ممکن، تمام مسائل را پشت سر خواهید گذاشت و درس هایی می آموزید که ارزشمند خواهد بود. برقراری ارتباط با یک آشنای قدیمی، بیشتر از آنچه فکر می‌کنید به صبر و شکیبایی احتیاج دارد. اگر چه داشتن رابطه با یکی از دوستان قدیمی می‌تواند بسیار ایده آل و خوب باشد، اما گاهی اوقات ممکن نخواهد بود. چراکه هر دوی شما نسبت به گذشته، افراد متفاوتی شده اید. بهتر است از خاطرات گذشته خود خارج شده و با شخصی که اکنون هستید رو به رو شوید. درجا نزنید عمرتان را بیهوده تلف نکنید این روزها غالبا احساس خستگی می کنید مسافرت می تواند آرامش لازم را برای شما ایجاد کند. کارهای عقب افتاده فکرتان را مشغول کرده با رسیدگی و انجام آنها از استرس و نگرانی شما کاسته خواهد شد. از هرگونه تصمیم گیری ناشی از لجاجت و سرسختی اکیدا خودداری کنید.

 

 

مـرداد : امروز زمان بسیار مناسبی خواهد بود تا بتوانید در مورد مسائل مختلف، دیدگاه های بهتر و کامل تری داشته باشید. اگر قصد دارید که به یک سفر طولانی بروید، منتظر بمانید تا به زودی به واسطه شغل و حرفه خود، یک ماجراجویی در پیش داشته باشید. سفر کردن را از خود دریغ نکنید. بروید و در فضایی جدید و سالم، تنفس کنید. نگه داشتن راز یمی از همکاران یا دوستان نزدیک تان، ممکن است قدری دشوار به نظر برسد. ممکن است امروز قصد داشته باشید جوانب مثبت و منفی کاری را بررسی کنید و در این بین، کمی هم سر در گم شوید. انتخاب زمان مناسب برای انجام هر کاری، اهمیت ویژه ای دارد. اگر قصد دارید که مورد استقبال و توجه اطرافیان خود واقع شوید، به قضاوت شخص خودتان تکیه کنید؛ چراکه شما حس ششم خوبی دارید. اگر پاسخ پیشنهادی که به شما شده را با دقت ندهید هیچکس جز شما متضرر نمی شود. ایده ای سازنده برای ایجاد تغییرات مثبت در شرایط زندگی به ذهنتان خطور کرده، حالا که بستر لازم برای آن فراهم نیست، ضرورت دارد تا به جای نا امیدی قدم به قدم در مسیر رسیدن به ایده تان گام بردارید. عجول نباشید، این کار زمان زیادی می برد.

 

 

شهریور : آیا به فکر برقراری تعادل بیشتر در زندگی خود هستید؟ کار کردن زیاد و عدم وجود هیچ گونه تفریح در زندگی، باعث می‌شود، زندگی شما کسالت آور و خسته کننده به نظر برسد. امروز، یک روز مناسب برای بررسی زندگی روزمره تان و اضافه کردن عناصر جدید به آن است. بله؛ زمان آن رسیده که قدری شادی و سرگرمی به زندگی خود ادامه کنید. امروز شما می‌خواهید که مسئولیت کارهای خود را بر عهده گرفته و خودتان قدم بردارید. با این حال، توصیه می شود که چشمان خود را به طور کامل باز کرده و تمرکز کنید؛ زیرا انجام هر کاری نیاز به مقدار قابل توجهی از انرژی شما دارد. خوشبختانه، تلاش های شجاعانه شما، نتایج مطلوب تان را به همراه خواهد داشت و هیچ یک از تلاش های شما بدون پاداش نخواهد ماند. زنگ تلفن برای دادن خبری مهم و شادی آفرین به صدا در می آید، تا مدتها قلبتان بابت خبری که خواهید شنید مسرور خواهد بود. قدم در راهی خواهید گذاشت و با سختی ها و مسائل فراوانی دست و پنجه نرم خواهید کرد از سختی های راه ترس به دل خود راه ندهید این راه برای شما بسیار روشن است و موفقیت به ارمغان می آورد.

 

 

 

مـهـر : اگر در طی چند ماه گذشته، در زندگی عاطفی خود دچار مشکلاتی شده اید، احتمالا اکنون این مشکلات را پشت سر گذاشته اید. بدون شک شما نکاتی را از این مشکلات آموخته اید. مدت ها بود که با این مشکلات سر و کار داشتید و اکنون زمان آن رسیده که به این مشکلات، پایان دهید. این را بدانید که از این پس، اوضاع بهتر خواهد شد؛ تنها باید سعی کنید که در تله های قدیمی قرار نگیرید. یک فرصت غیر منتظره برای شما ایجاد خواهد شد که به واسطه آن، مشکلات مالی شما تا حدودی برطرف خواهند شد. مردم غالبا فکر می کنند با افزایش درآمد خود، قادر خواهند بود که مشکلات مالی خود را برطرف کنند. اما متاسفانه ممکن است اوضاع همیشه اینطور نباشد. مدتی است دخل و خرج تان با هم جور نیست دست روی دست گذاشتن دردی را دوا نمی کند، سخت است اما با اولویت بندی مخارج می توانید این شرایط را تغییر دهید و مشکلات را حل کنید اگر نسبت به این موضوع بی توجه بمانید همین مشکل ساده در آینده تبدیل به یک معضل بزرگ و باعث دردسرتان می شود. مراقب باشید سفره دلتان را پیش همه کس باز نکنید.

 

 

آبـان : اگر به اندازه کافی به خودتان مطمئن نیستید، نگاهی به اطراف خود انداخته و تمام کارهایی که تاکنون انجام داده اید را بررسی کنید. درست است؛ شما هنوز به بسیاری از رویاهای خود نرسیده اید؛ اما به رویاهایی که رسیده اید و کارهایی که انجام داده اید توجه کنید. عدم اعتماد به توانایی هایتان، باعث عقب ماندن شما می گردد. لحظه ای در زندگی همه وجود دارد که نیاز به ایمان قوی دارید؛ وقت آن فرا رسیده است. ممکن است امروز یکی از افراد نزدیک به شما، در مورد موضوع مهمی به شما اعتماد کنند. همچنین امکان دارد شخص نزدیکی از میان اطرافیان شما، از شما مشاوره بخواهد. یکی از دوستان قدیم را به طور اتفاقی و بعد از مدتها بی خبری ملاقات می کنید، این آغاز یک اتفاق خوب برایتان خواهد شد. یکی از دوستان یا اعضا خانواده تان شما را وارد مسئله ای کرده که تا مدتها درگیر آن خواهید بود. اگر در محیط کاری موقعیتی پیش آمد آن را غنیمت بدانید و برای ارتقا مقام درخواست کنید.

 

 

آذر : ممکن است در طی روزهای آینده با افراد جدیدی ملاقات داشته باشید. همچنین امکان دارد شخصی در زندگی حرفه ای به شما کمک کند که آن را پیش بینی نمی کردید. و یا ممکن است وارد کار یا بازار جدید شوید. شما شخصی هستید که به دنبال کشف راه های جدید و هیجان انگیز هستید. امروز، تفکر عمیشق شما در مورد زندگی تان، موجب برداشتن گام های بعدی شما به سوی آینده خواهد شد. قائل شدن وقت و زمانی برای تنها ماندن با افکار خود، چه با نوشتن، چه مدیتیشن کردن و چه حرف زدن، به شما این امکان را می‌دهد تا آنچه که در ذهن خود دارید به تحقق برسانید. اولین دانه را در تخیل خود بکارید و بنشینید و رشد آن را تماشا کنید. در محل کار تحت فشار هستید به صلاحتان هست تا بین تعهداتی که می پذیرید و کارایی خود توازن ایجاد کنید. برای یافتن کار جدید انرژی صرف کنید تا از این وضع خلاص شوید. برای تجدید قوا و تمرکز بیشتر، پیشنهاد سفری که به شما شده را جدی بگیرید. وقت آن رسیده که زمانی را به خود و خانواده تان اختصاص بدهید.

 

 

دی  : به نظر می رسد که شما سعی در نادیده گرفتن و یا از بین بردن برخی از انتقاداتی که به شما وارد شده را دارید. هفته‌ هاست که مراقبت های ویژه‌ای به عمل آورده اید تا خطایی انجام ندهید. شاید تعداد خطاهایی که انجام داده اید، شما را متعجب کند. امروز ممکن است با تعریف اطرافیان خود رو به رو شوید. شما به دنبال بهبود کیفیت عملکرد خود در محل کارتان هستید. اما می‌توانید امروز را در حاشیه بنشینید و بگذارید همه چیز همانطور که هست انجام شود. همکاران شما از تلاش های اضافی شما، قدردانی خواهند کرد. شخصی با قصد و منظور خبری را به شما می رساند، زرنگ باشید از این گوش بگیرید و از آن گوش بیرون کنید، دور از هیاهوی جاری قدری انرژی و توان برای روزهای آینده ذخیره کنید. دوری عزیزی موجب دلواپسی تان شده، بهتر است همانطور که تا به حال صبر پیشه کرده اید همین روند را ادامه بدهید، به زودی خبر های بسیار خوبی از او خواهید شنید.

 

 

بهمن : لبخند بزنید؛ زیرا امروز پیش بینی می‌شود روز خوبی داشته باشید. امروز روحیه کنجکاوی خواهید داشت که درست ترین اتفاق برای امروز شماست. شاید این موضوع کمی چاشنی به زندگی عاشقانه شما اضافه کند. طیف گسترده ای از تجربیات در انتظار شما هستند. شما روحیه ماجراجویی دارید؛ باید از آن استفاده کنید. یادگیری یک مهارت یا رویه جدید، امروز موجب افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد. شما ذاتا به یادگیری و کشف نکات جدید برای انجام هر چه بهتر کارهای خود علاقه دارید. روی ترس های خود تمرکز کرده و به خودتان اعتماد کنید. دانش، شما را وادار می کند که با جهل مقابله کنید. هر چه بیشتر بدانید، بیشتر رشد خواهید کرد. این روزها دچار حالت هایی از افسردگی شده اید، بهترست همین حالا کاری برای خودتان بکنید تا قدری خلق و خویتان بهتر شود. برای این که کاری را آغاز کنید دنبال محرک بیرونی نباشید، شما باید در وجود خودتان به این باور برسید که تغییر و تحول باید در وجودتان ایجاد شود. دل در گروی کسی دارید که متاسفانه به شما کاملا بی توجه است.

 

 

اسفند :در روزی که پیش روی خود دارید، فرصت های جدیدی به شما رو خواهند کرد. برقراری ارتباط با همسایه یا خواهر و برادر شما می‌تواند سبب بهبود روابط تان گردد. شاید راه آسانی برای توجه نکردن به سخنان آزار دهنده وجود نداشته باشد؛ اما اجتناب از مسئولیتی که دارید فقط باعث آسیب بیشتر می‌شود. خوشبختانه، یادآوری کردن و بررسی حقیقت می‌تواند روشی عالی برای پیدا کردن پاسخ بسیاری از سوالات شما باشد. مشکلات خودتان را به گردن دیگران نیندازید و عاقلانه تصمیم گیری کنید. هفته پر کاری را پیش رو دارید که البته موقتی است و شرایط بعد از این هفته به روال عادی بر می گردد. با جذابیت های ظاهری و سطحی تحت تاثیر قرار نگیرید، شما باهوش تر از این حرف ها هستید. شنونده خوبی باشید اما هرچه می شنوید باور نکنید.
روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد