فال روزانه – 4 آذر

دوست عزیز فالوده ای که 4 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال سال خوبی برای ایجاد تغییرات کوچک اما تاثیرگذار است. از آنجا که انرژی شما زیاد و ذهن تان نیز بازتر است، می توانید مسیر زندگی تان را به سمتی که هدفتان است، تغییر دهید. اگرچه شما یک سال بزرگ تر شده اید اما هنوز هم اعتماد به نفس لازم را ندارید اما نگران نباشید زیرا با تمرین و تکرار می توانید آن را به دست آورید. در ماه اسفند سفر هیجان انگیزی را خواهید داشت که خاطرات خوبی را برایتان رقم می زند. در زمینه کاری هر چه قوی تر و جسورتر باشید، موفقیت شما نیز بیشتر خواهد شد. قرادادی امضا می کنید که بر شرایط مالی شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. ماه خرداد ماهی است که در زندگی عاطفی تان تغییرات بزرگی را مشاهده خواهید کرد. خودتان را برای یک سال پر از موفقیت و شادی آماده کنید.

 

 

فروردین : امروز ممکن است که با دیگران جر و بحث کنید، پس سعی کنید که انرژی تان را برای یک روز شلوغ ذخیره کنید. موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است و دوست دارید که اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید، اما بهتر است که با هر کسی در این مورد صحبت نکنید زیرا ممکن است که به ضررتان تمام شود. به زودی دری به رویتان گشوده می شود که تمام خاطرات تلخ گذشته تان را با خود می شوید و می برد. به سرنوشت اعتماد کنید و خودتان را به دست او بسپارید. پول در آوردن خوب است به شرط آنکه برای بدست آوردنش راه درستی را انتخاب کرده باشید. ملاقات با دوستی باعث شادی تان می شود و هدیه ای بینتان رد و بدل می شود. برای انجام کاری مجبور می شوید که به مسافتی دور بروید، بهتر است گله نکنید و به جای آن به منافعی که عایدتان می شود فکر کنید، سود این کار بیشتر از ضررش است.

 

اردیبهشت : روحیه حساس شما باعث می شود که گاهی از شرایطی که ممکن است برایتان فایده ای داشته باشد، دوری کنید. سعی کنید که بر احساسات تان کنترل داشته باشید و با جسارت بیشتر به سمت ناشناخته ها حرکت کنید. در زمینه کاری شاید هنوز نتیجه لازم را از تلاش هایتان نگرفته باشید اما ناامید نشوید. به زودی به کمک یکی از دوستان تان از چاله ای که در آن افتادید، رهایی خواهید یافت. خودتان را برای یک شب رمانیتک در کنار عشق زندگی تان آماده کنید. زیاده طلبی را کنار بگذارید و قناعت پیشه کنید. حالا وقت بریز و بپاش نیست. روزهای خوش جوانی را با غم و نگرانی نگذرانید، این روزها دیگر بر نمی گردند. خوش یمنی و خوشبختی به سراغتان می آید و کاری را به خوبی شروع می کنید. این هفته وقت خوبی برای خرید است، برای فروش هنوز وقت هست، دست نگهدارید.

 

 

خـرداد : امروز جلسه ای دارید که به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت به شرط این که کنترل را به دست بگیرید و نگذارید دیگران با مخالفت های بی جا مانع حرف زدن شما شوند. امروز تماس های زیادی به شما خواهد شد و ایمیل های زیادی برایتان ارسال می شود. سعی کنید تمام آنها را همین امروز پاسخ دهید تا چیزی جا نماند. امروز که نسبت به اطرافیان تان احساس خوبی دارید، بهتر است که قرار یک دورهمی را برای شب تان ترتیب دهید تا استرس های روزتان نیز از بین رود. آنقدر بی تاب هستید که دیگران نگران و ناراحت وضعیت شما هستند. حالا زمان آن است تا گذشته را مرور کنید، تا یادتان بیاید که شما طوفان های سخت تر از این را هم پشت سر گذاشته اید. شما به خوبی می دانید که این نیز بگذرد، به خودتان مسلط باشید. اتفاقاتی در شرف انجام است که از آن بی خبرید. بیشتر از تجربیات خودتان استفاده کنید.

 

 

تـیـر : پروژه ای را که مدت هاست آغاز کرده بودید، امروز تمام می شود. این تغییر بر افزایش درآمد شما نیز موثر خواهد بود و انرژی رفته تان را دوباره احیا خواهد کرد. اگر به فکر پروژه های دیگری هستید، پیشنهاد می کنیم که هر چه سریع تر استارت آنها را بزنید وگرنه نفع چندانی برایتان به همراه نخواهد داشت. در این رفت و آمدها فردی را ملاقات می کنید که در نگاه اول از نظر شما رفتارهای غیرطبیعی از خود بروز می دهد اما دست از پیش داوری بردارید و منتظر اتفاقات بعدی باشید. دوستی تازه به سراغتان خواهد آمد. شما ورزش را دوست دارید و قدم زدن در طبیعت باعث شادی روحتان می شود. با تلاش و کوشش پیگیرتان به هدفی کاری که در سر دارید خواهید رسید. به زودی مبلغ کوچکی به دستتان می رسد. توجه تان را به مسائل اصلی بدهید و درگیر جزئیات و حاشیه ها نشوید، وگرنه شما را از مسیر درست دور می کنند.

 

 

مـرداد :فکرهای زیادی در سرتان می چرخد که نمی توانید آنها را مدیریت کنید. بهتر است که کارهایتان را اولویت بندی کنید و طبق برنامه پیش روید تا هم به آنها رسیدگی کنید و هم فکر خودتان آزاد شود. کارهای زیادی هست که دوست دارید انجام دهید اما به تنهایی از پس آنها برنخواهید آمد. این خود شمایید که باید به سمت دیگران بروید و از آنها بخواهید تا شما را همراهی کنند. پس معطل نکنید. این روزها هر چه بر ارتباطات تان بیفزایید، برایتان بهتر خواهد بود. روزگار برای همه پستی و بلندی دارد. با منفی فکر کردن و نگرانی دائمی داشتن مشکلاتتان حل نخواهد شد. بهتر است خودتان را ضعیف و ناتوان نشان ندهید تا دشمن شاد نشوید. در رابطه با نیتی که در ذهن دارید امیدوار باشید. نا امیدی تمامی درها را به رویتان خواهد بست. تغییر کوچکی در زندگی روزمره تان پیش می آید.

 

 

شهریور : امروز نبوغ در شما سر به فلک می کشد طوری که می توانید در هر زمینه ای نظر دهید و پیشرفت کنید. فعالیت در گروه های اجتماعی می تواند در بالا بردن سرعت کارتان موثر باشد. اما تا جایی که امکان دارد با افرادی همکاری کنید که می شناسید. به زودی فردی را ملاقات می کنید که در گذشته زندگی شما نقش پررنگی داشته است. شاید بد نباشد که فرصت دیگری به او دهید و یک بار دیگر شانس تان را امتحان کنید. روزهای پر از هیجانی در انتظارتان است. در برخورد با شخصی که پیش از این برایتان عزیز بوده بهتر است اگر کلامتان نا مهربان است آن را به زبان نیاورید، غصه دلتان را سنگین تر می کند که سبک تر نمی کند، حواستان را معطوف به مسائل کاری بکنید و در انجام کاری که در پیش دارید دقت کنید، بهتر است با درایت پیش بروید تا دچار دردسر و مشکل نشوید.

 

 

 

مـهـر : بهتر است که امروز منطق تان را به کناری بگذارید و بر اساس احساسات تان تصمیم بگیرید. مطمئن باشید که ندای قلب تان راه درست را به شما نشان خواهد داد. یکی از اطرافیان شما مدام با تصمیماتی که می گیرید مخالفت می کند. اگر چه به احترام او سکوت می کنید اما بهتر است که این روند را ادامه ندهید زیرا به ضررتان تمام خواهد شد. اگر فردی برای کمک نزد شما آمد، بهتر است که هر چه از توان تان بر می آید را برای او انجام دهید. نگران وقوع اتفاقی هستید نگرانی تان بی دلیل است. سوالی را که می دانید جوابش منفی است نپرسید مگر اینکه توانایی جواب نه شنیدن را داشته باشید. آنقدر با خودتان درگیر می شوید که از آمدن و رفتن عزیزی که بریاتان بسیار مهم است باخبر نمی شوید، سرتان را قبل از آنکه خیلی دیر بشود از لاکتان بیرون بیاورید.

 

 

آبـان : امروز بهترین زمان است که ذهن تان را برای یک شروع تازه آماده کنید. شما تمام شرایط لازم را برای ایجاد تغییرات در زندگی تان دارید، کافی است که اولین قدم را بردارید. سعی کنید که خوب جزییات را در نظر بگیرید تا چیزی از قلم نیفتد. در انتهای روز تلفنی به شما می شود که برایتان غیر منتظره است. اگر چه خسته اید و نای حرف زدن هم ندارید اما سعی کنید با انرژی هر چه تمام تر صحبت کنید. نتیجه خوب آن را خیلی زود مشاهده خواهید کرد. به خودتان بیایید، خود کرده را تدبیر نیست مقصر وضعیت مالی که در آن در گیر شده اید خود شما هستید. با او که بسیار که بسیار دوستش دارید عهد و پیمانتان را محکم کنید، آن وقت است که می بینید چطور به راحتی بلایا از اطرافتان پراکنده می شود. درگیر حل مسائل خودتان و اطرافیانتان می شوید، شما به تنهایی نمی توانید مسئله را حل کنید از کسی کمک بگیرید.

 

آذر : زمان خوبی برای ناامید شدن نیست. شما باید امروز همه انرژی تان را به کار گیرد، ذره ای تلاش دیگر کافی ست تا بتوانید به هدفی که می خواهید برسید. از دست دوستی دلگیر هستید. اما این ناراحتی شما بی مورد است. اگر به دنبال مقصر می گردید، بهتر است به خودتان نگاه کنید. لجبازی نه تنها چیزی را حل نمی کند، بلکه علاقه میان شما را نیز از بین می برد، بنابراین انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید. به زودی قراردادی را امضا می کنید که تغییرات بزرگی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد. آزموده را آزمودن خطاست. از کسی که ریاکار است و نمی توان به او اعتماد کرد دوری کنید، بزرگترین ضربه را از او خواهید خورد و هرگز خودتان را برای آن که می دانستید اما باز به او اعتماد کرده اید نخواهید بخشید. با وضعیت کنونی بهتر است آرزوها و توقعات خودتان را پایین بیاورید، آرزوهای بلند بالای مالی شما را دچار دردسر خواهد کرد.

 

 

دی  : زمان خوبی برای خلاقیت است. هر چه سعی کنید به ایده های جدیدتان بیشتر بها دهید، بهتر است. بنابراین دور روش های قدیمی را خط بکشید و خلاق باشید. این روزها بیش از روزهای دیگر به فکر حساب و کتاب خود باشید. اگر پول هایتان را با برنامه خرج کنید، می توانید مقداری از آن را برای هدفی که در سر دارید ذخیره کنید. از دست فردی فراری هستید اما بهتر است که با او روبه رو شوید. او حرف هایی به شما می زند که مشتاق شنیدن شان هستید. شما در کارهای هنری در هر زمینه ای موفق می شوید. اندیشه ای پاک و بی آلایش دارید و همیشه به فکر دیگران هستید، متاسفانه این روزها نسبت به شخصی قدری شکاک هستید بهتر است هرچه زودتر تکلیفتان را با این موضوع روشن کنید، بلاتکلیفی احساس بدی است که انسان را در تصمیم گیری فلج می کند. اگر بخواهید وسیله نقلیه تان را عوض کنید وقتش همین حالاست.

 

 

بهمن : فرصتی برایتان فراهم شده تا درآمدتان را بالا ببرید. سعی کنید که نترسید و از این فرصت استفاده کنید. شما توانایی های زیادی دارید که باید باورشان کنید. شما فردی موفق در روابط عاطفی تان هستید اما نباید این موضوع غرور کاذب به شما دهد. هر چه خاکی تر باشید افراد بیشتری را به سمت خود جذب خواهید کرد. در غیر این صورت خیلی زود اطرافیان تان را از دست خواهید داد. اگر فردی را از خود رنجانده اید، همین امروز برای جبران آن دست به کار شوید. خودتان را دست کم نگیرید هر کسی نان ایمان و نیت پاک خودش را می خورد، مهم این است که شما تکلیفتان با خودتان روشن است. اوضاع مالی تان به زودی تغییر پیدا خواهد کرد. سعی کنید به وسوسه گرفتار نشوید و آنچه که با خون دل به دست آورده اید حفظ کنید. در مورد نیتی که در سر دارید، اول زمینه رسیدن به هدف و مقصودتان را فراهم کنید و بعد دست به کار شوید.

 

اسفند : امروز متوجه می شوید که پس از مدت ها زندگی شما ثبات پیدا کرده است. شما سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اید و حال باید خیال تان راحت باشد که هیچ مانعی بر سر راهتان وجود ندارد. بنابراین با ذهنی آزاد مسیری که انتخاب کرده اید را در پیش گیرید. اگر مجردید و شخصی نظرتان را جلب کرده است، امروز نشانه ای از علاقه تان را به او نشان دهید. سعی کنید که پله پله قدم بردارید زیرا عجله موجب دوری او از شما خواهد شد. به سر و وضع خود بیشتر برسید، مردم اول ظاهر شما را می بینند و بعد به شما فرصت صحبت کردن می دهند. برای انجام یک کار حقوقی دست دست نکنید وگرنه دیر می شود و دیگر کاری از دستتان بر نمی آید. در مورد مسئله ای که نگران و پریشان احوالتان کرده بیش از این مضطرب نباشید، آنچه از آن می ترسید اتفاق نخواهد افتاد.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد