فال روزانه – 4 آبان


فال روزانه 4 آبان
:

دوست عزیز فالوده ای که 4 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال زندگی شما وارد مرحله ای می شود که باید تصمیمات مهمی بگیرید. از این رو با وسواس بیشتری هدف هایتان را دنبال کنید. با برنامه ریزی دقیق می توانید بدون استرس قدم به قدم به آرزویتان نزدیک تر شوید. اگر چه مشکلات زندگی هیچ وقت تمام ندارد اما بهتر است که خوش بین باشید. به زودی اتفاقی هیجان انگیز برایتان می افتد که زاویه دیدتان را نسبت به زندگی تغییر خواهد داد. از نظر مالی و کاری موفقیت های قابل ملاحظه ای خواهید کرد. برخی از جنبه های زندگی عاطفی که رضایت کافی از آنها نداشتید نیز تغییر می کند و شما روزهای رمانتیک تری را تجربه خواهید کرد. امسال سعی کنید به سمت کارهایی بروید که به شما حس بهتری می دهد. حتی اگر درآمد بهتری ندارد اما باعث می شود که از زندگی تان بیشتر لذت ببرید. اگر با خودتان مهربان تر باشید، زندگی نیز روی خوشش را به شما نشان خواهد داد. امسال سال ثروت و تغییرات مثبت برایتان خواهد بود. ماههای آذر، اسفند و خرداد از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

 

 

فروردین : اگر چه ناامید هستید اما امروز خبرهای خوبی خواهید شنید و دوباره انرژی تان را به دست خواهید آورد. با وجود تمام محدودیت ها، امروز خودتان را آزادتر بگذارید و با دیدی بازتر به اطراف تان نگاه کنید. اگر چه در مورد رابطه عاطفی تان نگران هستید اما نگرانی شما بی مورد است. شما برای شریک زندگی تان کم نمی گذارید، بنابراین نباید نگران چیزی باشید. به زودی تغییراتی در زندگی تان رخ می دهد که لبخند را بر لبان تان می نشاند. هر قفلی کلیدی دارد، از مشاوری بهره بگیرید. هیچ کس بدون سعی و تلاش به جایی نرسیده است. اگر می خواهید به هدفتان برسید، سعی کنید به خودتان متکی باشید، شما چیزی کمتر از دیگران ندارید، اما متاسفانه دچار وسواس و تردید هستید. نگاهتان را عوض کنید.


 

اردیبهشت : برای انجام کارهای مهم امروز زمان مناسبی نیست. به اطرافتان کنید. اگر تنش و اضطراب دارید یا این که دیگران در مود خوبی نیستند، این کار را به روز دیگری محول کنید. بهترین زمان وقتی ست که از همه نظر هم شما و هم دیگران احساس آرامش دارید. در رابطه عاطفی تان کمی حساس شده اید و مدام بهانه گیری می کنید. بهتر است که هر چه سریع تر این رفتارتان را کنار بگذارید زیرا ممکن است که صبر طرف مقابل تان تمام شده و مشکل ساز شود. به تازگی غمی در دلتان خانه کرده که علتش فکرهای بیهوده ای است که خود را با آن مشغول ساخته اید. شخصی که با حرفهایش انرژیتان را می گیرد و نا امیدتان می کند، از خودتان دور کنید. در مورد مسئله کاری اخیرتان بهتر است سری که درد نمی کند دستمال نبندید، اوضاع همینطور که هست خوب است.

 

 

خـرداد : انقدر دور و برتان شلوغ است که نمی دانید از کجا کارتان را آغاز کنید. پیشنهاد می کنیم که تنها روی یک کار تمرکز کنید در غیر این صورت احتمال خطایتان بیشتر خواهد شد. موضوعی ذهن تان را درگیر کرده. بد نیست که در مورد آن با دیگران صحبت کنید. نه تنها شما بلکه آنها نیز به حضور شما نیاز دارند، بنابراین با تعامل بیشتر از این سردرگمی رها شوید. امروز این شانس را دارید تا عشق واقعی را به دست آورید. از تظاهر دوری کنید و تنها خود واقعی تان باشید. حضور شخصی در زندگی تان روزمرگی هایتان را دستخوش تغییر می کند. برای انجام کاری نیاز به کمک گرفتن از یک متخصص دارید، برای موفقیت و رسیدن به هدفتان فقط فکر و آرزو کردن کافی نیست. باید دست به کار شوید و بیشتر تلاش کنید. باد در سر و مغرور نباشید.

 

 

تـیـر : امروز روزی است که باید بدرخشید. با دیگران به خصوص در محیط کار در ارتباط باشید. پیشنهادی به شما می شود که باید سریع در مورد آن تصمیم بگیرید. این فرصت را اگر از دست بدهید رقبایتان به دست خواهند گرفت. در مورد رابطه عاطفی تان مثبت اندیش تر باشید. نگرانی می تواند هم روی رفتارهای شما و هم روی رفتارهای طرف مقابل تان تاثیر منفی بگذارد. بنابراین جسورانه و امیدوارانه تر قدم بردارید. بهتر است شخصی که در اطرافتان ادعاهایش سر به فلک کشیده، امتحان کنید. چشم بسته حرف هایش را قبول و آرزو نکنید که کاش جای او بودید. یک سفر را بهتر است فعلا به تعویق بیندازید. در رابطه احساسی تان خودتان بهتر می دانید که راه رفته را نباید دوباره رفت. از خودتان انرژی می گیرید.

 

 

مـرداد : اکنون زمان آن است که روی پای خودتان بایستید. بنابراین باید مستقل باشید و اجازه ندهید دیگران در کار شما مداخله کنند. هر چه فکر می کنید که به نفع تان است را انتخاب کنید و همان راه را بروید. بین خود و فردی مانعی می بینید اما همه چیز ساده تر از آنچه فکرش را بکنید پیش خواهد رفت. کافی است که با موانع خودتان را نبازید. این کار هم به شما و هم به طرف مقابلتان انرژی می دهد. اعتماد به نفس کلید موفقیت شما در چنین روزی است. حواستان جمع باشد، قراری دارید که نباید به آن دیر برسید. پای تصمیمی که گرفته اید بایستید. در مقابل فشارها کم نیاورید و جا نزنید. به دوستی نزدیک کمک خواهید کرد. شخصی برای درد دل پیش شما می آید، شنونده و راز دار باشید. چیزی نگویید که دلش را بشکنید.

 

 

شهریور : چیزی که برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است دارد تغییر می کند. شما نگران این هستید که مبادا این تغییرات آینده ای برایتان به همراه نداشته باشند. این تغییرات چه با وضعیت حرفه ایتان و چه با روابط عاطفیتان مرتبط باشند باعث آشفتگی افکار شما در تمام طول روز خواهند شد زیرا باعث می شوند اطمینان خاطر قبلی را در مورد آینده ی خود نداشته باشید. پیش از تصمیم گیری به همه چیز خوب فکر کنید و عجولانه واکنش نشان ندهید. چیزی که برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است دارد تغییر می کند. شما نگران این هستید که مبادا این تغییرات آینده ای برایتان به همراه نداشته باشند. این تغییرات چه با وضعیت حرفه ایتان و چه با روابط عاطفیتان مرتبط باشند باعث آشفتگی افکار شما در تمام طول روز خواهند شد زیرا باعث می شوند اطمینان خاطر قبلی را در مورد آینده ی خود نداشته باشید. پیش از تصمیم گیری به همه چیز خوب فکر کنید و عجولانه واکنش نشان ندهید.

 

 

 

مـهـر : با وجود این که سرتان به شدت شلوغ است اما امروز زمان خوبی است که باید به برنامه هایی که در سر دارید اختصاص دهید. حتی اگر به نتیجه واحدی نرسید نگران نشوید زیرا به تدریج فکرتان پخته می شود و به ایده آل هایتان نزدیک می شوید. چند وقتی است که رابطه عاطفی تان دچار تنش شده است. این تقصیر شماست که کم طاقت شده اید. شاید بد نباشد که کمی زمان را به تنهایی اختصاص دهید تا حالتان بهتر شود. نسبت به کسی که به شما علاقه نشان می دهد بی توجه نباشید. دیگران حسرت زندگی تان را می خورند ولی خودتان به زندگی دیگران توجه دارید، قدر و ارزش زندگی تان را بدانید. به زودی موفقیتی در کار کسب می کنید.از تردید دست بردارید برای رسیدن به آنچه که می خواهید باید راه تازه ای را امتحان کنید.

 

 

آبـان : زمان خوبی برای در خانه ماندن نیست. دیدار دوستان تان در چنین روزی اتفاقات خوشی را برایتان رقم خواهد زد. بنابراین حتی اگر مجبورید نصف روز را کار کنید، شب را در کنار دیگران بگذارنید. فکری در سر دارید اما مدام این پا و آن پا می کنید. اگر حال دست به کار نشوید، در آینده ای نزدیک پشیمان خواهید شد. قبل از هر چیز باید اطلاعات تان را بالا ببرید تا هدفمندتر قدم بردارید. به زودی پولی به دست تان می رسد که یکی از گره های زندگی تان را باز می کند. باران رحمت بر شما خواهد بارید، سرتان را بالا بگیرید. برای رفتن به جایی نیاز به کسب اجازه یا مجوز دارید. در یک دعوای مالی خانوادگی تا می توانید بر اعصاب خود مسلط باشید وگرنه همچنان بحث بی نتیجه می ماند.کسی که نتواند شادی تان را ببیند دوست نیست.

 

 

آذر : زمان خوبی نیست که وقت تان را روی جزییات بذارید. همین که روی کلیات تمرکز کنید کافی است. امروز فرصت هایی پیش رویتان قرار می گیرد که می توانید توانایی هایتان را به خوبی نشان دهید. بنابراین آن را از دست ندهید زیرا روی شرایط مالی تان نیز تاثیر خوبی خواهد گذاشت. همان قدر که شما در مورد رابطه عاطفی تان نگران هستید، شریک زندگی تان نیز می باشد. بنابراین تنها به این دلیل که احساسات خود را نشان نمی دهد، او را سرزنش نکنید. به جای آن به فکر راه حلی مشترک باشید. شکست اول راه پیروزیست، از اتفاقی که افتاده درس بگیرید. در مورد شخصی و اشتباهی که کرده، چنان سخت گرفته اید که انگار خودتان هرگز اشتباه نکرده و نمی کنید، شما می دانید که او نیت بدی نداشته بیش از این آزارش ندهید. با خلوص نیت و بدون اضطراب با او حرف بزنید.

 

 

دی  : برای رسیدن به هدف تان عجله دارید اما باید آرام قدم بردارید در غیر این صورت انرژی تان برای ادامه راه تمام خواهد شد. امروز از نظر فیزیکی احساس خوبی ندارید، اما بدانید که خانه نشسینی حال شما را بدتر خواهد کرد. هر چه بیشتر با دیگران در ارتباط باشید، بر روحیه تان تاثیر بهتری خواهد گذاشت. نسبت به موضوعی تردید دارید، بهتر است به خودتان زمان دهید تا واقعیت برایتان روشن شود، سپس تصمیم نهایی را بگیرید. نگرانی‌هایتان شما را در چشمش ضعیف می کند، میان رو باشید اعتدال را در هر کاری حتی نیکی کردن به دیگران رعایت کنید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد. این هفته خرید و فروش هر دو برایتان خوب است. کامیابی و موفقیت با باور کردن خودتان به دست می آید.

 

 

بهمن : هنوز خودتان را برای شروع کاری آماده نکرده اید. بهتر است کمی دیگر هم صبر کنید تا زمانی مناسب تر و شرایطی آرام تر برایتان فراهم شود. شما فرد به شدت منطقی هستید، برای هر اتفاقی به دنبال دلیل می گردید. اما امروز کمی از این زاویه دید خود پایین بیایید و مسایل را حسی تر بررسی کنید. اگر امروز با ندای قلب تان پیش روید، می توانید تصمیم درستی بگیرید. یک میهمانی در پیش دارید. اگر مجرد هستید، پیشنهادهای خوبی دریافت خواهید کرد. فردی باهوش و کاردان طرف مشورت شما خواهد شد از این فرصت استفاده کنید. مسافرت برایتان خوب است. به زودی همه چیز بهتر می شود. تغییر شغل یا مکان حتمی است. از ضرری که کرده اید درس بگیرید و یک خطا را دوبار تکرار نکنید. از ریسک کردن یا شریک شدن بپرهیزید.

 

 

اسفند : امروز خیلی سطحی مسایل را نگاه نکنید. هر چه نگاهتان عمیق تر باشد، بیشتر به نفع تان خواهد بود. اگر دوست دارید که رابطه مستحکم تری را با شریک زندگی تان داشته باشید، با احساس تر رفتار کنید. درست است که شما فرد رمانتیکی نیستید اما می توانید کمی انعطاف پذیرتر باشید. این رفتار به خود شما نیز احساس بهتری خواهد داد. برای خرید چیزی امروز بهترین زمان است. پس درنگ نکنید. خود را آماده کنید شخصی به دیدنتان خواهد آمد. توانایی‌هایتان را بشناسید و در زندگی به دنبال خواسته های بی اساس نباشید، اندیشه های نادرست را از سر بیرون کنید همین عوامل باعث شده که مدت ها با تردید زندگی کنید و دچار دردسرهای فراوان بشوید، افکار واهی را دور بریزید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد