فال روزانه – 31 شهریور


فال روزانه 31 شهریور
:

دوست عزیز فالوده ای که 31 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فرد با انرژی و روش مندی بوده و شخصیت جذابی دارید. شما بسیار اجتماعی و مفید هستید؛ اما باید تمایل خود برای انجام رفتارهای حسادت آمیز، خود محور و مخرب گاه و بی گاه تان را مورد بررسی قرار دهید. سال آینده، شگفتی‌ها و پاداش های جدید و فراوانی را برای شما به همراه خواهد داشت. پول و منافع مالی از روش‌های مختلف وارد زندگی شما خواهد شد. وضعیت مالی شما بهبود بخشیده خواهد شد، و پروژه هایی که انجام می‌دهید، باعث پیشرفت چشمگیر شما خواهد شد. سفرهای کاری که در پیش دارید، بسیار سودمند و با ارزش خواهند بود. یک سرمایه گذاری و یا خرید سهام به شما پیشنهاد خواهد شد. هزینه های ناگهانی به دلیل مشکلات سلامتی در خانواده، موجب آزار ذهن شما شده است. ماه های بهمن، فروردین، تیر و آذر برای شما ماه های خوبی خواهند بود و باعث رونق شما خواهند شد.

 

 

فروردین : مسائل عاطفی و روابط عاشقانه برای شما اهمیت زیادی دارد؛ اگرچه عدم اطمینان در مورد شریک زندگی تان ممکن است شما را از ابراز احساسات خود باز دارد. قدری به خود زمان دهید. صحبت با دوستان تان ممکن است به نفع شما باشد. بحرانی که پیش رو دارد باعث می‌شود تا امروز به یک راه حل خلاقانه برسید. گاهی اوقات، هنگامی بهترین کار خود را انجام می‌دهید، که یک دیوار در مقابل شما قرار دارد و مجبورید آن را حفر کرده و از آن عبور کنید. خوشبختانه شما فردی پویا هستید؛ الهام گرفتن، سخت کوشی و پشتکار شما، نگرانی دیگران را کاهش خواهد داد. بهترین هدیه این روزها برای شما یک فرصت خوب و آرام کنار خانواده است، این فرصت را فراهم کنید و غم فرداهای دور و دراز را نخورید. اتفاقی برای یکی از دوستانتان می افتد که برای شما هم تاثر برانگیز خواهد بود. سعی کنید همچنان بر کار های کرده و نکرده خود تمرکز داشته باشید و با هوشیاری لازم برنامه هایتان را پیش ببرید. از حق و حقوق خود دفاع کنید.


 

اردیبهشت : امروز ممکن است با افراد نسبتا ناخوشایند یا غیر قابل اعتماد برخورد داشته باشید. کمبود دانش می‌تواند باعث شود تا نتوانید مشکلات خود را به راحتی حل کنید. سعی کنید برای حل مشکلات، تمام حقایق را بررسی و جمع آوری کنید. با محوریت و تمرکز حرکت کرده و از نیروی درونی خود استفاده کنید تا به بهترین نتایج برسید. ممکن است گاهی وسوسه شوید تا احساسات خود را به دلایل مختلف پنهان کنید. با این حال، باید خود را در معرض اطلاعات جدید قرار دهید. بررسی کنید که تا چه حد به منطق خود اعتماد دارید. امروز توصیه می‌کنیم در تمام جبهه‌ها سازگاری داشته باشید. فردی به کمکتان می شتابد و شما را از ورطه درد و عذاب نجات می دهد. این روز ها کمی عصبانی و بد خلق هستید، سعی کنید بیشتر بر خودتان مسلط باشید. بین شما و کسی جدایی افتاده بلا از شما دور می شود. در امور عاطفی از زیرکی خود بهره بگیرید. قرضتان به زودی ادا می شود و از گرفتاری و رنج نجات خواهید یافت بیش از این با خودتان کلنجار نروید .

 

 

خـرداد :امروز شاید در مورد انگیزه های یکی از دوستان نزدیک خود دچار شک و تردید شوید. قبل از اینکه آن را به عنوان یک حقیقت بپذیرید، نکاتی که دریافت می‌کنید را بررسی کرده و واقعیت‌ها را مشخص کنید. احتمالا اکثر این اطلاعات اشتباه خواهند بود. نگه داشتن حرف در دل خود، کار بسیار باارزشی خواهد بود. شاید اکنون در مورد کاری که پیش از این از انجام آن مطمئن بودید، دچار شک و تردید شده باشید. برای مثال ممکن است موافقت کرده باشید که در رویدادی شرکت کنید که در پایان یک روز کاری طولانی برگزار می‌شود؛ اما الان پشیمان شده و تصمیم دارید به خانه بروید و استراحت کنید. مشکلی نیست؛ هر کاری که می‌خواهید را انجام دهید. مشکل جسمی تان به زودی شفا می یابد. در مورد مسئله ای کاری گیج و سرگردان هستید برای آنچه پیش نیامده غصه نخورید. نیتتان درحال انجام است اما شما وسواس دارید. اضطرابتان ناشی از عدم آگاهی تان است. با کمک کسی که شما را دوست دارد به آنچه که در ذهنتان است خواهید رسید. مسافرتی خوش پیش رو دارید و خبری غافلگیرکننده خواهید شنید.

 

 

تـیـر :امروز برخی از مسائل مالی ممکن است برای شما مبهم به نظر برسد. عدم اطمینان در مورد چگونگی مدیریت امور، می‌تواند یکی از مشغله های فکری شما در این روز باشد. برنامه ریزی در مورد آینده نزدیک تان می‌تواند تا حد زیادی دشوار به نظر برسد. ممکن است منتظر دریافت وجهی باشید که هنوز دریافت نکرده اید. صبور باشید. با عجله هیچ چیز خوبی به دست نخواهید آورد. یک ریسک بزرگ در مسیر شما قرار دارد. به جای خود رای بودن، با دقت به حرف دیگران گوش فرا دهید و از افراد مورد اعتمادتان در مورد مسائل مختلف سوال کنید تا هر نکته ای را به خوبی درک کنید. از همین حالا مقدمات یک جشن را فراهم کنید. پی خوشبختی بیرون از خودتان نگردید. برای خلوت کردن با خودتان وقت بگذارید. هر چیز و یا هرکس انرژی شما را می گیرد از دور و بر خودتان دور کنید، این مگسان دور شیرینی روز به روز روحتان را فرسوده تر می کنند. به یک پیشنهاد سفر نه نگویید و حتما بروید تا از هیاهوی اطرافتان به دور باشید.

 

 

مـرداد:مشکلات مربوط به خانواده باعث خواهند شد تا جا به جایی یا تغییراتی مربوط به خانه و محل زندگی خود داشته باشید. فردی که به شما نزدیک است، با شما صادق نبوده است و همین موضوع باعث می‌شود کمی احساس ناراحتی کنید. تا اینجا که می‌توانید ایده های جدید ارائه دهید؛ اما هیچ تصمیم خاصی اتخاذ نکنید. چراکه اکنون وقت تصمیم گیری نیست. صبر کنید تا در حالت بهتر و خوش بینانه تری قرار بگیرید. زمانی را به عواطف شخصی خود اختصاص دهید. حساس بودن این ماه، باعث ایجاد احساسات عجیب و زودگذر در شما می‌گردد و ممکن است واکنش هایی نیز نشان دهید. برای خرید یا فروش یا هر معامله دیگری بهتر است فعلا عجله نکنید. خبری خواهید شنید که از شنیدنش متاسف می شود. به کسی که نیازمند است کمک کنید. شما می خواهید چندین کار را هم زمان با هم انجام دهید. بی قراری و نگرانی تان می تواند همه کار را خراب کند. به تازگی در حق دوستی بد کرده و سخت دلش را شکسته اید، تا فرصت هست با او تماس بگیرید.

 

 

شهریور :امروز ممکن است فردی با روحیه بد و منفی ذهن شما را درگیر کند. به او بی توجهی کرده و بگویید سرتان شلوغ است. اکنون زمان آن رسیده که تغییرات جدی در زندگی شما ایجاد شود؛ حتی اگر کاملا مطمئن نیستید که این تغییرات چه شکلی بوده یا در چه جهتی صورت خواهند گرفت. شاید از عدم اطمینانی که اکنون دارید ناراحت یا دلگیر باشید؛ زیرا علاقه دارید همه چیز همیشه مطابق میل شما باشد. اما شما هنوز حتی نمی‌دانید که نتیجه کارهایتان به نفع شما خواهد بود یا نه! پس نگرانی شما بیهوده است. خود را از فشارهایی که برای تصمیم گیری پیش رو دارید، خلاص کنید. تغییر بیش از حد شما برای انجام کاری می تواند به درد سر تان بیندازد. از خودخواهی هایتان کم کنید تا حواستان به اطرافیان هم باشد وگرنه یکی یکی دوستان واقعی تان از اطراف تان پراکنده می شود. محیطی که در آن کار می کنید بسیار متشنج است و آرامش را از شما گرفته. حالا که امکان جابجایی ندارید راهی پیدا کنید تا اضطراب را از خودتان دور کنید.

 

 

 

مـهـر :همه علائم، نشان دهنده موفقیت شما هستند. ارتباط داشتن با درون شما، حس خلاقیت شما را بهبود می‌بخشد. شاید شما به حد نهایت خود رسیده باشید. پشتیبانی اطرافیان شما مثل مربیان یا دوستان هم سن و سال تان می‌تواند به شما کمک کند تا اهداف خود را در یک فضای کاملا متفاوت شروع کرده و ادامه دهید. با افرادی که شوق و اشتیاق شما را بیشتر می‌کنند بیشتر رفت و آمد داشته باشید. همچنین پذیرای موضوعات مورد علاقه جدیدی باشید. آمیخته شدن استقامت با ایمان، شما را قادر خواهد ساخت تا بهترین‌ها را انجام دهید. تحول به ندرت یک شبه اتفاق می‌افتد. اخلاق خوش و گشاده رویی برازنده شماست. رسیدن به نیتتان نیاز به صبر و شکیبایی دارد، گرچه برای شما فرقی نخواهد کرد اما طرف مقابل تان سرش به سنگ خواهد خورد.اگر کسی به شما بدی کرده در فکر انتقام جویی نباشید. صبر شما باعث کامیابی تان می شود و ناراحتی تان پایان می پذیرد. راه پیشرفت برای شما باز است.

 

 

آبـان: در ذهن شما ممکن است درگیری هایی وجود داشته باشد که دلیل آن، بحث و مشکلات در میان دوستان شماست و این موضوع شما را در موقعیت نامناسبی قرار داده باشد. ممکن است وقتی با دیگران وارد درگیری می‌شوید، وفاداری های دروغین افراد را حس کنید. از این شرایط دوری کنید. چراکه این شرایط فقط شما را عصبانی خواهد کرد و هیچ خیر و سودی برایتان نخواهد داشت. تا زمانی که آرام شوید و ذهن خود را بازیابی کنید، سعی کنید به چیزهای دیگری فکر کنید. اطمینان خاطر و آرام بودن شما می‌تواند یکی از دوستان یا همکاران شما را در شرایط بهتری به لحاظ احساسی قرار دهد. به مال مردم طمع نکنید روزی هرکس به قدر زحمتی است که می کشد. فکر می کنید دست شما نمک ندارد و اطرافیان ارزش واقعی شما را نمی شناسند. به زودی منفعت بزرگی نصیب شما می شود. روزهای شلوغ و پرکاری پیش رو دارید که نسبت به گذشته انرژی بیشتری از شما می گیرد آمادگی لازم را برای رویارویی با این روزها در خودتان ایجاد کنید.

 

 

آذر : شما معمولا بدون فکر عمل نمی‌کنید؛ اما امروز قدری احساس بی قراری می‌کنید. ممکن است فکر کنید داشتن حقایق و آمار و اطلاعات، کافی است تا بتوانید نظر خود را بیان کرده و یا شخص دیگری را متقاعد کنید که نظر آنها اشتباه است و شما درست می‌گویید. با این وجود، می‌توانید به جای اینکه سعی کنید افراد دیگر را به نوعی تغییر دهید، سعی کنید با شنیدن احساسات مردم مختلف، درک بیشتری به دست آورید. یک کلمه تشویق آمیز در هنگام شکست، بیشتر از یک ساعت تعریف و تمجید پس از موفقیت ارزش خواهد داشت. ناخواسته در جمعی حرفی زده اید و پشیمانید. از دلشوره و اضطراب به جایی نمی رسید. فکر و انرژی گذاشتن برای حادثه ای که هنوز نیفتاده، مانند پارو برداشتن قبل از بارش برف است. هرکجا می روید بقیه به کنار می روند کاری که شما انجام می دهید از دست هیچ کس بر نمی آید واین تنها به خاطر ذوق و تلاش خودتان است.

 

 

دی :تقاضا یا استفاده دیگران از احساسات یا اطلاعات شما، ممکن است باعث شود حس کنید از شما سواستفاده کرده‌اند. ممکن است شخصی از شما درخواست پول داشته باشد. تردیدهایی که شما در مورد توانایی بازپرداخت پول خود توسط شخص دارید، ممکن است با حس همدردی که به شما دست داده مغایرت داشته باشد. بصیرت و بینش شما ، امروز به نفع شما خواهد بود. بنابراین از آن استفاده کنید تا انگیزه های واقعی افراد را درک کنید. فقط از کسانی که فکر می‌کنید مناسب هستند کمک بگیرید. شما باید عاقلانه انتخاب کنید که امروز چگونه می‌توانید به دوست نیازمند خود کمک کنید. مواظب باشید در مورد کاری سهل انگاری نکنید، دیگران منتظرند تا از این فرصت سو استفاده بکنند. گرچه راهتان طولانی است اما همین طور ادامه بدهید. این روزها چنان به فکر رسیدن به نیت تان هستید که چشم عقل و خرد خود را بسته اید، فریب خوردن شما در این موقعیت بسیار آسان است. برای برداشتن قدم بعدی با شخصی مشورت کنید که به صلاح شماست.

 

 

بهمن : احساساتی که به نظر نمی‌رسد هیچگونه پایه ای در واقعیت داشته باشد، ممکن است امروز شما را دچار سردرگمی کرده و یا باعث شود دوستان، خانواده یا شریک زندگی شما قدری نگران تان شوند. در روزهایی مانند امروز، بهتر است که تسلیم تاریکی نشوید؛ بلکه خود را سرگرم کار و پروژه هایی که دوست دارید کنید. حتی اگر ممکن است امروز احساس اجتماعی بودن نکنید، در ارتباط بودن با دیگران می‌تواند ذهن شما را باز کند. یک بحث به ظاهر بی خطر با یک شریک یا دوست نزدیک خود، احساسات تان را برانگیخته است. پیش بینی مشکلات احتمالی، فرصت های منحصر به فردی را در اختیار شما خواهد گذاشت. باری را از روی دوش شخصی برمی دارید که دعای خیر او را به همراه خواهد داشت، لذت و شادی حاصل از این کار تا مدتها قلب شما را مسرور نگه می دارد، برای حل مشکل خودتان هم تدبیری بکنید، مشکلاتتان زمانی حل می شود که همت کنید و آستین ها را بالا بزنید. به حرف کسانی که می خواهند راه نادرست پیش پایتان بگذارند گوش ندهید.

 

 

اسفند : امروز ممکن است احساس بی حوصلگی داشته باشید. احتمالا بیمار نیستید؛ اما ممکن است قدری خسته باشید. همچنین ممکن است از دردهای مبهم یا دردهای مربوط به استرس رنج ببرید. اگر می‌توانید قدری استراحت کنید. یک عادت یا روال جدید، قبل از اینکه احساس راحتی به شما دهید، نیاز دارد تا به آن نظم و انضباط دهید. احتمال دارد با پیروی از یک رژیم غذایی منظم یا سالم، انگیزه ای برای بهبود کیفیت زندگی خود داشته باشید. اما تمرکز فعلی شما آنقدر زمان و انرژی از شما می‌گیرد که می‌تواند قبل از تبدیل شدن به عنوان یک برنامه همیشگی، به یک پایان سریع ختم شود. با تجربه ای که پیدا کرده اید دیگر فریب دیگران را نخواهید خورد. در اندیشه ی پیدا کردن راهی برای گفتن حرف دلتان هستید، عاقلانه رفتار کنید. ناراحتی جسمی تان را با پزشک در میان بگذارید و وسواس نداشته باشید. مدتی است نسبت به بعضی از اطرافیان بی توجه شده اید، یادتان باشد دوستی ها موهبتی است در زندگی تان، قدردان باشید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد