فال روزانه – 31 اردیبهشت

دوست عزیز فالوده ای که 31 اردیبهشت دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال باید بیشتر از قبل به وضعیت سلامتی خود دقت کنید و حتما حداقل یک بار در سال هم که شده یک چکاپ کامل انجام دهید. نگران نباشید، هیچ اتفاق بدی در راه نیست، فقط با بالاتر رفتن سنتان باید به وضعیت سلامتی خود توجه بیشتری داشته باشید. از لحاظ اقتصادی در وضعیت فوق العاده ای قرار خواهید داشت و به قول قدیمی ها اگر دست به سنگ هم بزنید تبدیل به طلا خواهد شد! سرمایه گذاری در هر زمینه ای برایتان سودبخش خواهد بود و اگر قصد آغاز فعالیت های تجاری جدید را داشته باشید هم موفق خواهید بود. فرصت های جدیدی برایتان فراهم خواهند شد که تصمیم گیری هایتان در رابطه با آنها اثراتی جدی روی زندگیتان خواهد گذاشت. در زمینه ی کاری باید سعی کنید مهارت هایتان را افزایش بدهید تا بتوانید خودتان را به مقامات بالا دستیتان ثابت کنید و موقعیت های کاری بهتری به دست بیاورید. اتفاقات مهمی در زندگی عاطفیتان در پیش هستند. اگر هنوز مجرد هستید احتمال این که امسال ازدواج کنید بسیار زیاد خواهد بود. اگر متأهل هستید رابطه تان بسیار نزدیک تر خواهد شد و شاید بچه دار هم بشوید! تیر، شهریور، دی و اسفند بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

فروردین : امروز ممکن است با شخصی آشنا شوید که علاقه ی بسیار زیادی نسبت به شما نشان داده و از هر لحاظی که فکرش را بکنید شما را مورد حمایت خود قرار خواهد داد. این که افرادی دور و برتان باشند که شما را مورد تشویق و حمایت خود قرار داده و باورتان داشته باشند خیلی خوب و ارزشمند است، اما نباید با آنها طوری رفتار کنید که انگار از شما پایین تر هستند و بخواهید توانایی هایتان را برای آنها به نمایش بگذارید چون این کار در واقع بیش از هرکس دیگری به ضرر خودتان خواهد بود. امروز تماشای فیلم هایی که در مورد موضوع های تلخ اجتماعی هستند را به شما توصیه نمی کنیم، اگر این کار را بکنید تا چند روز افسرده خواهید شد!

 

اردیبهشت : شما در موقعیت های بحرانی و دشوار حساسیت زیادی از خود نشان داده و ایده های خوبی به سرتان می زنند. در چنین موقعیت هایی شما نمی توانید بیکار نشسته و سختی کشیدن دیگران را تماشا کنید و به کمکشان نشتابید. با این حال گاهی هم به خاطر این که نسبت به خودتان چنین احساس مسئولیتی نمی کنید و به برآورده ساختن نیازهای شخصیتان اهمیت نمی دهید دچار عذاب وجدان می شوید. چرا حداقل امروز را به خودتان اختصاص نمی دهید و از روز تعطیلتان برای لوس کردن خودتان و توجه و رسیدگی به نیازهایتان استفاده نمی کنید. به هیچکس به غیر از خودتان توجه نکنید، بقیه می توانند حداقل این یک روز را منتظر بمانند!

 

 

خـرداد : روزهایی مانند امروز می توانند بهترین فرصت ممکن را برای شما فراهم کنند تا به زمینه هایی از زندگیتان که به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند بپردازید. دلتان کمی هوای تازه می خواهد؟ مدت هاست به فکر یک شام رمانتیک دو نفره در کنار عشقتان بوده اید؟ هوس یک پیک نیک در اطراف شهر را کرده اید؟ پس معطل چه هستید؟ فرصتی بهتر از امروز برای این کارها پیدا نخواهید کرد. به جای این که تمام مدت رویای خوشبختی و شادی را در سر بپرورانید خودتان این احساس را به خود هدیه کنید. آن روزی که برای برآورده کردن رویاها و آرزوهایتان در انتظارش نشسته اید تا خودتان دست نجنبانید هرگز از راه نخواهد رسید.

 

 

تـیـر : امروز دوست دارید به وضعیت زندگی خود فکر کرده و ببینید که آیا از زندگی شخصیتان تا چه حد رضایت دارید و چه احساسی نسبت به زندگیتان دارید. شما نسبت به همیشه نیازهای خیلی بیشتری در خود احساس می کنید و فکر می کنید که این نیازهایتان بسیار حیاتی هستند و هر چه زودتر باید برآورده شوند. از فرصتی که دست داده است استفاده کرده و در مورد نیازهای خود، به ویژه نیازهای عاطفیتان، با شخصی که دوست دارید صحبت کنید. این کار باعث خواهد شد وضعیت رابطه تان وضوح بیشتری پیدا کند. یادتان باشد که حتما در مورد احساسات منفی خود نیز صحبت کنید تا پیش از آن که به رابطه تان لطمه ای بزنند از آنها رها شوید.

 

 

مـرداد : امروز فرصت بسیار خوبی است برای این که به حس درونیتان و فقط به حس درونیتان اجازه بدهید شما را راهنمایی کند. اگر کار خاصی ندارید و وقت آزاد در اختیارتان است ذهنتان را رها کرده و قطار افکارتان را دنبال کنید و ببینید شما را به کجا خواهد کشاند. شاید با انجام این کار به واقعیتی در مورد خودتان پی ببرید که تا به حال از آن بیخبر بوده اید، چیزی که مدتها در انتظار بوده تا دیده شود. به یاد داشته باشید که اهداف و خواسته هایتان تا زمانی که خودتان برای تبدیل آنها به واقعیت تلاشی نکرده اید چیزی جز خیال و رویا نخواهند بود. امروز رفتن به رستوران را به شما توصیه نمی کنیم، چون یا از غذا خوشتان نخواهد آمد و یا مسموم خواهید شد!

 

 

شهریور : امروز از آن روزهایی است که دلتان می خواهد فقط در عالم خیال و رویا غرق شده و برای یک تعطیلات بی نظیر در دنیای خیالاتتان برنامه ریزی کنید. شما معمولا آدم خیلی با مسئولیتی هستید و کارهایی که به عهده دارید را به خوبی انجام داده و وقت خود را هدر نمی دهید، پس هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید روز تعطیلتان را به این صورت بگذرانید. این کار به شما فرصت سفر به دنیای درونتان را خواهد داد و اطلاعات جالبی را در مورد خودتان در اختیار شما خواهد گذاشت. شاید حتی در نهایت به این نتیجه برسید که بالاخره وقت آن رسیده است که ایده ای که مدتی است در سر دارید را عملی کنید!

 

 

 

مـهـر : شما دوستی بی نظیر هستید و از کمک کردن به دوستان و عزیزانتان لذت می برید و به خودتان افتخار می کنید. آیا این ویژگی های شخصیتی تا به حال شما را به این فکر انداخته اند که در موسسات خیریه فعالیت کنید و یا چند ساعتی در هفته را به فعالیت های اجتماعی که در راستای کمک به دیگران هستند شرکت کنید؟ شاید امروز چنین ایده ای به ذهنتان برسد و همین امروز هم به فکر عملی کردن این ایده بیفتید. حتما همین کار را بکنید و ایده های فوق العاده ای که دارید را برای کمک به همنوعانتان مورد استفاده قرار دهید. قبل از خواب برای فردایتان برنامه ریزی کنید تا اولین روز هفته را با بلاتکلیفی آغاز نکنید.

 

 

آبـان : امروز اطرافیانتان از شما انتظارات زیادی دارند و شما هم از این که هر کاری که از دستتان برمی آید برای آنها انجام دهید لذت می برید، اما بهتر است مواظب باشید از حد معقول فراتر نروید و روز تعطیل خود را برای انجام کارهای دیگران هدر نکنید. امروز همه به این موضوع که شما چقدر جذاب، خوش صحبت و تأثیرگذار هستید پی خواهند برد. اکنون زمان فوق العاده ای برای دعوت کردن دوستان و اعضای خانواده به منزلتان و یا بیرون رفتن با آنها می تواند باشد. روابط عاطفیتان نیز به طور خارق العاده ای خوب پیش خواهند رفت. در مکالماتی که با عشقتان دارید به نکات جدید و جالبی در مورد او پی خواهید برد و شاید حتی یک بار دیگر عاشق او شوید!

 

آذر : امروز شما روز نسبتا عجیبی را در پیش خواهید داشت. بی هیچ دلیلی به شدت عصبانی می شوید و اتفاقاتی که در اطرافتان می افتند را نمی توانید هضم کنید. از طرفی هم احساس می کنید در دنیایی زندگی می کنید که انسان هایش همچون دایناسورهایی وحشی و خونخوار هستند. در هر جمعی که حضور پیدا کنید با دیگر حاضرین اختلاف نظر خواهید داشت، اما بهتر است به جای این که از کوره در بروید حرف زدن در مورد مسائل جدی را کنار گذاشته و در مورد چیزهای پیش پا افتاده ای مثل آب و هوا و شلوغی خیابان ها صحبت کنید. در پایان روز خودتان را با کارهایی که دوست دارید آرام کنید و ذهنتان را از اتفاقات ناخوشایند امروز پاک کنید.

 

 

دی  : امروز برخی مسائل مالی باعث نگرانی و ناراحتی شما شده اند. شاید ناگهان به این موضوع پی برده باشید که بیش از حد توانتان خرج کرده اید و یا خبر برسد که ماه های سختی را در پیش دارید و هزینه های زیادی در انتظارتان هستند. شاید هم موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری برایتان فراهم شده، اما شما پیش از این پولتان را روی چیزی خیلی کم ارزش تر سرمایه گذاری کرده اید و این مسئله باعث ناراحتیتان شده است. در هر صورت این اتفاقات هر چند ناخوشایند هستند، اما درس های مهمی را برای شما به همراه خواهند داشت. به جای غصه خوردن سعی کنید راهی برای جبران اشتباهات گذشته تان پیدا کنید.

 

 

بهمن : برای یک روز هم که شده این عادتتان را که می خواهید برای هر چیزی یک توضیحی پیدا کنید کنار بگذارید. یک چیزی دارد در وجود شما و در نوع واکنش هایی که نسبت به اتفاقات و موقعیت های مختلف از خود نشان می دهید تغییر می کند. دلیل این تغییرات هم این است که سعی دارید خودتان را با دنیای اطرافتان تطبیق دهید. در هر صورت سعی کنید اصالت وجود خود را از دست ندهید و فقط به خاطر دنباله روی از آنچه اجتماع به شما تحمیل می کند خود واقعیتان را فراموش نکنید. امروز فرصت های جدیدی را در رابطه عاشقانه تان به وجود خواهد آورد و امکان تبدیل آن به یک رابطه جدی و طولانی مدت و یا حتی ازدواج را فراهم خواهد کرد.

 

اسفند : امروز یا باید گوشه ی خانه لم داده و با نا امیدی به رویاهایی که دارید فکر کنید و یا باید از جایتان بلند شده و در جهت عملی کردن این رویاها گام بردارید. تمام تلاشتان را به کار گرفته و یک بار برای همیشه این باور را در خودتان ایجاد کنید که مجبور نیستید برای اثبات توانایی هایتان به دیگران کودک شاد و سرزنده ی درونتان را سرکوب کرده و نادیده بگیرید. امروز روابط عاطفیتان خودشان به اندازه کافی پیچیده هستند، اما دخالت یک نفر دیگر ممکن است اوضاع را برایتان از این که هست هم بدتر کند، سعی کنید تا جایی که امکان دارد به کسی اجازه ندهید در مسائل خصوصیتان دخالت کند و خودتان با هم کنار بیایید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد