فال روزانه – 30 مرداد


فال روزانه 30 مرداد
 :
دوست عزیز فالوده ای که 30 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی احساساتی، دارای قدرت تخیل قوی، طرفدار سادگی، خونگرم، مهربان و دارای اعتماد به نفس بالا هستید. شما در میان دوستان خود از احترام بالایی برخوردار هستید، اما باید سعی کنید لجبازی، کینه توزی و تنبلی های گاه و بیگاهتان را کنار بگذارید. امسال با وجود اینکه وضعیت مالی شما بهتر از قبل خواهد شد و میزان درآمدتان افزایش نسبتا چشمگیری خواهد داشت نخواهید توانست به اندازه ای که انتظار دارید پس انداز کنید و بالاتر رفتن هزینه ها و همچنین مخارج غیر مترقبه فرصت زیادی برای پس انداز کردن به شما نخواهند داد و شاید حتی احساس کنید که وضع مالیتان بدتر هم شده است! در محیط کارتان مسئولیت های بیشتری به عهده تان گذاشته خواهند شد و سمتی که در حال حاضر دارید تغییر خواهد کرد، حتی ممکن است بعضی از متولدین امروز در سالی که پیش رو دارند شغلشان را تغییر دهند. در نیمه ی دوم سال ارتباط با افراد و شرکت های خارجی و معاملاتی که به دنبال ان خواهد آمد سود زیادی را روانه ی حساب شما خواهند کرد که مخارجی که در ابتدای سال به شما تحمیل شده است را جبران خواهند کرد. از غریبه هایی که سعی دارند خودشان را خیلی مهربان و صمیمی نشان دهند دوری کنید. متأهل ها روابط خوبی با همسرانشان خواهند داشت و مجردها هم شانس بالایی برای پیدا کردن عشق زندگیشان خواهند داشت. شهریور، آبان، بهمن و تیر بهترین ماه های سال هستند.

 

 

فروردین : امروز برای شما روز نسبتا آرامی خواهد بود و مطمئنا این موضوع باعث رضایت و آرامش خاطر شما خواهد شد. شاید حتی هدیه هایی از طرف خانواده و دوستانتان دریافت کنید که نشان دهنده ی عشق و احترام آنها نسبت به شما هستند و این محبت و حمایت درست همان چیزی است که شما با شرایط روحی فعلیتان به آن نیاز دارید. امروز شما برعکس همیشه در رابطه ی عاطفیتان به کمی استقلال و آزادی نیاز دارید. اگر طرف مقابلتان بخواهد شما را بیش از اندازه غرق محبت خویش کند و تمام مدت به شما بچسبد اصلا حس خوبی نخواهید داشت و ترجیح می دهید در صورت امکان کمی تنها بمانید و اگر بشود با دوستان و خانواده تان وقت بگذرانید. شما قلب پاک و مهربانی دارید و از آنجا که نمی توانید ناراحتی دیگران را ببینید، ممکن است حرفی بزنید یا پیشنهادی بدهید که به دردسرتان می اندازد. احساس می کنید که دوستی ناخواسته قصد مداخله در کارهایتان را دارد. این امر شما را عصبانی کرده، او را متوجه اشتباهش بکنید.

 

 

اردیبهشت : همه این را خیلی خوب می دانند که وقتی شما تصمیم می گیرید کاری را انجام دهیددیگر هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد. خوشبختانه امروز هم شما در رسیدن به اهداف و خواسته هایتان موفق خواهید بود، اما اگر بتوانید دیگران را نیز با خود همراه کنید نتایجی که به دست خواهید آورد خود شما را نیز شگفت زده خواهند کرد. البته خیلی هم هیجان زده نشوید، زیرا امروز مجبور خواهید بود به آن کارهای خسته کننده ای که اصلا کسی متوجهشان نخواهد شد اما به عهده تان هستند و باید انجام شوند هم رسیدگی کنید. شاید بهتر باشد برای انجام اینکارها هم از بقیه کمک بگیرید تا هر چه زودتر از شرشان راحت شوید. شنیدن خبری، آرامشتان را برهم می زند. این روزها شما جسماً بسیار خسته اید، کمی استراحت تان را بیشتر کنید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید، وگرنه گره روی گره خواهید زد. در مورد مسئله ای تا از شما پرسیده نشده، نظرتان را بیان نکنید. به نیت تان می رسید، اگر کمی صبور باشید.

 

 

خـرداد : برخی از شما امروز قصد دارید به یک سفر کوتاه چند روزه رفته و یا به راه انداختن یک مهمانی همراه با دوستانتان در این هفته فکر می کنید. اگر چنین قصدی دارید، به احتمال زیاد خود شما مجبور خواهید بود که تمام هماهنگی های لازم را انجام داده و برای این کار برنامه ریزی کنید. البته ابن موضوع اصلا باعث ناراحتی شما نخواهد شد، زیرا خیلی خوب می دانید که این کار را چطور باید انجام دهید و با چالش خاصی مواجه نخواهید شد. اصلا چطور است کمی بیشتر از همیشه تلاش کنید و سنگ تمام بگذارید و کاری کنید که دوستانتان خاطرات این اتفاق را هرگز فراموش نکنند. اگر درست برنامه ریزی کنید این آخر هفته می تواند به یکی از بهترین تعطیلات امسالتان تبدیل شود. شخصی شما را مسخره می کند، به او اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.. اوضاع مالی تان خوب خواهد شد، بیش از حد خودتان را عذاب ندهید. برای رسیدن به چیزی یا کسی خودتان را به آب و آتش می زنید، رها کنید، چیزی که دنبالش هستید، اگر مال شما باشد به سمت تان می آید.

 

 

تـیـر : امروز بهترین روز ماه و روز خوش شانسی شما خواهد بود. البته نباید فکر کنید که چون شانس به شما روی آورده است می توانید دست به سینه نشسته و منتظر دیدن موفقیت ها و خوش اقبالی هایتان بمانید. خود شما هم باید در این روند نقش فعالی داشته باشید و تمام توانایی ها و انرژی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان به کار بگیرید. در واقع این خوش شانسی امروزتان هم به واسطه ی تلاش های قبلی شما به وجود آمده است! اگر به دنبال اطلاعات تماس شخصی هستید که فکر می کرده اید دیگر هیچ وقت با او تماسی نخواهید داشت اما حالا ناگهان گذرتان به او افتاده است، متأسفانه شانس زیادی برای پیدا کردن او نخواهید داشت. قولی داده اید که بهتر است هر چه زودتر عملی کنید. شما آینده نگر و عاقل هستید. برای نیت تان باید کمی صبر کنید و ببینید برای آینده چه می خواهید. کاری را از روی هوا و هوس انجام ندهید. در حال حاضر رنج و سختی را تحمل می کنید، اما در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب دارد.

 

 

مـرداد: اگر امروز به شما پیشنهاد داده شد که گروهی را، چه در زندگی شخصی و چه در محیط حرفه ایتان، رهبری و هدایت کنید، این فرصت را از دست ندهید و آن را با کمال میل بپذیرید. شما امروز تمام حمایتی که نیاز دارید را دریافت خواهید کرد و در هر کاری که به عهده بگیرید موفق خواهید بود. نگران این نباشید که مبادا برای انجام این کار به اندازه ی کافی خوب نباشید. در واقع همه چیز بی آنکه شما مجبور باشید زحمت چندانی به خودتان بدهید به خوبی پیش خواهد رفت. علاوه بر این شما از اینکه بقیه ی گروه قبولتان دارند و با شما همراه و هم نظر هستند اطمینان دارید و این می تواند به برگ برنده ی شما تبدیل شود. شخصی را بیش از این در تصمیمتان دخالت ندهید و هر چه زودتر تصمیمتان را بگیرید و تکلیف را روشن کنید. نزدیکان شما را از انجام کاری که در سر دارید، برحزر می دارند، شما اما بهتر است کار خودتان را انجام بدهید. برای شخصی که دوستش دارید، چیزی خواهید خرید که بسیار خوشحالش می کند. بحثی که نیمه کاره مانده تمام کنید.

 

 

شهریور : روزی بهتر از امروز برای حل کردن مشکلات کوچکی که در حال حاضر دارید پیدا نخواهید کرد. مراجعه به پزشک برای یک بیماری جزئی، تعمیر ماشین لباس شویی خانه تان، پرداخت قبض ها و صورت حساب های عقب افتاده، همه و همه می توانند همین امروز انجام شوند. انجام همه ی این کارها، هرچند در نگاه اول بسیار وقت گیر به نظر می رسد، اما به بهترین و راحت ترین شکل ممکن پیش خواهد رفت و زمانی خیلی کمتر از آنچه خودتان انتظار دارید از شما خواهد گرفت. شاید حتی بتوانید در پایان روز با یکی از دوستان صمیمی تان قرار بگذارید و به کافه یا رستوران مورد علاقه تان بروید و در مورد کارهایی که امروز کرده اید با هم صحبت کنید. از لحظه لحظه عمرتان نهایت استفاده را ببرید. بیش از پیش مورد لطف و توجه شخصی قرار خواهید گرفت. نامه ای دریافت می کنید و خرجتان کم می شود. با شخصی که حد و مرزش را نمی شناسد، رابطه تان را قطع کنید. ضرری که به شما می زند نمی توانید جبران کند. تکلیف کاری را روشن کنید.

 

 

 

مـهـر : شاید خودتان هم باورتان نشود و برای پذیرفتن این واقعیت آمادگی لازم را نداشته باشید، اما دیگر زمان خداحافظی با عقاید متعصبانه و سرسختانه تان فرا رسیده است. شما باید بپذیرید که کمی تفریح و خوش گذرانی در میان این همه مسئولیت و کارهای جدی که زندگی به شما تحمیل کرده است، نه به شما و نه به انجام کارهایتان لطمه ای وارد خواهد کرد. حتی می توانید از همین امروز شروع کنید و در میان این همه کاری که امروز روی سرتان ریخته است، برای زمانی هر چند کوتاه از همه مسئولیت ها فرار کرده و کار مورد علاقه تان را انجام دهید. سخت نگیرید، برای جبران زمانی که از دست می دهید وقت خواهید داشت! در مورد نیت تان دست از لجاجت بردارید و با اندیشه و تفکر و سرعت عمل مقدمات فعالیت خود را فراهم کنید. همیشه کارها بر وفق مراد نیست و حساب ها درست از کار در نمی آید. هر چه اصرار و پافشاری کنید، فقط وقت و عمرتان را تلف کرده اید. جواب یک دعوت را هر چه زودتر بدهید.

 

 

آبـان : نام آن را هر چه دلتان می خواهد بگذارید، نیروی الهی، فرشته ی نجات یا پری رویاها، نام آن هر چه که باشد، امروز نیرویی عجیب و مرموز به کمک شما آمده است تا به شما کمک کند سالم و سلامت تمام مشکلاتی که سر راهتان قرار گرفته اند را با موفقیت پشت سر بگذارید. در حال حاضر شما می توانید با اتکا به این نیروی جادویی که به کمکتان آمده است در انجام هر کاری که دلتان بخواهد موفق باشید. شما می توانید با خیال راحت حتی به تغییر سبک و یا محل زندگیتان هم فکر کنید. هدفتان هر چه که باشد شما به طور معجزه آسایی به ساده ترین و بی دردسرترین شکل ممکن به آن دست پیدا خواهید کرد. برای کسی کاری انجام می دهید و باری از روی دوشش بر می دارید. این روزها برای حفظ سلامتتان بیشتر ورزش کنید. در محیط کاری راهی که انتخاب کرده اید راه درستی نیست و به زودی پشیمان می شوید، این راه غیر از ضرر چیز دیگری برایتان ندارد. پیغامی دریافت می کنید به آن اهمیت ندهید.

 

 

آذر : آیا تا به حال به این فکر کرده اید که کاری را آغاز کنید که به شما این امکان را می دهد تا از قدرت فوق العاده ای که در برقراری ارتباط با دیگران و همچنین در نوشتن دارید استفاده کنید؟ امروز می تواند بهترین فرصت ممکن برای انجام این کار باشد، زیرا به لطف شرایط کیهانی موجود این توانایی های شما در اوج خود قرار دارند و می توانید در انجام هر کاری که به این مهارت ها نیاز دارید موفق باشید. شاید حتی بتوانید به راه اندازی یک کسب و کار مستقل فکر کنید و به عنوان مثال یک انتشاراتی با مدیریت خودتان راه اندازی کنید! از اینکه هدف های بزرگ برای خودتان انتخاب کنید هراسی نداشته باشید، هیچ کاری برای شما غیر ممکن نیست. شخصی برای انجام کاری به شما کمک بزرگی خواهد کرد. کاری را شروع کرده اید که با سرعت دلخواهتان پیش نمی رود، به جای حرص و جوش مشکل اصلی را پیدا کنید و منتظر رسیدن خبری هستید، بی توجه به این خبر کار خودتان را بکنید. از جمعی که فقط وقتتان را می گیرد بهتر است هرچه زودتر فاصله بگیرید.

 

 

دی : اگر شما در این فکر بوده اید که نقل مکان کرده و در جای دیگری زندگی کنید، اتفاقات امروز خوب یا بد، ذهن شما را بار دیگر درگیر این ایده خواهند کرد و باعث می شوند که در تصمیم خود برای دور شدن از جایی که در حال حاضر در آن زندگی می کنید مصمم تر شوید. این جابجایی می تواند زندگی حرفه ای و یا شخصی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. وقت آن رسیده است که تصمیم خود را در رابطه با این موضوع قطعی کنید و به این بیندیشید که چه چیزی باعث شده تا به حال در عملی کردن آن درنگ کنید. خودتان را بلاتکلیف نگه ندارید و اگر می بینید جسارت کافی را ندارید و می خواهید سر جایتان بمانید، این ایده های بلندپروازانه را از ذهنتان خط بزنید. برای رسیدن به خواسته تان باید ناز طرف مقابلتان را بیشتر بکشید، نگران نباشید زمان ناز کردن شما هم می رسد اما فعلا بهتر است کوتاهی نکنید. در مورد موضوعی که خودتان در موردش تحقیق نکرده اید به شنیدن حرف های دیگران اکتفا نکنید و دست به اقدامی نزنید. یذیرای میهمانی خواهید بود.

 

 

بهمن : روز فوق العاده ای در انتظار شماست. همه چیز برای شما به راحتی آب خوردن خواهد بود و کارها درست طبق خواسته و برنامه ریزی شما پیش خواهند رفت. شاید مجبور باشید زمان زیادی را به انجام کارهایتان اختصاص بدهید،اما در پایان روز وقت و انرژی لازم برای اینکه زمانی را به تفریح و استراحت بگذرانید نیز برایتان باقی خواهد ماند. امروز زمان فوق العاده ای برای انجام کارها و فعالیت های گروهی است، پس از آن به خوبی استفاده کنید. شاید حتی بتوانید در کلاس و یا گروهی که فعالیت های ورزشی، هنری و اجتماعی انجام می دهد عضو شوید و کاری که دوست دارید را به عنوان عضوی از یک گروه انجام دهید و از آن بیشتر لذت ببرید. کمی صبور باشید و گذشته را مرور کنید. شما می توانید در تحصیل موفق شوید ولی کوتاهی می کنید و کار خود را به امروز و فردا می اندازید، زندگی سراسر مبارزه است، برای اجرای نیت خود نیاز به تلاش بیشتر دارید. چشم انداز شغلتان روشن است به شرط آن که از معلومات و فنون بیشتری برخوردار شوید.

 

 

اسفند : شاید امروز خبرهای بدی در مورد مسائل مالی و وضعیت اقتصادیتان به شما رسیده باشند، اما خوشبختانه امروز بهترین فرصت ممکن برای رسیدگی به چنین مشکلاتی است و اگر از آن به بهترین شکل ممکن بهره نبرید دیگر به این زودی ها چنین فرصتی دست نخواهد داد. اگر شما می خواهید که مشکلات فعلی خود را با موفقیت پشت سر بگذارید در اولین قدم باید سعی کنید به شرایط از زاویه ی جدیدی نگاه کنید و در نگرش خود تغییراتی را ایجاد کنید. اگر بخواهید از همان روش های همیشگی استفاده کنید مسلما همان نتایج همیشگی را به دست خواهید آورد! خیالتان از اینکه همه چیز در نهایت روبراه خواهد شد راحت باشد. شما کاری را انجام می دهید که برایتان ارزشی ندارد اما به بهای گزافی می خواهید به هدفتان برسید. گره کارتان به دست خودتان باز می شود، بیهوده وقت تلف نکنید و منتظر کمک های غیبی ننشینید. شما سخت به نیتتان دل بسته اید به طوری که تمام اندیشه تان را تصاحب کرده است. اشتباه می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد