فال روزانه – 30 دی

دوست عزیز فالوده ای که 30 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

تولد شما آغازگر فصل جدیدی از تحولات اساسی در زندگی شما خواهد بود و تجربه های مثبتی در انتظراتان هستند که هر چند ممکن است در ابتدا چالش برانگیز باشند در نهایت نتایج قابل توجهی برایتان به همراه خواهند داشت. به تجربه های گذشته خود رجوع کنید و به دانشی که از آنها کسب کرده اید اعتماد کنید تا بهترین راه ممکن را برای خود در پیش بگیرید. دوستان و اعضای خانواده تان نیز می توانند در این مسیر برای شما راهنماهای خوب و قابل اعتمادی باشند و کمک کنند تصمیمات مهمی که در انتظارتان هستند را با چشم باز بگیرید. شهریور ماه برای شما آرامش خیال بیشتری به همراه خواهد داشت و درک بهتری از موقعیت خود پیدا خواهید کرد. بهتر است عاشق شدن را برای پاییز که فصل عاشقان است گذاشته و قبل از آن تمام توانتان را روی کارهایتان متمرکز کنید.

 

 

فروردین : امروز ممکن است برخی تغییرات در رابطه با حرفه شما تغییراتی در موقعیت کاری شما به وجود بیاورند که می تواند به شکل ترفیع مقام، افزایش حقوق و یا فرصت هایی برای انجام کارهای درآمدزای جانبی خود را نشان دهد. این تغییر هر چه که باشد روی میزان درآمد شما اثرگذار خواهد بود و روحیه تان را خیلی بهتر خواهد کرد. با وجود این که با شور و هیجان بسیار در انتظار آینده هستید، این را هم به خوبی می دانید که رسیدن به اهدافتان به تلاش و کوشش بسیاری از جانب شما نیاز خواهد داشت. انجام وظایف و مسئولیت هایتان برای رسیدن به آنچه میخواهید کافی نخواهد بود و باید آماده باشید کاری فراتر از آن چه از شما انتظار می رود انجام دهید.

 

اردیبهشت : امروز خلاقیت شما در سطح بالایی قرار دارد و می توانید وقت زیادی را به فکر کردن و برنامه ریزی در رابطه با کارهایی که می خواهید انجام دهید بگذرانید. شما با اشتیاق زیادی قصد دارید این ایده های بزرگ را به واقعیت تبدیل کنید، اما عاقلانه تر این است که بدون آن که تسلیم یا دلسرد شوید، پیش از عملی کردن این ایده ها کمی دست نگه دارید. امروز شما به طور ویژه ای رمانتیک شده اید و دلتان می خواهد تا جایی که می شود با عشقتان باشید و روزتان را در کنار او بگذرانید. البته این بدان معنا نیست که اصرار دارید با او تنها باشید و یک دور همی دوستانه همراه با دوستان مشترکتان نیز می تواند ساعات خوبی را برای شما فراهم کند.

 

 

خـرداد : امروز شما نیاز دارید که احساسات عمیق و سرکوب شده ای که مربوط به گذشته و در ارتباط با خانواده و به ویژه پدر و مادرتان هستند را تخلیه کنید. از این که ناراحتی و خشم خودتان را نشان دهید نترسید، اما سعی کنید این کار را در خلوت و زمانی که افراد متفرقه دور و برتان نیستند انجام دهید. این حرکت پیشرفت قابل توجهی در روابطتان برای شما به همراه خواهد داشت و در پایان روز احساس خواهید کرد که بار سنگینی از روی دوشتان بلند شده است. شما در کارهایتان با دقت و نظم بسیار زیادی دارید عمل می کنید و همین باعث شده است که حاشیه خطای بسیار کمی داشته باشید، از فرصت استفاده کرده و آماده سازی های لازم برای پروژه ای که می خواهید شروع کنید را انجام دهید.

 

 

تـیـر : امروز فعالیت های گروهی که در محیط اطراف شما انجام می شوند به بهتر شدن جامعه ای که در آن زندگی می کنید کمک کرده و تأثیرات مثبتی آن خواهند گذاشت. شما از تبادل نظر و اطلاعات با دیگران لذت می برید و شرکت در چنین فعالیت هایی باعث خواهد شد شور و انرژی بسیاری پیدا کنید. بد نیست امروز بعد از تمام شدن کارتان پیاده به خانه بازگردید و یا همراه با یکی از دوستان و یا شخصی که دوست دارید از محل کارتان به یک کافی شاپ دنج رفته و یا یک فیلم خوب در سینما تماشا کنید، زیرا اگر سر خودتان را یک جوری گرم نکنید، انرژی زیادی که در خود احساس می کنید و فراوانی ایده های هیجان انگیزی که در ذهنتان دارید آخر شب نخواهند گذاشت به خواب بروید.

 

 

مـرداد : امروز احساس می کنید که تمام چشم ها به شما خیره شده اند و به خاطر کارهای خوبی که انجام می دهید مورد تشویق و تحسین دیگران قرار خواهید گرفت. موفقیت در انجام پروژه ای که برای مدتی در دست داشته اید، می تواند برای شما به ترفیع درجه و یا افزایش حقوق منجر شود. از این وضعیت و مورد توجه قرار گرفتن خودتان تا می توانید لذت ببرید، زیرا تا این میزبوبیت چیزی نیست که همیشه در دسترس باشد. برای پیشرفت در مسیر هدفی که دارید به میزان زیادی از تلاش و تمرکز نیاز خواهید داشت و هر چند دلتان می خواهد امشب زودتر به خانه رفته و کمی استراحت کنید ممکن است حتی مجبور شوید بیشتر از سایر روزها کار کنید.

 

 

شهریور : شاید ارتباطاتی که با کشورهای خارجی و سرزمین های دوردست دارید این فکر را به سرتان بیاورند که به این کشورها کنید. یاد گرفتن چیزهای جدید همیشه برای شما از اهمیت زیادی برخوردار بوده و حالا هم کنجکاوی شما در رابطه با فرهنگ ها و عقاید و نظرت مختلف برانگیخته شده و دوست دارید حداقل به یکی از این کشورها سفر کنید. شاید فعلا پولی برای این سفر در اختیار نداشته باشید، اما برنامه ریزی در مورد آن هم می تواند به شما انگیزه مورد نیاز برای کسب آمادگی لازم برای رفتن به این سفر را بدهد. شاید امروز با کسی که دوست دارید اختلاف نظرهایی داشته باشید، اما بهتر است که وقت گرانبهایتان را صرف بحث و دعوا نکنید و سعی کنید با هم کنار بیایید.

 

 

 

مـهـر : برخی خواب هایی که امروز می بینید و یا افکاری که به سرتان می زنند شما را به گذشته های خیلی دور و یا حتی دوران کودکیتان باز خواهند گرداند. هر چه در این رابطه به ذهنتان می رسد را یک جا یادداشت کنید، شاید این کار به نظرتان مسخره برسد، اما پس از پایان آن احساس سبکی خیلی زیادی خواهید و چیزهای زیادی در مورد خودتان و ضمیر ناخودآگاهتان فرا خواهید گرفت. حتی ممکن است با این کار ایده های جدیدی در مورد انجام برخی کارهای تازه به سرتان بزند، پس خوب به همه چیز فکر کنید. امروز ممکن است در رابطه عاطفیتان به موضوعی پی ببرید که تا پیش از این از شما مخفی شده بوده و یا حداقل شما آن را ندیده بودید و روبرو شدن با آن می تواند برایتان دشوار باشد.

 

 

آبـان : به طور کاملا غیر منتظره سر و کله دوستی قدیمی که برای مدتی از او بی خبر بوده اید پیدا خواهد شد و این دیدار مجدد می تواند زمینه ساز رابطه جدیدی بین شما باشد، خواه یک رابطه تجاری و خواه یک رابطه رمانتیک. اگر چنین چیزی به سرتان زد به سادگی روی آن خط نکشید و به طور جدی آن را مورد بررسی قرار دهید، زیرا روابطی که امروز آغاز شوند شانس موفقیت و دوام بسیار زیادی خواهند داشت. اگر پیشرفت حرفه ای شما به خاطر شرایطی که به نظر خودتان خارج از کنترل می رسد متوقف و یا کند شده است قطعا دلیلی پشت آن نهفته است. شاید بهتر باشد پیش از آن که به مسیرتان ادامه دهید همه چیز را یک بار دیگر از نظر بگذرانید.

 

آذر : شما به طور ذاتی انسانی هستید که از خدمت کردن به دیگران لذت می برد و امروز فرصتی دست داده است تا وقتتان را صرف کمک و خدمت به آنهایی بکنید که واقعا به شما نیاز دارند. این موقعیت می تواند مربوط به کار شما شده و یا به یکی از نزدیکانتان که دارد با مشکلاتی بزرگ دست و پنجه نرم می کند مربوط باشد. اگر کمکتان را در این وضعیتی که چندان هم طول نخواهد کشید از آنها دریغ نکنید، این سخاوت و نوع دوستی شما به طوری که اصلا فکرش را هم نمی کنید زندگیتان را به طور مثبتی تحت تأثیر قرار خواهد داد. شاید امروز نتوانید آنقدر که خودتان دلتان می خواهد به شخصی که دوست دارید نزدیک شوید، اما این بدان معنا نیست که باید از او فاصله بگیرید.

 

 

دی  : شاید یکی از دوستانتان که چندان با احتیاط نیست شما را تشویق کند که از سر و ته کارهایتان زده و یا ادعای نادرستی کنید که اثبات آن برای شما آسان نخواهد بود. متأسفانه حتی اگر دوستتان از این کار قصر در برود، احتمال این که دیگران به انجام چنین کارهای اشتباهی از طرف شما پی ببرند خیلی زیاد است. در حال حاضر به هیچ عنوان به صلاحتان نیست که کاری غیر قانونی انجام داده و یا وظایف خود را نادیده بگیرید. شما به طور ذاتی انسان درستی هستید و حاضرید هر کاری را حتی اگر برایتان سخت باشد بر اساس اصول و به نحو احسن انجام دهید، پس کاری نکنید که صداقتتان زیر سوال برود و به اعتباری که دارید لطمه وارد شود.

 

 

بهمن : ممکن است تغییراتی در خانه و خانواده تان ایجاد شوند که هر چند در ابتدا کمی نگران کنند به نظر می رسند در نهایت تغییراتی مثبت خواهند بود. شما روزتان را با نگاهی مثبت و پرانرژی شروع می کنید، اما از آنجایی که سطح انتظارتان خیلی بالاست شاید نتوانید با موانعی که سر راهتان قرار می گیرند به سادگی کنار بیایید و برای حل آنها تلاش کنید. اما این نکته را به یاد داشته باشید که حتی بهترین و مدبرانه ترین نقشه ها هم زمانی که دارند عملی می شوند به بازنگری و ایجاد تغییرات نیاز دارند. پس به بی صبری خود غلبه کرده و با قدرت تمام هر مانعی که سر راهتان قرار می گیرد بتازید تا در نهایت به آنچه که می خواهید برسید.

 

اسفند : خبرهای خوبی که امروز خواهید شنید می توانند زندگیتان را برای همیشه تغییر دهند. شاید پای شراکتی که مدتی در انتظار آغاز آن بوده اید و یا فعالیت های حرفه ای دیگر در میان باشد که می توانند نگرش شما نسبت به زندگی را به طور جدی تغیر دهند. با این حال این نکته را در نظ ر داشته باشید که بلافاصلهدست به کار نشوید و تا زمانی که برنامه ریزی های مربوط به آن را به طور کامل انجام نداده اید دست نگه دارید. به احتمال زیاد امروز زمان زیادی را پای تلفن و با حرف زدن با دوستان و آشنایانتان خواهید گذراند و شاید با عشقتان نیز یک قرار رمانتیک داشته باشید؛ به هر حال فعالیت های اجتماعی بسیاری در انتظارتان هستند.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد