فال روزانه – 3 بهمن

دوست عزیز فالوده ای که 3 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما در زندگی تاکنون پیش‌پای خودتان را دیده‌اید و هدف‌های بلند مدتی ندارید، سالی که با تولدتان شروع می‌شود، زمانی است که هدف‌های پیش‌پاافتاده را کنار بگذارید و در این سال با ترسیم اهداف بلندمدت، موفقیت‌های چشمگیری را از آن خود کنید. شما فرد خیال پردازی هستید اما فکر می کنید که دیگران این خصوصیت شما را نمی پسندند. اشتباه می کنید، از آنجا که این رفتار هیچ آسیبی به دیگران نمی رساند، می تواند برای آنها خوشایند هم باشد. اگر فکر می کنید که این تنها شمایید که به آنچه می خواستید نرسیدید، سخت در اشتباهید. به اطراف تان نگاه کنید، هیچ ایده آل کاملی وجود ندارد اما شما نیز نباید دست از تلاش هایتان بردارید. لجبازی از خصوصیات اخلاقی ست که می تواند چه در محیط کار، چه در رابطه عاطفی ، به ضررتان تمام شود. پس از همین امروز آن را کنار بگذارید. ماه فروردین، اتفاقات مثبت زیادی در زندگی تان رخ می دهد که روحیه شما را از این رو به آن رو می کند. امسال، سال پیشرفت است، از آن نهایت لذت را ببرید.

 

 

فروردین : اگر به فکر شروع رشته مورد علاقه تان هستید، از همین حالا آغاز کنید. هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست. شما باید از زندگی تان لذت ببرید، پس به دنبال آنچه این لذت را به شما می بخشد، بروید. گذشتن از محدودیت ها و قوانین برایتان سخت است اما گاهی باید این کار را انجام دهید، به خصوص در مورد مسائل عاطفی. به عنوان مثال اگر مجرد هستید و فکر می کنید که ابراز علاقه به دیگری زیر پا گذاشتن حریم خصوصی اش است، در این فکر تجدید نظر کنید. زمان آن است که صادقانه هر آنچه در دل دارید را به زبان آورید. حرف تان را رک و واضح بگویید تا جواب درست بشنوید. یک کار نیمه تمام را که مدتهاست روی دستتان مانده تمام می کنید. روزهایی پر از شادی و هیجان خواهید داشت و می توانید منتظر اتفاقاتی متفاوت باشید. سفری کوتاه مدت پیش رو دارید. میهمانی خوش قدم پا به منزلتان خواهد گذاشت.

 

اردیبهشت : رویاپردازی خوب است، به شرطی که شما را از واقعیت دور نکند. امروز به شدت در دنیای خیال تان غرق می شوید، به طوری که نمی بینید در اطراف تان چه می گذرد. اما در انتهای روز پس از صحبت با دوستی دوباره با پاهایتان روی زمین راه می روید. اگر خواسته ای از عشق زندگی تان دارید، به جای پنهان کردن، بهتر است که آن را به زبان آورید. شما می توانید آرزوهایتان را به کمک او برآورده سازید، به شرطی که صادق باشید. برای رفتن به جایی دو دل هستید، تا زمانی که مطمئن نشدید حرفی در مورد آن نزنید. برای اتفاقی که نیفتاده بیش از حد نگرانید و بی تابی می کنید. سرتان را به کار مشغول کنید و کمتر فکر کنید. در مورد رابطه تان با شخصی یادتان باشد که جلوی ضرر را از هر کجا که بگیرید منفعت است.

 

 

خـرداد : امروز زمان فوق العاده ای برای برنامه ریزی است. برنامه ریزی شما هر چه باشد، میهمانی، سفر، کاری و… می تواند به بهترین نحو چیده شود و پیش رود. بنابراین معطل نکنید. در مورد موضوعی فکر می کردید که تنهایید اما امروز پس از صحبت با یکی از آشناهایتان متوجه می شوید که اینگونه نیست. این حس به شما آرامش بیشتری می دهد. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می گردید، به زودی او را در محیط کار یا کلاس هایی که در آن شرکت می کنید، پیدا خواهید کرد. روزهای سختی را پیش رو دارید و باید تصمیم های مهمی بگیرید. در مورد رابطه عاطفی تان فرصتی به دست می آورید تا حرف دلتان را بزنید. این فرصت را از دست ندهید. حرف تان را لای زر ورق بپیچید و اما بگویید. شخصی قولی به شما داده نگران نباشید، او به قولش عمل خواهد کرد.

 

 

تـیـر : امروز با افراد زیادی در ارتباط هستید و در فعالیت های زیادی شرکت می کنید. انرژی شما زیاد است و دوست دارید که آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید اما یادتان باشد که ایده های ناب تان را هر جایی مطرح نکنید، زیرا ممکن است که دیگران از صداقت شما سو استفاده کنند. از سرک کشیدن به زندگی دیگران خودداری کنید. اگر می خواهید به دوست تان سری بزنید، قبلش به او خبر دهید زیرا ممکن است که در شرایط مناسبی به سر نبرد و از این رفتار شما دلگیر شود. ممکن است دوستی قدیمی را ببینید که مدتها از او بیخبر بوده اید. به موقعیت بهتری از نظر کاری دست خواهید یافت. با شخصی جدید به زودی آشنا می شوید. شما خیلی اهل پس انداز کردن نیستید و هر چه قدر پول درمی آورید خرج می کنید. یادتان باشد شما برای همیشه نمی توانید مثل حالا کار کنید.

 

 

مـرداد : امروز سرتان به نسبت روزهای دیگر شلوغ است. ایده های زیادی در سر دارید که می تواند موجب پیشرفت کاری تان شود. شما توانایی این را دارید که از احساسات اطرافیان تان باخبر شوید. اما یادتان باشد که بیان واقعیت همیشه به نفع تان نیست. شاید بد نباشد که گاهی آنچه می فهمید را به روی دیگران نیاورید. این باعث می شود که همیشه روابط تان را در فاصله ای مشخص حفظ کنید. آرزوهایی در سر دارید اما آنها را غیرممکن می دانید، یادتان باشد که خواستن توانستن است. اگر به توانایی هایتان اعتماد داشته باشید، حتما به اهداف تان خواهید رسید. در مورد درگیری عاطفی تان بهتر است به خودتان سخت نگیرید و فعلا کمی صبورتر باشید. در مورد مسئله کاری به یک همکاری دراز مدت پایان خواهید داد. معاشرت با شخصی بیش از آنچه که فکر می کنید به شما انرژی و انگیزه می دهد. این روزها منتظر اتفاقات جالبی باشید. تغییرات را با آغوش باز بپذیرید.

 

 

شهریور : باید با فردی در مورد موضوعی صحبت کنید اما کمی نگران هستید. برای رهایی از این حالت بهتر است که حرف هایی که می خواهید بزنید را چند بار با خود مرور کنید. اما درنهایت جای نگرانی نیست زیر طرف مقابل تان به خوبی حرف های شما را درک و با شما موافقت خواهد کرد. با افرادی که نظرات مخالفی با شما دارند، نجنگید. گاهی اوقات همین زاویه دیدهای متفاوت می تواند ایده های جدیدی را به ذهن شما برساند که در کل زندگی تان نیز تاثیرگذار خواهد بود. شخصی که در گوش تان دائم حرف های یاس آور می زند از خودتان دور کنید. این روحیه شکست خورده و افسرده برازنده شما نیست، خیلی ها به شما نگاه می کنند. نتیجه مهربانی ای که به شخصی کرده اید به زودی می بینید. برای گذشتن از یک مرحله باید به کارهایتان سرعت بیشتری بدهید. نتیجه شگفت زده تان می کند.

 

 

 

مـهـر : امروز زمان آن را پیدا می کنید که به مشکلات تان رسیدگی کنید. البته این بدان معنی نیست که میدان را به تنهایی به دست بگیرید، بلکه باید شنونده خوبی نیز باشید، حتی اگر نظراتی مخالف میل تان می شنوید. صداقت کلید موفقیت شما در چنین روزی است. شما توانایی های بالایی دارید، تنها مشکلات تان نداشتن تحمل و تمرکز است. اگر بتوانید این دو خصوصیت را در خود تقویت کنید، مطمئن باشید که به بسیاری از اهداف تان، به خصوص مالی، خواهید رسید. از خطای کوچک دوستتان دلگیر نشوید و بزرگوارانه با آن برخورد کنید. قبل از هر کاری سلامت روحی و جسمی خود را مد نظر داشته باشید و سعی کنید عصبی نشوید. خوشبختانه شما به خوبی می دانید از طرف مقابلتان چه می خواهید و چه توقعی دارید، بی رو دربایستی با او صحبت و خواسته تان را مطرح کنید.

 

 

آبـان : هر آنچه در ذهن تان است را روی کاغذ بنویسید، می خواهد ناراحتی و غم هایتان باشد یا ایده هایی که برای آینده در سر دارید. نوشتن می تواند به شما کمک های زیادی بکند و تمرکزتان را بر مسائل بالا برد. اگر به دنبال پیشرفت هستید، بر اطلاعات تان مدام بیافزایید. شرکت در نشست ها و کلاس های مختلف می تواند به شما در این راه کمک کند، بنابراین در اجتماع بیشتر حضور داشته باشید. به زودی از سمت فردی که انتظارش را ندارید، سورپرایز خواهید شد. طبع لطیف را تنها برای شخصی که ظرفیت آن را دارد و از آن سو استفاده نمی کند به کار بگیرید. در برابر دو پیشنهاد مردد هستید، پیشنهادی را انتخاب کنید که همان اول نظرتان را جلب کرده بود. هرچه بیشتر فکر کنید خودتان را گیج می کنید که نتیجه خوبی در پی نخواهد داشت. با رسیدن نامه یا خبری شیرینی خواهید داد.

 

آذر : امروز احساس سالم بودن و قدرت می کنید، بنابراین دوست دارید که بیشتر وقت خود را بیرون از خانه بگذرانید. ورزش می تواند یکی از بهترین گزینه ها برایتان باشد. البته در انتهای روز به خوبی استراحت کنید تا انرژی لازم را برای روز بعد داشته باشید. اگر چه در رابطه عاطفی تان انعطاف پذیر و نرم هستید اما گاهی این روش جواب نمی دهد و همه چی با شما سر ناسازگاری برمی دارد. در این شرایط بهتر است که هیچ عکس العملی نشان دهید و تا آرام شدن امواج، خودتان را به دست آن بسپارید. از جایی خبری به شما خواهد رسید که برایتان باورنکردنی است. برای یک هدیه خساست به خرج ندهید، بهتر است سر کیسه را شل کنید. شما احساسات لطیفی دارید اما شخصی در اطرافتان این را به عنوان نقطه ضعف شما محسوب می کند آن هم در حالی که بسیار قدرتمند و با پشتکار هستید.

 

 

دی  : امروز پیغامی را از دوستی که دور از شما زندگی می کند، دریافت می کنید. او حاوی خبرهای خوبی برایتان ست. به زودی تغییراتی در زندگی تان ایجاد می شود که نتیجه تلاش های گذشته تان است. سعی کنید امروز بیشتر در ارتباط با دیگران باشید. بیش از آن که حرف بزنید، به حرف های دیگران گوش دهید. اگر مجرد هستید، در همین رفت و آمدها نیمه گمشده تان را خواهید یافت. به زودی کلید یکی از درهای بسته باز و دنیای تازه ای به رویتان گشوده خواهد شد. ورزش و تفریحات سالم را فراموش نکنید. دلتنگ مسافری راه دور هستید که به زودی به دیدارتان خواهد آمد و دلتان به دیدنش روشن می شود. لجبازی بیش از حد فقط باعث می شود در یک دور باطل بچرخید، کوتاه بیایید و قدر امروزتان را بدانید که فردا به هیچ کس قول داده نشده.

 

 

بهمن : امروز حوصله این که تنها روی یک چیز متمرکز شوید را ندارید. دلتان می خواهد مدام از این شاخه به او شاخه بپرید. این رفتار اگر موقتی باشد ایرادی ندارد اما در دراز مدت ممکن است که به زندگی تان آسیب برساند. به زودی یکی از آرزوهای بلندمدت تان برآورده می شود و شما هیجان زیادی را تجربه خواهید کرد. از آنجا که دیگران نیز در این موفقیت سهم داشته اند، این شادی را با آنها جشن بگیرید. فردی از دور شما را زیر نظر دارد، اگر مجرد هستید، بد نیست که اطراف تان را با دقت بیشتری نگاه کنید. اجازه ندهید خودخواهی شخصی در اطرافتان دامن شما را بگیرد. رعایت انصاف و عدالت شما سبب می شود که برای حل اختلاف و به عنوان حکم به شما مراجعه کنند، از دهن بینی بپرهیزید و از حیله و مکر یکی از اطرافیان غافل نباشید. اگر همه چیز را از پنجره خوش بینی بنگرید خیلی زود پشیمان خواهید شد.

 

اسفند : دوست دارید که مسائل را با منطق تان تجزیه و تحلیل کنید اما احساسات تان نمی گذارند. برایتان سخت است که میان منطق و احساس یک کدام را انتخاب کنید اما بدانید که گاهی می شود میان این دو تعادل ایجاد کرد. لازم نیست که یک کدام از آنها را نادیده بگیرید. امروز از چیزی ناراحت می شوید، دوست دارید فکر کنید که تمام شان اشتباه است اما متاسفانه واقعیت دارند. در این شرایط فقط صبر کنید تا اوضاع خود به خود بهتر شود. تلاش مضاعف خود را روی چیزی به کار بگیرید که ارزش آن را داشته باشد وگرنه نیروی خود را به هدر می دهید. برای اوج گرفتن باید بارتان را کم کنید. با خودتان رو راست باشید خطایتان را بپذیرید و درصدد جبران بر بیایید. با مشکلات مالی امروزتان فعلا کنار بیایید، اوضاع به زودی روبراه خواهد شد.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد