فال روزانه – 3 آذر


فال روزانه 3 آذر
:

دوست عزیز فالوده ای که 3 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

اوایل امسال برای شما با ثبات بسیاری همراه است و تغییرات اصلی در اواخر سال به سراغتان خواهند آمد. از این ثبات استفاده کنید و زمینه لازم را برای ایجاد تغییراتی که در انتظارشان هستید را فراهم کنید. وقت آن رسیده که با انجام کارهایی که آنقدر بزرگ هستند که باورشان برایتان سخت است به خودتان یاد بدهید که لازم نیست همیشه در آن چارچوب تکراری همیشگی باقی بمانید و به خودتان یادآوری کنید که می توانید امسال قدم هایی بزرگ بردارید که تاکنون هیچ گاه جسارت عمل به آنها را نداشته اید. تا آخر زمستان و با فرا رسیدن سال جدید این روحیه در شما بیشتر نیز خواهد شد و شما را به سوی تجربه هایی تازه و متفاوت راهنمایی خواهد کرد. هر کاری فقط تا قبل از آن که انجام شود به نظر غیر ممکن می رسد، پس از ناشناخته ها هراسی نداشته باشید. در دی ماه به سلامت و امنیت خود توجه بیشتری داشته باشید.

 

 

فروردین : روز خوبی را آغاز کر‌ده‌ اید و احساس سلامت و شادی می‌ کنید، این احساس را به فال نیک بگیرید و موفقیت‌ های خود را تضمین کنید. قرار بود دست همسر یا شریک زندگی‌ تان را بگیرید و مهمانی بروید یا بعدازظهر را در بیرون از منزل سپری کنید، اما امروز کارهای زیادی برای انجام دارید و بهتر است این قرارها را به آینده موکول کنید. امروز با فردی که سن و سال بیشتری از شما دارید صحبت می‌ کنید، پند و اندرزهای این فرد را آویزه گوش خود کنید و در آینده به کار بگیرید. سفری راه دور پیش می آِد. قدر لحظات زندگی تان را بدانید. علاقه ای به جمع کردن اشیاء گوناگون دارید. این روزها حوصله ایجاد هیچ تغییری در زندگی تان را ندارید. دست به کاری زده اید که نتیجه اش شگفت زده تان می کند. هر کس در زندگی اش دوران سختی را خواهد گذراند. شما هم از این قضیه مستثنی نیستید.

 

اردیبهشت : انسان خیال‌ پردازی هستید و در طول عمری که از خدا گرفته‌ اید حتماً به این نتیجه رسیده‌ اید که با خیال‌ پردازی راه به جایی نمی‌ برید. امروز زمان خوبی است که به جای غرق‌‌شدن در رویا، زندگی را با تمام واقعیت‌ هایش در آغوش بگیرید. تا خرخره زیر قرض فرو رفته‌ اید و با مشکلات مالی دست‌‌و‌ پنجه نرم می‌ کنید، امروز از جایی که حتی فکرش را نمی‌ کنید پول خوبی فراهم می‌ شود. این پول را به زخم‌ های زندگی‌ تان بزنید. امروز میان اعضای خانواده جروبحثی بالا می‌ گیرد و بهتر است با خویشتن‌ داری این دعوا را هر چه‌ سریع‌ تر فیصله دهید. به حرف های شخصی که برایتان بسیار مهم است خوب گوش کنید. موضوع را از زاویه دید او کاملا بینید تا حالش را درک کنید. در مورد مسئله ای کاری برای حرفتان احترام قائل شوید و روی قولتان بایستید. به شخصی در اطرافتان اجازه ندهید پایش را از گلیمش درازتر و برایتان تعیین تکلیف کند.

 

 

خـرداد : انسان دست‌ و‌ دلباز و گشاده‌ رویی هستید و همیشه به دیگران کمک می‌ کنید. این روحیه باعث شده تا امروز احساس خوبی پیدا کنید و مطمئن باشید افرادی که به آنها کمک کرده‌ اید در روزهای سخت دست شما را خواهند گرفت. کارهای عقب‌ افتاده زیادی دارید و امروز بهترین زمان برای انجام این کارها است تا فردا روز بی‌ دغدغه‌ ای را سپری کنید. آتش عشق به جان یکی از دوستان شما افتاده و برای رسیدن این دوست به دلدارش هر کاری که از دستتان بر می‌ آید را انجام دهید. این همه خودخوری نکنید و خودتان را عذاب ندهید. در موقعیت پیش آمده هر کس دیگری هم اگر جای شما بود همان کاری را می کرد که شما کردید. شک نکنید با ایمان و امیدی که در دل دارید موفق می شوید و کوه مشکلات را پشت سر می گذارید. برای وقتتان ارزش بیشتری قائل شوید، این گران ترین دارائی تان است.

 

 

تـیـر : روز پر از اضطرابی را در پیش‌ رو دارید و اگر به دنبال آرامش می‌ گردید وقت خاصی را برای بازی با فرزندانتان یا بچه‌ های فامیل و آشنایان کنار بگذارید، تجربه ثابت کرده است که بازی با کودکان تأثیر زیادی در کاهش اضطراب و نگرانی دارد. وقت زیادی را به ورزش یا کاری تفریحی اختصاص داده‌ اید و از کار و زندگی‌ تان عقب افتاده‌‌ اید، فراموش نکنید که تعادل میان کار و تفریح اولین اصل موفقیت است. توقع زیادی از همسر یا شریک‌ زندگی‌ تان دارید و بیش‌ از حد او را تحت فشار گذاشته‌ اید، مطمئن باشید این رویکرد فاصله بیشتری میان شما ایجاد می‌ کند. با دلتنگی بسازید، نمک به زخمتان نپاشید. فعلا اوضاع بر همین منوال است. در مورد مسئله ای کاری شخصی که دنبالش هستید، بر خلاف توقعتان تمامی شرایط شما را می پذیرد و با شما دست همکاری می دهد. به جسمتان بیشتر اهمیت بدهید و قبل از اینکه دیر شود زمانی را به استراحت اختصاص دهید.

 

 

مـرداد : انسان مردم‌ داری هستید و این روحیه باعث شده تا افراد را جذب خود کنید، اما بعضی‌ ها چشم‌ دیدن محبوبیت شما را ندارند. تنها راه برای مقابله با این افراد، دوری جستن از آنها است. امروز روز خوبی برای کار و کاسبی نیست و برای انجام هرگونه سرمایه‌ گذاری بهتر است فعلاً دست نگه‌ دارید. مشکلی در پیش‌ روی شما است، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که کلید حل این مشکل در دست یکی از دوستان شما قرار دارد. همه‌ چیز در زندگی زناشویی یا رابطه‌ ای که دارید بر وفق مراد شما است و رویکردی که به زندگی دارید را ادامه دهید تا همیشه شرایط بر همین منوال باقی بماند. از حرف تلخی که با نیت خوب به دوستی گفته اید، پشیمان نخواهید شد، فقط حواستان باشد، راز بین تان را برای کسی بازگو نکنید. به تازگی نسبت به موضوعی زیاد گلایه می کنید، به جای غر زدن باید بکوشید این اتفاق نادرست را به نحوی درست کنید وگرنه فقط خودتان را خسته تر می کنید.

 

 

شهریور : امروز روز شما است و چشم‌ انتظار خبر بسیار فرخنده‌ ای باشید. به لحاظ مالی نیز هیچ روزی بهتر از امروز برای سرمایه‌ گذاری نیست و سرمایه‌ گذاری‌ های امروز شما، سود هنگفتی را در درازمدت نصیب‌تان خواهد کرد. با فردی دنیا دیده‌ و‌ مهم ملاقات خواهید کرد، در برخورد با این فرد مواظب زبانتان باشید و با گفتارتان او را از خود نرنجانید. شلوغی‌ های زندگی حسابی اعصاب شما و همسر یا شریک‌ زندگی‌تان را به هم ریخته، اما این شرایط گذرا است و اجازه ندهید اعصاب‌ خوردی شما زمینه دلخوری دلدارتان را فراهم کند. از نیروی جوانی تان استفاده کنید. در مورد کاری که از پس انجامش برنمی آیید، لاف نزنید و برای خودتان دردسر درست نکنید. شما زنده هستید، زندگی را زندگی کنید. در مورد مسئله عاطفی تان با قهر راه به جایی نمی برید، در عوض با نیت خیر از در آشتی وارد شوید و با او صحبت کنید.

 

 

 

مـهـر : احساس تنهایی و سر‌خوردگی می‌کنید و دوست و رفیق چندانی ندارید، برای رهایی از این وضعیت در گروه‌های اجتماعی بیشتری حضور پیدا کنید و باب دوستی‌های جدیدی را باز نمایید. خبر بدی به دست شما می‌رسد و این خبر تمام روزتان را خراب خواهد کرد. شایستگی شما در محل کار آنگونه که باید و شاید به اثبات نرسیده و برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر و پیشی‌گرفتن از همکاران باید با اشتیاق بیشتری کار کنید و به‌قول قدیمی‌ها دل به کار بدهید. اجازه ندهید مشکلات بزرگ و کوچک ذهن شما را مشغول به خود کند و افق دید خود به زندگی را وسیع‌تر کنید. شخصی بر خلاف توقعتان دست به کاری خواهد زد که متعجبتان می کند. تا به سرانجام رسیدن کاری خون به دلتان می شود اما نگران نباشید این کار انجام می شود. موفقیت شخصی از نردیکانتان بسیار خوشحالتان خواهد کرد. همین روزها سهمتان از چیزی را دریافت خواهید کرد، در خرج کردن احتیاط کنید.

 

 

آبـان : ایده‌ های بکری دارید و امروز بهترین زمان برای امتحان این ایده‌ ها است. زندگی زناشویی یا رابطه‌ ای که دارید به خطر افتاده و همسر شما رفتار عجیب و غیر منتظره‌ای را در پیش گرفته، برای اینکه اوضاع از چیزی که هست بدتر نشود، هرچه سریع‌ تر فکری به حال تداوم زندگی مشترک بردارید . همیشه از شرایط جسمی و بدنی خود ناراضی بوده‌ اید و احساس خجالت می‌ کنید، به خاطر داشته باشید که بعضی‌ چیزها را در زندگی نمی‌ توان تغییر داد و به‌ جای سر‌خوردگی، بهتر است با قبول واقعیت به جنبه‌ های خوش زندگی نگاه کنیم. نگرانی شما در مورد حوادث احتمالی که فکر می کنید که قرار است اتفاق بیافتد بی مورد و ساخته ذهن شماست. با ایراد گرفتن مدام و بی دلیل ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده نکنید. این روزها انقدر سرتان به جزئیات گرم است که از دری که روبرویتان باز شده غافلید، هوشیار باشید و زمان را از دست ندهید.

 

آذر : امروز از آن روزها است که اصلاً حوصله بلند شدن از رختخواب را ندارید و به‌ رغم اینکه کار دشواری انجام نداده‌ اید، حسابی خسته و کوفته‌ اید. اجازه ندهید این احساس بر شما غلبه کند و اگر دل به کار بدهید، خستگی و کسالت از شما گریزان خواهند بود. مدتی است که نسبت به رفتار همسر یا شریک‌ زندگی‌ تان مشکوک شده‌ اید، اما بدانید که شک آغازگر فاصله‌ ها است و به جای بدگمانی، احساسی که دارید را با صداقت تمام با همسرتان در میان بگذارید. صمیمی ترین دوست و یار شما کسی است که رفیق غم و شادی شما باشد. به کسی که فقط در شادی همراهتان است و در هنگام غم تنهایتان می گذارد این همه اعتماد نکنید. در انتخاب دوستانتان دقت کنید. دوران دوری و رنج به زودی برای شما به پایان خواهد رسید و به کسی که از همه کس برای تان عزیز تر است خواهید رسید.

 

 

دی  : اصلاً زمان خوبی برای ولخرجی نیست و تا می‌ توانید به کاهش هزینه‌ ها و پس‌ انداز فکر کنید. برنامه‌ های زیادی برای آینده کشیده‌ اید و حساب همه‌ چیز را کرده‌ اید اما فراموش نکنید که موفقیت این برنامه‌ ها تنها در گرو تلاش شبانه‌ روزی شما نهفته است. فشارهای زیادی را در زندگی تحمل می‌ کنید و با هر برخورد ساده‌ ای ممکن است از کوره به در شوید. در نتیجه بهتر است کنترل بیشتری روی برخوردهای خود داشته باشید و مردم‌ داری را در پیش بگیرید. فکر دیدار شخصی ذوق به دلتان می اندازد. برای انجام کاری پیشنهادی به شما می شود که توقعش را ندارید، پیش از جواب دادن خوب فکر کنید. به امید موفقیت و پیروزی در راه هدفی که به آن عشق می ورزید قدم بردارید و با جدیت آن را دنبال کنید، مطمئن باشید که خواستن توانستن است.

 

 

بهمن : روز را با نگرانی و اضطراب شروع‌ کرده‌ ا‌ید و ریشه این نگرانی‌ ها نیز چیزی به غیر از مشکلات مالی نیست. غم به دل خود راه ندهید چرا که مشکلات مالی گذرا هستند و سعی کنید با صرفه‌ جویی و تدبیر این مشکلات را پشت‌ سر بگذارید. احتمال مشاجره میان شما و یکی از نزدیکان وجود دارد و بهتر است با خویشتن‌ داری جلوی دلخوری میان شما و این فرد را بگیرید. اوقات فراغت خود را به حضور در گروه‌ های اجتماعی اختصاص دهید، در این روابط جدید با کارهای تازه و جذابی آشنا می‌ شوید که حسابی سرگرم‌تان می‌ کند. در مورد مسئله ای خانوادگی برای به کرسی نشاندن حرفتان مجبور به بحث های طولانی خواهید شد، با حفظ احترام روی خواسته تان پافشاری کنید. خبری به شما داده می شود که بسیار نگرانتان می کند، به خودتان مسلط باشید، اوضاع به آن بدی که به گوشتان رسیده نیست. این شر آرام تر از آنکه فکر می کنید از سرتان می گذرد.

 

اسفند : امروز اعتماد‌ به‌ نفس زیادی پیدا کرده‌ اید و مطمئن باشید این روحیه درهای جدیدی را پیش‌ روی شما باز خواهد کرد. مهمان ناخوانده‌ ای از راه می‌ رسد، از این مهمان حسابی پذیرایی کنید چرا که مهمانی خوش‌ قدم است و بخت و اقبال به همراه این مهمان وارد منزل شما خواهد شد. معامله‌ ای در پیش‌ رو دارید، احتمال ضرر شما در این معامله وجود دارد و تا می‌ توانید حواس‌تان را جمع کنید. به‌ صورت کاملاً اتفاقی با شخصی که مدت‌ ها پیش با او مشاجره‌ ای داشته‌ اید برخورد خواهید کرد. این مشاجره ضرری به شما وارد نکرده، در نتیجه فراموش نکنید که گذشته‌‌ها گذشته است و این ملاقات را برای صلح و آشتی با این فرد به فال نیک بگیرید. قدم اول برای رسیدن به اهدافتان باورتان به خودتان است. دلشوره دارید و نگران چیزی یا عزیزی هستید، آرامش داشتن کلید غلبه بر مشکلاتتان است. در مورد مسئله ای عاطفی مجبور می شوید تصمیم سختی بگیرید، پای تصمیمتان بایستید، تاوان اشتباه شخص دیگری را شما نمی پردازید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد