فال روزانه – 3 آبان


فال روزانه 3 آبان
:

دوست عزیز فالوده ای که 3 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

پیشرفت و ترقی حق شماست، چه در زمینه تحصیلی و چه کاری، اگر چه تابه حال اتفاقات طبق خواسته شما پیش نرفتند اما از این به بعد می بینید که به آنچه لایقش هستید، خواهید رسید. اگر با همان اراده آهنین قدم بردارید، پیشرفت قابل ملاحظه ای در زندگی تان خواهید کرد. سعی کنید که در روابط عاطفی تان دقیق تر باشید و دوستان تان را با وسواس بیشتری انتخاب کنید. شما فرد مهربانی هستید اما گاهی زبان تندی دارید، سعی کنید که کنترل این رفتار را به دست آورید زیرا می تواند منجر به بهم خوردن روابط تان شود. سفری کوتاه در اواخر سال دارید که تغییراتی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد. از نظر سلامت جسمی، باید بیشتر به خودتان اهمیت دهید. امسال سال شلوغی دارید اما در کنار آن باید به تفریح، ورزش و رژیم غذایی تان نیز اهمیت دهید. هدفی در سر دارید که امسال به واقعیت تبدیل می شود و شما نفسی از راحتی خواهید کشید. ماههای بهمن، فروردین و مرداد از بهترین ماههای شما خواهد بود. سال پیش رو سالی پر از عشق، پیشرفت و لبخند برایتان است که باید نهایت لذت را از آن ببرید.

 

 

فروردین : اشتباهی مرتکب شده اید که به شما حس عذاب وجدان داده است. هر فردی ممکن است اشتباه کند و شما نیز از آن مستثنی نیستید. بنابراین خیلی ذهنتان را درگیر آن نکنید. امروز با افراد زیادی در ارتباط هستید و در فعالیت های زیادی شرکت می کنید. بنابراین سعی کنید که از آنها مشورت بخواهید. از سرک کشیدن به زندگی دیگران خودداری کنید زیرا چون دردسر برای شما چیزی ندارد. به زودی خبر خوبی می شنوید که تغییر بزرگی در رابطه عاطفی تان خواهد داد. گاهی آدم مجبور می شود تسلیم شود یا اینکه اگر برای انجام کاری موقعیت را خوب نمی‌بیند ان زمان آن را رها کند و منتظر اتفاقات آینده شود. در حال حاضر بهتر است کمی صبر کنید، از موقعیت و نیرویتان استفاده کنید و به زندگی بچسبید تا بتوانید این روزها را بگذرانید


 

اردیبهشت : امروز با افراد زیادی در تماس خواهید بود اما هر چه می دانید را نباید در مقابل آنها به زبان نیاورید. سعی کنید کمی راز نگه دار باشید تا برنامه هایتان نقش بر آب نشود. هدفی در سر دارید اما آنها را غیرممکن می دانید به همین دلیل تلاشی هم برای آن نمی کنید، یادتان باشد که خواستن توانستن است. اگر به توانایی هایتان اعتماد داشته باشید، حتما به اهداف تان خواهید رسید. نسبت به فردی که دوستش دارید کمی حساس شده اید، اما بدانید که با این کار نتیجه برعکسی می گیرید. اینکه حرف دلتان را چطور و کجا بزنید از اصل حرف مهمتر است. جمله‌هایتان را بالا و پایین کنید و منتظر فرصت مناسب برای گفتنشان بمانید، در غیر این صورت حرفتان شنیده نخواهد شد و به آنچه می خواهید نمی‌رسید. تجارت برایتان خوب است اما بهتر است با فردی که در این زمینه تجربه دارد مشورت کنید.

 

 

خـرداد : سعی کنید که امروز در رفتار و حرکات تان به خصوص در محیط کار دقت بیشتری به خرج دهید. زیرا ممکن است که با یک حرکت نادرست نقشه هایتان به بن بست برسد. این روزها یک انتظار تلخ می کشید و دلتان کمی گرفته است اما درنهایت جای نگرانی نیست زیرا همه چیز طبق مرادتان پیش خواهد رفت. اگر فردی بر سر راه شما قرار گرفت، تا اون را کامل نشناختید، به خواسته او جواب ندهید. به خصوص اگر پای مسایل مالی در میان باشد. یک تماس تلفنی بسیار خوشحالتان می کند. برای اضطراب مدامتان با یک پزشک مشورت کنید. مشکل برطرف می شود. به کار بزرگی دست می زنید. روی این کار تمرکز کنید تا نهایت رضایت را از آن داشته باشید به زودی کنترل دنیایتان را در دستانتان خواهید گرفت. کافی است کمی صبور باشید.

 

 

تـیـر : مشکلی ذهن شما را درگیر کرده است اما تنها راه چاره شما صبوری است. نگرانی بیش از حد شما به آینده باعث می شود که زمان حالتان را نیز از دست دهید. بنابراین خودتان را اذیت نکنید و زندگی را سخت نگیرید. سعی کنید که از داشته های زمان حالتان لذت ببرید تا سرنوشت بهترین ها را برای شما رقم زند. به زودی فردی به سمت تان می آید و شما با دیدن او خوشحال می شوید. سعی کنید که برای تغییر روحیه تان هم که شده زمان بیشتری را با او بگذرانید. مشکلی حل شده و خطری از سرتان گذشته است. به شکرانه آن صدقه ای بدهید و دلی را شاد کنید. حالا که هستید زندگی کنید. این قدر دنبال شادی ها و اتفاقات بزرگ نباشید. زندگی معجزه است، از هر لحظه آن استفاده کنید و دور و برتان را ببینید. دیدار اتفاقی یک دوست دلتان را روشن می کند.

 

 

مـرداد : اگر در روزهای گذشته دل فردی را شکستید، امروز زمان آن است که به سمتش روید وخطایتان را جبران کنید. امروز زمانی ست که باید تصمیمات مهمی برای زندگی تان بگیرید. هر چه بیشتر خودتان را به گذشته گره بزنید، از اهداف تان دورتر خواهید شد. برای به دست آوردن دل فردی باید تلاش بیشتری به خرج دهید. جدا از حرف، عمل های شماست که به چشم او می آید، بنابراین کوتاهی نکنید و برای آنچه می خواهید به دست آورید، سنگ تمام بگذارید. در محیط کاری یا درسی ملاقات خوبی خواهید داشت که به پیشرفت‎‌تان کمک می کند. در اثر یک اشتباه ضرر مالی به شما وارد شده، از دوستی قدیمی که راه دور است خیر بگیرید. از ترس نه شنیدن سوالتان را نمی‌پرسید. اشتباه می کنید، شما نمی‌دانید در سر دیگران چه می گذرد.

 

 

شهریور : این روزها فردی زیاد در اطراف شما می پلکد اما بهتر است که به او اعتماد نکنید. در محیط کار سعی کنید که تمرکزتان تنها روی کار خودتان باشد در غیر این صورت درگیر حاشیه خواهید شد. اگر چه در رابطه عاطفی تان انعطاف پذیر و نرم هستید اما گاهی این روش جواب نمی دهد و همه چی با شما سر ناسازگاری برمی دارد. در این شرایط بهتر است که هیچ عکس العملی نشان دهید و تا آرام شدن امواج، خودتان را به دست آن بسپارید. خبر خوبی در مورد مسایل مالی در راه است. جانتان سلامت، مال جبران می شود. دوری از شخصی طاقتتان را طاق کرده، متاسفانه فعلا باید با شرایط بسازید و صبوری کنید. از کسی که توقعش را ندارید، حرکتی خواهید دید که متعجب و نظرتان را نسب به او عوض می کند. به دنبال شادی در اتفاقات کوچک اطرافتان باشید.

 

 

 

مـهـر : یک دلخوری داشته اید که امروز این دلخوری از بین می رود و شما از ته دل می خندید. معامله ای در پیش دارید که برای آن کمی استرس دارید. اما نگران نباشید زیرا به نحو احسن پیش خواهد رفت. فرصت خوبی ست تا اطلاعاتی را که می خواهید در مورد ایده ای که در سر دارید، به دست آورید. این اطلاعات در روزهای آتی شما را از ضرر نجات خواهند داد. یک دورهمی کوچک اما مهمی در پیش دارید، سعی کنید که در آن خودی نشان دهید. شنیدن خبری مضطربتان می کند دست پاچه نشوید و دست به هیچ کاری نزنید. مبلغ کمی از جایی به دستتان می رسد این پول برایتان برکت فراوانی خواهد داشت. با عزیزی که داغدار است تماس بگیرید و به او بگویید که در کنارش هستید. این هفته از یک خرید غیر ضروری چشم بپوشید، به این پول در جای دیگر احتیاج خواهید داشت.

 

 

آبـان : از صبح کمی نگران هستید اما دلیل آن را نمی دانید. نگران نباشید زیرا این حالت موقتی ست و نمی تواند نتیجه منفی روی کارهایتان داشته باشد. سعی کنید امروز زمان بیشتری را در دل طبیعت بگذرانید. در محیط کار پیشرفتی خواهید داشت از آنجا که دیگران نیز در این موفقیت سهم داشته اند، این شادی را با آنها جشن بگیرید. اگر امروز یکی از اطرافیان تان شما را ناراحت کرد، سعی کنید که کنترل تان را از دست ندهید زیرا به روابط تان لطمه خواهد خورد. عجله کار شیطان است اما برای شما دیگر وقت آن رسیده که به کارهایتان شتاب و سرعت عمل ببخشید، شما فقط احتیاج به اراده قوی و ایمان به خودتان دارید. حواستان را بیشتر جمع کارهایتان بکنید و بگذارید وظایفی را که به عهده گرفته‌اید بخوبی به پایان برسد. این هفته یک تماس تلفنی بسیار مهم خواهید داشت.

 

 

آذر : احساسات شما در چنین روزی فوران کرده است به طوری که نمی توانید از روی منطق تان تصمیم بگیرید. در چنین روزی برایتان سخت است که میان منطق و احساس یک کدام را انتخاب کنید. از این رو بهتر است که از گرفتن تصمیمات مهم خودداری کنید. شاید امروز از دست شریک زندگی تان انقدر عصبانی شوید که دوست داشته باشید رابطه تان را بهم بزنید اما بهتر است که از بیان این طرز فکر خودداری کنید وگرنه تاثیرات بدی را روی رابطه تان خواهد گذاشت. شما فرد ماجراجویی هستید این هفته از سرک کشیدن به زندگی دیگران دست بردارید و بیشتر به فکر بهبود روابط در زندگی خود و خانواده تان باشید. رقیبان شما در محیط کاری کم نیستند بهتر است خودتان را به روز نگه دارید و اگر لازم است برای جلو زدن از دیگران علوم یا فنون تازه مربوط به کارتان را یاد بگیرید.

 

 

دی  : نگران آینده تان هستید و این نگرانی طبیعی است اما واقعیت این است که شما باید از زندگی تان لذت ببرید، پس به دنبال آنچه این لذت را به شما می بخشد، باشید. گذشتن از محدودیت ها و قوانین برایتان سخت است اما گاهی باید این کار را انجام دهید و پایتان را از مرزها فراتر بگذارید. این تفکر به خصوص در مورد مسائل عاطفی می تواند تغییرات زیادی را در رابطه تان ایجاد کند. اگر در این مورد مصمم باشید، به زودی تغییرات بزرگ و مثبتی را در زندگی تان خواهید دید. حرفی شنیده‌اید که برایتان بسیار سنگین بوده، برای آدم ها به اندازه اهمیتشان ارزش قائل شوید. برای دعوت از شخصی برای همکاری دچار تردید و دودلی هستید، بهتر است پیشنهادتان را دوباره بررسی کنید. این هفته به طور اتفاقی شخصی را در جایی می بینید که فکر تازه ای به سرتان می اندازد، این فکر خوبیست.

 

 

بهمن : امروز کمی با اطرافیان تان جر و بحث خواهید داشت اما نگران نباشید زیرا تاثیر مثبتی در زندگی تان خواهد داشت و تکلیف تان را مشخص خواهد کرد. بنابراین سعی کنید که در گفتگوهایتان صادقانه همه حرف هایتان را بزنید. مطمئن باشید که نتیجه بهتری از صداقت تان خواهید گرفت. با شریک زندگی تان کمی اختلاف نظر دارید اما بیشتر انها سوتفاهم است، بنابراین سعی کنید که زمانی بیشتری را با او بگذرانید تا تمام اینها پایان یابد. برای خود و خواسته تان ارزش قائل شوید. مجبور به یک تغییر کاری یا مکان می شوید. در مورد بحث خانوادگی پیش آمده به جزئیات بیشتر اهمیت بدهید برای هیچ کاری این هفته عجله نکنید هنوز زمان زیادی پیش رو دارید. برای رسیدن به هدفتان یک تاریخ تعیین و بیشتر تلاش کنید.

 

 

اسفند : احساس تنهایی می کنید. مشکلی برایتان پیش آمده که فکر میکنید فقط خودتان درگیر آن هستید اما امروز پس از صحبت با اطرافیان متوجه می شوید که اینگونه نیست. این حس به شما آرامش بیشتری می دهد. سعی کنید که مثبت نگر تر باشید و خود برای بهبود حالتان تلاش کنید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می گردید، به زودی او را در محیط کار یا کلاس هایی که در آن شرکت می کنید، پیدا خواهید کرد. شما ذهن خلاق و هوش بالایی دارید. حرف زدن با شخصی باعث می شود از اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد مطلع شوید. حواس خود را جمع کنید تا موقعیتی ناب را شکار کنید و در مسیر درست پیشرفت قرار بگیرید. ذهن خود را از حاشیه ها خالی کنید، فقط وقتتان را تلف می کند. در زمینه مسائل عاطفی کمی سردرگمی را تجربه خواهید کرد.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد