فال روزانه – 29 بهمن

دوست عزیز فالوده ای که 29 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

اگر چه شما فرد آرامی هستید اما امسال باید کمی به زندگی تان هیجان دهید. تغییرات می توانند زندگی شما را وارد مرحه تازه ای کنند. حال وقت آن است آنچه در زندگی آزارتان می دهد را از خود دور کنید و فضا را برای ورود چیزهای جدید و خوشایند آماده کنید. اگر به فکر گرفتن تصمیمات مهمی در زندگی تان هستید، اوایل سال جدید بهترین زمان است. به زودی فرصت هایی در زمینه کاری برایتان فراهم می شود که بهتر است آنها را از دست ندهید. هر چه سختی کارتان بیشتر باشد، نتیجه ای که می گیرید نیز بهتر است. ماه مرداد شرایط زندگی شما آنطور که دوست دارید، پیش خواهد رفت و از این بابت احساس غرور و اعتماد به نفس خواهید کرد. اگر سعی کنید که به جای کمیت روی کیفیت روابط عاطفی تان تمرکز کنید، اتفاقات بهتری برایتان خواهد افتاد. از تک تک روزهای پیش رو نهایت لذت را ببرید.

 

 

فروردین : نگران وضع جسمانی خود هستید، شاید همین نگرانی تلنگری باشد تا شما بیش از پیش به سلامتی تان اهمیت دهید. امروز فرصت خوبی است تا احساسات درونی خود را برای معشوق تان بازگو کنید، حتی اگر فکر می کنید که او منظور شما را به خوبی درک نمی کند. نگران نباشید در نهایت او به دلیل صداقتی که داشتید از شما سپاسگذار خواهد بود. به زودی یک پیشنهاد کاری شما را وسوسه می کند که کارتان را تغییر دهید. قبل از هر عملی خوب در مورد آن تحقیق کنید.

 

اردیبهشت : شکی در دلتان افتاده که نگران تان کرده است. در این شرایط بهتر است که به احساسات خود ایمان داشته باشید و راهی را که قلب تان می گوید پیش بگیرید. هر راهی را در پیش بگیرید، سختی هایی دارد که شما از پس اش بر می آیید، پس به جای معطل کردن، اولین قدم را با اراده ای بالا بردارید. دوستی با حرفی شما را ناراحت کرده است، شاید بد نباشد که مدتی از او فاصله بگیرید تا به اشتباه اش پی ببرد. مشکلی برای یکی از اطرافیان تان بوجود آمده که نگران تان کرده است، تا جایی که می توانید کنارش باشید تا این بحران را رد کند.

 

 

خـرداد : شما فردی هستید که یا کاری را آغاز نمی کنید یا اگر آغاز کردید تمام تلاش تان را برای آن به کار می گیرید. سعی کنید این رفتار را در خود حفظ کنید زیرا هیچ هدفی آسان به دست نمی آید. برای شروع کاری، مورد حمایت دیگران قرار می گیرید، پس از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. امروز به روابط عاطفی تان خیلی سخت نگیرید. سعی کنید که به جای مخالفت با شریک زندگی تان، با او همفکر شوید. این روزها آنچه شما بیش از همیشه بدان احتیان دارید، آرامش است.

 

 

تـیـر : امروز شاهد تغییراتی در زندگی تان هستید. این تغییر زندگی شخصی و حتی حرفه ای شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. فرصتی برایتان فراهم می شود که می توانید توانایی های خود را بالا ببرید، اگر می خواهید در زمینه کاری خود پیشرفت داشته باشید، از این فرصت استفاده کنید. اگر دوست دارید دست به کارهای عجیب و غریب بزنید، حتی اگر رفتار شما از نگاه دیگران نامعقول آید، باز هم شما به کار خود ادامه دهید. به زودی زندگی عاطفی شما وارد مرحله ای می شود که مدت هاست انتظارش را می کشیدید.

 

 

مـرداد : امروز شاهد اتفاقی در زندگی تان هستید که اعتماد به نفس تان را بالا می برد. این تغییر می تواند آینده روشنی را برایتان به همراه داشته باشد به شرط آن که به تلاش تان ادامه دهید. به زودی پولی به دست تان می رسد که می توانید با آن برای اهدافی که در سر دارید برنامه ریزی کنید. اگر چه امروز دور و برتان شلوغ است، اما بهتر است که زمانی را به تنهایی اختصاص دهید. تمرکز چیزی ست که در چنین روزی بدان نیاز دارید. دوستی با شما تماس می گیرد و خبری را به گوش تان می رساند که خستگی های چند وقت اخیرتان را در می کند.

 

 

شهریور : احساس سنگینی می کنید، برای این که حس بهتری داشته باشید تا می توانید وسایل قدیمی، کهنه و بی مصرف را دور بریزید و فضا را برای چیزهای جدید باز کنید. همین کار به شما انرژی مثبت می دهد. در کاری که آغاز کرده اید به مشکلی برخورده اید که تنهایی از پس آن بر نمی آیید، بهتر است که خجالت را کنار بگذارید و از دوستان تان کمک بگیرید. شما عاشق پیشرفت هستید و دوست دارید در تمام جنبه های زندگی حتی رابطه عاطفی، هر روز یک قدم به جلو بگذارید. از ناشناخته ها نترسید و با جسارتی که دارید آنچه که فکر می کنید به صلاح تان است را انجام دهید.

 

 

 

مـهـر : احساس می کنید که شما برای دیگران بیش از لیاقت شان مایه می گذارید. اگر واقعا اینگونه ست سعی کنید که در رفتارتان تغییری ایجاد کنید زیرا در نهایت این شمایید که ناراحت و دلسرد خواهید شد. شریک زندگی تان از دست شما کمی دلگیر استو اگر می خواهید رابطه خود را بهبود بخشید، برای صحبت کردن در مورد موضوعات مهم با یکدیگر وقت بیشتری بگذارید. به زودی خبر خوبی در مورد مسایل کاری و مالی به گوش تان می رسد.

 

 

آبـان : اگر هدفی در سر داشته اید که هیچگاه عملی نشده است، ناامید نشوید، دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است پس به راهتان همچنان ادامه دهید تا به موفقیتی که می خواهید دست یابید. امروز برای شما اتفاقی خاصی می افتد که نسبت به خود و زندگی تان امیدوار می شوید. امروز قدرت تشخیص شما بالاست، از این رو زمان خوبی برای گرفتن تصمیمات مهم است. به جای وقت تلف کردن، هر چه سریع تر در زمینه ای که می خواهید وارد عمل شود. به زودی تغییری در زندگی تان ایجاد می شود که مدت هاست انتظارش را می کشیدید.

 

آذر : امروز خیلی به خودتان سخت نگیرید. لازم نیست که نگران کارهایتان باشید. به جای آن سعی کنید که با دیگران ارتباط بیشتری داشته باشید. ایده های مثبتی به ذهن تان رسیده که می خواهید در ماههای آتی اجرایشان کنید. سعی کنید ایده هایتان را جایی بنویسید تا فراموش نشوند. موضوعی هست که می خواهید با شریک زندگی تان در میان بگذارید اما به دلیل ترس آن را هی به عقب می اندازید. این تعویق ها تنها به ضرر خودتان تمام خواهد شد، پس همین امروز برای بیان آنها پیش قدم شوید.

 

 

دی  : اگر چه فرد آرامی هستید اما امروز دوست دارید که هیجان را تجربه کنید. خودتان را به دست احساسات تان بدهید تا شما را به هر جا که خواست ببرد. به دلیل موفقیت هایی که در گذشته به دست آورده اید و همچنین تعریف و تمجیدهایی که دوستان تان از شما می کنند، اعتماد به نفس تان بالا رفته است. از این شرایط برای برداشتن قدم های مهم، استفاده کنید. به زودی با فردب آشنا خواهید شد که مشترکات و علاقمندی های مشابهی با او دارید. اگر مجرد هستید، او می تواند شریک زندگی خوبی برایتان باشد.

 

 

بهمن : اگر چه ایجاد تغییرات ساده نیست، اما اگر می خواهید در زندگی تان پیشرفت کنید باید این کار را انجام دهید. اگر برای مسیری که انتخاب کرده اید نگران هستید، خانواده خود را فراموش نکنید، آنها می توانند حامیان بزرگی برای شما باشند. یک موضوعی که هیچ گاه برای شما اهمیتی نداشت امروز برایتان بولد می شود. شاید بهتر باشد که این موضوع را دقیق تر بررسی کنید و دلیل نگرانی تان را بفهمید. گاهی اوقات هیچ اتفاق بدی نیافتاده و تنها عدم آگاهی ماست که موجب نگرانی می شود.

 

اسفند : حتی اگر آدمی هستید که همیشه به تنهایی تصمیم می گیرید، امروز باید به دیگران اعتماد کنید و از آنها کمک بگیرید. تصمیم دارید که تغییری بزرگ به زندگی تان بدهید. اگر چه اکنون آن را به چشم یک سرگرمی می بینید اما در آینده ای نزدیک می تواند زندگی تان را از این رو به آن کند. مشورت با دیگران کلید موفقیت شماست اگر اخیرا، به خصوص با شریک زندگی تان، کم حرف شده اید باید بگوییم که بیان احساسات واقعی می تواند حقایق را آشکار و مشکلات بسیاری را حل کند. پس بیشتر با دیگران گفتگو کنید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد