فال روزانه – 29 اسفند

دوست عزیز فالوده ای که 29 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

برای این که به اهداف بلند مدت زندگی تان برسید، باید از همین حالا دست به کار شوید. زمان خوبی ست تا برای سال جدید خود برنامه ریزی کنید، فقط حواس تان باشد که آنها را پیش کسی بازگو نکنید زیرا آدمهای سودجویی در اطراف تان هستند که ممکن است پیش پایتان سنگ بیاندازند. خودتان را برای تغییرات بزرگ آمده کنید. فصل بهار اتفاقات جدیدی برایتان می افتد که گره خیلی از مشکلات تان را باز خواهد کرد. وقت آن است تا زاویه دید خود را در مورد برخی افراد تغییر دهید و با دید مثبت تری به آنها بنگرید. این گونه نه تنها تفاهم بیشتری با اطرافیان تان خواهید داشت بلکه زیبایی های بیشتری از زندگی را نیز مشاهده خواهید کرد. ماه های اردیبهشت و مرداد از بهترین ماههای سالتان خواهد بود.

 

 

فروردین : امروز اخباری می شنوید که شاید هضم آنها در آن واحد برایتان گیج کننده باشد اما صحبت کردن با فردی با تجربه در این زمینه، می تواند مفاهیم را برایتان روشن تر کند. اطلاعاتی که در اختیارتان قرار گرفته است می تواند موجب پیشرفت کاری شما شود. پس آن را با خلاقیت خود تلفیق و در شغل تان به کار گیرید. پیاده روی در چنین روزی می تواند ذهن خسته شما را باز و شما را برای خوابی راحت آماده کند. دوستی را به طور تصادفی می بینید. او را به خانه تان دعوت و ارتباط تان را با او بیشتر کنید. مطمئنا روزهای خوشی را در کنار او خواهید گذراند

 

اردیبهشت : امروز که انرژی زیادی را در خود احساس می کنید، زمان خوبی برای شرکت در فعالیت های اجتماعی است. فرقی نمی کنید که کلاس های هنری باشد یا باشگاه ورزشی، با این کار نه تنها شما به دیگران انرژی می دهید بلکه اطلاعات مفید زیادی را نیز از آنها دریافت خواهید کرد. به زودی به یک سفر کاری می روید که تغییرات زیادی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد و تاثیرات اش تا مدت ها در زندگی تان خواهند ماند. کارهای عقب مانده امروزتان را به فردا نیاندازید زیرا فردا بیش از امروز سرتان شلوغ خواهد بود.

 

 

خـرداد : امروز احساس می کنید که شریک زندگی تان برای حرف های شما ارزش زیادی قائل نیست، از این رو دلخور می شوید. اما بدانید که این ربطی به شما ندارد، او این روزها درگیر است و بهتر است که درکش کنید. اگر مجرد هستید، فردی در میان آشناهایتان نظر شما را به خود جلب کرده است اما در مورد بیان احساسات تان شک دارید. بهتر است دور نقض های کوچک را خط بکشید و با دیدی مثبت به او نگاه کنید. هیچ کس کامل نیست، پس توقع تان را پایین بیاورید تا زندگی تان رنگ دیگری به خود گیرد.

 

 

تـیـر : از نظر فیزیکی احساس خوبی ندارید، اما نگران نباشید زیرا فردا حالتان بهبود می یابد. بهتر است امروز به تغذیه خود اهمیت دهید. سفری در راه دارید. این سفر می تواند تغییرات بزرگی را در زندگی تان ایجاد کند. چارچوب هایی برای خودتان ساخته بودید که اخیرا کمی متزلزل شده است. به جای نگرانی، بد نیست یک بار هم خودتان را به دست باد بسپارید و رها شدن را تجربه کنید. جسات می تواند اتفاقات خوبی را برایتان رقم بزند. پس احتیاط را کنار بگذارید و ریسک پذیرتر باشید

 

 

مـرداد : استرس زیاد از حد به بدن شما فشار آورده است اما این روزهای آخر است و از این پس باید شاهد نتیجه کارهایتان باشید. بهترین کاری که در حال حاضر می توانید انجام دهید این است که دست از کارهایتان بکشید و کمی استراحت کنید. اگر در فضای آزاد باشید، بهتر است. طبیعت می تواند انرژی مثبت فوق العاده ای به شما دهد. فردی به تازگی ها وارد زندگی تان شده، شاید اکنون تمایل زیادی به برقراری ارتباط با او نداشته باشید اما بعدها یکی از نزدیک ترین های زندگی تان خواهد شد.

 

 

شهریور : با ایجاد تنوع در زندگی تان، پیشرفت قابل ملاحظه ای را مشاهده خواهید کرد. ممکن است در ابتدا هماهنگی با شرایط جدید برایتان سخت باشد اما رفته رفته همه چیز مطابق میل تان پیش خواهد رفت. فقط یادتان باشد که این فرصت ها همیشگی نیست و اگر آن را از دست دهید، ممکن است تا سالهای سال هیچ پیشرفتی در زندگی تان نداشته باشید. در مورد موضوعی باید به کسی جواب بدهید. سعی کنید که منطقی عمل کنید تا احساسی. از تصمیمی که گرفته اید نیز مطمئن باشید تا نظر دیگران هیچ تاثیری روی شما نداشته باشد.

 

 

 

مـهـر : امروز کاری پیش پایتان قرار می گیرد که به راحتی می توانید آن را به اتمام برسانید. پس تنبلی نکنید و دست به کار شوید. شما فرد رمانتیکی هستید و دوست دارید که شریک زندگی تان نیز اینگونه باشد اما یادتان نرود که هر کسی شخصیت خاص خود را دارد. شما نمی توانید به سادگی دیگران را تغییر دهید، پس برای جلوگیری از ناراحتی، اطرافیان تان را همانگونه که هستند، بپذیرید. در اواخر شب یک خبر خوب از طریق تلفن به شما می رسد.

 

 

آبـان : امروز با فردی آشنا خواهید شد. این فرد موقعیت اجتماعی خوبی دارد و می تواند مهره تاثیرگذاری در زندگی کاری تان باشد. اگر رابطه خود را با او ادامه دهید، تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد خواهد شد. هدفی در سر دارید که در رسیدن به آن احساس ناامیدی کنید اما هر چه مثبت تر به این موضوع نگاه کنید، شانس رسیدن به آن نیز بیشتر است. اگر از افراد با تجربه در این راه کمک بگیرید، زودتر به نتیجه مطلوب تان خواهید رسید. صبر کلید موفقیت این روزهای شماست. دوستی پشم به راه شماست، همین حالا برای دیدار با او برنامه ریزی کنید.

 

آذر : امروز در یک جمعی، یک پیشنهاد کاری به شما می شود. شاید در ابتدا برایتان وسوسه انگیز باشد اما بهتر است بجز شرایط مالی، دیگر جوانب آن را هم بسنجید سپس تصمیم بگیرید. شما سختی های زیادی را تحمل کرده اید، حال بهتر است فقط به فکر خوشگذرانی باشید. از همین امروز برای تعطیلات خود برنامه ریزی کنید. حتی اگر حوصله ندارید، سعی کنید یک مسافرت کوتاه بروید. سفر می تواند تغییرات بزرگی را در زندگی تان ایجاد کند.

 

 

دی  : به فکر انجام کاری هستید اما فکر می کنید که توانایی لازم را برای آن ندارید. اشتباه شما این است که اعتماد به نفس بالایی ندارید. اما بدانید که هیچ کس کامل نیست، پس انگشت اشاره تان را از روی نقص هایتان بردارید و آن را روی توانایی هایان بگذارید تا معجزات اش را ببینید. این روزهای آخر سال، بیشتر مراقب سلامتی تان باشید. جدا از فعالیت بدنی، تغذیه مناسب چیزی ست که باید در اولویت امروزتان قرار دهید. در اواسط روز نشانه ای از عشق در زندگی تان مشاهده می کنید که روحیه تان را از این رو به آن رو می کند.

 

 

بهمن : مراقب اهدافی که در سر دارید باشید و آنها را تا قبل از عملی شدن به کسی نگویید زیرا افراد سودجوی زیادی در اطراف تان هستند. اگر چه شما فرد مهربانی هستید اما کمک کردن تا زمانی خوب است که لطمه ای به خودتان وارد نشود. پس از افراط در این کار بپرهیزید و در درجه اول به خودتان اهمیت دهید. در اواسط روز تلفنی به شما می شود که انتظارش را ندارید. اگر درخواستی از شما شد، قبل از هر جوابی، خوب در مورد آن فکر کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

 

اسفند : درست آنجا که انتظارش را ندارید، اتفاق غیر منتظره ای برایتان خواهد افتاد. از طریق یکی از دوستان تان خبری به شما می رسد که از خوشحالی سر از پا نمی شناسید. این شادی را با خانواده تان قسمت کنید. اگر به فکر شروع کاری هستید، فعلا دست نگه دارید تا شرایط برایتان روشن تر شود. اطلاعی که در دست دارید هنوز کافی نیست، پس صبر کنید تا به نتیجه دلخواه تان برسید. طبیعت تنها چیزی ست که در حال حاضر می تواند به شما انرژی دهد. پس توصیه می کنیم که از خانه بیرون بروید و از آن لذت ببرید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد