فال روزانه – 28 مرداد


فال روزانه 28 مرداد
 :
دوست عزیز فالوده ای که 28 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی ماجراجو، حساس، جسور، منظم و سرحال و سرزنده هستید. وجود شما سرشار از شور و انرژی است و همیشه آماده ی کمک به دیگران هستید، با این حال باید سعی کنید که بی حوصلگی، تندخویی و خجالتی بودن را کنار بگذارید. فعالیت های حرفه ای جدیدی که امسال آغاز می کنید و همچنین شراکت های کاریتان با موفقیت همراه خواهند بود و سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. اعتماد به نفس و اراده ی شما امسال در اوج خود قرار خواهند داشت. پول هایی که سال گذشته و حتی خیلی قبل تر از آن به دیگران قرض داده اید اما اشخاصی که به شما بدهکار بوده اند در باز پس دادن آنها بدقولی کرده اند امسال بالاخره به شما بازگردانده خواهند شد. سرمایه گذاری در بازار سهام و مسکن سود زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. آنهایی که برای دیگران کار می کنند و کسب و کار مستقلی ندارند امسال دوره ی کاری سخت و پرفشاری را پیش رو خواهند داشت و رفتار غیر قابل پیش بینی رئیسشان برای آنها دردسرساز خواهد شد. اگر پیش از این ازدواج کرده اید روابط عاطفی تان در سالی که پیش رو دارید به خوبی پیش خواهند رفت و همسرتان شما را مورد حمایت و محبت خود قرار خواهد داد. آنهایی که هنوز تنها هستند به احتمال زیاد پیش از پایان یافتن امسال شریک زندگی خود را پیدا خواهند کرد. برای شرکت در یک جشن و یا رفتن به یک مقصد زیارتی در نیمه ی دوم سال به مقصدی دوردست سفر خواهید کرد. ماه های آبان، اسفند، اردیبهشت و مرداد بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

فروردین : پدر و مادرتان تمام هفته چشم انتظار شما بوده اند تا امروز به دیدن آنها بروید، سعی کنید حتی اگر برای یکی دو ساعت هم که شده به دیدن آنها بروید و خوشحالشان کنید. امروز نامه، پیام، ایمیل یا تماسی سرشار از عشق و محبت از عزیزی که دور از شما زندگی می کند به دستتان خواهد رسید. هرچند گفته های این شخص برایتان بسیار لذت بخش هستند، اما ناگهان درد دوری فشار زیادی به شما وارد می کند و دلتان می خواهد که هر طور شده به دیدار این شخص بروید. این ایده ی خیلی خوبی است، اما بهتر است فعلا چیزی در مورد آن نگویید و یا حداقل قولی ندهید. چند روزی دست نگه دارید تا از این که انجام این کار برایتان امکان پذیر است اطمینان کامل پیدا کنید. با شخص فرهیخته ای برخورد می کنید، نصیحت های او را حتما به کار بگیرید که بسیار خیرخواهانه است. اراده و علاقه عوامل موفقیت شما هستند پس دست به عمل بزنید و به جلو پیش بروید، در انتظار چیزی هستید ولی تردید دارید. با برنامه ریزی برای انجام کارهای عقب افتاده از استرستان کم کنید.

 

 

اردیبهشت : امروز ممکن است که یک نفر با پیشنهاد فرصتی برای افزایش درآمدتان به سراغ شما بیاید، اما شما فکر کنید چنین موقعیتی خیلی بهتر از آن است که واقعیت داشته باشد. بر خلاف تصور شما این امکان وجود دارد که این موقعیت تقریبا به همان خوبی که به نظر می آید باشد، اما پیش از آن که این پیشنهاد را قبول کنید تحقیقات لازم را انجام داده و اطلاعات کافی در مورد آن به دست بیاورید. امروز روز خوبی برای هیچ گونه سرمایه گذاری نخواهد بود، پس دنیای پول و تجارت و سرمایه گذاری را رها کرده و با خیال راحت از تعطیلات چند روزه ی خود لذت ببرید. بعد از تعطیلات اگر هنوز ایده ی این سرمایه گذاری به نظرتان خوب بود درباره ی آن اقدام کنید. یادتان باشد تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها، به آنچه که می شنوید دقت کنید. مدتی است از موضوعی رنج می برید که باعث ناراحتی شدید شماست، نگران نباشید به زودی این ناراحتی پایان می یابد. به شما یا یکی از بستگان نزدیکتان موقعیت کاری مهمی پیشنهاد می شود.

 

 

خـرداد : دیر از خواب بیدار شدن بهترین راه برای لذت بردن از یک روز تعطیل نیست. باور کنید اگر امروز صبح زود از خواب بیدار شوید و به پیاده روی و یا کوهنوردی بروید و بعد هم یک صبحانه ی مفصل همراه با اعضای خانواده و یا دوستانتان بخورید برایتان خیلی بهتر خواهد بود. امروز در هر موقعیتی که باشید حتما با شخص جذابی روبرو خواهید شد که احساسات رمانتیکی را در وجود شما زنده می کند. این احساس می تواند برای شما بسیار خوشایند باشد و اگر مجرد و تنها هستید هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید دریچه های قلبتان را به روی این احساس ببندید. سعی کنید با این شخص آشنا شده و شناخت بیشتری از او پیدا کنید. شاید او همان نیمه ی گمشده ی شما باشد. دست به کاری زده اید که نیمه کاره رهایش کرده اید، بهانه نیاورید به سراغش بروید و به اتمام برسانیدش. در مورد مشکلات عاطفی تان مژده که این شب تار به زودی تمام می شود و دلتان آرام می‌گیرید. خبری در مورد دوستی به گوشتان می رسد که به نظرتان واقعیت ندارد، شما وارد این بازی نشوید.

 

 

تـیـر : امروز موقعیت های آزاردهنده ای که برایتان پیش می آیند باعث ایجاد استرس و فشار عصبی در شما خواهند شد. شاید به یکباره این فکر به سرتان بزند که از این موقعیت فرار کرده و همه چیز را همین طور که هست به حال خودش رها کنید. نیازی به توضیح نیست که این کار دردی از شما دوا نخواهد کرد و شاید حتی اوضاع را از این که هست بدتر کند. روی کارهایی که به عهده تان هستند و وظایفی که باید به انجام برسانید تمرکز کنید و آنها را به ترتیب اولویت انجام دهید. پس از آن خواهید توانست با خیال راحت از باقی مانده ی روز تعطیلتان همان طور که خودتان می خواهید استفاده کنید، به پیاده روی بروید، یک فیلم خوب تماشا کرده و یا با عشقتان دیدار کنید. برای کسی بمیرید که اقلا برای شما تب کند. در رابطه عاطفی تان کاری که دلتان با آن نیست انجام ندهید. از یک موقعیت کاری استفاده کنید. شاهد اتفاقی خواهید بود چشمتان را روی حقیقت نبندید. کاری را از روی عادت انجام می دهید ترکش کنید. هدیه ای دریافت می کنید که برایتان بسیار با ارزش است.

 

 

مـرداد: امروز گرفتاری ها و مشکلات دیگران ممکن است باعث ناراحتی و غصه ی شما شود، اما باید این نکته را به خودتان یادآوری کنید که شما نمی توانید مشکلات همه را حل کنید و همه ی ما در زندگی خود مشکلاتی داریم که بخشی جدایی ناپذیر از زندگی هستند. اگر کمکی از دستتان بر می آید به آنها کمک کنید در غیر این صورت خودتان را با این افکار آزر ندهید. امروز در ارتباط برقرار کردن با دیگران با مشکلاتی مواجه خواهید بود، تماس هایتان بی پاسخ می مانند، پیام هایتان به دست طرف مقابلتان نمی رسند و اینترنتتان مدام قطع می شود. زیاد از این بابت حرص نخورید، زیرا بالاخره موفق به برقراری تماس خواهید شد و نتیجه ی مورد نظرتان را هم به دست خواهید آورد. کارهای مهم زندگی را فراموش کرده اید و تنها به دنیال یک مقصود خود راه افتاده اید، شما کمی مردد هستید ولی حاضرید کمی دست به سوی هر خطری دراز کنید. برای تغییر در اوضاع زندگی کمی تلاش مضاعف کنید، به زودی نتایج خوبی خواهید گرفت. با شخصی روبرو می شوید که به نظرتان شبیه هیچ کسی که می شناسید نیست.

 

 

شهریور : ناراحتی ها و دلخوری هایی که در خانه و بین اعضای خانواده پیش می آید ممکن است باعث شود بخواهید به هر بهانه ای که شده است از فضای خانه فرار کنید. شاید حتی بخواهید با وجود این که امروز تعطیل است به محل کارتان رفته و چند ساعتی اضافه کاری کنید. به احتمال زیاد این عاقلانه ترین راهی است که می توانید در پیش بگیرید، زیرا احتمالا کاری از دست شما برای حل این مشکل بر نمی آید و باید آنها را به حال خودشان بگذارید تا با این وضعیت کنار بیایند و آرام شوند. این وضعیت موقتی است و تا وقتی شما به خانه برگردید تقریبا برطرف شده است. کارهایی که در این فاصله انجام می دهید برای شما نتایج خوبی به همراه خواهند داشت. دوری تان سر خواهد آمد. برای انجام کاری خودتان را به آب و آتش می زنید. شنیدن خبری تلفنی شاد و امیدوارتان خواهد کرد، یک تنوع تازه در زندگی تان به بهتر شدن حال روحی تان کمک می کند. شخصی که نگرانش هستید سلامتی اش را به دست می آورد. حرفی که روی دلتان سنگینی می کند خواهید گفت.

 

 

 

مـهـر : امروز موبایل و این چنین وسیله ای شما را کمی اذیت خواهد کرد، به ویژه اگر قصد نوشتن چیزی و یا فرستادن پیامی را داشته باشید. در تمام طول روز وسایلی که استفاده از آنها وابسته به تکنولوژی مدرن است شما را با مشکلاتی که دارند و عملکرد نامناسبشان آزار می دهند. سعی کنید کارهاتان را از راه های دیگری پیش ببرید تا زیاد به اعصاب خودتان فشار نیاورید. شما آماده اید تا از نظرات و عقاید خود دفاع کنید و دقیقا می دانید که چه باید بگویید و چکار کنید تا دیگران به پذیرفتن گفته هایتان راضی کنید. اما باید این را بدانید که این بدان معنا نیست که لزوما حق با شماست و دیگران نظرها و راهکارهای بهتری ندارند؛ کمی دید خود را بازتر کنید! دل به کسی بسته اید و فکر می کنید او از همه بهتر است، همه چیز را برای او می خواهید و برای رسیدن به خواسته‌هایش از هیچ خطری هراس ندارید، به نفعتان است که از راه درست و منطقی خارج نشوید. تصمیمتان برای گفتن حرفی عجولانه است، فریب ظواهر را خورده اید کمی صبور باشید تا حقایق بیشتری برای شما روشن شود.

 

 

آبـان : امروز خبرهای نگران کننده ای در رابطه با مسائل مادی به گوشتان خواهند رسید. این اخبار ممکن است در رابطه با مسائل مالی شخصی شما و یا مرتبط با چیزی باشند که به طور غیر مستقیم وضعیت اقتصادی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. نگران نباشید، اوضاع به آن بدی که به نظر می رسد هم نیست. شاید بخش عمده ای از آنچه به گوشتان می رسد فقط شایعه باشد. اگر برنامه ی خاصی برای این یکی دو روزی که تعطیل هستید نچیده اید همین حالا دست به کار شوید و تفریحات مورد علاقه تان را در برنامه ی خود جای دهید. تابستان دارد تمام می شود و باید از روزهای باقی مانده از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. سری را که درد نمی کند دستمال نبندید، خودتان را با ادعایی بیجا به دردسر نیندازید، شما برای عزیز شدن لزومی ندارد این همه خودتان را تحت فشار بگذارید. برای انجام کاری احتیاج به اجازه و مساعدت شخصی دارید. به سراغ دوستی قدیمی می روید، بهتر است گله و شکایت نکنید.

 

 

آذر : یکی از دوستان شما دارد روزهای سختی را می گذراند و به تازگی مشکل بسیار بزرگی را از سر گذرانده است. سعی کنید امروز به دیدن او بروید و یا حداقل با او تماس گرفته و کمی با هم صحبت کنید. به او یادآوری کنید که تنها نیست و شما در کنارش هستید. امروز وجودتان سرشار از احساسات عاشقانه است و میل شدیدی به آغاز یک رابطه ی عاطفی جدید در وجود خود احساس می کنید، اگر هم عشق خود را پیش از این پیدا کرده اید دلتان می خواهد روز رمانتیکی را در کنار او بگذرانید. با این همه شاید امروز روز خیلی خوبی برای این کار نباشد! چند روز دیگر دست نگه دارید و بعد برای این کارهای رمانتیک برنامه ریزی کنید تا نتایج بهتری به دست بیاورید. پذیرای مسافری خواهید بود که با خود خیر و برکت به همراه می آورد. با شخصی آشنا خواهید شد که داستان های تازه ای برایتان رقم می زند. کاری را پذیرفته اید که فشارش کمرتان را خم کرده، بهتر است تا دیر نشده کمک بگیرید. شخصی که برایتان مهم است پشیمان است او را ببخشید و عذرخواهی اش را بپذیرید.

 

 

دی : امروز شخصی که برای شما بسیار عزیز و قابل احترام است ممکن است در وضعیت دشواری گرفتار شده باشد. اجازه ندهید حساسیت زیادتان کنترل رفتارتان را در دست بگیرد و اگر این شخص از روی عصبانیت و ناراحتی چیزی گفت یا رفتار تندی کرد به دل نگیرید. سعی کنید وضعیت او را درک کرده و همان رفتار همیشگی و همراه با مهربانی خود را ادامه دهید. این کار باعث بهتر شدن رابطه تان خواهد شد. طبق معمول امروز در خانه یک دنیا کار برای انجام دادن هست و شما اصلا حال و حوصله ی کار کردن را ندارید. هیچ اشکالی ندارد! فردا هم تعطیل است و می توانید کارهایتان را فردا انجام دهید. امروز هر کاری که دوست دارید را انجام دهید. به دیگران کمک کنید حالتان بهتر می شود. از دوستان ناباب دوری کنید، شخصی قصد فریب شما را دارد. در راهی که قدم گذاشته اید پیروز می شوید و به چیزی که می خواهید می رسید. این روزها از همسایه تان غافل نشوید. در فعالیت های اجتماعی حضوری فعال دارید که در پی آن به نتایج مثبت و مطلوبی دست خواهید یافت.

 

 

بهمن : دیداری غیر منتظره با یکی از دوستانتان شما را درگیر احساسات و مشکلات فعلی او خواهد کرد، پس خودتان را برای ناراحتی و نگرانی های احتمالی آماده کنید. شما در حال حاضر درک بالاتری از افکار و احساسات دیگران دارید، اما بهتر است به طور مستقیم در مورد برداشت های شخصیتان چیزی به آنها نگویید، زیرا حرف هایتان ممکن است باعث آزردگی این دوستتان شوند. امروز کارهای زیادی در خانه هست که باید انجام شوند و به احتمال زیاد مهمان های ناخوانده ای به خانه تان خواهند آمد. سعی کنید صبح کمی زودتر بیدار شوید و به کارهایتان رسیدگی کنید تا بتوانید تمام بعدازظهر و امشب را همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید. روزهای سختی را می گذرانید، آینده در دستان توانای شما و موفقیت در چند قدمی تان است، بر اعصاب خود بیشتر مسلط باشید. در محیط کارتان موفق و با اراده بالا هستید اما متاسفانه این محاسن موجب غرور شما شده، یادتان باشد شاخه درخت هرچه پربارتر باشد افتاده تر است.

 

 

اسفند : امروز میلی ناگهانی به رها کردن خودتان از وضعیت ناخوشایندی که خودتان را در آن گرفتار می بینید احساس می کنید. شاید بخواهید خودتان را از محدودیت هایی که شغلتان به شما تحمیل می کند، رکود در زندگی شخصیتان و یا رابطه ی عاطفی از دست رفته ای که مدت ها به زور سعی در حفظ آن داشته اید رها کنید. ممکن است به طور ناگهانی ایده هایی دیوانه وار برای ایجاد تغییر در این وضعیت به ذهنتان برسند. شاید این ایده ها به نظر خودتان کاملا عملی باشند، اما بهتر است که امروز دست نگه داشته و در این مورد تصمیم گیری نکنید. چند روزی دست نگه دارید و بعد دوباره تصمیم هایتان را از نظر بگذرانید، اگر مطمئن بودید دست به کار شوید. در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده، بهترین راه این است که با طرف مقابلتان رو در رو بنشینید و صادقانه صحبت کنید، این موش و گربه بازی شما را به جایی نمی رساند. با غم دم ساز نشوید، کاری برای خودتان بکنید حتی شده برای خودتان موسیقی بگذارید و در خانه برقصید، در خودتان فرو نروید.

یک پاسخ به “فال روزانه – 28 مرداد”

  1. امیرمحمد گفت:

    عاشقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد