فال روزانه – 27 آبان


فال روزانه 27 آبان
:

دوست عزیز فالوده ای که 27 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

مسئولیت های زیادی را باید به گردن بگیرید که ممکن است خسته تان کند اما نتیجه مطلوبی برایتان خواهد داشت. پس وقت آن است که با خلاقیت بیشتر خود و توانایی هایتان را نشان دهید. امسال به کودک درون تان اهمیت بیشتری دهید و او را آزادتر بگذارید. سعی کنید که زندگی را خیلی جدی نگیرید و بیشتر خوش بگذرانید. دوستان زیادی دارید که باید از این پس بهای بیشتری به آنها دهید. در ماه اسفند سفری در پیش خواهید داشت، از آن نهایت لذت را ببرید. اگر مجرد هستید در اوایل سال جدید فرصت های تازه ای برایتان بوجود می آید. متاهل ها نیز تغییراتی بزرگی در زندگی شان ایجاد می شود که لبخند را بر لبانشان خواهد نشاند. خوشحال باشید زیرا شما سالی آرام، پر از هیجان و شور زندگی را در پیش خواهید داشت.

 

 

فروردین : امروز بهترین زمان است تا به شرایطی که در حال حاضر در آن هستید، بیشتر بیاندیشید. شما باید بعضی چیزها را از زندگی تان دور بریزید تا فضا برای اتفاقات جدید باز شود. پس نترسید و با جسارت وارد عمل شوید. انرژی مثبتی که امروز در هوا پراکنده است، شما را وارد می کند تا احساسات خود را با فردی که به او علاقه دارید، در میان بگذارید. حتی اگر برخورد اول به دلتان ننشست، ناامید نشوید و ادامه دهید که نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت. یادتان باشد تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها، به آنچه که می شنوید دقت کنید. مدتی است از موضوعی رنج می برید که باعث ناراحتی شدید شماست، نگران نباشید به زودی این ناراحتی پایان می یابد. به شما یا یکی از بستگان نزدیکتان موقعیت کاری مهمی پیشنهاد می شود.


 

اردیبهشت : شما پر از انرژی مثبت هستید و حتی در این شرایط که دیگران ناامیدند، می توانید نیمه پر لیوان را ببینید. سعی کنید که این انرژی تان را به دیگران نیز منتقل کنید زیرا تاثیر زیادی بر زندگی آنها خواهد گذاشت. امروز انرژی لازم را برای حل کردن مشکلات دارید. زمان خوبی است که آن را صرف رابطه عاطفی تان کنید. اگر مجرد هستید با کمک به دیگران شرایط خوبی برای آشنایی با افراد جدید برایتان پیش می آید. دست به کاری زده اید که نیمه کاره رهایش کرده اید، بهانه نیاورید به سراغش بروید و به اتمام برسانیدش. در مورد مشکلات عاطفی تان مژده که این شب تار به زودی تمام می شود و دلتان آرام می‌گیرید. خبری در مورد دوستی به گوشتان می رسد که به نظرتان واقعیت ندارد، شما وارد این بازی نشوید.

 

 

خـرداد : شما سعی دارید که خودتان را جور دیگری نشان دهید اما بدانید که این رفتار با شخصیت شما سازگاری ندارند. بنابراین خود واقعی تان باشید. امروز فرصت آن را دارید تا در مورد رابطه عاطفی تان بیشتر فکر کنید. شما هنوز نمی دانید که کجای این رابطه ایستاده اید و چه می خواهید اما اگر همین حالا تکلیف تان را روشن نکنید، چیزهای زیادی را از دست خواهید داد. به زودی خبرهای خوبی در مورد کارتان خواهید شنید. با شخص فرهیخته ای برخورد می کنید، نصیحت های او را حتما به کار بگیرید که بسیار خیرخواهانه است. اراده و علاقه عوامل موفقیت شما هستند پس دست به عمل بزنید و به جلو پیش بروید، در انتظار چیزی هستید ولی تردید دارید. با برنامه ریزی برای انجام کارهای عقب افتاده از استرستان کم کنید.

 

 

تـیـر : منتظر خبری هستید و این انتظار آنقدر طولانی شده که کلافه تان کرده است. شاید این خبر با تاخیر به دست تان رسد اما کمی صبر کنید تا آنچه انتظارش را می کشید به بهترین شکل به سر آید. اگر رابطه شما با شریک زندگی تان شکرآب شده است، عقب نشینی نکنید. بهتر است هر چه زودتر در گفتگویی رو در رو مشکل را حل کنید. به زودی فردی باعث می شود که شما قدم در مسیر جدیدی بگذارید که به نفع تان است. کارهای مهم زندگی را فراموش کرده اید و تنها به دنیال یک مقصود خود راه افتاده اید، شما کمی مردد هستید ولی حاضرید کمی دست به سوی هر خطری دراز کنید. برای تغییر در اوضاع زندگی کمی تلاش مضاعف کنید، به زودی نتایج خوبی خواهید گرفت. با شخصی روبرو می شوید که به نظرتان شبیه هیچ کسی که می شناسید نیست.

 

 

مـرداد : امروز وقت آن است تا اشتباهات زندگی خود را جبران کنید. به عنوان مثال اگر فردی را ناراحت کردید، به سراغش روید و از او طلب بخشش کنید. خودتان را سرزنش نکنید و به جای آن به تلاش تان ادامه دهید. مدتی ست که زندگی عاطفی شما آن طور که می خواهید پیش نمی رود اما نگران نباشید، سعی کنید که به جای منطق این روزها به ندای قلب تان گوش کنید تا راه درست را به شما نشان دهد. صبر و بردباری کلید موفقیت شماست. دوری تان سر خواهد آمد. برای انجام کاری خودتان را به آب و آتش می زنید. شنیدن خبری تلفنی شاد و امیدوارتان خواهد کرد، یک تنوع تازه در زندگی تان به بهتر شدن حال روحی تان کمک می کند. شخصی که نگرانش هستید سلامتی اش را به دست می آورد. حرفی که روی دلتان سنگینی می کند خواهید گفت.

 

 

شهریور : بدبینی شما باعث شده که افراد زیادی را از خود دور کنید. شاید بد نیست که کمی قلب تان را بازتر بگذارید و انعطاف پذیری بیشتری در روابط تان به خرج دهید. امروز یک قرار ملاقات دارید. لازم نیست زیاد درباره آن نگران باشید زیرا امروز شانس با شما است و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. تلفنی به شما می شود که حاوی خبرهای عجیب است. بهتر است که قبل از باور کردن آن در مورد صحت اش پرس و جو کنید. برای کسی بمیرید که اقلا برای شما تب کند. در رابطه عاطفی تان کاری که دلتان با آن نیست انجام ندهید. از یک موقعیت کاری استفاده کنید. شاهد اتفاقی خواهید بود چشمتان را روی حقیقت نبندید. کاری را از روی عادت انجام می دهید ترکش کنید. هدیه ای دریافت می کنید که برایتان بسیار با ارزش است.

 

 

 

مـهـر : این روزها مسائل آن طور که شما می خواهید، پیش نمی رود، اما نگران نباشید و آرامش خود را حفظ کنید. خیلی زود همه چیز به آرامش قبل بازخواهد گشت. شما فرد به شدت محتاط کاری هستید اما اگر می خواهید به مراد دلتان برسید باید به فردی که واقعا علاقه دارید، احساس واقعی خود را نشان دهید. در روابط عاطفی تان هر چه صادق تر باشید، بهتر است. اشتباهی مرتکب شده اید که به شما حس پشیمانی می دهد، بهتر است که گذشته را فراموش کنید و در صدد جبران آن برآیید. سری را که درد نمی کند دستمال نبندید، خودتان را با ادعایی بیجا به دردسر نیندازید، شما برای عزیز شدن لزومی ندارد این همه خودتان را تحت فشار بگذارید. برای انجام کاری احتیاج به اجازه و مساعدت شخصی دارید. به سراغ دوستی قدیمی می روید، بهتر است گله و شکایت نکنید.

 

 

آبـان : امروز حال و روز مناسبی ندارید. برای بهبود حالتان، کارها را رها و تا جایی که می توانید وقت تان را به استراحت اختصاص دهید. سعی کنید دور فکر کردن به مسایل مهم را خط بکشید و بیشتر زمان تان را با اطرافیان سر کنید. ارتباط با دیگران می تواند در بهبود حال شما موثر باشد. یک میهمانی دعوت می شوید که علاقه ای به رفتن ندارید، بهتر است که در آن شرکت کنید زیرا اتفاقات خوبی انتظارتان را می کشد. پذیرای مسافری خواهید بود که با خود خیر و برکت به همراه می آورد. با شخصی آشنا خواهید شد که داستان های تازه ای برایتان رقم می زند. کاری را پذیرفته اید که فشارش کمرتان را خم کرده، بهتر است تا دیر نشده کمک بگیرید. شخصی که برایتان مهم است پشیمان است او را ببخشید و عذرخواهی اش را بپذیرید.

 

 

آذر : از کارهایی که اخیرا در حال انجام هستید ناراضی می باشید و دوست دارید که تغییراتی به آنها دهید. همین امروز دست به کار شوید زیرا فردا دیر است. اگر چه موانع زیادی در مقابل تان قرار دارد اما شما از پس تمام آنها بر خواهید آمد. دوستی به شما پیشنهادی می دهد اما به دلیل عدم اعتماد کافی، در پذیرفتن آن دودل هستید. عجله نکنید، به خودتان زمان دهید تا تردید شما به یقین تبدیل شود. به زودی تغییری بزرگ در رابطه عاطفی تان ایجاد می شود که مدت هاست منتظرش بوده اید. دل به کسی بسته اید و فکر می کنید او از همه بهتر است، همه چیز را برای او می خواهید و برای رسیدن به خواسته‌هایش از هیچ خطری هراس ندارید، به نفعتان است که از راه درست و منطقی خارج نشوید. تصمیمتان برای گفتن حرفی عجولانه است، فریب ظواهر را خورده اید کمی صبور باشید تا حقایق بیشتری برای شما روشن شود.

 

 

دی  : شما عادت دارید که هر چیزی را پیچیده می کنید. اما امروز باید سعی کنید مسائل را از زاویه دید دیگری مشاهده و بررسی کنید، در غیر این صورت فشار زیادی رویتان وارد خواهد آمد. هر چه مسایل را ساده تر بگیرید، بهتر است. حال زمان آن است که به دیگران هم به اندازه خودتان اهمیت دهید و احترام و عشق و علاقه به آنها را فراموش نکنید. شما نیز روزی به آنها محتاج خواهید شد، پس محبت تان را از آنها دریغ نکنید. روزهای سختی را می گذرانید، آینده در دستان توانای شما و موفقیت در چند قدمی تان است، بر اعصاب خود بیشتر مسلط باشید. در محیط کارتان موفق و با اراده بالا هستید اما متاسفانه این محاسن موجب غرور شما شده، یادتان باشد شاخه درخت هرچه پربارتر باشد افتاده تر است.

 

 

بهمن : میان عقل و دلتان گیر کرده اید و برقراری تعادل میان آن دو برایتان کمی سخت شده است. زاویه دیدی که نسبت به گذشته داشته اید، احساسات شما را درگیر خود کرده است و حس می کنید شما را از پیشرفت باز می دارد. بهتر است گذشته خود را رها کنید و تنها از آن برای آینده خود درس بگیرید. زندگی عاطفی شما خوب است اما اگر سرزنش و نیشخند را از آن حذف کنید، بهتر هم می شود. در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده، بهترین راه این است که با طرف مقابلتان رو در رو بنشینید و صادقانه صحبت کنید، این موش و گربه بازی شما را به جایی نمی رساند. با غم دم ساز نشوید، کاری برای خودتان بکنید حتی شده برای خودتان موسیقی بگذارید و در خانه برقصید، در خودتان فرو نروید.

 

 

اسفند : مدتی است آرام نشسته اید و تنها نگاه می کنید اما حال وقت آن است که بلند شوید و برای افکاری که در سر دارید وارد عمل شوید. اگر چه ممکن است با مخالفت های زیادی روبه رو شوید اما اجازه ندهید که دیگران مانع درخشش شما شوند. در محیط کار تغییری ایجاد شده که به شما استرس می دهد. سعی کنید که در این شرایط کوتاه نیایید و خودتان را به خوبی نشان دهید. نتیجه آن بهبودی شرایط مالی تان است. به دیگران کمک کنید حالتان بهتر می شود. از دوستان ناباب دوری کنید، شخصی قصد فریب شما را دارد. در راهی که قدم گذاشته اید پیروز می شوید و به چیزی که می خواهید می رسید. این روزها از همسایه تان غافل نشوید. در فعالیت های اجتماعی حضوری فعال دارید که در پی آن به نتایج مثبت و مطلوبی دست خواهید یافت.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی

ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد